https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/verocash/VeroCash
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

VeroCash – умови кредиту, відгуки, контакти

відсоток схвалення: 95%
0 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «VeroCash»:

Сума першого кредиту
від 500-20000 гривень
Процентна ставка для першого кредиту (за добу)
0.45–1.65%
Сума повторного кредиту
від 500-20000 гривень
Процентна ставка для повторного кредиту (за добу)
0.45–1.65%
Срок кредитування
від 7 днів до 9 місяців
Час прийому заявок
цілодобово
Час розгляду заявок
3–10 хвилин
Спосіб отримання
на банківську карту
Пролонгація
(строк та умови) доступна тільки для кредитів зі строком до 30 днів на 7, 14 або 30 днів після погашення нарахованих відсотків, але не більше 12 разів
Вік позичальника
від 18 років
Громадянство позичальника
Україна
Географія видачі кредита
вся территорія України
Необхідні документи
паспорт, ідентифікаційний код
Також знадобляться
мобільний телефон, email, банківська карта
Взяти Кредит

Переваги компанії:

 • для оформлення мікропозик на Мoneyman.ru необхідний тільки паспорт;
 • процес оформлення кредиту відбувається через інтернет;
 • онлайн-заявка на мікрокредит розглядається співробітниками компанії протягом 3-10 хвилин;
 • гроші переводяться на карту або ж банківський рахунок протягом одного дня;
 • термін погашення в разі екстрених ситуацій можна продовжити;
 • для сумлінних, постійних клієнтів організація проводить різноманітні акції та розіграші цінних призів.
 • без відмови

Вимоги для отримання позики VeroCash:

 • вік від 18 лет;
 • громадянство України;
 • мобільний номер телефона;
 • наявність діючого паспорта;
 • наявність діючої банківської карти;
 • без застави.

Причини відмови МФО VeroCash:

 • Наявність боргів перед МФО VeroCash. Боржник повинен погасити їх, перед тим як подавати заявку на новий кредит.
 • Наявність безлічі прострочень і невиплачених кредитів. Негативна КІ, що утворилася через нетривалих прострочень, за відгуками користувачів не призводить до відмови у видачі грошей в борг. Але якщо боржник безвідповідально підходить до виконання своїх зобов’язань і постійно порушує їх, компанія надасть перевагу відмовити йому у фінансовій підтримці.
 • Недостовірні дані в анкеті. Заповнювати її потрібно уважно, щоб виключити відмови через помилок і помилок.
 • Спроба шахрайства. Якщо клієнт хоче взяти позику за чужим паспортом або намагається іншим способом обдурити МФО VeroCash, скорингові системи автоматично виявлять цей факт і відмовлять у видачі кредиту.
 • Дані власника картки і позичальника не збігаються. У сервісі VeroCash можна взяти позику тільки на свою банківську картку.
 • Відсутність доходу. Якщо у МФО VeroCash є підстави вважати, що клієнт не зможе оплачувати борг без прострочень, вона не буде видавати гроші в борг.

Конкурентні переваги і особливості VeroCash:

 • оформлення кредиту без застави та поручителів;
 • відсутність додаткових прихованих комісій, платежів, страховок і перших внесків;
 • протягом 3-х хвилин приймається рішення про надання кредиту;
 • перший кредит на суму до 20000 грн

Сервіс VeroCash створений компанією “ИЗИ Кредит”, пропонуючої послуги кредитування населенню України з 2009 року. Практично будь-який житель країни може отримати в нім швидкий кредит онлайн із зарахуванням на банківську карту без забезпечення. Оформлення позики відбувається без зустрічей з представниками МФО. Автоматизовані системи організації приймають рішення по заявці за декілька хвилин.

Міста, в яких є фізичні відділення

Єдиний офіс VeroCash знаходиться в Києві. Інших фізичних відділень у компанії немає. Але це не заважає користуватися її послугами жителями будь-яких міст України. Вони можуть подати заявку онлайн і отримати кредит прямо з дому або будь-якого іншого місця. Для погашення заборгованості також не потрібно відвідувати офіси фінансової організації.

Дистанційна робота дозволяє МФО VeroCash видавати гроші в борг цілодобово. Навіть вночі в святковий день можна взяти кредит за кілька хвилин. Це зручно, якщо кошти потрібні були в борг екстрено.

Хто може оформити кредит за родом діяльності

Сервіс VeroCash працює з представниками будь-яких професій. Ніяких обмежень за родом діяльності позичальника в ньому немає. Це дозволяє взяти онлайн-кредит в компанії навіть підприємцям, фрілансерам або пенсіонерам.

Студент також може взяти кредит зі знижками по промокодом і акціям в VeroCash. Але у нього повинен бути дохід, що дозволяє оплачувати заборгованість без прострочень.

Вимоги до позичальників і документів

VeroCash - автоматичний кредит

Клієнти з негативною кредитною історією і боргами в інших фінансових установах теж можуть отримати в VeroCash кредит онлайн без довідок про зарплату. Компанія лояльно відноситься до потенційних позичальників, а автоматизовані системи приймають рішення на основі безлічі чинників.

Деякі вимоги до клієнтів в VeroCash все ж є, але вони мінімальні. Громадянин України зможе взяти кредит на карту в сервісі за умови, що йому вже виповнилося 18 років і він має реєстрацію за місцем проживання.

Збирати безліч документів для оформлення онлайн-кредиту не потрібно. Організації не потрібні довідки чи інші документи про доходи, вона оцінює платоспроможність позичальника за інформацією в анкеті. Перед тим як подавати заявку на кредит в VeroCash через інтернет, потрібно підготувати тільки паспорт і ідентифікаційний код. Перевірка платоспроможності позичальника здійснюється за даними з анкети.

Як оформити онлайн-заявку в особистому кабінеті на сайті МФО: покроковий процес

Клієнт може взяти позику в онлайн-сервісі VeroCash з комп’ютера або мобільного телефону. Головне, мати доступ до інтернету. Якщо вивчити відгуки клієнтів, можна зрозуміти, що особливих проблем з отриманням не виникає.

Новий позичальник може оформити кредит в 5 дій:

1. Перейти на сайт VeroCash. Рекомендується подавати заявку тільки на офіційному ресурсі фінансової установи, щоб виключити витік персональних даних. Для отримання позики на максимально вигідних умовах варто заздалегідь ознайомитися з діючими акціями.

2. Вибрати відповідний продукт, вказати бажаний термін кредитування і суму кредиту в гривнях. Сервіс VeroCash автоматично розрахує платіж по позиці, а також дату погашення. При наявності промокодом його теж потрібно вказати відразу.

3. Натиснути на кнопку «Оформити кредит» і зареєструвати особистий кабінет. Клієнта попросять вказати номер мобільного телефону і підтвердити його кодом з SMS.

VeroCash - оформити кредит

4. Заповнити та надіслати анкету. Всі дані в ній повинні бути достовірними, щоб звести до мінімуму ймовірність відмови. Перед тим як подавати запит на кредит, варто перевірити всю інформацію на відсутність помилок і помилок.

5. Дочекатися схвалення. Судячи з відгуків клієнтів, VeroCash приймає рішення за 5-10 хвилин або навіть швидше.

Якщо рішення по заявці позитивне, залишиться прив’язати карту, підписати договір кодом з SMS і дочекатися зарахування грошей від сервісу VeroCash. МФО відправить кошти по кредиту відразу після підтвердження згоди з умовами договору. Зазвичай вони надходять на карту за 1-3 хвилини.

Чому можуть відмовити

Компанія VeroCash лояльно ставиться до позичальників, але іноді може відмовити у видачі кредиту. Буває це по одній з наступних причин:

Компанія також може запропонувати зменшити суму кредиту.

Судячи з відгуків користувачів, сумлінні позичальники рідко отримують відмови від сервісу VeroCash. Якщо ж за заявкою прийнято негативне рішення, можна відразу подавати нову. Але компанія рекомендує почекати кілька днів, щоб оновилася інформація в базі даних.

Як погасити кредит

Оплачувати кредит потрібно одним або декількома платежами відповідно до умов договору. Якщо позичальник допустить прострочення, організація збільшить ставку за договором і може використовувати всі законні способи для стягнення заборгованості, включаючи звернення до суду.

Погашати заборгованість найзручніше через персональний кабінет. Після авторизації в особистому розділі можна оплатити борг з будь-якої банківської карти. Якщо клієнт з яких-небудь причин не хоче вводити платіжні дані в інтернеті, він може погасити заборгованість через відділення будь-якого банку. В останньому випадку рекомендується вносити кошти трохи заздалегідь, щоб до потрібної дати операція вже була оброблена.

Дострокове погашення

Сервіс VeroCash дозволяє погасити кредит достроково. Відсотки при цьому будуть перераховані і нараховані тільки за дні фактичного користування позиченими грошима. Здійснити платіж можна будь-яким доступним способом. Попередньо повідомляти компанію про це не потрібно. Якщо клієнт погашає достроково тільки частина кредиту, на суму заборгованості, що продовжують нараховувати відсотки.

Як отримати повторний займ

Якщо людина вже брав в VeroCash кредит і своєчасно погасив його, йому буде простіше оформити нову позику. В цьому випадку подавати заявку потрібно в особистому кабінеті. Повторно заповнювати анкету з особистими даними не потрібно. Досить перевірити їх і вказати бажані термін, суму кредиту і промокод на знижку (при наявності).

Рішення по заявкам постійних позичальників приймаються практично миттєво. Після цього залишається прочитати умови персонального пропозиції і, якщо все влаштовує, підписати договір кодом з SMS.

Пролонгація позики

Якщо у позичальника виникли фінансові труднощі і він не може оплачувати заборгованість за умовами первинного договору, компанія пропонує скористатися послугою продовження терміну кредиту (пролонгацією). Для її активації досить погасити вже нараховані відсотки. Уточнити суму платежу для активації послуги можна в особистому кабінеті.

Компанія не обмежує кількість пролонгацій. При підключенні цієї послуги не виникає прострочення і інших неприємних наслідків.

Що робити в разі прострочення

Навіть нетривала прострочення негативно позначається на кредитному рейтингу боржника, призводить до збільшення ставки за договором та ін. Якщо через фінансові труднощі уникнути її не вдалося, рекомендується оперативно зв’язатися з представниками МФО VeroCash і спробувати домовитися про реструктуризацію заборгованості.

Кожен запит боржника на зміну умов кредитування розглядається індивідуально. Зазвичай реструктуризацію схвалюють, якщо причини виникнення прострочення поважні.

Акції

Компанія періодично проводить акції і випускає промокодом для нових і постійних клієнтів. За ним можна виграти цінні призи, отримати знижку або інший бонус. Інформацію про всі активних акціях і інших

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле