https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/ukrpozyka/Укрпозика
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

Укрпозика – умови кредиту, відгуки клієнтів

відсоток погодження: 83%
0 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «Укрпозика»:

Сума першого кредиту
300-15000 гривень
Процентна ставка для першого кредиту
1.4% в день
Сума повторного кредиту
300-17000 гривень
Процентна ставка для повторного кредиту
1.4% в день
Термін
7, 14 або 30 днів
Час прийому заявок
24/7
Час розгляду заявок
5 хвилин
Спосіб отримання
на карту
Пролонгація (термін і умови)
до 30 днів
Вік позичальника
від 18 років
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт, ІПН
Також знадобляться
особиста картка будь-якого банку, контактна інформація (номер телефону)
Взяти Кредит

Сервіс УкрПозика створений однойменною компанією і працює з 2019 року. Він дозволяє швидко отримати кредит онлайн на банківську карту практично будь-якому жителю України. Компанія активно використовує засоби автоматизації і видає позики цілодобово буквально за кілька хвилин. Середній час розгляду заявки – 5 хвилин.

В яких містах доступні кредити від УкрПозика?

Компанія УкрПозика зареєстрована в Києві. Відокремлених підрозділів і простих офісів по роботі з клієнтами у мікрофінансової організації немає. Вся робота з позичальниками відбувається онлайн. Сервіс дозволяє взяти кредит з будь-якої точки України або іншої країни. Головне, щоб користувач відповідав вимогам компанії УкрПозика до потенційних позичальників.

Хто може оформити кредит в УкрПозиці?

Мікрофінансових організація УкрПозика лояльно ставиться до клієнтів. Вона видає гроші в борг громадянам України старше 18 років. Для отримання позитивного рішення позичальник повинен мати постійне джерело доходу. До кредитної історії клієнта МФО УкрПозика також не чіпляється. Тут можна оформити кредит на карту, навіть якщо в минулому були прострочення по іншим позиках. Головна умова – відсутність простроченої заборгованості перед компанією УкрПозика.

Завдяки лояльному ставленню до клієнтів, в УкрПозика можуть отримувати кредити не тільки офіційно працюючі громадяни України, а й такі категорії населення: пенсіонери, студенти, фрілансери.

Як оформити кредит в УкрПозика: покрокова інструкція

Сервіс УкрПозика видає кредит онлайн буквально за 5 хвилин після подачі заявки. Для оформлення позики клієнту достатньо виконати 5 простих дій:

 1. Вибрати суму і термін кредиту. На сайті УкрПозика розміщений онлайн-калькулятор. У ньому можна заздалегідь дізнатися дату повернення мікропозик і суму до погашення. Для цього достатньо вказати зручний термін кредитування і потрібну суму мікрокредиту.

Калькулятор кредиту
 1. Створити особистий кабінет. Клієнту слід вказати в реєстраційній формі особисті та паспортні дані, а також контактну інформацію. Для прискорення реєстрації можна використовувати аккаунт BankID.

Особистий кабінет
 1. Введення промокодом і даних карти для отримання кредиту. Для прив’язки картки слід вказати її номер, термін дії та CVV-код.

введення промокоду
 1. Завантажити документи і відправити заявку на розгляд. У більшості випадків компанія видає кредит онлайн без завантаження фотографій паспорта. Але вона залишає за собою право запросити їх, якщо виникнуть сумніви в достовірності даних з анкети.
 2. Отримати рішення і підписати договір. Відповідь по заявці приходить в СМС і відображається в кабінеті клієнта на сайті компанії УкрПозика. Паперові документи оформляти не потрібно. Договір укладають через особистий кабінет. Клієнту достатньо ознайомитися з ним і ввести код з СМС.

Чому УкрПозика може відмовити в кредиті?

Мікрофінансових організація УкрПозика видає власні гроші в борг і має право самостійно вирішувати, кому схвалювати кредит, а кому – ні. Компанія лояльно відноситься до потенційних позичальників. Але все ж іноді сервіс УкрПозика приймає негативне рішення за заявками.

Поширені причини відмов:

 • спроба оформити кредит на карту іншої людини;
 • недостовірна інформація в анкеті;
 • наявність великого числа відкритих кредитів у клієнта і великі суми боргів по ним;
 • відсутність коштів для своєчасного виконання зобов’язань за новим кредитним договором;
 • тривала прострочення по минулим кредитами в УкрПозіка;
 • великі борги по комунальних та інших обов’язкових платежів, аліментах.

Якщо клієнт отримав відмову від компанії УкрПозика, подати заявку повторно він зможе мінімум через 30 днів. Рішення по ній буде прийнято в загальному порядку, і позику можуть схвалити.

Як збільшити шанси на позитивне рішення в УкрПозика?

Якщо прийнято рішення взяти кредит через інтернет, слід поставитися відповідально до його оформлення. Перед відправкою анкету слід перевірити на наявність помилок і виправити їх при необхідності. Це підвищить ймовірність отримати гроші в борг від компанії УкрПозика.

Додаткове допомогти збільшити шанси на схвалення можуть наступні поради:

 • всі контактні дані в анкеті мають бути актуальними, а телефони повинні працювати;
 • дохід слід вказувати реальний, навіть якщо він неофіційний;
 • бажано погасити всі прострочення в інших фінансових установах до подачі заявки.
 • За можливості також слід перевірити кредитну історію і при наявності помилок в ній домогтися їх виправлення.

Як погасити кредит в УкрПозика?

Компанія УкрПозика видає кредит на карту з одноразовим погашенням в кінці терміну. Розмір і дата платежу відомі заздалегідь. Вони вказані в договорі і завжди доступні в особистому кабінеті або по телефону центру клієнтської підтримки сервісу УкрПозика.

Внести оплату заемщик может следующими способами:

 • картою в особистому кабінеті;
 • готівкою через термінали 2Click, Paymarket, iBox та інші;
 • переказу за реквізитами з будь-якого банку України.

Чи є сенс погашати кредит в сервісі УкрПозика достроково і чи можливо це?

МФО УкрПозика дозволяє погасити кредит достроково в будь-який день. Штрафних санкцій та комісій за операцію не передбачено. Відсотки по кредиту при достроковому погашенні перераховуються і нараховуються тільки за дні фактичного користування позиченими грошима. Це вигідно для клієнта, т. К. Переплата виявиться менше.

Достроково погасити кредит в УкрПозика боржник може повністю або частково. Якщо спочатку позичальник взяв велику суму, ніж йому знадобилася, він зможе відразу повернути невикористану частину коштів і знизити переплату.

Як оформити повторний кредит в УкрПозика?

Повторну заявку на кредит дозволено подавати тільки після погашення раніше взятого позики. Одночасно 2 і більше активних договорів мати забороняється. При повторному зверненні клієнт зможе подати заявку через особистий кабінет. Ще раз заповнювати анкету йому не доведеться.

Порядок дій для оформлення повторного кредиту в УкрПозика:

 1. Виконати вхід в особистий кабінет. На сайті компанії слід натиснути на кнопку «Мій кабінет», а потім ввести телефон і код з СМС.
 2. Заповнити та подати заявку. У ній потрібно вказати суму, термін кредиту, а решта дані сервіс УкрПозика запропонує просто перевірити.
 3. Вибрати карту для отримання коштів або додати нову. На цьому етапі можна також вказати промокод для участі в акції, отримання знижок.
 4. Дочекатися схвалення і підписати договір. Рішення приходить практично миттєво, а для укладення договору достатньо ввести в особистому кабінеті код з СМС.

Відразу після підтвердження договору компанія відправить гроші на карту позичальника. Йому залишиться тільки оплачувати заборгованість без прострочень.

Пролонгація кредиту в МФО УкрПозика

Важливо своєчасно оплачувати борг по кредиту, інакше для позичальника можуть настати негативні наслідки. Але іноді ситуація може скластися так, що внести всю суму платежу в дату, встановлену договором, виявиться неможливо. У такому випадку компанія УкрПозика пропонує послугу «Продовження терміну кредиту».

Активувати опцію пролонгації можна в особистому кабінеті. Для її підключення клієнту треба сплатити комісію, зазначену в договорі. Після цього дата погашення заборгованості буде пересунуто на 30 днів, і прострочення не виникне.

Якщо підключено послугу «Продовження терміну кредиту» в сервісі УкрПозика, компанія не передає негативну інформацію в бюро кредитних історій, рейтинг боржника не псується і йому не нараховують пені і штрафи.

Що робити, якщо допущено прострочення в УкрПозика?

Іноді навіть самий сумлінну боржник може допустити прострочення. У цій ситуації компанія УкрПозика починає нараховувати пені за кожний день невиконання зобов’язань за договором, кредитний рейтинг позичальника починає падати, і взяти новий кредит навіть в іншій компанії йому стає складно.

По можливості рекомендується продовжувати термін позики при виникненні непередбачуваних ситуацій. Але якщо прострочення все ж виникла, вирішити проблему можна спробувати наступними способами:

 • зайняти гроші у друзів, близьких і погасити заборгованість;
 • оформити кредит на рефінансування в іншій кредитній організації;
 • звернутися в компанію УкрПозика з проханням про реструктуризацію заборгованості і надання відстрочки, розстрочки (якщо причини прострочення поважні).

Акції компанії УкрПозіка

Компанія УкрПозика регулярно проводить різні рекламні акції, за якими клієнти можуть отримати знижки та різні бонуси. Для нових позичальників організація теж іноді проводить акції, що дозволяють оформити перший кредит без відсотків.

Додаткова економія можлива і в разі використання промокодом при оформленні кредиту. Отримати його можна у партнерів МФО УкрПозика або беручи участь в різних акціях.

Відгуки клієнтів УкрПозика

При виникненні сумнівів у тому, чи варто оформляти кредит в УкрПозика, рекомендуємо вивчити відгуки клієнтів компанії. З них можна дізнатися про нюанси умов, якості послуг і можливі підступи.

Якщо ви вже оформляли кредит в УкрПозика, поділіться власним досвідом, залишивши відгук. Він допоможе іншим клієнтам краще зорієнтуватися в пропозиціях на ринку і вибрати надійного фінансового партнера.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле

Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями
Контактна інформація “Укрпозика”:
Графік роботи:
пн.-пт. з 09:00 до 18:00
Телефон:
0 800 50 0755
Сайт:
ukrpozyka.com.ua