https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/zecredit/zecredit
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

Zecredit – умови кредиту, відгуки клієнтів

відсоток погодження: 83%
0 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «zecredit»:

Сума першого кредиту
1000-3000 гривень
Процентна ставка для першого кредиту
1.8-3% в день
Сума повторного кредиту
1000-7000 гривен
Процентна ставка для повторного кредиту
1.8-3% в день
Термін
17-30 днів
Час прийому заявок
24/7
Час розгляду заявок
від 5 до 20 хвилин
Спосіб отримання
на карту
Пролонгація (термін і умови)
вибирається клієнтом самостійно
Вік позичальника
18-65 років
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт, ІПН
Також знадобляться
особиста картка будь-якого банку, контактна інформація (номер телефону, електронна пошта)
Взяти Кредит

Під брендом Zecredit працює ТОВ «Фінансова компанія« Інвеструм ». Свідоцтво про її реєстрацію видано 3 жовтня 2018 року. Zecredit

Спеціалізується на видачу короткострокових кредитів онлайн. Організація представлена тільки на території України. У Zecredit присутній система лояльності, в рамках якої фінансовий продукт буде виданий клієнту на продовжений термін або під знижену ставку. Використання промокодом поки не передбачено.

Також знадобляться необхідно внести інформацію про зайнятість та доходи офіційна довідка про доходи не вимагається.

Відділення МФО

Zecredit веде свою діяльність онлайн. Щоб подати запит і взяти кредит, клієнту немає необхідності зустрічатися з співробітниками. Тому мережі відділень у організації немає. Місце реєстрації Zecredit – місто Київ. Замість фізичних офісів МФО має оформлений сайт, де користувачам доступна вся необхідна інформація про те, як взяти гроші, і надана можливість оплачувати кредит. Тут же можна залишити відгуки про враження від співпраці і наявних акцій. Також на сайті можна пошукати інформацію про те, чи діють промокоди.

Кому доступний кредит

Особливих вимог до осіб, яким організація готова дати гроші в борг, Zecredit не встановлює. Щоб взяти кошти, заявник повинен мати дохід, проте конкретна сума, при наявності якої можна розраховувати на схвалення заявки, не вказується. Але в будь-якому випадку зарплати та інших надходжень повинно бути достатньо, щоб оплачувати кредит без прострочень Також необхідно повідомляти про зайнятість, але вимоги до стажу і іншим моментам Zecredit не встановлює.

Як оформити онлайн-заявку на сайті Zecredit

Кредит повністю оформляється на сайті компанії Zecredit. Для того щоб подати заявку, необхідно натиснути на «Отріматі кредит».


Калькулятор кредита

Перш ніж переходити за посиланням, необхідно відзначити бажану суму кредиту і термін, на який планується взяти гроші. Відразу під «повзунками» буде вказана дата, до якої необхідно повернути позику, і загальна сума, яку позичальникові доведеться оплачувати (з урахуванням нарахованих відсотків). В рамках акції може бути встановлена знижена відсоткова ставка. Подавати заявки можна цілодобово.

Заявник також потрапляє на сторінку реєстрації нового позичальника компанії Zecredit.


Реєстрація

Тут необхідно ввести номер мобільного телефону, а також придумати пароль і ввести його два рази в відповідні поля. Пароль не повинен бути занадто легким – система пропустить тільки комбінацію цифр і латинських букв, мінімально допустима довжина – 6 символів. Для російськомовних клієнтів Zecredit реалізована можливість перекладу сторінки, для чого необхідно перемкнути мову в лівому верхньому кутку сторінки.

Далі від користувача буде потрібно ввести інші дані, необхідні для прийняття рішення про видачу кредиту. Варто враховувати, що співробітники компанії Zecredit можуть зателефонувати за вказаним в заявці номером для підтвердження повноти і достовірності зазначеної в заявці інформації. Крім того, вони мають право вимагати надати додаткові відомості. Подальше оформлення кредиту йде за такою схемою:

 1. Для перевірки того, що клієнт є власником зазначеної банківської карти, Zecredit може провести її верифікацію. Для цього компанія тимчасово заблокує на рахунку випадкову суму (не більше 3 грн). Гроші стануть доступні протягом двох годин після завершення верифікації.
 2. На підставі автоматизованої системи аналізу даних заявника компанія Zecredit приймає рішення про можливість видачі кредиту клієнту. Процедура проводиться протягом одного робочого дня. Про прийняте рішення Zecredit повідомляє по СМС.
 3. У разі позитивної відповіді в особистому кабінеті позичальника з’явиться пропозиція про укладення електронного договору. На даному етапі він може погодитися на підписання договору або відмовитися від кредиту, який оформлюється в компанії Zecredit.
 4. Після укладення договору гроші надійдуть на карту не пізніше двох робочих днів.

Всі документи по кредиту підписуються клієнтом з використанням електронного підпису одноразовим ідентифікатором. Для цієї мети використовуються код, отриманий по СМС. Після введення коду в спеціальне поле на сторінці сайту договір з компанією Zecredit вважається підписаним клієнтом. Останній зобов’язується повертати кошти і дотримуватися дисципліни – це дозволить уникнути прострочень.

Чому можуть відмовити

Беручи на обробку від користувача заявку на отримання грошей в борг, Zecredit не дає зобов’язань, що кредит на карту точно буде виданий. Компанія залишає за собою право відмовити заявнику. Часто такі ситуації ведуть до того, що бажаючі взяти кредит залишають погані відгуки. Однак лякатися їх не варто – наявність відмов є нормальною практикою в роботі мікрофінансових організацій. Серед можливих причин відмови після подачі заявки виділяють:

 • вказівку недостовірних даних в анкеті;
 • доходи, яких недостатньо, щоб оплачувати кредит без прострочень;
 • визнання клієнта неблагонадійним;
 • невідповідність вимогам компанії;
 • помилки в анкеті.

Озвучувати причину відмови Zecredit, як і інші фінансові компанії, не зобов’язаний.

Як погасити кредит

Оплатити кредит можна декількома способами.

Особистий кабінет Zecredit

Компанія рекомендує цей спосіб оплачувати кредит як найбільш зручний. Оплата боргу через особистий кабінет зручна і не вимагає внесення реквізитів кредитора.

Термінали мережі ПриватБанк

 • Оплатити кредит можна за реквізитами. Боржнику необхідно ввести код ЄДРПОУ та внести суму, актуальну на момент оплати.
 • Каса будь-якого банку
 • Тут платнику необхідно надати повні реквізити Zecredit.

Платежі поза особистого кабінету необхідно ідентифікувати. Для цього боржник вказує свої ПІБ та ІПН. Переказ грошей при оплаті через касу або термінали мережі iBox може зайняти кілька робочих днів. Щоб не допустити прострочення, треба сплатити борг заздалегідь.

Як отримати повторний позику

Щоб взяти кредит онлайн повторно, необхідно погасити наявний позику. Подавати заявку в Zecredit при відкритому іншому кредиті не можна. Повторне оформлення кредиту займе менше часу, ніж оформлення першого. Клієнту не потрібно заповнювати реєстраційну карту, оскільки вся інформація про нього у компанії Zecredit вже є.

Подавати заявку на повторний займ потрібно через особистий кабінет. У ній необхідно тільки вибрати необхідну суму і термін позики, а також промокод (при наявності). Клієнту також рекомендується перевірити інші дані в анкеті.

Пролонгація позики

У разі необхідності боржник може продовжити термін використання кредиту. Для оформлення можливості подальшого використання грошей необхідно в особистому кабінеті підписати додаткову угоду онлайн. Підпис також буде проставлятися на електронному документі через введення СМС. Щоб скористатися послугою, необхідно внести мінімальну суму і не допустити прострочення, відображеної в особистому кабінеті. Графік розрахунків в даному випадку буде відредагований автоматично, з урахуванням оновлених даних про борг.

Подавати заявку на пролонгацію боргу клієнт може будь-яке число раз.

Що робити в разі прострочення

Якщо боржник допустив прострочення при обслуговуванні кредиту, варто звернутися до співробітників Zecredit. Позичальник може подати обгрунтований запит на реструктуризацію боргу. Варто враховувати, що компанія може відмовити і не пояснювати причини такої відповіді. Разом із заявкою потрібно подавати також документи, що підтверджують наявність поважних причин через які виникли фінансові проблеми.

Якщо компанія задовольнила прохання, то в особистому кабінеті з’явиться проект додаткової угоди про реструктуризацію. Там же будуть доступні термін реструктуризації і оновлений графік платежів. Якщо боржника влаштовують умови, встановлені Zecredit, то він підписує додаткову угоду і зобов’язується погасити борг. Підпис документа здійснюється за допомогою одноразового пароля.

Дострокове погашення

При наявності фінансової можливості боржник може погасити кредит заздалегідь, не чекаючи встановленого терміну. Відсотки при цьому будуть нараховані тільки за період фактичного користування грошима. Таким чином, чим раніше повертається позику, тим менше переплата.

Акції, програми лояльності

Zecredit передбачає різні акції як для нових клієнтів, так і для перевірених. При оформленні першого кредиту часто передбачена відсоткова ставка, нижче стандартної. Тих, хто вже раніше отримував кредит онлайн від Zecredit, компанія може внести в програму лояльності. Це означає, що клієнту видадуть гроші під знижену плату або на довший термін. Про найбільш вдалих і вигідних акціях можна залишити відгуки на сайті. Використання промокодом поки не передбачено.

Відгуки клієнтів

Ми будемо вдячні, якщо, скориставшись нашими послугами. ви поділіться своїми враженнями від того, як пройшли подача запиту і взяття кредиту. Опубліковані відгуки клієнтів про Zecredit повинні допомогти потенційним позичальникам прийняти рішення у виборі підходящої компанії для оформлення кредиту. Також коментарі допоможуть користувачам дізнатися про наявність акцій, промокодом чи інших програм.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле

Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями
Контактна інформація “zecredit”:
График работы:
круглосуточно и без выходных
Телефон:
8-800-333-83-85
Сайт:
zecredit.com.ua