https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/pozichka/Pozichka
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

Pozichka – умови кредиту, відгуки, контакти

4.53
відсоток погодження: 92%
3 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «Pozichka»:

Сума першого кредиту
250-4000 гривень
Процентна ставка для першого кредиту
1.75% на день
Сума повторного кредиту
250-15000 гривень
Процентна ставка для повторного кредиту
1.75% на день
Строк кредиту
5-65 днів
Час прийому заявок
24/7
Термін розгляду заявок
15 хвилин
Спосіб отримання
на картку банку, переказом в «Ощадбанку»
Пролонгація (термін і умови)
до 50 днів при сплаті нарахованих відсотків
Вік позичальника
від 18 років
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт
Також знадобиться
реєстрація в Україна
Взяти Кредит

Вiдгуки про МФО Pozichka

24.06.20 14:21

Звертався в Позичку, ще коли МФО не були такі популярні. Зараз, коли беру мікропозику, то одразу ж оформлюю її на 60–65 днів. Вказуючи одразу так багато днів, я перестраховуюся від прострочень. Звичайно, повертаю набагато раніше і сплачую лише дні фактичного користування грошима.

City: Київ

17.06.20 17:21

Зверталася кілька разів в Позичку. Кредит оформлюють швидко, менше ніж за півгодини. Відсоткова ставка не дуже маленька, але якщо підписатися на розсилку, то можна отримати промокод і платити менше. Підходить для тих, кому терміново потрібні гроші.

City: Львів

11.05.20 14:22

Непоганий сервіс. Якщо виникли якісь питання, то можна дзвонити на їх гарячу лінію цілодобово. Відсотки середні, одного разу вдалося домовитися про реструктуризацію боргу. Нажаль, немає спеціальних пропозицій для нових позичальників.

City: Одеса

Фінансова компанія Pozichka належить товариству з обмеженою відповідальністю «Інфінанс». ТОВ «Інфінанс» зареєстровано в державному реєстрі фінансових установ рішенням Нацкомфінпослуг №1406 у 2014 році і отримало ліцензію на видачу позик на умовах фінансового кредиту №16102980. Компанія використовує автоматизовану систему скорингу і видачі кредитів, завдяки чому кількість відмов надзвичайно низька, а час прийняття рішень скоротилася до хвилин. Компанія надає кредити на гнучких умовах всім громадянам України.

Хто може подавати заявку на кредит в компанії Pozichka

Подавати заявку і взяти кредит онлайн може кожен, хто відповідає наведеним в таблиці вище вимогам. Крім цього, висувається ряд переважно технічних вимог, без виконання яких взяти кредит просто неможливо:

  • дієздатність позичальника – визнані судом недієздатними громадяни не зможуть підписати договір власноруч, а підписання третіми особами, наприклад, опікунами чи батьками – не допускається;
  • наявність банківської карти;
  • постійний стабільний доступ до Інтернету;
  • мобільний телефон;
  • електронна пошта.

Наявність постійного легального джерела доходу і високий кредитний рейтинг не є обов’язковими умовами, але підвищують шанси на схвалення кредиту в компанії Pozichka.

Які документи потрібні для оформлення кредиту в Pozichka

Набір документів для оформлення кредиту стандартний: паспорт та ідентифікаційний номер платника податків. Довідки про доходи, інформація про власність або поручителів не потрібно. Паспортні дані вносяться через особистий кабінет під час реєстрації – надавати фотографії з паспортом не потрібно.

Як взяти гроші, якщо заявка схвалена

Сервіс Pozichka пропонує отримати гроші на банківську карту, відповідну кільком важливим критеріям. Перш за все, це повинна бути іменна карта, і ім’я власника повинно збігатися з ім’ям позичальника. В іншому випадку в позиці буде відмовлено. Крім того, карта повинна бути обов’язково випущена в системі VISA або MasterCard – інші карти просто не вийде прив’язати в особистому онлайн кабінеті. Кредит на карту дозволяє потім погасити з неї позику, оплачувати товари і послуги, переказувати гроші з використанням онлайн-банкінгу і знімати готівку в банкоматі.

Ще один спосіб, якщо клієнт хоче отримати кредит готівкою – це грошовий переказ через «Ощадбанк». В такому випадку, отримати гроші можна в будь-якому відділенні банку з паспортом. Зі зрозумілих причин послуга доступна тільки в робочий час відділення – розраховуйте час так, щоб це не стало для вас перешкодою.

Умови першого і наступних кредитів в компанії Pozichka

Якщо клієнт відповідає всім вимогам, отримати перший кредит він може протягом 15 хвилин, але сума для першого разу буде урізана. Адже компанія Pozichka повинна переконатися, що позичальник вчасно сплачує кредит і являється благонадійним в плані фінансових зобов’язань. Умовою видачі другого і наступних кредитів є повне, без прострочень, погашення боргу за попередніми. Боржникам за попередніми кредитами можуть відмовити або запропонувати значно меншу суму.

Для того, щоб подати заявку на повторний кредит, зайдіть в особистий кабінет, використовуючи номер телефону і пароль. Всі раніше введені дані вже збережені в особистому кабінеті, і вам залишається тільки встановити повзунками необхідні суму і термін. Рішення щодо повторного кредиту приймається за дві хвилини. Гроші надходять способом, зазначеним раніше, якщо він не був змінений. Кредитний ліміт для подальших звернень в сервіс Pozichka збільшений в кілька разів.

Вигідні пропозиції та акції для нових і лояльних клієнтів в Pozichka

Для тих клієнтів сервісу Pozichka, які не допускають боргів і прострочень, сервіс пропонує додаткові способи заохочення. Наприклад, постійно діюча акція «програма лояльності». Її умови можуть включати понижену процентну ставку, пільговий період використання кредиту, можливість участі в розіграшах. В акції автоматично бере участь кожен, хто зміг погасити перший кредит.

Ще одна акція розрахована на нових клієнтів сервісу та їхніх друзів. Кожен новий клієнт, наведений за рекомендацією одного з лояльних клієнтів, принесе йому і собі бонусні бали. Ними можна оплачувати взяті кредити. Кількість наведених по акції друзів не обмежена. Для того, щоб взяти участь в акції, новий позичальник повинен вказати промокод і переслати його своїм друзям. Вводячи промокод в спеціальному полі заявки на кредит, ваші друзі також стануть учасниками акції – промокод містить персональний ідентифікатор позичальника в системі. Термін дії вашого промокоду не обмежений, якщо ви вміло ним розпорядитеся, отримувати бонусні бали можна буде постійно. Нараховуються бали в наступному місяці за тим, в якому вони були отримані.

Міста, в яких є відділення компанії Pozichka

Офіс фінансової організації Pozichka розташований в Києві. Точна адреса і інші контакти фінансової організації ви знайдете на сайті. Прийом клієнтів в офісі не проводиться – всі питання щодо видачі кредитів вирішуються через особистий кабінет.

Покрокове оформлення онлайн заявки на сайті компанії Pozichka

Зверніть увагу на вже згаданий вище кредитний калькулятор, форма якого представлена на скріншоті нижче. Введіть за допомогою стрілок або вручну суму і термін кредиту, вкажіть в спеціальному полі промокод при наявності – калькулятор відразу ж розрахує термін і суму, яку потрібно буде сплачувати по його закінченню, включаючи нарахування окремим рядком. Зверніть також увагу, що ніяких додаткових комісій і прихованих платежів немає – сервіс Pozichka пропонує клієнтам дізнатися повну вартість кредиту заздалегідь і прийняти рішення.

Оформлення онлайн заявки

Після натискання кнопки «Подати заявку» ви будете перенаправлені на сторінку реєстрації. Уважно заповнюйте поля – особливо в частині паспортних даних і особистої інформації. Помилка може бути причиною відмови. Коли ви заповните рядок мобільного телефону і поставите галочку згоди з правилами надання кредитів і обробки персональних даних, натисніть «Далі». На телефон буде висланий код з СМС – його потрібно ввести в полі, яке відкрилося.

Реєстрація клієнта

Далі потрібно заповнити анкету з відомостями про місце проживання і реєстрації, роботі та розмір доходу, наявними фінансовими зобов’язаннями перед іншими кредитними організаціями. Наявність боргу перед банками не є само по собі причиною відмови, але злісним боржникам можуть відмовити. Останній крок – інформація про спосіб отримання (карта або відділення «Ощадбанку»). Гроші надійдуть протягом двох хвилин.

Рішення приймається автоматично. Якщо кредит схвалений скоринговою системою, в особистому кабінеті буде доступний договір. Його необхідно підписати власноручно і повернути представнику компанії. Не підписаний договір не звільняє від необхідності повертати вже виданий кредит. Якщо ви плануєте звертатися в сервіс Pozichka надалі, підписати договір особистим підписом доведеться – це відкриє можливість збільшити кредитний ліміт.

Чому сервіс Pozichka може відмовити в кредиті

Відмова точно чекає боржників, які не змогли на момент нового звернення погасити кредит в компанії Pozichka. Те ж саме стосується і клієнтів, які подавали недостовірні відомості. Зазвичай відмова слід за сукупністю причин після детального аналізу анкети позичальника. Щоб збільшити шанси на отримання грошей, слід заповнювати анкету якомога ретельніше, не пропускаючи полів.

Як погасити кредит в компанії Pozichka

Оплачувати можна в будь-який час навіть до закінчення терміну дії договору – ви платите тільки відсотки за фактично використані дні. Для того, щоб погасити кредит в компанії Pozichka, передбачено чотири способи. Найбільш популярна оплата банківською картою в особистому онлайн кабінеті. У розділі «Про повернення» ви можете вибрати закладку «Погашення кредиту» і оплатити його, вказавши карту, з якої хочете погасити. Цей спосіб доступний без комісії, кошти надходять на рахунок компанії за лічені хвилини.

Також ви можете оплатити готівкою в терміналі самообслуговування. Знайдіть закладку «банківські операції», виберіть сервіс Pozichka і вид операції – погашення або продовження терміну. Для входу потрібно вказати номер мобільного телефону. Термін зарахування – кілька годин.

Ще один спосіб – оплата в банківському відділенні «Ощадбанку». Попередньо перевірте суму заборгованості, щоб не заплатити менше і не стати боржником. В особистому кабінеті доступна для друку квитанція, з якою можна прийти в банк і внести готівку. Цей спосіб, на рівні з оплатою в касах інших банків, найменш швидкий, тому бажано сплачувати кредит за день до завершення терміну дії кредитного договору з компанією Pozichka – інакше можливе утворення боргу.

Якщо виникло прострочення

За кожен день прострочення компанія Pozichka нараховує боржнику пеню. Вона розраховується як відсоток від суми до погашення і стягується за кожен день прострочення. Інші наслідки для боржника – погіршення кредитної історії, судове переслідування, передача боргу колекторам.

Пролонгація кредиту

Щоб не допускати неприємних наслідків, просто оформіть пролонгацію. Вона можлива на термін аж до терміну дії кредитного договору, тобто, кредит на 50 днів можна продовжити на термін 1-50 днів включно. Для продовження потрібно погасити відсотки за використання в попередній період і фіксовану суму. Пролонгація – набагато більш вигідний спосіб відстрочити виплату, ніж просто несплата, оскільки це призводить до негативних наслідків.

Відгуки клієнтів на нашому сайті

Читайте відгуки клієнтів фінансової організації Pozichka на нашому сайті. У нас опубліковані тільки реальні і корисні відгуки. Якщо вам є що сказати, залишайте і ваш відгук – це допоможе новим позичальникам.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле

Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями
Контактна інформація “Pozichka”:
Графік роботи:
цілодобово та без вихідних
Сайт:
pozichka.ua