https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/rwsbank/RwsBank
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

RwsBank – умови кредиту, відгуки, контакти

4.57
відсоток погодження: 91%
3 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «RwsBank»:

Сума першого кредиту
300-3500 гривень
Процентна ставка для першого кредиту
0.03% на день
Сума повторного кредиту
до 50000 гривень
Процентна ставка для повторного кредиту
0.03% на день
Строк кредиту
5-30 днів або 6-24 місяців
Час прийому заявок
24/7
Термін розгляду заявок
15 хвилин
Спосіб отримання
на банківську картку, на рахунок, готівкою
Пролонгація (термін і умови)
при сплаті нарахованих відсотків
Вік позичальника
23-65 років
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт
Також знадобиться
реєстрація в Україні
Взяти Кредит

Вiдгуки про МФО RwsBank

13.05.20 13:40

Звернувся за кредитом у відділення РВС банк. Для невеликих кредитів не потрібно було приносити довідку про доходи. Звісно, задавали питання стосовно розміру зарплати, цілей кредиту, зв’язувалися з моєю дружиною для підтвердження наданої інформації. Незважаючи на те, що це банк, гроші отримав порівняно швидко. В цілому, задоволений роботою банку і умовами кредитування.

City: Львів

12.04.20 16:55

Залишила на сайті заявку на кредит. Запропонували під’їхати у відділення на наступний день. Співробітник ще раз перевірив мою анкету та уточнив деякі деталі. Приблизно через годину я вийшла з відділення з грошима. Дуже задоволена роботою цього банку. Не очікувала, що так швидко отримаю кредит на непоганих умовах.

City: Харків

23.02.20 15:55

В цілому, задоволений роботою кредитного відділу банку. На суми до 15 тисяч гривень не питають довідку з місця роботи. Не сподобалося лише те, що коли прийшов у відділення оформлювати кредит, була черга. І мені прийшлось чекати, поки звільниться співробітник. Очікував, мене одразу приймуть в назначену годину.

City: Київ

RwsBank – це надійний банк, який пропонує своїм клієнтам широкий вибір різних рішень. Банк працює як з фізичними, так і з юридичними особами, забезпечуючи своєчасне і повне вирішення фінансових питань. Для фізичних осіб компанія пропонує споживчі кредити.

Крім послуг кредитування, компанія RwsBank пропонує послуги переказу грошей з Європи, покупки банківських металів, депозити та можливість оплачувати онлайн різні товари і послуги і переводити гроші з картки на карту. На відміну від фінансових компаній, ліцензованих Нацкомфінпослуг, діяльність банків, в тому числі і RwsBank, ліцензується Національним банком України. RwsBank отримав ліцензію НБУ №277 в 2016 році.

Хто може подавати заявку на кредит в RwsBank

Для того, щоб подавати заявку на кредит в компанії RwsBank, потрібно відповідати декільком простим критеріям. Найбільш важливі з них вказані в таблиці вище – це вік і наявність паспорта, що підтверджує українське громадянство. Крім того, щоб укласти цивільно-правовий договір, позичальник банку RwsBank повинен володіти повною цивільною дієздатністю і правоздатністю. Без цього будь-який договір, незалежно від способу укладення (з особистим або електронним підписом) буде визнаний юридично недійсним. Це означає, що, якщо договір уклали людина, визнана судом недієздатною, кредит доведеться повернути, як тільки цей факт з’ясується.

Також не можна подавати заявку на отримання споживчого кредиту в RwsBank на користь третіх осіб. Заявник і позичальник – це одне і те ж обличчя, тобто, ім’я в заявці і ім’я власника карти або банківського рахунку повинні збігатися. До додаткових вимог, без яких подати заявку і взяти кредит онлайн в RwsBank технічно неможливо, відносяться:

 • наявність мобільного телефону;
 • робоча електронна пошта;
 • постійний доступ до інтернету;
 • в наявності – банківська картка.

Не є обов’язковими, але значно підвищують шанси на успішне схвалення кредиту в RwsBank такі фактори:

 • наявність перевіреного легального доходу;
 • хороша кредитна історія – у клієнта не повинно бути боргів і прострочень в інших організаціях.

Які документи необхідні для оформлення кредиту в RwsBank

Банк RwsBank не вимагає від клієнта будь-яких особливих документів для схвалення кредиту «До зарплати». Досить тільки паспортних даних та ідентифікаційного коду (ІПН). Однак, щоб подавати заявку на кредит за програмою «На все про все» в розмірі понад 25 тисяч гривень, необхідна також довідка про рівень доходу. Застава або поручительство не потрібні для оформлення будь-якого кредиту в RwsBank.

Як взяти гроші, якщо заявка схвалена

Якщо по кредиту прийнято позитивне рішення, гроші можуть бути виплачені на карту клієнта або на його банківський рахунок. Кредит на карту можна отримати за одну годину, але для цього карта повинна відповідати деяким вимогам. Перш за все, вона повинна бути іменна. В іншому випадку, отримати кредит в RwsBank в будь-якому розмірі буде неможливо. Ця вимога існує для того, щоб уникнути шахрайства з картами, а також як частина вимог законодавства по боротьбі з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванням тероризму.

Карта також повинна містити тризначний цифровий код – CVC2 або CVV2, в залежності від того, в якій системі емітована карта. Також, при заповненні онлайн заявки в кабінеті користувача клієнт RwsBank повинен прив’язати карту і верифікувати її. Процедура верифікації проста і вимагає наявності на рахунку хоча б однієї гривні. Картою можна оплачувати будь-які послуги або товари у інтернет-вендорів і в звичайних магазинах. Також з її допомогою клієнт може погасити кредит в банку RwsBank.

Умови першого і наступних кредитів в RwsBank

У порівнянні з іншими банками, вимоги до позичальника для отримання першого кредиту дуже м’які. При цьому, у порівнянні з фінансовими компаніями, процентна ставка за використання першого і наступних кредитів, досить невелика. Перший кредит дадуть практично кожному позичальнику з мінімальними обмеженнями – кількість відмов не перевищує 5%.

Щоб отримати другий кредит, потрібно вчасно, не допускаючи прострочень і виникнення боргів, виплатити перший кредит. Те ж саме і для наступних – боржники за попередніми кредитами в RwsBank не зможуть знову скористатися послугами банку. Для лояльних позичальників, що не допускають прострочень, гроші в борг у подальшому надаються на вигідних умовах. Крім того, вони отримують можливість брати участь в різних акціях від RwsBank, наприклад, таких, які дають право на кредит за зниженою процентною ставкою.

Вигідні пропозиції та акції для нових і лояльних клієнтів RwsBank

Стежити за акціями для позичальників можна на сайті компанії або в соціальних мережах. Також умови акцій можуть бути в розсилках від банку RwsBank на електронну пошту позичальника або в особистому онлайн кабінеті. Завжди уважно читайте умови акцій, щоб не упустити вигоду.

Міста, в яких є відділення компанії RwsBank

Головне відділення банку розташоване в Києві. Також, відділення по роботі з клієнтами по всіх продуктах, в тому числі споживчих кредитів, розташовані в містах:

 • Київ;
 • Вінниця;
 • Львів;
 • Дніпро;
 • Коростень;
 • Харків;
 • Ужгород.

На сайті банку RwsBank ви зможете знайти всі відділення в конкретному місті з адресою, телефоном і часом роботи. Тут же представлені адреси розташування банкоматів банку RwsBank.

Особистий кабінет на сайті банку: що це і як правильно подавати заявку на споживчий кредит

Оформлення кредиту здійснюється віддалено, всі дані клієнт вносить в спеціальні поля в особистому кабінеті. Перш ніж подавати заявку, скористайтеся кредитним калькулятором на сайті банку. Тут ви можете ввести в спеціальній формі суму кредиту і термін, на який вам потрібні гроші, після чого отримати інформацію про те, скільки потрібно буде сплачувати після закінчення терміну дії. Також в нижній частині кредитного калькулятора ви бачите пункт згоди з обробкою персональних даних. Ознайомтеся з умовами кредитування та поставте галочку, після чого можете продовжити реєстрацію. Скріншот форми кредитного калькулятора ви бачите нижче:

Особистий кабінет на сайті банка

Після того, як ви натиснете кнопку «Продовжити», якщо всі поля заповнені, ви будете перенаправлені на сторінку з формою заявки на кредит. Вкажіть ваші дані, в тому числі прізвище, ім’я, по батькові, а також номер мобільного телефону та ІПН. Тут же потрібно вказати свій тип зайнятості.

Форма заявки на кредит

Телефон дуже важливий – без нього ви не зможете продовжити реєстрацію, так як на телефон вам буде вислано СМС повідомлення для продовження. Далі необхідно заповнити уважно всі поля заявки в особистому кабінеті. Допущені помилки можуть призвести до відмови у видачі кредиту, враховуйте це при заповненні. Коли заявка заповнена, відправте її і чекайте дзвінка від кредитного спеціаліста. В ході розмови ви можете уточнити, де (в якому відділенні) і коли ви хотіли б отримати кредит і яким чином (на карту, на рахунок, готівкою в відділенні).

Заявка розглядається віддалено, рішення про видачу або відмову повідомляється клієнту за допомогою СМС та електронної пошти. Якщо кредит схвалений, в узгоджений час вам потрібно буде приїхати до відділення з документами і підписати договір. Уважно прочитайте договір перед підписанням.

Чому банк RwsBank може відмовити в кредиті

Відмова чекає боржників з поганим кредитним рейтингом. Інформацію про це кредитний відділ банку RwsBank отримує в бюро кредитних історій – незалежної компанії, що акумулює відомості про всі позичальників в країні. Клієнт має прав звернутися в бюро кредитних історій до заповнення заявки на сайті RwsBank, щоб дізнатися свої шанси на отримання кредиту. Краще зробити це, оскільки відмова в кредиті також погіршує рейтинг.

Відмова чекає не тільки боржників, але й тих, хто подає недостовірну інформацію. Якщо це відбувається помилково, інформацію можна скорегувати під час розмови з фахівцем. Якщо позичальник навмисно вводить в оману банк, він не тільки отримує відмову, але і не зможе звертатися за кредитами в RwsBank надалі.

Як погасити кредит в RwsBank

Якщо ви більше не потребуєте позикових коштів, погасити кредит заздалегідь можна без штрафних санкцій, оплачувати потрібно лише основну суму і відсотки за фактично використані дні. Трапляється так, що, отримавши кредит, позичальник через кілька днів вирішує свої грошові проблеми іншим способом. Протягом чотирнадцяти днів після підписання договору та отримання грошей клієнт банку RwsBank може розірвати договір і погасити кредит без будь-яких фінансових наслідків.

Банк пропонує три способи оплачувати кредит. Готівкою це можна зробити в будь-якому відділенні банку RwsBank. В такому випадку комісія не стягується, а зарахування коштів відбувається день у день. Також, готівкою можна погасити кредит в найближчому терміналі мереж iBox і EasyPay. Комісія за поповнення становить 1%, кошти зараховуються протягом трьох банківських днів. Враховуйте цей термін, щоб не допустити прострочення і не стати боржником. Також обов’язково зберігайте квитанцію.

Платіжною карткою можна оплачувати кредит в RwsBank через сервіси IPay, Privat24 і Portmone. При використанні такого способу також виникає комісія від 1%, термін зарахування коштів – до двох днів.

Що відбувається при виникненні прострочення

Боржнику нараховується штраф. Крім того, при серйозному простроченні банк може подати в суд. Борг веде до погіршення кредитного рейтингу, відновлювати який досить складно. При наявності підстав можлива реструктуризація боргу.

Пролонгація кредиту

Більш вигідний спосіб відстрочки дати погашення основного боргу. Пролонгувати договір можна, сплативши нараховані відсотки по кредиту.

Відгуки клієнтів на нашому сайті

Ознайомтеся з відгуками клієнтів банку RwsBank, дізнайтеся всі нюанси отримання кредитів. У нас ви знайдете тільки відгуки реальних клієнтів. Якщо вам є що розповісти, запрошуємо залишити відгук, використовуючи форму введення.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле