https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/prostozajm/Простозайм
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

ПростоЗайм – умови кредиту, відгуки, контакти

4.46
відсоток погодження: 93%
1 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «Простозайм»:

Сума першого кредиту
3000-10000 гривень
Процентна ставка для першого кредиту
0.65-1.01% на день
Сума повторного кредиту
3000-10000 гривень
Процентна ставка для повторного кредиту
0.65-1.01% на день
Строк кредиту
30-84 дні
Час прийому заявок
24/7
Термін розгляду заявок
10 хвилин
Спосіб отримання
на картку Visa або MasterCard
Пролонгація (термін і умови)
при сплаті нарахованих відсотків
Вік позичальника
18-75 років
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт, ІПН
Також знадобиться
картка будь-якого банку, контактна інформація (номер телефону, електронна пошта)
Взяти Кредит

Вiдгуки про МФО Простозайм

13.04.20 11:07

В Простозайм підкупила простота оформлення та особливі умови для постійних клієнтів. Не дуже часто, але звертаюся в мікрофінансові компанії. Завжди намагаюся платити вчасно, щоб потім не мати справи з колекторами та не переплачувати за кредит.

City: Дергач Олександр

Компанія «Простозайм» працює з 2015 року. Організація веде діяльність на території України. МФО видає кредити населенню на будь-які потреби. Переваги компанії укладені в гнучкій відсотковій ставці, високому рівні схвалення позик, вигідних акціях, регулярної роздачі промокодів. Клієнти організації можуть взяти швидкий кредит онлайн, при цьому не потрібно витрачати час на відвідування офісу.

Компанія «Простозайм» співпрацює виключно з громадянами України. Резиденти інших країн отримують відмову у видачі позики. Організація лояльна до своїх клієнтів. Схвалюється 95% поданих заявок. При цьому не має значення місце роботи позичальника і його сімейний стан. Компанія не вимагає підтвердження доходу. Не потрібні довідки, поручителі, застави.

Клієнтами компанії «Простозайм» можуть стати не тільки офіційно працевлаштовані громадяни. Кредити видаються фрілансерам, індивідуальним підприємцям, студентам, пенсіонерам, жінкам в декреті. Також взяти гроші можуть особи, які отримують зарплату в «конвертах».

Організація не ставить питань про цілі отримання позики. Клієнти можуть взяти кредит на будь-які потреби. Гроші перераховуються в короткі терміни. З їх допомогою можна погасити борг за комунальні послуги, оплатити лікування, придбати побутову техніку або купити путівку в екзотичні країни.

Міста з фізичними відділеннями «Простозайм»

Головний офіс компанії «Простозайм» розташований в Запоріжжі. Відділень в інших містах не передбачено. У них немає необхідності. Клієнти можуть подати заявку дистанційно. Для цього потрібен комп’ютер або смартфон, підключені до Інтернету. Подавати запит не складно. При необхідності допомогу надасть служба підтримки. Фахівці нададуть відповіді на виниклі питання в короткі терміни.

Етапи створення особистого кабінету і подачі заявки на кредит

Щоб взяти гроші в борг, потрібно дотримуватися простих правил. Ви легко оформите заявку навіть при відсутності досвіду. Переходьте на офіційний сайт компанії «Простозайм», заповніть спеціальну форму. Вкажіть бажану суму і термін кредитування. Залежно від цих параметрів виставляється відсоткова ставка. Підсумкові дані наведені в кредитному калькуляторі. Тут розрахована сума до погашення (оплачувати кредит потрібно кожні 14 днів). Також вказані відсотки за використання коштів.

Калькулятор кредита

Якщо вам підходять умови, тисніть на кнопку «Оформити позику». Ви перейдете до анкети клієнта. Спочатку вкажіть персональну інформацію, введіть адресу електронної пошти і номер мобільного телефону, придумайте пароль. Відомості потрібно вносити тільки українською мовою. В іншому випадку компанія «Простозайм» відхилить вашу заявку на кредит.

Заявка на кредит

Після закінчення процесу на мобільний номер прийде СМС-повідомлення. У ньому міститься код для підтвердження даних. Вкажіть його в спеціальному полі, щоб пройти верифікацію.

Наступна дія – введення паспортної інформації. Також потрібно додати номер банківської картки. Вона повинна бути іменною. Карту теж потрібно верифікувати. Для цього компанія «Простозайм» блокує певну суму, але не більше 1 гривні. Ваше завдання полягає в тому, щоб ввести це значення в спеціальне поле. Гроші не знімаються з карти, вони будуть доступні через 10 – 15 хвилин.

Як тільки закінчите надавати відомості, можете відправляти заявку на розгляд. Компанія повідомляє про своє рішення за допомогою повідомлення на електронну пошту або мобільний телефон. При схваленні заявки перераховується кредит на карту. Це займає не більше 10 хвилин. Але можливі збої в роботі банку. У такому випадку гроші надходять на карту протягом трьох днів.

Нюанси при оформленні кредиту в «Простозайм»

Подаючи заяву на кредит в «Простозайм», візьміть до уваги основні правила роботи з компанією. Наприклад, не можна відправляти запит, якщо ви не погасили попередній борг. При відкритих кредитах нові позики не надаються.

Що стосується заповнення заявки онлайн – вводьте тільки достовірну інформацію. Точні відомості підвищують шанси на видачу кредиту. При цьому ваші дані зберігаються на надійних серверах. Їх передача здійснюється по зашифрованих каналах. Доступ до інформації має обмежене коло співробітників.

Повторна подача заявки на кредит в «Простозайм»

Якщо вас влаштували умови кредитування, то подавайте повторну заяву онлайн. У більшості випадків «Простозайм» схвалює запит, якщо перший борг погашено своєчасно. При відсутності прострочень ви збільшуєте свій рейтинг, підвищуєте довіру організації.

Повторна заява на кредит займає менше часу. Це обумовлено тим, що не потрібно знову заповнювати анкету. Увійдіть в особистий кабінет, використовуючи логін і пароль. Якщо дані загублені, скористайтеся інструкцією по їх відновленню. Також можна звернутися до менеджерів «Простозайм». Вони підкажуть, як вирішити питання.

Після авторизації на сайті переходьте до категорії з кредитами. Тут потрібно вказати суму і період. Надсилайте заявку на розгляд і чекайте відповідь. Як і в перший раз, повідомлення прийде на пошту або мобільний телефон. При позитивному рішенні гроші переводяться на карту.

Відмова у видачі кредиту

Незважаючи на те, що МФО «Простозайм» схвалює більше 95% запитів, можливі відмови. Організація не відхиляє заявки без видимих причин. У більшості випадків вони такі:

  • відсутнє українське громадянство або паспорт;
  • клієнт не відповідає заявленим вимогам;
  • позичальник занадто молодий або, навпаки, перевищує вікові ліміти;
  • неправильно заповнена анкета (допущені помилки, друкарські помилки, використання російської мови).

Подаючи запит, потрібно перевірити ідентичність всіх букв і чисел тим, що наведені в офіційних документах. Якщо використовується скорочення, то ви повинні внести інформацію так само. При відмові у видачі позики перевірте відомості в анкеті. Виправте всі помилки, після чого подавайте заявку ще раз.

Як оплачувати кредит в «Простозайм»?

Оплачувати кредит можна декількома способами. Незалежно від обраного варіанту ви повинні погасити борг своєчасно. Внести гроші можна онлайн або готівкою. Для переказу коштів через Інтернет авторизуйтесь в особистому кабінеті. Сплачуйте кредит за допомогою карти. При цьому не обов’язково, щоб вона була іменною.

Другий варіант – погашення через термінали самообслуговування. Для цього використовуються апарати від таких сервісів: EasyPay, TYME, City24, «ПриватБанк». Оплачуючи кредит, ви повинні знати номер кредитного договору і свій ІПН. Як правило, гроші переводяться протягом дня.

Можна погасити борг через касу будь-якого банку. Для цього потрібно знати реквізити компанії «Простозайм», суму до погашення і номер кредитного договору. Майте на увазі, що гроші переводяться на рахунок МФО протягом 3 днів. Щоб уникнути прострочень і не стати боржником, оплачуйте кредит заздалегідь.

Дострокове погашення

Організація не забороняє погашати позику достроково. Вам не нараховуються штрафи, не потрібно сплачувати пеню. Більш того, МФО «Простозайм» перераховує відсотки за користування кредитом. Чим раніше ви внесете гроші, тим менше витратите. Погасити борг достроково можна повністю або частково.

Все про прострочення платежів

Прострочення платежів – це порушення умов договору. Боржник зобов’язаний виплатити не тільки тіло кредиту і нараховані відсотки, але також пеню. Якщо позика узята на пільгових умовах (за акціями та промокодом), то вони скасовуються. Штраф нараховується за кожен день прострочення. При цьому відсотки збільшуються в міру ігнорування вимог МФО «Простозайм». Чим довше не виплачуються борги, тим вище комісія. Детальні умови наведені в кредитному договорі.

Немає сенсу ховатися від компанії. Дані боржника передаються в «Бюро кредитних історій». В такому випадку буде проблематично взяти повторний кредит. І не важливо, вирішить боржник звернутися в «Простозайм» або відправити запит в іншу фінансову установу. Також МФО має право подати до суду на клієнта.

Продовження кредиту в «Простозайм»

Ви можете продовжити кредит в МФО «Простозайм». При цьому організація не нараховує штрафні санкції, не вносить зміни в кредитну історію. Пролонгація ідеальна при виникненні фінансових проблем. Особливість в тому, що для продовження необхідно сплатити вже нараховані відсотки. Умови оптимальні, щоб уникнути прострочень і не стати боржником.

Способи пролонгації

Пролонгація оформляється в особистому кабінеті. Тут вказані відсотки, оплачуйте їх за допомогою карти. Не забудьте вказати термін, на який хочете продовжити кредит. Також ви можете оплатити послугу через термінали. Але для цього потрібно знати точну суму відсотків. Інформація доступна в особистому кабінеті, також вона надається менеджерами під час дзвінка за вказаними номерами.

Акції та промокоди в «Простозайм»

У «Простозайм» діє акція «Запрошення». За її умовами ви повинні привести в компанію нових клієнтів. Чим більше позичальників, тим більше балів ви отримаєте. Бали використовуються для погашення комісії по кредиту. Завдяки акції ви заощадите свій бюджет. При цьому можна запрошувати необмежену кількість нових користувачів.

Що стосується промокодів – вони надаються в розсилці, також їх можна отримати на форумах. Переглядайте відгуки, шукайте бонусні комбінації, подавайте заявку на кредит на пільгових умовах.

Відгуки клієнтів про «Простозайм»

Відгуки клієнтів в більшості своїй позитивні. Це обумовлено прийнятними умовами роботи МФО «Простозайм». Кожен користувач легко розбереться з тим, як створити особистий кабінет, як взяти швидкий кредит онлайн, яким способом краще оплачувати. Якщо ви вже співпрацювали з організацією, залиште свій відгук. Розкажіть про переваги і недоліки. Ваш відгук може стати вирішальним для нових користувачів.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле