https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/ultracash/UltraCash
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

UltraCash – умови кредиту, відгуки, контакти

4.5
відсоток погодження: 91%
0 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «UltraCash»:

Сума першого кредиту
500-3000 гривень
Процентна ставка для першого кредиту
1.76% на день зі знижкою 10% та 0% в перший день
Сума повторного кредиту
500-10000 гривень
Процентна ставка для повторного кредиту
1.76% на день
Строк кредиту
1-30 днів
Час прийому заявок
24/7
Термін розгляду заявок
20 хвилин
Спосіб отримання
на картку Visa або MasterCard
Пролонгація (термін і умови)
до 30 днів при сплаті нарахованих відсотків
Вік позичальника
18-65 років
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт, ІПН
Також знадобиться
картка будь-якого банку, контактна інформація (номер телефону, електронна пошта)
Взяти Кредит

UltraCash – фінансова установа, яка працює на території України. Компанія видає кредити без застав і поручителів. Щоб взяти гроші в борг, досить подати заявку через Інтернет. Дистанційне оформлення запиту і швидкість його розгляду стали основою популярності UltraCash. У компанії багато клієнтів у всіх українських містах, що забезпечує їй високий рейтинг і масу позитивних відгуків. Не менш важливі акції, які регулярно діють для нових і постійних позичальників

Кожен житель України може взяти кредит в режимі онлайн. Для цього необхідний комп’ютер, телефон або планшет з підключенням до Інтернету. Подаючи заявку дистанційно, клієнти компанії UltraCash економлять час. Не потрібно відвідувати офіс, заповнювати анкету у менеджерів. Все здійснюється на порталі, а після прийняття рішення відповідь приходить на електронну пошту або на вказаний номер мобільного телефону.

Клієнти компанії повинні дотримуватися заявлених вимог, щоб збільшити ймовірність схвалення. Наприклад, кредити видаються тільки клієнтам певної вікової категорії, у яких є особиста банківська карта (чужа не підходить). У разі невідповідності умов можлива відмова. Плюс в тому, що рішення приймається в короткі терміни. Не доведеться довго чекати, щоб отримати кредит на карту.

В яких містах розташовані відділення UltraCash?

Офіс компанії UltraCash знаходиться в Харкові. В інших містах філій немає. Але вони не потрібні, адже заявки подаються онлайн. Ви можете оформити кредит у будь-якому місті, головне – наявність Інтернету.

Створення особистого кабінету і оформлення заявки на кредит в UltraCash

Подати заявку на кредит в МФО UltraCash не складно. Але для цього потрібно створити особистий кабінет, заповнивши запропоновану анкету. Ваш перший крок – це вибір суми і терміну кредитування на офіційному сайті компанії.

Определение условий кредитования

Виставивши бажані параметри, натисніть на кнопку «Взяти кредит». Але на цьому процес не закінчений. Тепер потрібно ввести електронну пошту і придумати пароль.

Создание учетной записи

Після закінчення процесу ви перейдете до заповнення анкети. Вкажіть правдиву інформацію про себе. Перевірте введені дані, щоб вони були точними і актуальними. В іншому випадку можлива відмова при розгляді заявки.

Внесение личных данных

Також потрібно вказати прізвище, ім’я та по батькові. Не менш важлива інформація про дату народження, місце проживання. Додатково введіть номер мобільного телефону, середньомісячний дохід, тип зайнятості. В останньому пункті можна вибрати одну з категорій:

  • найманий працівник;
  • пенсіонер;
  • студент;
  • військовослужбовець;
  • безробітний;
  • підприємець;
  • самозайнята особа.

Також вкажіть паспортні дані. Вносьте їх уважно, зберігаючи всі скорочення. Ще один пункт – прикріплення фото з паспортом. На знімку не повинно бути відблисків або сторонніх предметів. Відкрийте паспорт на сторінці з вашою фотографією.

Виконавши зазначені вище дії, переходьте до заключної частини. Вам потрібно верифікувати банківську карту. Для цього компанія UltraCash заблокує від 1 до 5 гривень. Суму потрібно ввести у відповідне поле. Щоб дізнатися, скільки заблоковано, зателефонуйте менеджерам банку або перегляньте СМС (за умови підключення послуги оповіщення). Як тільки підтвердите, що картка належить саме вам, заявка відправляється на розгляд. При позитивному рішенні, кредит перераховується на картку.

Якщо не виходить верифікувати картку, причина може полягати в недостатньому балансі (менше 5 гривень). В такому випадку поповніть рахунок, і повторіть дії. Ще один варіант – карта заблокована банком або на неї накладено обмеження за певними операціями. Зніміть ліміти, зателефонувавши за телефонами гарячої лінії обслуговуючої організації.

Особливості оформлення кредиту в UltraCash

Процес оформлення кредиту надійний і безпечний. На сайті UltraCash використовуються SSL-технології. З’єднання шифрується, що забезпечує приватність інформації. Вашими даними не заволодіють треті особи.

Якщо ви хотіли взяти швидкий кредит онлайн і передумали, то відмовитися можна тільки на стадії оформлення заявки. При надходженні грошей на картку, ви зобов’язані погасити позику разом з нарахованими відсотками. Якщо відмовитеся оплачувати кредит в UltraCash, він перейде в статус прострочення. Ви станете боржником і позбудетеся всіх привілеїв.

Що стосується оформлення декількох кредитів одночасно – в компанії можна взяти гроші в борг тільки по одній заявці. Як тільки погасите попередню позику, оформляйте нову.

Повторна подача заявки на кредит в UltraCash

Повторна подача заявки на кредит займе мінімум часу. Це обумовлено тим, що тепер не потрібно проходити реєстрацію. Для оформлення позики в UltraCash увійдіть в профіль, використовуючи логін і пароль. В особистому кабінеті вкажіть бажані параметри, щоб взяти гроші в борг.

Якщо є промокод, введіть його в спеціальне поле. Вам нададуть знижку на комісію, а повний розрахунок наводиться в кредитному калькуляторі. Після розгляду запиту відповідь прийде на електронну пошту або на мобільний телефон.

Відмова у видачі кредиту в UltraCash

Якщо отримаєте відмову, то перевірте внесені в анкету відомості. Нерідко запит відхиляється через помилки при введенні даних. Порівняйте всі номери, зазначені на сайті і в паспорті. Також компанія UltraCash відмовляє у видачі кредиту через невідповідність віковим вимогам або за відсутності українського громадянства. Не намагайтеся скористатися чужою карткою – після перевірки, організація помітить підроблення та відхилить запит.

Як оплачувати кредит?

Для зручності запропоновано кілька методів погашення боргу. Ви можете оплачувати через особистий кабінет, вказавши дані своєї картки. З неї миттєво будуть списані кошти. Також для погашення в режимі онлайн доступний сервіс EasyPay або «Мобільні гроші» від «Київстар». Тут можна оплачувати за номером договору.

Якщо ви хочете погасити борг готівкою, то переведіть гроші у відділенні будь-якого банку. У призначенні платежу вкажіть номер договору та ПІБ. Реквізити компанії UltraCash приведені нижче.

Реквизиты компании UltraCash

Ще одна можливість погасити кредит готівкою – це термінали. Скористайтеся такими апаратами: EasyPay, City24, «ПриватБанк», «Система». Вибирайте в переліку UltraCash і виконуйте дії по інструкції.

Дострокове погашення позики

Клієнти фінансової організації можуть оплачувати кредит достроково. Компанія UltraCash не обмежує позичальників і не накладає штрафні санкції. Навпаки, будуть перераховані відсотки по кредиту, і борг зменшиться в залежності від того, наскільки швидко ви повернете гроші. Погасити кредит можна частково або повною сумою.

Прострочення платежів

Прострочення платежів – це порушення договірних умов. Подаючи запит на кредит, ви повинні правильно розрахувати дату погашення, щоб вкластися в заявлений період. В іншому випадку компанія UltraCash анулює діючі акції, бонуси та промокоди. З моменту прострочення боржника нараховуються підвищені відсотки (3% за кожен день). У кредитну історію вносяться зміни, і вони можуть негативно вплинути на рішення МФО при подальшому запиті на кредит. Також UltraCash має право подати позов до суду на повернення боргу.

Продовження кредиту в UltraCash

Якщо не встигаєте вчасно сплатити кредит онлайн або готівкою, скористайтеся пролонгацією. Вам не потрібно подавати заявку. Просто увійдіть в особистий кабінет, вкажіть період і погасіть вже нараховані відсотки. В такому випадку договір діє на тих же умовах, а його строк продовжується.

Акції та промокоди в UltraCash

Для клієнтів МФО UltraCash діють акції і промокоди. Вони дозволяють отримати знижку на комісію та інші привілеї. Промокоди видаються в e-mail-розсилці, а також на тематичних форумах і сайтах партнерів. Після їх введення, комісія зменшиться до 40%. Але умови діють тільки при своєчасному погашенні. Якщо ви перейдете в категорію боржників, то позбудетеся презентів від UltraCash.

Також в МФО передбачена акція для нових клієнтів. Подаючи запит на кредит вперше, користувачі можуть розраховувати на знижку в розмірі 10%. Зменшена комісія – це можливість заощадити бюджет.

Відгуки клієнтів про діяльність UltraCash

Завдяки відгуками клієнтів ви можете сформулювати думку про компанію UltraCash. Позичальники залишають коментарі, і ви зможете визначитися з вибором МФО. Наскільки низькі відсотки, яку суму можна отримати, як не стати боржником – ці та інші питання розглядаються клієнтами. Переглянувши відгуки, ви знайдете для себе відповіді і зрозумієте, чи варто брати кредит в UltraCash.

Якщо ви вже співпрацювали з організацією, то допоможіть визначитися новачкам. Залиште особисту думку про UltraCash і вкажіть на основні нюанси роботи компанії. Наскільки легко подавати запит онлайн, чи були у вас прострочення – важливі будь-які деталі. Користувачі бояться стати боржниками, а тому перед співпрацею з МФО переглядають відгуки. Поділіться інформацією прямо зараз!

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле