https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/shvidka-gotivochka/Швидка Готівочка
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

Швидка Готівочка – умови кредиту, відгуки, контакти

5
відсоток погодження: 91%
2 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «Швидка Готівочка»:

Сума першого кредиту
200-20000 гривень
Процентна ставка для першого кредиту
1.8% на день
Сума повторного кредиту
200-20000 гривень
Процентна ставка для повторного кредиту
1.8% на день
Строк кредиту
до 20 днів
Час прийому заявок
24/7
Термін розгляду заявок
15 хвилин
Спосіб отримання
на картку Visa або MasterCard
Пролонгація (термін і умови)
до 10 днів при сплаті нарахованих відсотків
Вік позичальника
18-75 років
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт, ІПН
Також знадобиться
картка будь-якого банку, контактна інформація (номер телефону, електронна пошта)
Взяти Кредит

Вiдгуки про МФО Швидка Готівочка

01.06.20 9:35

Не знаю, як стосовно отримання великих сум. Мені Швидка Готівочка дала на місяць 3 000 гривень. На картку отримала кошти досить швидко. В особистому кабінеті відображається уся актуальная інформація по кредиту. Погасити позику так само просто, як і отримати.

City: Болград

20.02.20 19:57

Користуюся послугами Швидка Готівочка вже не вперше. Компанія мене приваблює максимальною сумою кредиту — 20 тисяч гривень, а також тим, що видає гроші майже всім громадянам. Оскільки займаюся підприємницькою діяльністю, то мені дуже важливо вчасно отримати 10–20 тисяч гривень.

City: Харків

Компанія «Швидка Готівочка» видає короткострокові позики жителям України. Фінансова організація працює офіційно, що підтверджено ліцензією. Діяльність МФО стартувала в 2017 році. Незважаючи на невеликий термін роботи, компанія «Швидка Готівочка» завоювала довіру клієнтів і масу позитивних відгуків. Це обумовлено чітким виконанням договірних умов і швидким розглядом заявок.

Компанія «Швидка Готівочка» надає швидкі кредити різним категоріям населення. Від клієнтів не потрібні поручителі і довідки про доходи. Це дозволяє взяти кредит не тільки працюючим особам, але також студентам, пенсіонерам та жінкам в декреті. Відсутність довідок не означає, що платоспроможність позичальників не перевіряється. Просто для цього використовуються дані ІПН, а також інформація з «Бюро кредитних історій». Якщо потенційний клієнт внесений до списку боржників, то велика ймовірність відмови у видачі позики.

Особливість компанії «Швидка Готівочка» в тому, що заявки на кредит потрібно подавати онлайн. Від користувачів потрібно тільки відповідний девайс (смартфон, комп’ютер) і підключення до Інтернету. Кожен бажаючий, який відповідає віковим і іншим критеріям, може взяти позику дистанційно. При цьому значно економиться час.

Міста з фізичними відділеннями «Швидка Готівочка»

Офіс компанії «Швидка Готівочка» знаходиться в Києві. Інших філій у організації не передбачено. Але в них немає необхідності, адже запити подаються дистанційно, а гроші переводяться на карту. При виникненні питань клієнти завжди можуть звернутися в службу підтримки. Для цього на офіційному сайті вказано номер телефону (дзвінок безкоштовний) і адресу електронної пошти.

Етапи створення особистого кабінету і подачі заявки на кредит

Подаючи запит на кредит вперше, необхідно створити особистий кабінет. Для цього в спеціальній формі вкажіть суму позики і бажаний період. У кредитному калькуляторі наводиться дата погашення, розраховуються відсотки. Також тут можна переглянути підсумкову суму виплат. Якщо вас влаштовують умови, то тисніть на кнопку «Отримати на карту».

Оформити кредит

Після переходу до реєстраційної форми введіть номер мобільного телефону, адресу електронної пошти та придумайте пароль. Якщо захочете внести зміни по кредиту, то поверніться на попередню сторінку і виправте інформацію.

Реєстрація а сайті Швидка Готівочка

Після введення номера необхідно заповнити особисті дані (ПІБ, місце реєстрації та проживання, місце роботи). Також в формі можна вказати промокод при його наявності. Додатково відзначте мету кредитування. На сайті можна вибрати наступні категорії:

  • до зарплати;
  • до пенсії (стипендії);
  • на подарунок;
  • на бізнес;
  • на ремонт;
  • на особливі потреби;
  • на відпочинок;
  • на розваги.

При введенні паспортних даних та інформації про банківську картку будьте уважні. Зберігайте скорочення або не використовуйте їх зовсім. Всі цифри, букви, слова повинні повністю відповідати тим, що наведені в офіційному документі. Якщо допустите помилку, то після перевірки запиту отримаєте відмову.

Як тільки заповните анкету, заявка відправляється на розгляд. Буде рішення позитивним або негативним – залежить від багатьох факторів. У будь-якому випадку надається відповідь (на електронну пошту або мобільний номер). Якщо він позитивний, то кредит переводиться на карту.

Нюанси при оформленні кредиту в «Швидка Готівочка»

Подаючи запит на кредит в «Швидка Готівочка», вводьте тільки особисті дані і прикріплюйте свою карту. В іншому випадку компанія відхилить заявку. Якщо ви вирішите змінити параметри позики, то зробіть це до фінального відправлення анкети на сервіс. Відхилити запит можна тільки до тих пір, поки він не схвалений. Після переказу грошей на карту ви будете зобов’язані погасити борг та нараховані відсотки.

Повторна подача заявки на кредит

При повторному зверненні в МФО «Швидка Готівочка» не потрібно знову створювати профіль. Увійдіть, використовуючи логін і пароль. Потім переходьте до вкладки з кредитами і вкажіть параметри. Ви зможете взяти гроші в борг набагато швидше в порівнянні з першим зверненням.

Якщо попередній кредит погашений без прострочень, то вам легко схвалять заявку. Високий відсоток відмов тільки у боржників з урахуванням їх неблагонадійності. При дотриманні умов договору та своєчасну оплату позики ви забезпечите собі можливість взяти кредит в «Швидка Готівочка» в будь-який час.

Відмова у видачі позики в «Швидка Готівочка»

Відмови в кредитуванні завжди обґрунтовані. Але компанія «Швидка Готівочка» не вказує причину. У більшості випадків заявка відхиляється через відсутність у клієнта українського громадянства, а також невірно наданих даних, спроби прикріплення чужих карт. Крім того, негативну роль відіграє погана кредитна історія і прострочення в МФО.

Ви можете самостійно перевірити наявність помилок. Для цього увійдіть в особистий кабінет і перегляньте внесені в анкету дані. Всі цифри і букви повинні відповідати тим, які вказані в офіційних документах. Якщо знайдете помилку, то виправте її та збережіть зміни. Подавайте запит повторно, як тільки послуга буде активована в профілі.

Як оплачувати кредит: кілька варіантів

Ви можете оплачувати кредит в «Швидка Готівочка» зручним способом. Вносьте гроші онлайн через особистий кабінет або скористайтеся банківським переказом. Погасити борг через профіль не складно. Авторизуйтесь, вкажіть номер карти, і кошти будуть переведені на рахунок компанії. Якщо вирішите оплачувати через відділення банку, то підготуйте реквізити МФО і номер договору.

Дострокове погашення кредиту в «Швидка Готівочка»

Клієнтам компанії «Швидка Готівочка» не заборонено погашати кредит достроково. Оплачувати можна в будь-який день до настання кінцевої дати за договором. При цьому не нараховуються додаткові відсотки. Та комісія, що вказана спочатку, перераховується. Чим раніше клієнт погасить борг, тим меншу суму доведеться вносити.

Все про прострочення платежів

Якщо немає можливості сплачувати кредит, то компанія «Швидка Готівочка» анулює пільгові відсотки по акціях і промокодам. Додатково нараховується пеня за невиконання договірних умов. Ваші дані вносяться в список боржників, змінюється кредитна історія. Через вжиті заходи зменшується ймовірність отримання кредиту при подачі запиту в будь-які фінансові організації.

Продовження кредиту: особливості процесу

Компанія «Швидка Готівочка» надає можливість продовження кредиту. Послуга ідеальна при виникненні форс-мажорних ситуацій. Якщо у вас немає коштів, щоб погасити борг, то продовжіть свій кредит. Для цього потрібно вибрати прийнятний термін в межах зазначеного діапазону. Також ви повинні сплатити нараховані відсотки. Зробіть це в останній день виплати кредиту, щоб не допустити прострочення.

Перевага пролонгації укладена в збереженні хорошої кредитної історії. Вам не нараховуються штрафні санкції, дані не потрапляють в список боржників. Наступного разу ви зможете взяти швидкий кредит онлайн без особливих проблем.

Способи пролонгації в «Швидка Готівочка»

Щоб продовжити кредит в «Швидка Готівочка», увійдіть в профіль, перегляньте нараховані відсотки і оплатіть їх онлайн. У такому випадку гроші переводяться з вашої картки. Пролонгувати позику можна кожні 10 днів, при цьому кількість продовжень не обмежено. Незважаючи на можливість збільшити термін використання кредиту, грамотно підійдіть до процесу. Це необхідно, щоб уникнути непередбачених ситуацій.

Коли вирішите подати заявку на кредит онлайн, розрахуйте свої можливості. Краще вказати період з запасом, і при появі коштів погасити заборгованість достроково. Так ви позбавитеся від неприємностей, пов’язаних з порушенням кредитних умов.

Акції та промокодом в «Швидка Готівочка»

Для клієнтів «Швидка Готівочка» передбачені промокоди. Вони являють собою певну комбінацію букв і чисел. Після введення бонусного коду зменшується комісія за користування кредитом. Промокод можна знайти на тематичних форумах і на сайтах партнерів. Інших акцій в МФО не передбачено. Але це не завадить користувачам отримати вигідні позики.

Відгуки клієнтів про «Швидка Готівочка»

Відгуки клієнтів про МФО «Швидка Готівочка» необхідні для ознайомлення з особливостями роботи компанії. Як швидко отримати кредит на карту, для чого необхідне створення особистого кабінету, що робити боржникам у разі прострочень – відповіді на ці та інші питання можна знайти в коментарях користувачів. Позичальники охоче діляться своєю думкою про «Швидка Готівочка». В їх відгуках можна прочитати інформацію про дотримання договірних умов, діючі акції, час переказу коштів на карту.

Якщо ви вже брали кредит в організації, то поділіться своїми враженнями. Чи легко подавати заявку, чим запам’яталася компанія «Швидка Готівочка», чи варто додавати акції? Ваш відгук допоможе визначитися новачкам, яким терміново потрібні гроші.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле

Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями
Контактна інформація “Швидка Готівочка”:
Графік роботи:
Пн-Пт: з 9:00 до 20:00, Сб-Нд: з 10:00 до 18:00
Телефон:
080-033-01-38
Сайт:
gotivochka.com.ua