https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/paypong/PayPong
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

PayPong – условия кредита, отзывы, контакты

4.33
відсоток погодження: 88%
0 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «PayPong»:

Сума першого кредиту
100-2000 гривень
Процентна ставка для першого кредиту
1.01% на день
Сума повторного кредиту
100-3700 гривень
Процентна ставка для повторного кредиту
1.7% на день
Строк кредиту
1-30 днів
Час прийому заявок
24/7
Термін розгляду заявок
15 хвилин
Спосіб отримання
на картку Visa або MasterCard
Пролонгація (термін і умови)
до 30 днів при сплаті нарахованих відсотків
Вік позичальника
21-70 років
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт, ІПН
Також знадобиться
картка будь-якого банку, контактна інформація (номер телефону, електронна пошта)
Взяти Кредит

Компанія PayPong працює з 2014 року. Основа діяльності фінансової організації – видача швидких кредитів на території України. Компанія надає позики клієнтам певної вікової категорії. Перевага в тому, що кожен користувач може взяти гроші на особисті потреби. При цьому діють вигідні умови кредитування. Також регулярно стартують прибуткові акції і роздають промокоди на знижку.

Клієнтом компанії PayPong може стати тільки резидент України, з громадянами інших держав МФО не співпрацює. Подаючи заявку, потенційний позичальник не повинен оформляти довідки з місця роботи. Поручителі також не потрібні. Але це не означає, що компанія не перевіряє платоспроможність користувачів. Щоб переконатися в благонадійності, МФО PayPong відправляє запит в «Бюро кредитних історій». Велику роль відіграють дані ІПН.

Клієнти можуть взяти кредит на особисті потреби. Компанія схвалює позики на:

  • оплату комунальної заборгованості;
  • підготовку дитини до школи;
  • погашення боргу в іншій фінансовій організації;
  • оплату медикаментів та поточного лікування;
  • покупку квитків на відпочинок;
  • ремонт або придбання побутової техніки.

Зважаючи на відсутність необхідності в зборі великого пакета документів, клієнтами МФО PayPong можуть стати не тільки офіційно працевлаштовані громадяни, а й студенти, пенсіонери, жінки в декретній відпустці. Основна умова – стабільний дохід.

Міста з фізичними відділеннями PayPong

Офіс компанії PayPong розташований в Києві. Філій в інших містах немає. Але відсутність відділень не впливає на можливість оформити кредит. Це обумовлено тим, що клієнти подають заявку через Інтернет. Їм не потрібно відвідувати офіс МФО. Все здійснюється дистанційно, і займає мінімум часу.

Створення особистого кабінету і подача заявки на кредит

Перший етап перед подачею заявки в PayPong – реєстрація і створення профілю. Це необхідно для ідентифікації вашої особистості. Переходьте на офіційний сайт, в спеціальному полі та вказуйте суму кредиту і бажаний період. Майте на увазі, що при першому зверненні діють знижені ліміти.

Вибір суми кредита

Виставивши бажані параметри, натисніть на кнопку «Отримати кредит на карту». Ви перейдете в окреме вікно, де потрібно увійти в профіль або зареєструватися. При першому зверненні у вас ще немає облікового запису. Завдання – створити його, натиснувши на кнопку «Реєстрація». Вам буде запропонована анкета, де необхідно вказати персональні дані. Введіть адресу електронної пошти та номер мобільного телефону. Придумайте пароль, за допомогою якого ви будете заходити в акаунт.

Вхід в особистий кабінет

Виконавши вказані дії, верифікуйте інформацію. Для цього на ваш мобільний номер прийде СМС-повідомлення з кодом. Введіть комбінацію в відповідному полі. Так ви підтвердите номер свого телефону.

Форма реєстрації персонального кабінету

Наступна дія – введення даних про себе. Вкажіть ПІБ, адресу реєстрації та проживання, місце роботи, мету кредитування в компанії PayPong. Також надайте номер банківської картки. Її теж потрібно верифікувати. Для цього на карті повинна бути деяка сума. МФО блокує до 1 гривні. Ви повинні ввести це значення в спеціальне поле. Після підтвердження гроші стають доступні, вони не знімаються з карти.

Виконавши всі вимоги, відправляйте запит на розгляд. Рішення приймається в короткі терміни. Ви отримаєте відповідь за допомогою СМС-повідомлення або у вигляді листа на електронну пошту. Якщо він буде позитивним, гроші надійдуть на карту протягом 3 – 5 хвилин.

Нюанси при оформленні кредиту в PayPong

Оформляючи кредит онлайн, зверніть увагу на деякі нюанси. Наприклад, ви можете подати заявку тільки на одну позику. Для отримання повторного кредиту потрібно погасити попередній борг.

Ви самостійно несете відповідальність за своєчасну оплату позики. Кінцева дата погашення вказана в кредитному договорі. Дотримуючись умов, ви позбавите себе від прострочень. Якщо оплачувати кредит вчасно, то не виникне проблем з компанією PayPong.

Повторна подача заявки на кредит в PayPong

Подаючи запит на кредит повторно, можете розраховувати на збільшення лімітів. Компанія PayPong без проблем схвалить заявку, якщо ви вчасно оплачували попередню позику. Щоб взяти гроші в борг, увійдіть в особистий кабінет. Натисніть на вкладку з кредитами, вкажіть бажані параметри.

Вам не потрібно знову заповнювати анкету. Вона вже готова, а тому витрачається значно менше часу. Ви просто вкажете суму і термін, після чого відправите запит на розгляд. Відповідь прийде по SMS або листом на електронну пошту.

Відмова у видачі кредиту

Подаючи запит на кредит онлайн, ви можете отримати відмову. Заявка не відхиляється безпідставно, на це завжди є причина. Компанія PayPong може відмовити через помилки в профілі або невідповідності заявленим критеріям. Також грає негативну роль спроба прикріплення чужої карти. Не намагайтеся скористатися документами інших осіб. При перевірці підроблення буде виявлено, і ви отримаєте відмову.

Компанія PayPong не розголошує причини відхилення запиту. Якщо вам терміново потрібні гроші, самостійно перевірте введені дані. При виявленні помилки виправте її та подавайте запит повторно. Не виключено, що на цей раз МФО схвалить видачу позики.

Як оплачувати кредит в PayPong?

Оплачувати кредит в компанії PayPong необхідно чітко до зазначеної дати. Погасити борг можна декількома способами. Для зручності вам запропонована оплата онлайн і готівкою. У першому випадку увійдіть в профіль. В особистому кабінеті вказана конкретна сума, яку потрібно погасити. Введіть номер карти, і з неї будуть переведені кошти.

Якщо немає доступу до Інтернету, то скористайтеся терміналами самообслуговування. Ще один варіант – каса будь-якого банку. Щоб оплатити кредит, підготуйте номер договору. Майте на увазі, що кошти переводяться до 3 днів. Сплачуючи через термінали або касу, не відкладайте на останній момент. В іншому випадку через затримки може утворитися прострочення.

Дострокове погашення позики в PayPong

У компанії PayPong можна погасити кредит достроково. За це не накладаються штрафи, ви не втрачаєте привілеїв, не анулюються пільгові умови і знижки по промокодам. Оплачувати суму можна частково або повністю.

Якщо ви вирішите погасити кредит достроково, то організація PayPong перерахує нараховані відсотки. Комісія стягується тільки за період використання грошей. Відповідно, чим раніше ви погасите борг, тим меншу суму доведеться вносити.

Прострочення платежів і їх наслідки для боржників

При простроченні на клієнта накладаються штрафні санкції. Перестають діяти пільгові умови, анулюються акції і промокоди. Мікрофінансова організація PayPong має право внести клієнта в список боржників, додати зміни в кредитну історію, подати позов до суду.

Є один нюанс: позичальникові надається пільговий період (3 дні), протягом якого можна оплатити борг за договірними умовами. Якщо за цей час не буде внесена необхідна сума, то клієнту нараховується підвищена комісія за кожен день прострочення.

Продовження кредиту в PayPong

Щоб не стати боржником, скористайтеся послугою пролонгації. Продовження оформляється на певний період. Суть полягає у відстроченні платежу. При цьому зберігається хороша кредитна історія, не нараховуються підвищені відсотки.

Способи пролонгації

Боржник може оформити пролонгацію в будь-який день до закінчення терміну виплати кредиту. Для цього необхідно сплатити вже нараховані відсотки. Який спосіб використовувати, залежить від клієнта.

Можна погасити комісію через особистий кабінет або через термінали. Після входу в профіль боржник побачить розмір нарахованих відсотків. Якщо оплата здійснюється через термінал, то необхідно заздалегідь подивитися комісію. Дізнатися загальну суму можна не тільки в особистому кабінеті, але також у консультантів. Для цього на сайті вказані телефони служби підтримки.

Акції та промокоди в PayPong

Подаючи запит на кредит онлайн, не забувайте про наявність акцій і промокодів. Завдяки вигідним пропозиціям ви зможете взяти позику на прийнятних умовах. Інформація про акції приведена на офіційному сайті. Промокоди можна знайти на тематичних форумах, переглядаючи коментарі та відгуки.

Відгуки клієнтів про PayPong

Наскільки просто взяти кредит в PayPong? В який час подавати запит онлайн? Відповіді на ці та інші питання ви знайдете у відгуках клієнтів про роботу організації. Після прочитання коментарів буде сформована думка про компанії. Ви зрозумієте, чи підходять умови. Кожен відгук залишений реальним позичальником, який вирішив поділитися своїм досвідом співпраці з МФО.

Якщо ви вже брали кредит в PayPong, то поділіться своєю думкою про компанії. Як краще сплачувати борг, чи влаштовують діючі умови, що порадите початківцям? Залишайте будь-які відгуки, щоб допомогти користувачам визначитися з вибором.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле