https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/tvoi-groshi/ТВОЇ ГРОШІ
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

Твої ГРОШІ – умови кредиту, відгуки, контакти

4.69
відсоток погодження: 91%
0 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «ТВОЇ ГРОШІ»:

Сума першого кредита
200-5000 гривень
Процентна ставка для першого кредита
0.01% в день
Сума повторного кредита
200-15000 гривень
Процентна ставка для повторного кредита
2% в день
Срок
1-30 днів
Час прийому заявок
24/7
Час розгляду заявок
20 хвилин
Спосіб отримання
на карту Visa або MasterCard
Пролонгація (термін і умови)
до 16 днів при сплаті нарахованих відсотків
Вік позичальника
18-71 рік
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт, ІПН
Також знадобиться
картка будь-якого банку, контактна інформація (номер телефону, електронна пошта)
Взяти Кредит

Компанія «Твої Гроші» відкрита в січні 2013 року. Організація працює на території України і видає кредити на будь-які потреби. Основні переваги – швидкість прийняття рішення за заявкою клієнта, мінімум документів, наявність вигідних пропозицій для позичальників (акції та промокоди).

Умови кредитування в МФО «Твої Гроші»

В компанії «Твої Гроші» можуть взяти кредит громадяни України, які досягли повноліття. Подаючи заявку, потрібно враховувати одну з основних умов – регулярний дохід. Це може бути не тільки заробітна плата, але також пенсія або стипендія. Завдяки подібному підходу розширюється коло клієнтів. Отримати гроші в МФО «Твої Гроші» можуть позичальники різного соціального статусу і становища.

Запит оформлюється дистанційно (онлайн). Подати заявку можуть жителі будь-яких міст і областей України. Головне, щоб був доступ до Інтернету. Запит розглядається в будь-який час доби і навіть у святкові дні. Гроші переводяться на банківську картку в короткі терміни. У більшості випадків транзакція займає до 15 хвилин. Через особливості роботи деяких банків, можливе збільшення терміну до трьох робочих днів.

Міста з фізичними відділеннями компанії «Твої Гроші»

Головний офіс компанії розташований в Києві. В інших містах філій немає. Але при подачі запиту від клієнтів не потрібна особиста присутність. Процес здійснюється онлайн, а гроші переводяться на картку. Це забезпечує можливість оформлення кредиту в «Твої Гроші» жителям будь-якого міста.

Оформлення заявки на отримання кредиту в «Твої Гроші»: покрокова інструкція

Подавайте заявку на порталі, дотримуючись інструкції. На головній сторінці сайту «Твої Гроші» запропонована спеціальна форма. Вкажіть необхідну суму кредиту і термін його використання. У калькуляторі виводиться підсумковий розмір виплат і дата погашення. Якщо ви хочете взяти гроші в борг, скористайтеся зазначеної формою. Відзначте бажані параметри, але обов’язково розрахуйте свої можливості. Для виключення форс-мажорних ситуацій вказуйте термін з запасом в пару днів. Потім натисніть на кнопку «Отримати гроші».

Выбрать условия кредитования

Ви будете перенаправлені в реєстраційний блок. Введіть особисті дані (ПІБ), номер мобільного і e-mail.

Регистрация в кабинете

На вказаний номер телефону прийде СМС-повідомлення з кодом для підтвердження. Введіть комбінацію в спеціальне поле для переходу до наступного етапу. Тепер потрібно заповнити паспортні дані, а також пройти верифікацію за допомогою сервісів Instantor або BankID.

Після закінчення процесу заявка відправляється менеджерам компанії «Твої Гроші». Після прийняття рішення клієнту приходить лист на електронну пошту або СМС на мобільний. Якщо відповідь позитивна, то кредит перераховується на карту. Час перерахування залежить від умов роботи конкретного банку. Якщо гроші не надійшли, а терміни вже перевищені, то зверніться в службу підтримки.

Нюанси при оформленні кредиту

При оформленні кредиту в «Твої Гроші» дотримуйтеся встановлених в компанії правил. Подаючи запит, уважно перевіряйте введені дані, інакше можлива відмова. Наявність позики в іншій фінансовій організації не впливає на можливість отримання кредиту в «Твої Гроші». В такому випадку менеджери розраховують боргове навантаження. Якщо воно не перевищує норму, то ви отримаєте запитувану суму. Якщо вже є діючий кредит в «Твої Гроші», то взяти ще один не вийде. Спочатку потрібно погасити попередній. Після оплати боргу можете подавати повторний запит.

Повторна подача заявки на кредит в «Твої Гроші»

Клієнти компанії користуються привілеями. Наприклад, подаючи повторний запит на кредит, можна керуватись підвищеними лімітами. Є й інші плюси, які укладені в наявності логіна і пароля до особистого кабінету. Знову реєструватися на сайті «Твої Гроші» не потрібно. Вхід в профіль здійснюється миттєво. У вкладці з кредитами потрібно вказати термін і суму позики, після чого форма відправляється менеджерам.

Кредит для действующих клиентов

Постійним клієнтам запропоновано отримати кредит після СМС-запиту. Варіант ідеальний, коли терміново потрібні гроші в борг. Відповідь приходить протягом однієї хвилини. Для оформлення заявки потрібно слідувати наведеній нижче інструкції.

Щоб увійти в число постійних клієнтів, потрібно взяти кредит один раз і більше. При цьому позика має бути погашена без прострочень.

Відмова у видачі кредиту

Компанія «Твої Гроші» не завжди схвалює заявки на кредит. У разі невідповідності заявленим умовам, можлива відмова. Основні причини покладені у відсутності громадянства України, помилки при заповненні анкети. Також на рішення впливає кредитна історія. Якщо ви – боржник в інших організаціях, то відмова не виключена. Але враховуйте, що причини не розголошуються.

Якщо вам відмовили у видачі позики, увійдіть в особистий кабінет. Можливо, після перевірки відомостей ви знайдете помилку. Виправте її та збережіть зміни. Після активації послуги можете подавати повторний запит.

Як оплачувати кредит?

Ви можете оплачувати кредит в «Твої Гроші» декількома способами (онлайн або готівкою). При оплаті в Інтернеті є погашення боргу через особистий кабінет в МФО, а також через «Приват24» або сервіс EasyPay.

Щоб оплачувати готівкою, скористайтеся терміналами. Підходять апарати від «ПриватБанку», сервісів EasyPay, IBox, City24, «Система». При оплаті через термінали вибирайте МФО «Твої Гроші» і дотримуйтесь інструкції.

Як погасити кредит достроково?

Ви можете погасити кредит достроково, щоб знизити відсотки за його використання. Внесіть кошти в будь-який день до дати, зазначеної в договорі. Ніяких штрафів не стягується. Після перерахунку відсотків підсумкова сума буде вказана в особистому кабінеті. Як тільки погасите борг, зможете взяти черговий кредит в «Твої Гроші». Сплачувати позику достроково можна будь-яким методом (онлайн або готівкою).

Прострочення платежів: що чекає боржника?

Не допускайте прострочення платежів, якщо не хочете зіпсувати кредитну історію і отримати статус боржника. В іншому випадку компанія «Твої Гроші» скасовує дію акцій і промокодів. Якщо ви взяли кредит на пільгових умовах, то вони анулюються. Протягом 16 днів від кінцевої дати оплати нараховується пеня за кожний день прострочення. На 17 день виставляється одноразовий штраф. Далі триває нарахування пені. Компанія має право подати позов до суду на боржника.

Продовження кредиту в «Твої Гроші»

Щоб уникнути прострочень, коли нічим сплачувати борг, оформіть пролонгацію. Послуга являє собою продовження терміну використання кредиту. Оформлення пролонгації доступно через особистий кабінет, інтернет-банкінг «Приват24» і термінали. Для цього необхідно погасити вже нараховані відсотки. Перевага пролонгації полягає в наступному:

  • не псується кредитна історія;
  • не нараховується пеня;
  • відсутні проблеми з МФО «Твої Гроші».

Продовжувати кредит можна необмежену кількість разів. Головне – вчасно подавати запит. Якщо у вас немає можливості самостійно оформити пролонгацію, це можуть зробити повнолітні друзі або родичі.

Акції та промокоди в «Твої Гроші»

У компанії діє безстрокова акція «Приведи друга». Суть полягає в запрошенні нових користувачів. Якщо клієнт оформить кредит онлайн, то протягом трьох діб ви отримаєте бонуси. Вони призначені для погашення комісії. Завдяки чинним акціям ви зможете заощадити власні кошти.

Ще одна вигідна пропозиція – перший кредит на пільгових умовах. Ви познайомитеся з нюансами роботи компанії «Твої Гроші», отримаєте на карту необхідну суму і погасите її практично без переплати. Але при наявності прострочення відсотки по акції анулюються.

У «Твої Гроші» передбачені пропозиції перед значущими календарними святами. МФО роздає промокоди, в яких вказана знижка на нараховану комісію. Також регулярно стартують розіграші грошових призів між постійними позичальниками і новачками. Головне, щоб клієнти не були боржниками.

Відгуки клієнтів про компанію «Твої Гроші»

На нашому сайті та тематичних форумах представлені відгуки клієнтів, які оформили позику в «Твої Гроші». Користувачі діляться своєю думкою і залишають важливу інформацію. Вони розповідають, що їм сподобалося і на що потрібно звернути увагу. На основі відгуків ви зрозумієте, наскільки добре працює МФО і чи виконує договірні умови.

Ви теж можете допомогти новачкам. Якщо візьмете кредит онлайн, розкажіть про компанію «Твої Гроші». Вкажіть у відгуку, що запам’яталося в ході співробітництва, як швидко отримали гроші на карту і сплатили борг. Можливо, ви зіткнулися з новими акціями, задіяли промокоди або стали учасником розіграшу призів. Важливий кожен відгук про мікрофінансові організації. Витратьте пару хвилин часу, щоб написати коментар!

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле