https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/topcredit/Top Credit
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

Top Credit – умови кредиту, відгуки, контакти

4.47
відсоток погодження: 92%
0 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «Top Credit»:

Сума першого кредиту
500-3000 гривень
Процентна ставка для першого кредиту
1.9% на день
Сума повторного кредиту
500-15000 гривень
Процентна ставка для повторного кредиту
1.9% на день
Строк кредиту
7-21 день
Час прийому заявок
24/7
Термін розгляду заявок
15 хвилин
Спосіб отримання
на картку Visa або MasterCard
Пролонгація (термін і умови)
до 10 днів при сплаті нарахованих відсотків
Вік позичальника
18-70 років
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт, ІПН
Також знадобиться
картка будь-якого банку, контактна інформація (номер телефону, електронна пошта)
Взяти Кредит

Компанія «ТОП Кредит» надає послуги кредитування населення. Фінансова організація працює на території України. Компанія відкрита в 2015 році. За час діяльності вона пройшла шлях від стаціонарних відділень до позик у режимі онлайн. Переваги МФО укладені у видачі кредитів різним категоріям населення, прийнятних умовах, наявності акцій і промокодів на знижку.

Мікрофінансових компанія «ТОП Кредит» спеціалізується на видачі позик різним категоріям населення. Взяти кредит можуть клієнти з офіційним і неофіційним працевлаштуванням. У МФО не потрібні довідки і поручителі, що позбавляє від зайвих проблем зі збором документів і пошуком відповідних людей. Завдяки широкому віковому діапазоні і мінімальним вимогам, отримати гроші в борг можуть офісні працівники, індивідуальні підприємці, жінки в декреті, студенти та пенсіонери.

Плюси дистанційного кредитування укладені в економії часу. Клієнтам не потрібно їхати в офіс і простоювати в черзі. Заявка подається онлайн, для чого знадобиться смартфон або комп’ютер з підключенням до Інтернету.

Міста з фізичними відділеннями «ТОП Кредит»

Офіс компанії «ТОП Кредит» знаходиться в Києві. Зважаючи на повний перехід роботи в Інтернеті, філій в інших містах не передбачено. Якщо клієнти хочуть оформити кредит, вони можуть заповнити анкету і вказати параметри онлайн. При виникненні питань завжди допоможе служба підтримки.

Етапи створення особистого кабінету, подача заявки на кредит

Щоб подати заявку на кредит в МФО «ТОП Кредит», необхідно створити особистий кабінет. Реєстрація займає буквально 10 хвилин, після чого відкриється доступ до профілю. Натисніть на офіційному сайті кнопку «Отримати гроші», і ви перейдете до заповнення анкети. Введіть контактні дані, особисту інформацію, відомості про місце проживання, сім’ї та доходи.

Заявка на кредит

Якщо не хочете реєструватися на порталі «ТОП Кредит» самостійно, скористайтеся сервісом BankID. В такому випадку в МФО передається та інформація, яку ви надавали в банк. Реєстрація займе мінімум часу, після чого заявка відправляється на розгляд.

Що стосується самостійного заповнення анкети – крім введення даних потрібно пройти верифікацію. Наприклад, на ваш мобільний номер відправляється СМС з кодом. Комбінацію потрібно вказати у відповідному полі. Те ж саме відноситься до банківської картки. Вона повинна бути активною з балансом не менше 1 гривні. На рахунок компанії «ТОП Кредит» переводиться випадкова сума. Через пару хвилин вона буде перерахована назад. Таким чином перевіряється активність карти і її приналежність конкретному клієнту.

Нюанси при оформленні кредиту

Подаючи заявку на кредит, враховуйте деякі нюанси. При першому зверненні встановлюються мінімальні ліміти. Якщо ви погасите борг без прострочень, то доступна сума збільшується. При регулярній співпраці з компанією «ТОП Кредит», ліміти поступово підвищуються до максимуму. Варіанти при першому – шостому кредитуванні вказані нижче.

Кредитні ліміти

Незалежно від часу звернення ви можете взяти тільки один кредит. Щоб подавати черговий запит, потрібно погасити наявний борг. При цьому ви самостійно берете на себе зобов’язання, пов’язані з виплатою кредиту. Компанія «ТОП Кредит» повідомляє про наближення кінцевої дати повернення грошей, але тільки при наявності такої можливості.

Повторна подача заявки на кредит в «ТОП Кредит»

Якщо ви виплатили попередній кредит, можете подавати заявку повторно. Для цього увійдіть в особистий кабінет. Авторизація здійснюється з використанням логіна і пароля. Натисніть на вкладку з кредитами і вкажіть бажані параметри. Вибираючи суму і термін, грамотно оцініть свої можливості. Часом краще вказати на пару днів більше, щоб встигнути вчасно внести гроші і не стати боржником в «ТОП Кредит».

Відмова у видачі кредиту

Оформляючи кредит онлайн, ви можете отримати відмову. Це обумовлено рядом причин, які не розголошуються компанією «ТОП Кредит». Відсоток схвалень дуже високий, організацією видано понад 57 000 позик. Але часом запити відхиляються, на що впливають:

  • помилки при заповненні анкети;
  • погана кредитна історія;
  • наявність несплаченої позики в «ТОП Кредит»;
  • невідповідність віковим критеріям;
  • відсутність українського громадянства або необхідних документів.

При відмові у видачі кредиту самостійно перевірте інформацію, яку вказали в особистому кабінеті. Всі цифри і букви повинні відповідати тим, що наведені в офіційних документах. Помітите помилку – виправте її та збережіть зміни. Тепер ви можете подавати запит на кредит повторно, а шанси на схвалення збільшуються.

Як оплачувати кредит в «ТОП Кредит»?

Оплачувати кредит потрібно своєчасно. Кінцева дата вказана в договорі. Для зручності вам запропоновано кілька методів, за допомогою яких можна погасити борг:

  • особистий кабінет (гроші переводяться з карти);
  • інтернет-банкінг «Приват24»;
  • термінали самообслуговування;
  • каса будь-якого банку.

Вибирайте прийнятний варіант і оплачуйте онлайн або готівкою. При погашенні боргу на сайті компанії «ТОП Кредит» не стягується комісія, а кошти перераховуються моментально. Що стосується терміналів і каси банку – термін фінансових транзакцій варіюється від 5 хвилин до 3 днів. При їх використанні потрібно погасити суму заздалегідь. В іншому випадку через затримку може утворитися прострочення, і ви станете боржником.

Дострокове погашення кредиту в «ТОП Кредит»

Якщо у вас з’являться гроші раніше зазначеної в договорі дати, то ви можете погасити кредит достроково. Компанія «ТОП Кредит» дозволяє вносити кошти частинами або повністю. Переваги дострокової оплати укладені в перерахунку відсотків. МФО стягує комісію тільки за час використання позики. Чим раніше вирішите оплачувати, тим менше сума до погашення. При цьому не нараховуються додаткові відсотки, не передбачені штрафні санкції.

Прострочення платежів: що чекає боржників?

Прострочення платежів в «ТОП Кредит» тягне за собою негативні наслідки для боржника. Клієнт позбавляється привілеїв, перестають діяти акції і промокоди. Додатково нараховується пеня за кожний день прострочення. Клієнтові доведеться оплачувати не тільки суму за договором, а й штраф.

Якщо борг не погашений вчасно, компанія «ТОП Кредит» вносить зміни в кредитну історію. Через негативні відгуки і наявність прострочення у позичальника знижуються шанси взяти кредит в подальшому. МФО має право подати позов до суду на боржника або передати кредит третім особам.

Продовження кредиту в «ТОП Кредит»

Клієнти «ТОП Кредит» можуть оформити пролонгацію. Послуга являє собою продовження терміну використання грошей. Для цього необхідно сплатити нараховані відсотки і вказати бажаний період (в межах доступного діапазону).

Відстрочка кредиту має ряд переваг для клієнта. Наприклад, не нараховується штраф. У позичальника не псується кредитна історія. При виникненні форс-мажорних обставин користувач може продовжувати кредит стільки раз, скільки це необхідно.

Способи пролонгації

Кожен клієнт може пролонгувати кредит онлайн. Для цього необхідно авторизуватися в особистому кабінеті. Тут вказані відсотки для погашення. Вони оплачуються з банківської карти. Також можна скористатися терміналами самообслуговування. Але в такому випадку потрібно дізнатися суму в профілі або у менеджера (дзвінок по Україні безкоштовний).

Акції та промокоди в «ТОП Кредит»

У МФО «ТОП Кредит» регулярно стартують акції і роздають промокоди на знижку. Інформація про них завжди представлена на офіційному сайті. Одна з безстрокових акцій – «Приведи друга». Завдання полягає в запрошенні нових клієнтів. За кожного користувача, який взяв позику, покладені бонусні бали. Новачкам теж видаються призові очки. 1 бонусний бал – це 1 гривня. Використовувати їх можна для сплати нарахованих відсотків.

Не менш популярні промокоди. Отримати їх можна в розсилці (на електронну пошту) або на тематичних форумах. Вони являють собою певну комбінацію, при введенні якої діє знижка на відсотки. Ви зможете взяти гроші в «ТОП Кредит» за пільговими умовами. Але зменшена комісія поширюється тільки в разі відсутності прострочень.

Відгуки клієнтів про «ТОП Кредит»

Наскільки вигідні кредити в «ТОП Кредит»? Чи легко подавати запит? Які пропозиції найвигідніші? Відповіді на ці та інші питання клієнти залишають в своїх відгуках. Ви дізнаєтеся про нюанси роботи компанії, проаналізуєте ставлення користувачів до МФО. Якщо захочете, залишайте свої відгуки про «ТОП Кредит». Але тільки в разі співпраці з організацією. Новачкам потрібна інформація «з перших рук», щоб прийняти рішення, оформити запит і отримати кредит на карту. Можливо, ваш відгук допоможе тим, хто потребує грошей.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле