https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/sos-credit/SOS CREDIT
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

SOS CREDIT – умови кредиту, відгуки, контакти

4.5
відсоток погодження: 93%
6 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «SOS CREDIT»:

Сума першого кредиту
500-3000 гривень
Процентна ставка для першого кредиту
0% на день
Сума повторного кредиту
500-15000 гривень
Строк кредиту
1-30 днів
Час прийому заявок
24/7
Термін розгляду заявок
10 хвилин
Спосіб отримання
на картку Visa або MasterCard
Пролонгація (термін і умови)
7, 15 або 30 днів при сплаті нарахованих відсотків
Вік позичальника
18-60 років для чоловіків, 18-65 років для жінок
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт, ІПН
Також знадобиться
картка будь-якого банку, контактна інформація (номер телефону, електронна пошта)
Взяти Кредит

Вiдгуки про МФО SOS CREDIT

29.01.21 15:39

Коли прийшов час платити борг, усе пройшло на диво добре. Навіть такий переселенець, як я, може отримати тут практично безпроцентний кредит у розмірі 0,01 % в день.Та навіть коли не встигав його оплатити у повному розмірі, просто продовжив його, уникнувши судових рішень стосовно мене.

City: Кременчуг

17.01.21 5:58

Коли знадобилися додаткові гроші, подала заяву у кілька компаній, але лише тут після дзвінка зі служби підтримки мені його таки видали. Потім, коли знадобилося продовжити його і я не могла зайти в особистий кабінет, мені допомогли зробити це у телефонному режимі та продовжили кредит на гарних умовах. Тут вам підуть назустріч, навіть якщо ви безробітний.

City: Київ

06.01.21 18:36

Гарне обслуговування. Попри мінімальний набір документів, я отримала кредит на 15 днів. Ніяких проблем з колекторами не було. Просто коли була затримка з заробітною платою, я звернулася до служби підтримки компанії на її сайті. Можу дати й усім іншим таку ж пораду, щоб не було судових проблем. Оскільки завжди можна домовитися про пролонгацію або реструктуризацію.

City: Дніпро

19.12.20 12:19

Мені усе сподобалося. Гроші я отримала швидко і під мінімальний процент. Ніяких тобі докучливих дзвінків навіть після того, як не встигла повністю повернути борг. Просто оформила продовження кредиту.Переплата все одно вийшла невелика. Тим більше що тут дають гроші навіть у карантин, тоді як інші часто відмовляють. У тому числі й готівкою.

City: Хмельницький

02.12.20 14:38

Беру тут кредити, коли не вистачає грошей до зарплати. На щастя, усе можна оформити онлайн. Це значно спрощує процедуру, бо нікуди не треба йти. Головне — не доводити до прострочень. Інакше доведеться витратити зайвий час і гроші.

City: Ромни

Компанія SOS CREDIT працює на території України з 2017 року. Фінансова організація спеціалізується на видачі кредитів онлайн. Взяти гроші в борг можуть клієнти різного соціального статусу і становища. До переваг компанії SOS CREDIT відносяться: швидкий розгляд заявок, великий відсоток схвалень (80%), цілодобова робота.

SOS CREDIT видає нецільові кредити на будь-які потреби. Подаючи заявку, не потрібно вказувати, куди буде витрачена сума. Позики доступні для всіх жителів країни, які відповідають заявленим критеріям. Вимоги до позичальників у SOS CREDIT мінімальні. Клієнт повинен підходити за віковими критеріями, надати дані всього двох документів. Ще один нюанс – банківська картка повинна бути особистою, чужу використовувати не можна.

Від клієнтів компанії не вимагається надання довідок з місця роботи, пошук застави і поручителів. Це збільшує кількість позичальників, взяти кредит можуть навіть студенти і пенсіонери. Якщо у користувача неофіційна зарплата – це не проблема. Перевірка платоспроможності проводиться за даними з «Бюро кредитних історій» та ІПН.

Міста з фізичними відділеннями SOS CREDIT

Офіс компанії знаходиться в Києві. Представництв в інших містах немає. Відсутність філій пов’язано з роботою в режимі онлайн. Клієнти можуть подати заявку через Інтернет, використовуючи смартфон або комп’ютер. При виникненні питань надасть допомогу служба підтримки. Для зв’язку, на сайті вказані номери телефонів і передбачений чат.

Етапи створення особистого кабінету і подачі заявки на кредит

Для отримання кредиту в компанії SOS CREDIT необхідно зробити декілька простих кроків:

 • вибрати суму і термін позики;
 • пройти реєстрацію на сайті;
 • заповнити анкету клієнта;
 • прикріпити банківську карту.

Для вибору параметрів позики використовується спеціальна форма на головній сторінці порталу. Вказавши потрібні значення, ви відразу побачите нараховані відсотки, загальну суму та дату погашення.

Як отримати кредит

Якщо умови влаштовують, то тисніть на кнопку «Отримати кредит». Ви будете перенаправлені на сторінку реєстрації, де потрібно ввести персональні дані. Додатково пройдіть верифікацію номера телефону і карти. На мобільний прийде СМС-повідомлення з кодом підтвердження. Його потрібно вказати у відповідній клітинці. Для верифікації карти буде заблокована сума до 1 гривні. Вкажіть конкретне значення, а через 5 – 10 хвилин гроші знову будуть доступні.

Реєстрація в кабинете

Після виконання всіх дій відправляйте заявку на розгляд. Відповідь прийде повідомленням на електронну пошту або на мобільний. При позитивному рішенні ви отримаєте кредит на карту.

Нюанси при оформленні кредиту

При виникненні технічних збоїв може збільшитися час прийняття рішення. Відстеження статусу запиту є в особистому кабінеті. Кількість звернень від одного клієнта обмежена. Не можна подавати заявки, якщо не погашений попередній борг.

Важливим нюансом при заповненні заявки є надання фото з паспортом в руках. Це необхідно для підтвердження особи і щоб уникнути ризику шахрайських дій третіми особами. Фото повинно бути чітким, без відблисків і сторонніх предметів.

Якщо після подачі запиту не приходить СМС з кодом, натисніть на кнопку «Відправити ще раз». Проблема не вирішена? Спробуйте перезавантажити телефон. Якщо і це не допоможе, то можна звернутися до служби підтримки компанії SOS CREDIT.

У клієнта можуть з’явитися проблеми після підписання договору. Найчастіше вони пов’язані з отриманням грошей на карту. Якщо кошти не надійшли, то потрібно звернутися в банк. Також докладна консультація доступна по телефону гарячої лінії SOS CREDIT.

Повторна подача заявки на кредит в SOS CREDIT

Подавати повторну заявку можна тільки після погашення попередньої позики. В іншому випадку запит буде відхилено. Чергова заява подається набагато швидше. Це пов’язано з тим, що не потрібно знову створювати особистий кабінет і проходити верифікацію.

При повторній заявці збільшуються ліміти, але перестають діяти пільгові умови. Ви можете використовувати промокод, який надає знижку на відсотки.

Відмова у видачі кредиту

Подаючи запит, є ризик отримати відмову. Компанія SOS CREDIT не розголошує причини відхилення заяви. Але в основному на відмову впливають:

 • помилки при внесенні даних до анкети;
 • великі боргові зобов’язання;
 • погана кредитна історія;
 • невідповідність заявленим критеріям.

Подаючи запит, потрібно уважно заповнювати дані. Інакше не вийде взяти швидкий кредит онлайн. Указуйте ПІБ українською мовою, не залишайте порожні поля в анкеті. Якщо отримаєте відмову, то перевірте введену інформацію. При виявленні помилки, виправте її та подавайте запит ще раз.

Як оплачувати кредит в SOS CREDIT?

Сплачувати борг в SOS CREDIT можна декількома способами. Клієнт самостійно вибирає прийнятний варіант. Основні методи погашення:

 • особистий кабінет;
 • термінал від «ПриватБанку»;
 • переказ «Укрпоштою»;
 • каса будь-якого банку.

Для погашення онлайн необхідно авторизуватися в особистому кабінеті. Після входу в систему позичальник сплачує борг за допомогою банківської карти. Гроші будуть зараховані без додаткових комісій.

Щоб погасити кредит через платіжні термінали, потрібно знати суму, номер договору та ІПН. Для перекладу через касу будь-якого банку або «Укрпошту» необхідно мати при собі реквізити компанії SOS CREDIT. Вони наведені в договорі і на офіційному сайті.

Сплачуючи через банк або пошту, візьміть до уваги терміни транзакцій. Гроші будуть зараховані на рахунок протягом п’яти робочих днів. Якщо відкласти цю процедуру на останній момент, може утворитися прострочення. Сплачуйте заздалегідь, щоб не потрапити в список боржників.

Дострокове погашення позики

Компанія SOS CREDIT надає клієнтам можливість погасити кредит достроково. Для цього потрібно знати точну суму, вона вказана в особистому кабінеті. Також можна отримати інформацію по телефону служби підтримки. Оплачуючи достроково, ви внесете менше коштів порівняно з початковим розрахунком. Це обумовлено тим, що відсотки стягуються тільки за фактичну кількість днів користування кредитом. Штрафи за дострокове погашення не передбачені.

Все про прострочення платежів

При несвоєчасній оплаті суми за договором виникає прострочення. Воно загрожує штрафними санкціями від SOS CREDIT. Боржнику доведеться погасити не тільки кредит і відсотки, але також пеню. Штраф нараховується за кожен день прострочення. При порушенні договірних умов відхиляються акції і промокоди. Також компанія SOS CREDIT має право подати позов до суду. Можлива передача боргу третім особам.

Продовження кредиту в SOS CREDIT

Боржники можуть продовжувати кредит в SOS CREDIT. Варіант ідеальний при виникненні форс-мажорних ситуацій, коли немає коштів оплачувати кредит. Пролонгацію потрібно оформити до того, як закінчиться термін дії договору. Період продовження послуги боржник вибирає сам в межах встановленого діапазону.

Плюси пролонгації в тому, що не псується кредитна історія і не накладається штраф. Якщо боржник брав участь в акціях або використовував промокоди, вони анулюються. Встановлюється базова процентна ставка.

Способи пролонгації

Для оформлення пролонгації потрібно авторизуватися в особистому кабінеті. У заявці вказується термін, на якій продовжується кредит. Важливо пам’ятати, що для пролонгації позики повинні бути внесені відсотки. Продовжувати договір в SOS CREDIT можна кілька разів.

Акції та промокоди в SOS CREDIT

Для постійних клієнтів компанії SOS CREDIT діє програма лояльності. Її суть полягає в зниженні ставок. Всього передбачено вісім рівнів, і при підвищенні рейтингу зростає розмір знижки. Для участі в програмі лояльності клієнта потрібно успішно взяти і повернути протягом місяця два кредити від SOS CREDIT. Вигідні пропозиції не поширюються на боржників з простроченням.

Розмір знижок відображається в особистому кабінеті в розділі «Бонуси і знижки». При наступних зверненнях комісія в заявці буде розраховуватися з урахуванням знижки. Але важливо пам’ятати, що знижки та промокодом не сумуються між собою.

Для переходу між рівнями потрібно накопичувати бали. За кредит від 1000 гривень, а також за вибір періоду від 10 днів нараховується по 3 очки. Якщо погасити позику вчасно, надається ще 4 бали.

Промокоди діють так само, як і знижка. Відмінність в тому, що в заявці треба вказати бонусну комбінацію. Промокод від SOS CREDIT можна отримати в рекламних розсилках та на форумах. Слідкуйте за акціями на офіційному сайті.

Відгуки клієнтів про SOS CREDIT

Відгуки клієнтів допоможуть зорієнтуватися в особливостях роботи компанії SOS CREDIT. Користувачі пояснюють, чим залучає кредит онлайн, як взяти його без відмови. Кожен відгук складено на підставі особистого досвіду. Коментарі важливі, щоб потенційні позичальники зробили відповідні висновки.

Ви теж можете залишити відгук на сайті. Але тільки після співпраці з SOS CREDIT. Поділіться своєю думкою з оточуючими і розкажіть, з чим довелося зіткнутися в процесі кредитування. Чи сподобалися акції, наскільки легко погашати борг по кредиту? Ваш відгук може бути корисний новачкам.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле