https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/sloncredit/SlonCredit
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

SlonCredit – умови кредиту, відгуки, контакти

4.58
відсоток погодження: 90%
1 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «SlonCredit»:

Сума першого кредиту
1000-20000 гривень
Процентна ставка для першого кредиту
1.44% на день
Сума повторного кредиту
1000-20000 гривень
Процентна ставка для повторного кредиту
1.44% на день
Строк кредиту
90-365 днів
Час прийому заявок
24/7
Термін розгляду заявок
15 хвилин
Спосіб отримання
на картку Visa або MasterCard
Пролонгація (термін і умови)
при сплаті нарахованих відсотків
Вік позичальника
18-65 років
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт, ІПН
Також знадобиться
картка будь-якого банку, контактна інформація (номер телефону, електронна пошта)
Взяти Кредит

Вiдгуки про МФО SlonCredit

02.06.20 9:56

Користувався цим сервісом, бо потрібна була більша сума, ніж видає більшість МФО. Повертав протягом півроку, тому було не важко. Заявку розглядають недовго, але лише у робочий час. Тому сподіватися, що вночі вам видадуть велику суму, не варто.

City: Харків

Компанія SlonCredit зареєстрована в серпні 2018 року. Сфера її діяльності – видача позик онлайн. Організація працює на території України. Діяльність МФО контролюється Нацкомфінпослуг. Компанія швидко знайшла популярність серед позичальників. Це обумовлено прийнятною процентною ставкою, наявністю вигідних пропозицій (акцій і промокодів), широким кредитним лімітом. Високий рейтинг підтверджений позитивними відгуками клієнтів.

В організації SlonCredit можна взяти кредит в режимі онлайн. Гроші в борг видаються клієнтам різних категорій. Відсоток схвалення заявок дуже високий. Отримати позику можуть навіть ті громадяни, яким відмовляють у інших фінансових організаціях.

Компанія співпрацює не тільки з офіційно працевлаштованими особами. Взяти швидкий кредит онлайн можуть клієнти, які отримують «сіру» зарплату. Також позики видаються студентам зі стипендією, жінкам в декреті, пенсіонерам і фрілансерам. Основна умова – стабільний дохід. Але його підтвердження не потрібно. Не потрібні довідки, поручителі. Благонадійність позичальників перевіряється за допомогою даних з «Бюро кредитних історій» та інформації ІПН.

Взяти кредит можна на будь-які потреби. Компанія SlonCredit не цікавиться, навіщо клієнту знадобилися гроші. Звітність про витрати теж не потрібні. Позичальники можуть оплачувати лікування, навчання, подорожі і т. Д.

Міста з фізичними відділеннями SlonCredit

Головний офіс компанії SlonCredit розташований в Києві. Не передбачено відділень в інших містах. Це обумовлено режимом роботи (онлайн). Заявки подаються через Інтернет, особиста присутність клієнта в офісі не потрібна. Якщо виникнуть проблеми, завжди можна звернутися в службу підтримки. Фахівці роз’яснять ситуацію, щоб користувачі могли взяти позику.

Етапи створення особистого кабінету і подачі заявки на кредит

Подавати заявку на кредит не складно. Навіть якщо у вас немає досвіду, на офіційному сайті надана докладна інструкція. На головній сторінці доступна форма, де потрібно вибрати параметри позики. Вкажіть необхідну суму і термін. Постарайтеся грамотно розрахувати період, щоб погасити борг своєчасно. Якщо не сплачувати кредит до зазначеної дати, то утворюється прострочення. Ви потрапляєте в список боржників і втрачаєте привілеї.

Оформлення кредита онлайн

Вибравши параметри, ви можете переглянути суму щомісячного погашення, кількість платежів і дату першого внеску. Якщо все влаштовує, тисніть на кнопку «Отримати кредит». Система перенаправить вас в форму реєстрації. Тут потрібно вказати номер мобільного телефону. Його необхідно верифікувати. Для цього вам прийде SMS з кодом. Введіть комбінацію в спеціальне відділення. Так ви підтвердите свій номер.

Реєстрація на сайті

Після верифікації необхідно заповнити анкету. Укажіть особисті дані, включаючи:

  • ПІБ;
  • номер та серію паспорта;
  • відомості про банківську карту.

Вся інформація повинна бути точною і актуальною. Всього одна помилка може стати причиною відмови в кредитуванні. Після введення даних необхідно верифікувати картку. Процедура максимально проста. Компанія SlonCredit блокує певну суму, але не більше однієї гривні. Вам потрібно вказати це значення (наприклад, 0,23) у відповідному полі. Гроші не знімаються з карти, вони будуть доступні через 10 – 15 хвилин.

Виконавши, відправляйте заяву на розгляд. Компанія SlonCredit приймає рішення в короткі терміни. Відповідь прийде на електронну пошту або на мобільний номер. Якщо запит схвалений, ви отримаєте кредит на карту. Гроші переводяться протягом 15 хвилин, але часом можливі затримки до 3 днів. На швидкість фінансових транзакцій впливають умови роботи банку.

Нюанси при оформленні кредиту в SlonCredit

Щоб правильно подавати заявку на позику, ознайомтеся з основними нюансами. За правилами МФО SlonCredit, ви не можете взяти два і більше кредиту одночасно. Погасіть попередній борг, після чого подавайте запит ще раз. Якщо при першому зверненні вам швидко схвалили заяву, то в подальшому не виникне проблем з видачею позики. Але тільки за умови відсутності прострочень.

Подаючи запит, будьте впевнені в збереженні своїх даних. Компанія SlonCredit використовує надійну систему захисту інформації. Відомості передаються по зашифрованих каналах. Зберігання даних здійснюється на надійних серверах. Доступ третіх осіб до персональної інформації повністю виключений.

Повторна подача заявки на кредит в SlonCredit

Подавати повторну заявку на кредит набагато простіше. Це пов’язано з тим, що не потрібно створювати особистий кабінет, заповнювати анкету клієнта. Вам необхідно просто зайти в профіль і вибрати розділ з кредитами. Вкажіть тут суму і термін. Надішліть заяву на розгляд, дочекайтеся відповіді.

Повторний запит можливий тільки в тому випадку, якщо ви погасили наявний борг. Прострочення в SlonCredit неприпустимі, вони негативно впливають на кредитну історію і знижують шанси на схвалення в подальшому.

Відмова у видачі кредиту

Компанія лояльна до своїх клієнтів. Але не всі заявки схвалюються. Причини відмови не розголошуються. У більшості випадків вони укладені в неправильному заповненні анкети. Кожна цифра і буква повинна відповідати інформації, наведеній в офіційних документах. Не потрібно використовувати скорочення там, де їх немає.

Якщо вам відмовили у видачі кредиту, самостійно перевірте анкету. Виправте помилки, збережіть зміни, подавайте запит ще раз. Можливо, при повторному зверненні вам дадуть гроші в борг.

Також причинами відмови можуть стати невідповідність вимогам, що пред’являються, відсутність громадянства України, спроба прив’язати чужу банківську карту. Компанія SlonCredit перевіряє всі відомості, тому не намагайтеся ввести менеджерів в оману.

Як оплачувати кредит в SlonCredit?

Сплачувати позику можна декількома методами. Найпростіший і доступний – через особистий кабінет. Для цього необхідно авторизуватися в профілі, вибрати розділ з кредитами і погасити заборгованість за допомогою банківської карти.

Також ви можете оплачувати через платіжний термінал «Приватбанку». У такому випадку потрібно знати номер договору та ІПН. Гроші надходять на рахунок компанії SlonCredit протягом дня. Вносьте кошти заздалегідь, щоб не утворилася прострочення.

Ще один варіант – через касу будь-якого банку. Щоб погасити готівкою, пред’явіть реквізити МФО, номер договору, ІПН. Але майте на увазі, що кошти переводяться протягом 3 днів. Датою платежу вважається момент надходження грошей на рахунок організації.

Дострокове погашення кредиту

МФО не забороняє виплачувати борг достроково. При цьому ви заощадите значну суму. Справа в тому, що SlonCredit перераховує відсотки. Комісія стягується тільки за термін фактичного використання грошей. Сплачуйте раніше і співпрацюйте з компанією на взаємовигідних умовах.

Все про прострочення платежів

Подати заявку на кредит онлайн недостатньо. Важливо своєчасно сплачувати позику. В іншому випадку формується прострочення. При цьому не діють пільгові умови, скасовуються прибуткові акції, анулюються промокоди. Ви потрапляєте в категорію боржників. Організація SlonCredit нараховує пеню за кожен день прострочення. Ви зобов’язані сплатити не тільки кредит і відсотки, але також виставлені штрафи.

Якщо боржник ухиляється від зобов’язань, МФО подає в суд для стягнення суми. Також вносяться зміни в кредитну історію. Погіршення рейтингу негативно впливає на можливість взяти гроші під відсотки в подальшому.

Продовження кредиту в SlonCredit

Якщо виникли фінансові труднощі, продовжите кредит в МФО SlonCredit. Послуга надається до закінчення дії договору. Її плюс полягає у тому, що не псується кредитна історія. При цьому не нараховуються штрафи. Але якщо ви взяли позику на пільгових умовах з використанням акцій або промокодів, то ставка зростає до базового значення.

Способи пролонгації

Пролонгацію можна оформити, сплативши послугу з банківської карти. Для цього потрібно авторизуватися в особистому кабінеті. Погасіть нараховані відсотки, щоб продовжити термін використання грошей. Також потрібно вибрати період із запропонованого діапазону.

Акції та промокодом в SlonCredit

Інформація про акції і промокоди приведена на офіційній сторінці компанії SlonCredit. Вигідні пропозиції залучають нових клієнтів і постійних користувачів. Акції націлені на заохочення позичальників. Хто ж відмовиться від цінних призів? Але вони недоступні для боржників.

Промокоди роздають на порталах партнерів, а також на спеціалізованих форумах. Вони надають знижку на нараховані відсотки. Головне – ввести бонусну комбінацію при подачі запиту в особистому кабінеті.

Відгуки клієнтів про SlonCredit

Відгуки клієнтів представлені на нашому сайті. Їх залишають реальні позичальники. Користувачі розповідають, як вигідніше взяти гроші, що робити боржникам. Кожен відгук відображає думку позичальників. Ознайомтеся з інформацією, щоб зрозуміти, наскільки підходить МФО. Якщо ви вже взяли гроші і погасили кредит онлайн, то поділіться своїми відгуками про SlonCredit.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле