https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/vasha-gotivochka/Ваша Готівочка
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

Ваша Готівочка – умови кредиту, відгуки, контакти

Хороші відгуки
4.33
відсоток погодження: 88%
3 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «Ваша Готівочка»:

Сума першого кредиту
200-7000 гривень
Процентна ставка для першого кредиту
0.01% на день
Сума повторного кредиту
200-7000 гривень
Процентна ставка для повторного кредиту
2% на день
Строк кредиту
1-16 днів
Час прийому заявок
24/7
Термін розгляду заявок
15 хвилин
Спосіб отримання
на картку Visa або MasterCard, готівкою
Вік позичальника
18-70 років
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт, ІПН
Також знадобиться
картка будь-якого банку, контактна інформація (номер телефону, електронна пошта)
Взяти Кредит

Вiдгуки про МФО Ваша Готівочка

30.10.20 16:55

Терміново знадобилися гроші в борг. Звернувся до Вашої Готівочки, яка привабила майже безвідсотковим кредитом. Повертав борг в останній день дії кредиту, але через те, що банк гроші перерахував на наступний день, був змушений сплатити відсотки. В цілому працюють швидко, але високі відсотки після пільгового періоду.

City: Вінниця

17.10.20 11:00

Брав кредит в цій МФО, оскільки на перший погляд непогані умови. Втім при повторному зверненні гроші до зарплати обійшлися надто дорого, враховуючи той факт, що брав я їх лише на три тижні. Взагалі не раджу захоплюватися подібними організаціями.

City: Кривий ріг

13.02.20 8:43

Терміново знадобилося 2 500 грн. В банк іти часу і бажання не було. Вирішила позичити в Вашій Готівочці. Підкупило те, що на сайті обіцяли швидко видати гроші. Швиденько заповнила заявку та вже через кілька хвилин отримала гроші на картку.

City: Біла Церква

МФО «Ваша Готівочка» працює на території України з 2012 року. Компанія видає швидкі кредити без застав і поручителів, для чого потрібно мінімум документів. Перша філія заснована в місті Миколаєві. За час роботи компанія розширилася, тепер її відділення представлені клієнтам в 19 містах України.

Умови видачі кредиту в МФО «Ваша Готівочка»

МФО «Ваша Готівочка» видає позики на карту цілодобово. Клієнтами організації можуть стати лише повнолітні громадяни України. Для схвалення запиту на видачу кредиту потрібно мінімум інформації. Клієнтам не потрібно збирати величезний пакет документів і витрачати час на пошук довідок.

Кредит онлайн видається за умови стабільного доходу. При цьому не має значення місце роботи, офіційне/неофіційне працевлаштування клієнта. Компанія «Ваша Готівочка» схвалює позики навіть студентам і пенсіонерам (останнім потрібно пред’явити пенсійне посвідчення). Головне – подавати заявку, перевіряючи правильність оформлення даних.

Міста з фізичними відділеннями компанії «Ваша Готівочка»

«Ваша Готівочка» відмінно зарекомендувала себе в сфері кредитування, отримала масу позитивних відгуків. Завдяки якісній роботі, своєчасного обслуговування клієнтів і виконання договірних зобов’язань, організація зайняла лідируючі позиції серед конкурентів і розширила мережу. Філії компанії розташовані в 19 областях України (Запорізькій, Київській, Одеській, Полтавській, Черкаській та ін.).

Створення особистого кабінету і оформлення заявки

Щоб взяти швидкий кредит онлайн, переходьте на офіційний сайт. Тут запропонована форма для вибору суми позики і його терміну. Взяти кредит можна на певну кількість днів (в зазначеному діапазоні). Для зручності на сайті запропонований кредитний калькулятор. Ви відразу побачите, яку суму потрібно повернути.

Калькулятор кредитів

Вказавши потрібні параметри, натисніть на кнопку «Взяти позику». Система перенаправить вас на сторінку заповнення анкети клієнта. Введіть в реєстраційній формі особисті дані (ПІБ, дату народження, ІПН, номер телефону та адресу електронної пошти). Після заповнення анкети верифікуйте картку банку. Вона повинна бути іменна, в іншому випадку після перевірки на сервісі ви отримаєте відмову у видачі кредиту.

Реєстрація на в особистому кабінеті

Підтвердження карти здійснюється наступним чином:

  • ви вказуєте номер, термін дії та код;
  • компанія «Ваша Готівочка» блокує певну суму до 1 гривні;
  • розмір заблокованих коштів – це код, його потрібно ввести у відповідне поле.

Щоб дізнатися суму, яку заблокувала компанія, зателефонуйте в банк за телефоном гарячої лінії. Якщо у вас підключена послуга СМС-повідомлень, то на мобільний телефон прийде повідомлення.

Після успішної верифікації чекайте, яке рішення прийме компанія «Ваша Готівочка». Відповідь прийде по електронній пошті або в СМС-повідомленні. При позитивному результаті перераховується кредит на карту. Термін переказу залежить від банку, ви отримаєте кошти негайно або протягом трьох днів.

Як взяти кредит готівкою?

Взяти кредит готівкою можна в будь-якому місті, де є філія компанії «Ваша Готівочка». Для цього виконайте ряд простих дій:

  • вкажіть на порталі суму і термін кредиту;
  • вибирайте найближче до вас відділення;
  • заповніть заявку.

На мобільний номер прийде СМС-повідомлення з рішенням. При схваленні ви можете відвідати обрану філію в робочий час, захопивши з собою паспорт та ІПН.

Повторна подача заявки на кредит в «Ваша Готівочка»

Подавати заявку на кредит повторно потрібно на офіційному сайті. Різниця в тому, що тепер не потрібна реєстрація. Авторизуйтесь в особистому кабінеті, використовуючи логін і пароль. Якщо забули дані, зверніться в службу підтримки і вам допоможуть їх відновити.

Контактна інформація

Після входу в профіль вибирайте вкладку «Отримати позику». Вкажіть суму і термін, при наявності промокодом введіть його у відповідне поле. Потім чекайте рішення МФО «Ваша Готівочка». Взяти гроші можна готівкою в одному з філіалів або отримати переказ на карту.

Відмова у видачі кредиту

«Ваша Готівочка» може відмовити у видачі кредиту. В такому випадку вам прийде негативна відповідь на пошту або мобільний телефон. Причини відмови не вказуються, але вони можуть бути пов’язані з неправильним заповненням анкети. Перевірте ще раз інформацію в особистому кабінеті. Якщо помітите помилку, виправте її та подавайте запит повторно.

Як оплачувати кредит?

Оплачувати кредит можна декількома способами. Незалежно від вибору, не відкладайте погашення боргу на останній день. Проблеми з фінансовими транзакціями (наприклад, заборгованість по внесках в банку) приведуть до прострочення.

Ви можете погасити борг онлайн. Для цього увійдіть в особистий кабінет і оплатіть за допомогою карти. Ще варіанти – внесення коштів у найближчому відділенні «Ваша Готівочка» або в філії будь-якого банку. Також можливе використання терміналів «ПриватБанку» або IBox.

Дострокове погашення боргу

Ви можете погасити кредит достроково. При цьому потрібно сплачувати відсотки за фактичний час використання грошей. Організація «Ваша Готівочка» зробить перерахунок і надасть точну суму. Дострокове погашення боргу не тягне за собою штрафні санкції. Якщо вирішите закрити кредит раніше, то не доведеться переплачувати.

Прострочення платежів і наслідки для клієнтів

Взявши позику, ви повинні погасити її не пізніше зазначеної в договорі дати. Прострочення платежу загрожує такими наслідками:

  • погіршенням кредитної історії;
  • збільшенням відсотків за кожен день прострочення;
  • відмовами при подачі заявок в подальшому.

Також анулюються акції, бонуси і промокодом, які були задіяні при отриманні кредиту. «Ваша Готівочка» має право подати до суду на боржника для стягнення суми.

Продовження кредиту

Якщо не встигаєте оплачувати кредит вчасно, оформіть його пролонгацію. Послуга призначена для того, щоб «заморозити» нараховані відсотки і виключити ваш перехід в статус боржника. При продовженні позики не псується кредитна історія. Щоб скористатися послугою, необхідно погасити вже нараховані в «Ваша Готівочка» відсотки. Додаткові кошти сплачувати не потрібно. Погашення боргу продовжується на вказаний вами термін. При необхідності можна оформити пролонгацію кілька разів.

Способи пролонгації кредиту

Взявши гроші в борг, дотримуйтеся графіка погашення. При виникненні форс-мажорних ситуацій продовжуйте кредит, використовуючи один із способів. Ви можете звернутися до найближчого відділення «Ваша Готівочка» або оформити пролонгацію онлайн. Якщо проігнорувати послугу, то до боржників застосовуються відповідні заходи.

Продовження в режимі онлайн здійснюється в особистому кабінеті. Авторизуйтесь в профілі і перейдіть до пункту «Мої позики». Натисніть на кнопку «Продовжити» і оплатіть нараховані відсотки за допомогою банківської карти. Намагайтеся уникати прострочень, адже боржник не користується привілеями від «Ваша Готівочка». Подати заявку на пролонгацію можна необмежену кількість разів.

Акції, бонуси і промокодом в «Ваша Готівочка»

Зверніть увагу на діючі акції. Подаючи запит на кредит, ви можете скористатися вигідними пропозиціями. Розіграші призів проводяться регулярно, а інформація про них вказана в новинному блоці або в розділі «Акції». Найчастіше «Ваша Готівочка» підносить клієнтам грошові заохочення. Також проводиться роздача промокодом, в яких закладена знижка на комісію. Заощаджуйте бюджет з МФО «Ваша Готівочка»!

Перед значущими святами розігруються серйозні презенти. Щоб брати участь в акції, потрібно оформити кредит в певний період, подаючи запит онлайн. Призовий фонд вражає. Гроші розподіляються між зазначеною в правилах кількістю учасників. Найбільша винагорода надається за перше місце.

Також проводяться акції для позичальників, які повторно взяли кредит. Але якщо в ході використання грошей є борги і прострочення, то боржник не бере участі в розіграшах від «Ваша Готівочка». Будь-який приз стане приємним доповненням до бюджету. Тим більше, отримати гроші так просто!

Відгуки клієнтів МФО «Ваша Готівочка»

Клієнти організації «Ваша Готівочка» залишають свої відгуки після звернення за кредитом. Яка їхня думка про діяльність компанії, ви можете переглянути на нашому порталі або на тематичних форумах. Навіщо це потрібно? Щоб зрозуміти, чи відповідає МФО очікуванням, чи дотримується договірних зобов’язань. З відгуків ви дізнаєтеся, наскільки функціональний особистий кабінет, як поводяться менеджери у відділеннях компанії.

Ви теж можете зробити свій внесок. Залиште відгуки про «Ваша Готівочка», щоб новачки отримали цінну інформацію. Описувати можна будь-які нюанси, будь то участь в акціях або використання промокода, можливість погасити борг достроково або оформити пролонгацію. Всі відомості, якими хочете поділитися з оточуючими, залишайте на сайті.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле

Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями
Контактна інформація “Ваша Готівочка”:
Графік роботи:
з 8:00 до 20:00 Без вихідних!
Телефон:
0 800 500 660
Сайт:
vashagotivochka.ua