Кредити для інвалідів

Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями
Вибір кредита
Сума кредиту:
Срок кредиту:
Способи отримання:
На термiн, днів
1 - 30
Сума, грн.
100 - 10000
Вiдсоток, на день
0.01%
Отримання
на картку
на картку
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

Чому інвалідам відмовляють у кредитуванні?

Кредити для інвалідів

Насправді, причин для відмови в кредиті людям з обмеженими можливостями не так багато. Потрібно розглядати чинники, які можуть впливати на платоспроможність позичальника. Перш за все, це група інвалідності. Інваліди третьої групи зазвичай не мають серйозних проблем зі здоров’ям. Як правило, це люди, які одужують після аварій або операцій. Вони живуть повноцінним життям і мають постійний дохід, тому можуть вважатися надійними клієнтами.

Інваліди першої та другої груп мають серйозні захворювання, іноді смертельні. Вони не можуть працювати, хоча ті, кому дозволяє стан здоров’я, працюють вдома. Як правило, такі джерела доходу є неофіційними. Держава виплачує інвалідам допомогу, але ці невеликі гроші зазвичай йдуть на ліки. На жаль, рівень смертності серед людей з обмеженими можливостями є високим.

Ці причини пояснюють, чому банки в Україні неохоче надають кредити інвалідам. Як же бути, якщо виникла термінова потреба в грошах? Можна звернутися в МФО (підприємство, що займається мікрокредитуванням).

Чи є МФО, що видають кредити інвалідам

Переваги МФО полягають в швидкості і простоті оформлення кредиту через інтернет, необхідності мінімального пакету документів, низькому відсотку відмов. На нашому сайті зібрані фінансові організації України, що видають онлайн кредит для інвалідів. Ви можете скористатися пошуком по критеріям і підібрати варіант, який влаштує вас. Додатковою перевагою є наявність відгуків інших позичальників про кожну організації, що допомагає зробити правильний вибір.

Як збільшити шанси на схвалення

Щоб підвищити ймовірність отримання кредиту, потрібно правильно оформити заявку. Будьте уважні при заповненні анкети, перевіряйте особисті дані на наявність помилок. Якщо програма знайде невідповідності у вашій анкеті і паспортних даних, то заявка буде автоматично відхилена. Вкажіть свій сукупний дохід, не потрібно перебільшувати його розмір. МФО не вимагають довідку про доходи, але у вас можуть виникнути проблеми з отриманням кредиту.

Реально оцінюйте свої можливості і не беріть суму, яку ви не зможете повернути. Чим менше сума позики, тим вище ймовірність схвалення заявки. Якщо у вас є прострочені кредити, вибирайте організації, які готові працювати з такими позичальниками. Надсилайте заявку в кілька МФО, щоб підвищити свої шанси.

Які документи потрібні

Для оформлення позики в МФО знадобиться набагато менше документів, ніж у банку:

  • паспортні дані;
  • ІПН.

Деякі організації просять додати до анкети скан-копії зазначених документів. Крім того, потрібно надати номер банківської карти, на яку будуть перераховані кошти, електронна адреса та телефон.

Як оформити заявку на сайті

За допомогою нашого сервісу ви можете здійснити підбір організації, що відповідає вашим вимогам, а потім перейти на сайт МФО, щоб залишити заявку на отримання кредиту. Заповніть анкету, прикладіть скан-копії документів у разі необхідності, прив’яжіть до заявки банківську карту. Іноді співробітники МФО вважають за потрібне влаштувати співбесіду по телефону. В такому випадку будьте готові відповісти на деякі питання. Рішення по кредиту приймається в короткі терміни. Після схвалення заявки, гроші відразу надійдуть на рахунок.

Період і сума кредиту, дії при продовженні, простроченні, повторному оформленні

Кредити для інвалідів в Україні

Кожна організація встановлює власні рамки за сумою кредиту і періоду, в який його потрібно повернути. При оформленні заявки ви можете вибрати ту суму і кількість днів, які вас влаштують, а МФО розгляне можливість надання коштів на цих умовах. Більшість МФО пропонують невеликі позики (5-10 тисяч гривень) на термін до 30 днів.

Якщо ви не встигли виплатити суму боргу вчасно, то період погашення можна продовжити. Для цього потрібно внести відсотки, які були нараховані за користування кредитними коштами.

У разі непередбачених обставин, коли немає можливості повернути борг вчасно, рекомендується зателефонувати за номером, вказаним на сайті МФО, і повідомити про проблему. Допускати прострочення вкрай небажано. Ви ризикуєте заробити мінус в кредитну історію і штраф.

Як тільки ви закрили всі зобов’язання за кредитним договором, можна направляти нову заявку. МФО прихильно ставляться до постійних клієнтів і пропонують більш вигідні умови на повторні кредити у вигляді збільшеного періоду погашення і зміненої ставки по кредиту.

Ми пропонуємо послуги з підбору фінансових організацій в Україні, що дозволяють взяти кредит для інвалідів. Скористайтеся нашим сайтом, щоб вибрати МФО, що відповідає вашим критеріям пошуку, і отримаєте кредит на карту не виходячи з дому. Допоможіть іншим користувачам зробити правильний вибір, залишивши коментар про роботу МФО.

Подпишись и будь в курсе лучших предложений!