https://kreditsonline.com.ua/uk/team/Наша команда

Наша команда

Олександр Райнін
Олександр Райнін
Засновник проекту
42 роки, засновник проекту «Всі позики онлайн», протягом майже 20 років після закінчення університету працював в банківській сфері, починаючи з консультанта по роботі з клієнтами і закінчуючи начальником регіонального відділення. Знає роботу банків зсередини, уважно стежить за новинками у фінансовій сфері і новітніми технологіями.
Олена Коваленко
Олена Коваленко
1 консультант
27 років, вища освіта, 3 роки працювала кредитним брокером у фінансовій компанії. Олена підкаже, як правильно зробити позику, не допустити боргів та пені, з максимальною ефективністю скористатися банківським інструментом. Наш фахівець консультує на сайті і по телефону.
Наталія Бондаренко
Наталія Бондаренко
2 консультант
27 років, вища економічна освіта, стаж на посаді консультанта у фінансовій компанії 5 років. Наталя консультує онлайн і по телефону, допомагає підібрати вигідні кредити з прозорими і чесними умовами. З її допомогою буде нескладно вибрати найбільш вигідну пропозицію.
Руслан Цаплієнко
Руслан Цаплієнко
Юрист
30 років, має вищу юридичну освіту, фахівець в області законів, що регулюють фінансову сферу. Руслан є консультантом в нашій команді, він відстежує всі зміни в законодавстві, пише статті для відвідувачів сайту, щоб вони завжди були в курсі змін і могли приймати правильні рішення.
Микола Шпак
Микола Шпак
Фахівець з банківських продуктів
27 років, освіта вища економічна. До нашого проекту працював в кредитній спілці. Ми його запросили для збору статистичних даних, які необхідні при складанні рейтингів. Саме він допомагає нам знаходити найбільш вигідні пропозиції. З його допомогою ми підбираємо надійних партнерів.
Олексій Смирнов
Олексій Смирнов
Розробник
30 років, вища освіта в сфері комп'ютерних технологій. Олексій створив наш сайт, зробив його максимально комфортним і інформативним. Саме він уважно вивчає відгуки користувачів, щоб додати нові функції і вдосконалити ресурс. Олексій відповідає за технічну сторону і забезпечує коректне функціонування сайту.
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями