https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/pozika/Pozika.com.ua
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

Pozika.com.ua – умови кредиту, відгуки, контакти

4.63
відсоток погодження: 93%
2 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «Pozika.com.ua»:

Сума першого кредиту
500-5000 гривень
Процентна ставка для першого кредиту
0.01% на день (до 14 днів)
Сума повторного кредиту
500-5000 гривень
Процентна ставка для повторного кредиту
2% на день
Строк кредиту
3-21 день
Час прийому заявок
24/7
Термін розгляду заявок
15 хвилин
Спосіб отримання
на картку Visa або MasterCard
Пролонгація (термін і умови)
до 14 днів при сплаті нарахованих відсотків
Вік позичальника
18-70 років
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт
Також знадобиться
реєстрація в Україні
Взяти Кредит

Вiдгуки про МФО Pozika.com.ua

02.06.20 16:05

Звертався в Позику, щоб оплатити курси з JavaScript. Кредит надали досить швидко. Десь за півгодини я заповнив анкету, пройшов ідентифікацію картки, отримав рішення та підписав договір. Додаткових комісій не було, але щоденна ставка склала 2 %.

City: Черкаси

03.05.20 15:05

Дуже зраділа, що мені тут видали кредит, хоча мені не так давно виповнилося 18 років. Перед цим зверталася в банк і там одразу відмовили. Відсотки, звісно, немаленькі, але були дуже потрібні гроші, тому вимушена була платити за їх користування. Повернула вчасно, тому не виникло ніяких проблем.

City: Ковель

Товариство з обмеженою відповідальністю «Інтеркеш Україна» внесена до реєстру фінансових організацій рішенням Нацкомфінпослуг, номер свідоцтва 16103007. Сервіс компанії Pozika.com.ua займається видачею споживчих кредитів з 2014 року, також компанія видає мікрокредити на розвиток бізнесу приватним особам – підприємцям. Стратегічна мета – повне охоплення всієї території України послугами по видачі швидких кредитів на будь-які цілі.

Швидке прийняття рішень, охоплення більшої частини країни і мінімальна кількість відмов роблять послуги сервісу Pozika.com.ua досить затребуваними. Він регулярно отримує позитивні відгуки клієнтів.

Хто може подавати заявку на кредит в компанії Pozika.com.ua

Подати заявку і взяти кредит онлайн може кожен громадянин України, відповідний віковим обмеженням, зазначеним у таблиці. Також для схвалення кредиту позичальник повинен відповідати декільком простим критеріям:

 • правоздатність та дієздатність – обов’язкові умови, без цього неможливо укласти кредитний договір, і взяти гроші в борг, адже договір, одна із сторін якого визнана недієздатною, визнається юридично недійсним;
 • бажано мати регулярний легальних дохід, який гарантує, що борг буде виплачений;
 • також бажана хороша кредитна історія – боржники, які допускають значні прострочення, отримають відмову;
 • позичальник повинен заздалегідь отримати банківську картку українського банку;
 • мобільний телефон і електронна пошта – обов’язкові умови.

Які документи необхідні для оформлення кредиту в Pozika.com.ua

Крім паспорта та ідентифікаційного коду, ніякі документи не потрібні. Інформація вноситься позичальником під час оформлення заявки на кредит і перевіряється автоматично під час скорингу. Довідка про доходи не потрібна.

Як взяти гроші, якщо заявка схвалена

Для клієнтів компанії Pozika.com.ua доступний один спосіб отримання грошей – кредит на карту банку. Це повинна обов’язково бути іменна карта, на зворотному боці якої розташований CVC2 / CVV2 код. Цей код використовується для перевірки дійсності карти під час фінансових операцій в мережі. Його потрібно вводити, якщо ви збираєтеся прив’язати карту, а також погасити кредит або оплачувати його пролонгацію. Цифри, які вводить користувач, зашифровані, і співробітники сервісу Pozika.com.ua не мають до них доступу.

Не вийде взяти кредит на такі види карт:

 • корпоративні;
 • віртуальні;
 • заблоковані банком-емітентом;
 • передплачені;
 • на карти з іншими обмеженнями.

Для того, щоб карта була прив’язана до вашого особистого кабінету, сервіс Pozika.com.ua повинен отримати підтвердження того, що карта належить вам, і ви маєте до неї доступ. Для цього на рахунку повинна бути хоча б одна гривня. Після вказівки номера карти сервіс блокує випадкову суму в межах 1-99 копійок. Клієнт повинен вказати точну суму, дізнатися яку він зможе з СМС від банку або використовуючи інтернет-банкінг. Суму потрібно подавати в спеціальному полі.

Після верифікації позичальник може використовувати карту з будь-якою метою: щоб оплачувати товари і послуги, вчасно погасити кредит або продовжити його дію, зняти гроші в банкоматі, перевести їх рідним і т.д.

Умови першого і наступних кредитів в компанії Pozika.com.ua

Перший кредит схвалять без проблем за умови дотримання всіх вимог, які пред’являються до позичальника. Вони перераховані вище. На другий кредит можна подавати тільки після того, як ви погасили перший – боржники не можуть отримати кредит до повного погашення боргу. З другого звернення позичальнику доступний збільшений кредитний ліміт, також він може почати приймати участь в акціях і різних програмах лояльності від компанії Pozika.com.ua.

Вигідні пропозиції та акції для нових і лояльних клієнтів в Pozika.com.ua

Постійно діюча акція для всіх користувачів кредитами – практично безкоштовний перший кредит. Умови акції прості: реєстрація в особистому онлайн кабінеті і отримання першого кредиту строком до 14 днів. У зазначений термін кредит необхідно погасити, інакше після цього застосовується стандартна процентна ставка.

Також, стежити за вигідними пропозиціями і акціями можна на сайті Pozika.com.ua, в розсилках по електронній пошті або на сторінках сервісу в соціальних мережах. Акції можуть включати як поліпшені умови кредитування, так і розіграш цінних призів.

Міста, в яких є відділення компанії Pozika.com.ua

Офіс компанії-власника сервісу Pozika.com.ua розташований в Ужгороді. Точну адресу ви зможете знайти на сайті. Кредит в компанії Pozika.com.ua можна отримати дистанційно – вся комунікація здійснюється через особистий кабінет позичальника онлайн або по телефону.

Покрокове оформлення онлайн заявки в особистому кабінеті

Якщо ви вирішили, що потребуєте кредиту, і хочете подавати заявку, для початку скористайтеся кредитним калькулятором. Вибирайте суму кредиту і натискайте кнопку «Отримати». На наступному етапі ви можете вибрати термін.

Покрокове оформлення онлайн заявки

Тепер вам потрібно заповнити всі поля анкети, яку ви бачите на скріншоті нижче. Будьте уважні, адже якщо ви допустите помилку при заповненні анкети, вам відмовлять у кредиті. Також відповідально поставтеся до кодового слова, яке вас просять ввести, і придумайте надійний пароль.

Реєстрація в особистому кабінеті

Коли на телефон прийде СМС з кодом підтвердження, ви можете отримати доступ до особистого кабінету. Для того, щоб отримати кредит, потрібно заповнити анкету, що включає відомості про зайнятість і про розмір доходів, а також про наявні фінансові зобов’язання. Далі прив’яжіть і верифікуйте карту (процедура описана вище) і вивчіть уважно правила надання кредиту і договір.

Підписати договір також необхідно, ввівши код з СМС. Цей спосіб легалізований Законом України «Про електронну комерцію». Тепер залишається лише дочекатися виплати грошей на прив’язану карту.

Авторизація за номером телефона

Чому сервіс Pozika.com.ua може відмовити в кредиті

Найбільш часто зустрічаються причини відмов у кредиті – помилки при заповненні анкети. Це може бути як навмисне, так і випадкове введення недостовірних даних, але автоматизований сервіс не може розрізнити їх. Крім того, відмовляють у кредиті боржникам – для схвалення необхідна хороша кредитна історія. Також зверніть увагу, що сервіс Pozika.com.ua не видає кредити військовослужбовцям і співробітникам СБУ, МВС та інших силових підрозділів.

Як погасити кредит в компанії Pozika.com.ua

Перед тим, як здійснити платіж по кредиту, перевірте суму боргу в особистому кабінеті, щоб уникнути неприємних сюрпризів. Якщо ви отримали кредит, але не скористалися ним, дострокове погашення можливо, але відсотки за використання стягуються як мінімум за один тиждень. Погасити кредит можна:

 • через особистий кабінет без комісії;
 • в касі банку за реквізитами (термін – три дні, враховуйте це, щоб не стати боржником);
 • за допомогою інтернет-банкінгу (наприклад, через сервіс Приват24);
 • в терміналах LiqPay.

Обов’язково зберігайте квитанцію про оплату, якщо використовуєте касу банку або термінал самообслуговування.

Що відбувається при простроченні

Якщо позичальник допустив прострочення по кредиту, на суму боргу нараховується пеня – додатково до звичайної процентної ставки, яка діяла до того. При цьому акційна відсоткова ставка, якщо вона була застосована, змінюється на стандартну. Пеня нараховується з другого дня після утворення прострочення. До інших неприємних для боржника наслідків відносяться:

 • погіршення кредитної історії і відмова в нових кредитах, а також відмова в кредитуванні іншими фінансовими організаціями та банками;
 • можлива передача боргу в колекторську організацію з усіма наслідками;
 • звернення компанії Pozika.com.ua в суд і подальший арешт майна боржника або заборона на виїзд за кордон.

Якщо боржник може довести, що неможливість погасити борг виникла з об’єктивних причин (форс-мажор, погіршення здоров’я, втрата доходу) – сервіс Pozika.com.ua запропонує реструктуризацію боргу. Пеня в такому випадку не нараховується, борг виплачується за графіком поступово.

Пролонгація кредиту

Якщо можливості платити вчасно немає, краще не виходити на прострочення, а оформити пролонгацію заздалегідь. В особистому онлайн кабінеті клієнт може вибрати необхідний період пролонгації дії договору, сплатити проценти за час використання кредиту і відстрочити виплату основної суми на термін не більше 14 днів. Скористатися цією послугою ви можете необмежену кількість разів. Пролонгація вигідніше прострочення. По-перше, оплатити відсотки дешевше, ніж потім оплачувати ще й пеню. По-друге, не страждає рейтинг і довіра до позичальника. Детальна інструкція по використанню є на сайті Pozika.com.ua.

Відгуки клієнтів на нашому сайті

Кожна компанія намагається не афішувати неприємні моменти своєї роботи. Зазвичай такі моменти пов’язані з будь-якими позаштатними ситуаціями – збої в роботі скорингу, конфлікти зі службою підтримки. Щоб дізнатися про такі моменти і прийняти рішення, чи варто звертатися за споживчим кредитом в компанію Pozika.com.ua, читайте відгуки клієнтів на нашому сайті. Ми пропонуємо вам тільки відгуки реальних позичальників на незалежному майданчику – тут немає передплачених коментарів від конкурентів організації. Якщо ви вже отримали кредит від сервісу Pozika.com.ua і хочете поділитися досвідом з новими позичальниками – залишайте свій коментар з використанням форми.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле

Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями
Контактна інформація “Pozika.com.ua”:
Графік роботи:
Пн-Нд: з 09:00 до 20:00
Телефон:
+38(097)267 42 84
Сайт:
pozika.com.ua