https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/shvidko-groshi/Швидко Гроші
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

Швидко Гроші – умови кредиту, відгуки, контакти

4.5
відсоток погодження: 88%
2 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «Швидко Гроші»:

Сума першого кредиту
600-10000 гривень
Процентна ставка для першого кредиту
2% на день
Сума повторного кредиту
600-10000 гривень
Процентна ставка для повторного кредиту
2% на день
Строк кредиту
3-14 днів
Час прийому заявок
24 / 7
Термін розгляду заявок
20 хвилин
Спосіб отримання
на картку Visa або MasterCard, готівкою
Пролонгація (термін і умови)
до 30 днів при сплаті нарахованих відсотків
Вік позичальника
18-60 років
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт, ІПН
Також знадобиться
картка будь-якого банку, контактна інформація (номер телефону, електронна пошта)
Взяти Кредит

Вiдгуки про МФО Швидко Гроші

27.01.21 15:32

Знайшла гарячу путівку до Єгипту всього за $ 400 на двох. Хоча мій чоловік підприємець, саме перед Новим роком грошей у нього не вистачало. Часу на те, щоб шукати, у кого позичити, також не було. Тож я оформила довгостроковий кредит на 70 днів у «Швидко грошах». Їх мені видали практично миттєво. До речі, мої батьки пенсіонери також час від часу беруть тут гроші.

City: Полтава

11.01.21 11:08

Потішила швидкість отримання грошей у борг. Навіть не уявляла, що це може бути настільки просто і легко. Я лише зайшла із цікавості, а вийшла вже з грошима. Взяла 1500 гривень на місяць. Насправді це дуже зручно. Особливо якщо ти домогосподарка чи студент.

City: Одеса

МФО «ШвидкоГроші» здійснює видачу швидких кредитів громадянам України. Власник організації – фінансова компанія «Споживчий Центр», заснована в 2010 році. Завдяки вигідним умовам кредитування і швидким прийняттям рішень, «ШвидкоГроші» заслужила високий рейтинг. Компанія швидко розрослася, за час діяльності відкрито понад 200 відділень в містах України.

МФО «ШвидкоГроші» видає швидкі кредити онлайн. Варіант ідеальний, коли терміново потрібні гроші. МФО надає позики на будь-які потреби. Отримати гроші можуть тільки повнолітні громадяни України.

Щоб взяти кредит, клієнти витратять мінімум часу. Користувачі створять особистий кабінет, відправлять заявку і отримають відповідь. Головне – підключення до Інтернету, а також наявність мобільного телефону або комп’ютера.

У «ШвидкоГроші» не потрібні поручителі або довідки з місця роботи. У МФО можуть взяти кредит навіть ті громадяни, які стовідсотково отримають відмову в банку. Серед них:

  • студенти з частковою зайнятістю (без офіційного працевлаштування);
  • жінки в декреті;
  • самозайняті особи, фрілансери;
  • наймані працівники з заробітною платою в «конвертах».

Щоб отримати кредит онлайн, потрібно надати особисті дані. Після перевірки інформації компанія «ШвидкоГроші» приймає рішення в короткі терміни.

Міста з фізичними відділеннями «ШвидкоГроші»

На території України розташовано понад 200 відділень компанії «ШвидкоГроші». Клієнти можуть завітати до філіалів в Києві, Житомирі, Вінниці, Кривому Розі, Львові, Одесі, Херсоні та ін. Відділення МФО відкриті в 63 містах, а їх точну адресу вказано на офіційному сайті.

Як створити особистий кабінет і подати заявку на кредит?

Для створення особистого кабінету переходьте на портал компанії «ШвидкоГроші». Тут запропонована форма, в якій потрібно вказати бажаний розмір позики.

Форма на отримання кредита

Натисніть на кнопку «Оформити кредит» для переходу до реєстраційного блоку. У виділених полях вкажіть ім’я і номер телефону.

Заявка на отримання кредита

Потім введіть особисті дані, включаючи дату народження, серію і номер паспорта. Уважно перевіряйте букви і цифри. Не використовуйте скорочення, якщо їх немає в офіційному документі. У разі помилки, компанія «ШвидкоГроші» може відхилити ваш запит.

Особисті дані

Якщо компанія «ШвидкоГроші» схвалить заявку, то гроші переводяться на карту. Як швидко будуть перераховані кошти, залежить від умов роботи конкретного банку. У більшості випадків гроші надходять миттєво. Але деколи доводиться чекати до трьох днів.

Ще один варіант отримання кредиту – звернення до філії МФО «ШвидкоГроші». Ви можете подати заявку онлайн і при позитивному рішенні забрати гроші в найближчому відділенні. Якщо немає доступу до Інтернету, то заповніть анкету в філії компанії. При необхідності вам допоможуть менеджери.

Нюанси при оформленні кредиту

Подаючи заявку на кредит в «ШвидкоГроші», можете бути впевнені в чесності і безпечності процесів. Діяльність компанії перевіряється наглядовими органами України, що виключає шахрайство. Ваші особисті дані передаються по зашифрованих каналах і зберігаються на надійних серверах. Доступ третіх осіб до інформації неможливий, відомості конфіденційні і не розголошуються.

Що стосується оформлення позики – подавати заявку можна тільки на один кредит. Як тільки погасите борг, відправляйте запит повторно. Якщо ж у вас є кредити в іншій організації, то є шанс отримати ще один в МФО «ШвидкоГроші». Остаточне рішення залежить від боргового навантаження.

З огляду на прийнятну процентну ставку в компанії не передбачено знижок, акцій і промокодів. Але це не завадить вам отримати кредит на вигідних умовах. Якщо терміново потрібні гроші, просто подавайте запит в МФО.

Повторна подача заявки на кредит

Подавати повторну заявку на кредит ще простіше, ніж початкову. Тепер не потрібно реєструватися на сайті. Вхід до акаунту здійснюється через форму авторизації.

Вхід в особистий кабінет

Якщо забули пароль, то ви можете відновити його. Для цього дотримуйтесь інструкції, наведеної на сайті. Для підтвердження дій на вашу електронну адресу прийде лист з активним посиланням. Натисніть на нього, щоб перейти на портал «ШвидкоГроші» і змінити пароль.

Після входу в обліковий запис вибирайте вкладку з кредитами і оформляйте запит. При повторних заявках ліміти збільшуються, але сума встановлюється з урахуванням платоспроможності кожного конкретного клієнта. Якщо ви погасили попередні борги без прострочень, то рішення приймається дуже швидко.

Відмова у видачі позики

Не завжди запит супроводжується схваленням. Часом компанія «ШвидкоГроші» відхиляє заявку. Причини відмови такі:

  • відсутність українського громадянства;
  • невірне заповнення анкети;
  • прикріплення чужої картки до аккаунту;
  • невідповідність віковим обмеженням;
  • погана кредитна історія клієнта.

При відхиленні запиту причини не уточнюються. Але ви можете самостійно перевірити ті дані, які ввели в анкету онлайн. Якщо знайдете помилку, то виправте її та подавайте запит ще раз.

Якщо немає можливості оформити заявку онлайн, то зверніться в будь-яке відділення МФО «ШвидкоГроші». Візьміть з собою паспорт і пред’явіть його менеджеру. Розгляд запиту займе близько п’яти хвилин.

Як оплачувати кредит: кілька варіантів

Оплачувати кредит потрібно не пізніше дати, зазначеної в договорі. Ви можете погасити борг в особистому кабінеті, вказавши банківську карту. З неї буде переведена необхідна сума на рахунок компанії «ШвидкоГроші».

Також можна оплачувати готівкою через термінали або відділення будь-якого банку. Якщо цей спосіб прийнятний, то докладніше про нього можна дізнатися за телефоном гарячої лінії. Менеджери «ШвидкоГроші» розкажуть, термінали яких компаній доступні і де знаходиться найближчий апарат. Для оплати через банк потрібно знати реквізити МФО. Вони наведені на офіційному сайті.

Якщо вам зручно оплачувати через філії «ШвидкоГроші», то можете вибрати цей метод. Відвідайте відділення фінансової організації, пред’явіть паспорт. Консультанти скажуть точну суму до погашення, залишиться тільки внести кошти.

Дострокове погашення боргу

Отриманий кредит можна погасити достроково. При цьому компанія не обмежує позичальника в даті внесення оплати, не накладає штрафи. Ви можете оплачувати борг частково або повністю. Щоб дізнатися суму, авторизуйтесь в особистому кабінеті або зателефонуйте менеджерам. При достроковому погашенні МФО «ШвидкоГроші» перераховує відсотки. Чим раніше ви оплачуєте борг, тим менший кінцевий внесок.

Що таке прострочення платежів і чим воно загрожує для клієнтів?

Якщо ви взяли кредит, то повинні дотримуватися договірних умов і сплачувати борг своєчасно. В іншому випадку накладаються штрафні санкції. Прострочення – це затримка платежів. Воно негативно впливає на кредитну історію і може стати причиною відмови при наступній заявці на кредит.

При затримці платежів від боржника, перераховуються відсотки (від 2% за кожен день прострочення). При невиконанні зобов’язань з боку позичальника, МФО «ШвидкоГроші» має право звернутися з позовом до суду.

Продовження кредиту: особливості процесу

Щоб не зайняти місце в списку боржників, скористайтеся пролонгацією кредиту. Завдяки запропонованій послузі ви можете продовжити термін використання позики без накладення штрафів. Відсотки «заморожуються», зміни в кредитну історію не вносяться.

Для продовження кредиту увійдіть в особистий кабінет. Сплатіть нараховані на поточний момент відсотки. Майте на увазі, що оформляти пролонгацію потрібно заздалегідь, поки не закінчилася дата погашення позики. В іншому випадку буде прострочення і ви станете боржником.

Способи пролонгації в «ШвидкоГроші»

Ви можете продовжувати кредит через картку (онлайн). Після входу в профіль вибирайте відповідну вкладку. Заповніть номер картки, після чого гроші будуть переведені на рахунок «ШвидкоГроші». Також боржники погашають нараховані відсотки в відділеннях МФО. Подавати заявку на продовження не потрібно. Досить пред’явити паспорт і вказати мету відвідування філії.

Акції та промокоди в «ШвидкоГроші»

Акцій та промокодів в МФО «ШвидкоГроші» не передбачено. Але, судячи з відгуків, клієнти задоволені вигідними умовами. Можливо, компанія перегляне бонусну політику. Якщо будуть запущені промокоди і акції, то інформація про них з’явиться в новинному блоці. Клієнти можуть ознайомитися з пропозиціями безпосередньо на сайті.

Відгуки клієнтів про «ШвидкоГроші»

Щоб вдало взяти швидкий кредит онлайн, ознайомтеся з відгуками клієнтів. Завдяки коротким коментарям ви зрозумієте, наскільки вигідні умови і як простіше отримати гроші в борг. Користувачі описують всі нюанси. Вони розповідають про те, з чим зіткнулися при співпраці з «ШвидкоГроші». Їх відгуки реальні і допоможуть сформувати власну думку.

Якщо ви вже отримали кредит на карту або погасили позику в «ШвидкоГроші», то залиште свої коментарі. Як швидко взяли гроші (якщо порівнювати з заявленим на сайті часом), чи зіграла роль відсутність акцій і промокодів? Кожен відгук може стати вирішальним для нових клієнтів. Допоможіть користувачам визначитися і підкажіть, як не потрапити в список боржників.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле

Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями
Контактна інформація “Швидко Гроші”:
Графік роботи:
цілодобово та без вихідних
Телефон:
0 800-50-10-20
Сайт:
sgroshi.com.ua