https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/swizo/SWIZO
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

SWIZO – умови кредиту, відгуки, контакти

4.63
відсоток погодження: 89%
1 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «SWIZO»:

Сума першого кредиту
500-3000 гривень
Процентна ставка для першого кредиту
0.01% на день
Сума повторного кредиту
500-15000 гривень
Процентна ставка для повторного кредиту
1.5% на день
Строк кредиту
7-30 днів
Час прийому заявок
24/7
Термін розгляду заявок
15 хвилин
Спосіб отримання
на банківську картку ПриватБанку
Пролонгація (термін і умови)
при сплаті нарахованих відсотків
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт, ІПН
Також знадобиться
реєстрація в Україні
Взяти Кредит

Вiдгуки про МФО SWIZO

03.07.20 13:21

Мені як студенту немає як підтвердити свою платоспроможність, тому приходиться звертатися в мікрофінансові організації. В Свізо мені видали кредит без проблем. Брав на 2 тижні, потім легко повернув, сплативши через термінал Приватбанку.

City: Житомир

Компанія Swizo займається видачею споживчих кредитів громадянам України: на ремонт, лікування, навчання або поїздки. Автоматична скорингова система сервісу Swizo дозволяє значно прискорити процес прийняття рішень по кредиту і знизити кількість відмов. Це можливо завдяки аналізу великої кількості відомостей. Фінансова організація Swizo офіційно зареєстрована і отримала ліцензію на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг – на видачу грошей в позику на умовах фінансового кредиту (під відсотки). Відповідне розпорядження прийнято Національною комісією, що здійснює діяльність з регулювання ринку фінансових послуг в 2018 році.

Хто може подавати заявку на кредит в компанії Swizo

Для того, щоб взяти кредит онлайн в Swizo, позичальник повинен подати заявку, зареєструвавшись в особистому кабінеті. Критеріями схвалення кредиту виступають наступні фактори:

  • досягнення повноліття позичальником;
  • дійсний паспорт;
  • позичальник подає заявку на кредит виключно від свого імені – заборонено діяти на користь третіх осіб;
  • позичальник володіє повною цивільною дієздатністю і правоздатністю – це поняття включає в себе здатність відповідати за свої дії і укладати цивільно-правові договори, до яких відноситься і договір кредитування;
  • заведена заздалегідь іменна банківська карта Приватбанку;
  • мобільний телефон і електронна пошта – обов’язкові умови для зв’язку з позичальником;
  • легальне джерело доходу;
  • високий кредитний рейтинг буде важливим фактором для схвалення кредиту в Swizo.

Які документи потрібні для оформлення кредиту в Swizo

Щоб подавати заявку, досить паспорта і ідентифікаційного коду. Сервіс Swizo оцінює платоспроможність на підставі внесених до анкети даних, тому, щоб взяти гроші в борг, зовсім не обов’язково отримувати довідку про доходи або надавати поручителів, як у випадку банківського кредиту.

Яким чином отримати гроші в компанії Swizo, якщо заявка схвалена

Після того, як заявка отримала схвалення, і клієнт підписав договір, гроші надходять протягом 15 хвилин на карту Приватбанку. Зверніть увагу, що це повинна бути іменна карта, і ім’я власника обов’язково має збігатися з тим, що ви ввели в поля анкети з паспортними даними. В іншому випадку сервіс Swizo змушений буде відмовити в отриманні кредиту.

Кредит на карту – один з найбільш зручних способів. За допомогою карти можна буде погасити борг після закінчення терміну дії договору. З неї можна оплачувати товари і послуги, в тому числі в інтернет-магазинах. Широкі можливості для клієнта відкриває сервіс Приват24. Зняття грошей проводиться в банкоматах – можлива комісія, в залежності від типу карти.

Кредит можна отримати на карту без імені, на заблоковану або віртуальну карту, корпоративну або передплачену. Також зверніть увагу, що дані карти зашифровані і доступу до них співробітники сервісу Swizo не мають. Прив’язка за реквізитами здійснюється в особистому кабінеті. Для верифікації на рахунку повинно бути не менше 5 грн. Платіжна система заморозить випадкову суму і відправить вам її в СМС. Ви повинні ввести це число в спеціальне поле під час прив’язки карти в особистому кабінеті, щоб сервіс Swizo переконався, що ви є власником і маєте доступ до карти.

Умови першого і наступних кредитів в компанії Swizo

Перший кредит в Swizo затвердять без проблем, якщо ви виконаєте всі необхідні вимоги, викладені вище. Більшість людей їм в цілому відповідають – головне, не допускати помилок при заповненні онлайн заявки – скорингова система при перевірці може сприйняти це як спробу шахрайства. Особливо уважно поставтеся до процедури заповнення інформації про карту і паспортних даних, а також телефону – інакше з вами просто не зможуть зв’язатися.

Заявку на другий кредит подавати можна відразу після того, як ви оплатили перший. Автоматично відкрити наступний кредит до погашення боргу за попереднім не можна. Якщо у вас є величезна необхідність в цьому – зв’яжіться зі службою підтримки клієнтів по телефону – в розділі «Контакти» представлені номери основних операторів. Однак повторний кредит не дадуть злісним боржникам з серйозним простроченням.

Якщо ж погасити кредит вдалося вчасно, кредитний ліміт збільшується в кілька разів. При цьому, якщо у вас не змінювалася контактна інформація, ви навіть не повинні повторно заповнювати анкету. Всі дані підтягуються автоматично, а час прийняття рішення скорочується в рази.

Вигідні пропозиції та акції для нових і лояльних клієнтів в Swizo

Всі нові позичальники компанії Swizo можуть взяти кредит за пільговою процентною ставкою – ця акція є постійно діючою. Пропозиція активується автоматично при заповненні заявки, сума, яку потрібно оплачувати з урахуванням акції, відображається в кредитному калькуляторі за замовчуванням. Про всі акції клієнти можуть дізнаватися, підписавшись на сторінку Swizo в соціальній мережі Facebook. Індивідуальні пропозиції і акції також доступні через особистий кабінет. Вони можуть включати в себе поліпшені умови кредитування (знижена ставка, збільшений ліміт, пільговий період) або можливість виграти призи.

Міста, в яких є відділення компанії Swizo

Офіс фінансової компанії Swizo розташований в Києві – точну адресу можна знайти в розділі «Контакти». Прийом клієнтів в офісі не проводиться. Тут працює служба підтримки клієнтів та інші підрозділи компанії. Всі питання можна вирішити в особистому кабінеті, по електронній пошті або по телефону.

Як правильно подавати онлайн заявку на позику – покрокова інструкція і важливі деталі

Зверніть увагу на головну сторінку сайту компанії Swizo. Тут ви побачите кредитний калькулятор з докладною інформацією. Вибір терміну позики здійснюється не повзунком, як зазвичай, а кліком за датою в календарі. Також можна вибрати суму позики – і відразу дізнатися, яку суму потрібно буде погасити і якого числа. Наведена інформація відображає повну вартість кредиту – сервіс Swizo пропонує гроші без додаткових комісій і прихованих платежів. Ви платите тільки відсоток. Зверніть увагу на закладки «Перший кредит» і «Повторний кредит» – умови кредитування відрізняються. Також зверніть увагу на суму до оплати і вартість пролонгації – вони наведені в нижній частині форми. Скріншот форми кредитного калькулятора:

Онлайн заявка на кредит

Після натискання кнопки «Отримати зараз» клієнт перенаправляється на сторінку реєстрації в особистому кабінеті позичальника. Весь процес займає дуже короткий час навіть при першому зверненні. Близько п’яти хвилин піде на заповнення анкети, адже ніяких спеціальних відомостей надавати не потрібно, і ще близько 10 хвилин скорингова система буде порівнювати надану інформацію з даними реєстрів – перш за все, бюро кредитних історій, де акумулюються записи про прострочення і боржників.

Реєстрація в особистому кабінеті

Введіть в форму, скріншот якої представлений вище, телефон, електронну пошту та пароль. У формі, скріншот якої ви бачите нижче, поставте відмітки в потрібних місцях. Попередньо ознайомтеся з кожним документом – посилання на них представлені тут же.

Політика конфіденційності

Наступний крок – заповнення паспортних даних, інформація про доходи та зобов’язання. Далі необхідно прив’язати і верифікувати свою іменну банківську карту. Коли ця процедура проведена, клієнт отримує текст кредитного договору зі своїми умовами. Якщо все в порядку, його необхідно підписати за допомогою електронного підпису. Вона прирівнюється до власноручного на підставі закону «Про електронну комерцію». З цього моменту клієнту більше не потрібно нічого робити – гроші надійдуть на рахунок автоматично.

Чому сервіс Swizo може відмовити в кредиті

Не завжди процедура оформлення кредиту в Swizo закінчується наступним схваленням – іноді в кредиті відмовляють. Основна причина цього – помилки при заповненні, які розцінюються як подача недостовірної інформації – і, звичайно, навмисна подача неправильних даних. Якщо у вас немає впевненості, як правильно заповнювати і подавати заявку, ви завжди можете зателефонувати в службу підтримки клієнтів Swizo.

Також відмова чекає боржників за кредитами в інших організаціях і банках. Борги призводять до падіння рейтингу позичальника, виправити який досить складно. Для цього можна отримати підряд кілька короткострокових кредитів з невеликою сумою. Якщо погасити їх вчасно, не допускаючи прострочень, кредитна історія боржника буде виправлена. Таку можливість сервіс Swizo надає, але, якщо справа стосується злісного боржника, в кредиті точно відмовлять.

Також не можна отримувати кілька кредитів поспіль в самій компанії Swizo: для ухвалення нових потрібно оплачувати взяті раніше борги, навіть якщо по ним не виникло прострочення. В цілому, головне правило – завжди надавати правдиву інформацію.

Як погасити кредит в компанії Swizo

Отриманий онлайн кредит можна оплачувати так само – в онлайн кабінеті з банківської карти, на яку прийшли гроші. Ще один спосіб – готівкою у відділенні банку за реквізитами. У цього способу є недоліки. По-перше, в відділення доведеться сходити особисто. По-друге, за перерахування грошей стягується комісія. І по-третє, гроші надходять на рахунок компанії Swizo протягом трьох днів, і, якщо ви оплачуєте борг в останній день, може виникнути прострочення.

Що відбувається, якщо прострочити платіж по кредиту

Боржнику нараховується штраф – крім відсоткової ставки по кредиту, стягується додатковий відсоток за кожен день прострочення. Крім того, компанія Swizo може подати в суд або передати справу боржника колекторам, а відомості про несплату – в бюро кредитних історій.

Пролонгація кредиту

Пролонгація – це спосіб користуватися кредитом довше, ніж передбачено договором, але без настання негативних наслідків. Відкласти оплату можна на 30 днів, сплативши відсотки, вже нараховані на основну суму. Ця опція доступна з першого звернення в особистому онлайн кабінеті. Враховуйте, що пролонгація може виключити можливість участі в деяких акціях – так само, як і прострочення.

Відгуки клієнтів на нашому сайті

Читайте відгуки клієнтів компанії Swizo, якщо плануєте взяти кредит. Якщо ви вже є клієнтом – залишайте ваш відгук, так ви допоможете новим позичальникам. Відгуки на незалежних майданчиках – кращий інструмент впливу на клієнтську політику фінансових компаній, що надають споживчі кредити.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле

Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями
Контактна інформація “SWIZO”:
Графік роботи:
з 08:00 до 20:00
Телефон:
+38(044)233 33 15
Сайт:
swizo.com.ua