https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/oncredit/OnCredit
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

OnCredit – умови кредиту, відгуки клієнтів

відсоток погодження: 93%
0 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «OnCredit»:

Сума першого кредиту
500-15000 гривень
Процентна ставка для першого кредиту
1.9% в день
Сума повторного кредиту
500-15000 гривень
Процентна ставка для повторного кредиту
1.9% в день
Термін
1-29 днів
Час прийому заявок
c 9:00 до 20:00 щодня
Час розгляду заявок
15 хвилин
Спосіб отримання
на карту
Пролонгація (термін і умови)
до 10 днів при оплаті відсотків необмежену кількість разів
Вік позичальника
18-70 років
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт, ІПН
Також знадобляться
особиста картка будь-якого банку, контактна інформація (номер телефону, електронна пошта)
Взяти Кредит

OnCredit – мікрофінансових організація, яка видає кредити онлайн на будь-які цілі. Компанія працює по всій Україні з 2015 року і надає фінансову підтримку всім категоріям населення. Можна подати заявку з будь-якої точки країни.

В яких містах можна знайти офіси OnCredit

Компанія OnCredit видає тільки кредит онлайн, тому фізичні представництва по країні відсутні. Але можна подати заявку з будь-якого населеного пункту, що робить кредит доступним для всіх. Навіть перебуваючи за межами країни можна взяти позику в компанії зі знижками по промокодом або акціям.

Хто може отримати позику

OnCredit відрізняється високим ступенем лояльності і видає кредити незалежно від рівня доходів. Клієнтами компанії стають навіть ті, хто не може взяти кредит в інших фінансових установах. Подавати заявку сміливо можуть наступні категорії громадян:

 • пенсіонери;
 • громадяни з діючими кредитами в інших фінансових організаціях, за умови відсутності прострочень;
 • особи, які працюють не в регіоні прописки;
 • студенти і т. Д.

Для останніх проблема отримати гроші в борг виникає не тільки через відсутність стажу, а й з-за нульовою кредитною історії. Фінансові організації насторожено ставляться до клієнтів, у яких не можуть оцінити рівень надійності щодо дотримання зобов’язань по платежах. Тому OnCredit – це хороша можливість для студентів взяти позику і сформувати позитивний кредитний рейтинг, що дає шанси на отримання великих сум в майбутньому.

Оформлення заявки через особистий кабінет: алгоритм дій

OnCredit пропонує спрощену схему оформлення позики – заповнення короткої анкети і моментальне отримання необхідної суми.

Щоб взяти кредит на карту в компанії OnCredit, потрібно зареєструвати особистий кабінет на сайті і відправити заявку. Алгоритм дій:

 1. Вибір потрібної суми за допомогою бігунка на онлайн-калькуляторі і натискання на кнопку отримання грошей від OnCredit.
Вибір суми на онлайн-калькуляторі
 1. Реєстрація та заповнення анкети, яка відкриється на наступній сторінці: потрібно вказати особисті дані (ПІБ, дату народження), контакти для зворотного зв’язку (номер телефону та адресу електронної пошти), реквізити документів, що підтверджують особу (паспорта або ID, ІПН).
Реєстрація та заповнення анкети
 1. Далі потрібно вказати спосіб отримання кредиту від OnCredit: реквізити банківської картки, на яку буде перераховано позику. Вона може належати будь-якому банку, але обов’язково повинна бути зареєстрована на ім’я клієнта і мати позитивний баланс. Її потрібно прив’язати до особистого кабінету, щоб OnCredit зміг верифікувати її.
 2. Надіслати заявку на розгляд в OnCredit і чекати рішення. На обробку звернення йде не більше 15 хвилин, після чого клієнту приходить повідомлення про схвалення або відмову на телефон і в особистий кабінет.

Якщо рішення позитивне, схвалена сума буде зарахована компанією OnCredit на вказаний рахунок протягом декількох хвилин. У більшості випадків вони приходять майже моментально, але точні терміни зарахування залежать від банку, в якому обслуговується клієнт.

Особистий кабінет, який реєструється при подачі заявки в OnCredit, можна використовувати не тільки при формуванні звернення, але і для всіх фінансових операцій за виданим кредитом, включаючи погашення та продовження.

Подавати заявки можна цілодобово. Але оброблять їх тільки в робочий час, з 9 ранку до 8 вечора.

Вимоги до клієнта

Щоб взяти кредит на карту від OnCredit, потрібно:

 • мати громадянство України;
 • бути старше 18 років на момент оформлення кредиту і молодше 70 років на дату його повного погашення;
 • мати для зворотного зв’язку номер телефону, зареєстрований на території України;
 • не мати прострочених боргів перед іншими фінансовими організаціями (при цьому наявність діючих кредитів в банках і інших МФО не є перешкодою для отримання позитивного рішення).

Такі мінімальні вимоги до клієнтів роблять кредит від OnCredit доступним для більшості громадян України. Подавати заявку на позику можуть практично всі жителі країни.

Необхідні документи

Для отримання кредиту від OnCredit потрібно мати при оформленні заявки паспорт або ID і ІПН. Додаткові документи, що підтверджують платоспроможність, закредитованность, сімейний стан та інші факти про клієнта, не потрібні.

Можливі причини відмови

Отримати негативне рішення від OnCredit можна, якщо клієнт не відповідає вимогам компанії, наприклад молодше 18 років і старше 70 років на дату подачі заявки або не має українського громадянства. Також в кредиті буде відмовлено боржникам, що не виконують свої зобов’язання за кредитними угодами. Після отримання заявки від нового клієнта система OnCredit формує його кредитний скоринг, і якщо будуть виявлені борги, за якими не здійснюється оплата – заявка буде відхилена. Повторний запит подавати можна буде мінімум через місяць.

Але тут потрібно враховувати, що на перевірку благонадійності клієнта відводиться мало часу, тому якщо немає грубих прострочень, система може пропустити заявку.

Ще одна часта причина відмови – неповні або некоректні відомості в анкеті. Так як вся інформація вводиться вручну, важливо уважно перевірити її достовірність перед тим як подавати заявку на розгляд.

Порядок сплати

Кредит від OnCredit оплачувати потрібно єдиним платежем в строк, встановлений укладеним договором. Погасити борг можна одним з таких способів:

 • онлайн-переказом в особистому кабінеті на сайті OnCredit;
 • через інтернет-банкінг;
 • через термінали з самостійним обслуговуванням City24, iBox, EasyPay;
 • перекладом через касу будь-якого українського банку.

У кожному разі терміни зарахування і розмір комісії відрізняються, тому важливо уточнити ці моменти перед оплатою. Наприклад, якщо неправильно розрахувати комісію, внесеної суми може не вистачити на повне погашення боргу і виникне прострочення.

А терміни зарахування важливі через щодня відсотків, що нараховуються: якщо платіж затримається на 1-2 дня, його сума збільшиться за рахунок відсотків, що нараховуються і грошей може не вистачити. Краще погасити борг за пару днів до дати, зазначеної в договорі.

Щоб уникнути подібних випадків, потрібно точно знати розмір комісії і вносити платіж в OnCredit вчасно.

Отримання повторного кредиту від OnCredit

Заявку на отримання повторного кредиту можна подати відразу після погашення чинного. Для клієнтів, які вже є в базі, процедура оформлення спрощується: потрібно вказати тільки суму і термін. Постійні позичальники у відгуках пишуть, що схвалюють повторні заявки практично завжди, якщо не допускати прострочень.

Перед тим як подавати заявку на новий мікрокредит, потрібно погасити попередній. Одночасно мати 2 відкритих позики і оплачувати їх в компанії можна.

Пролонгація в OnCredit

Якщо з якихось причин не вдається вчасно погасити заборгованість, можна запросити збільшення термінів оплати. Це робиться через особистий кабінет самостійно.

Для отримання послуги пролонгація в сервісі OnCredit потрібно сплатити відсотки, нараховані на момент звернення за продовженням. При дотриманні цієї умови OnCredit без проблем збільшить термін.

Це допоможе зберегти свій рейтинг надійності і кредитну історію. Якщо немає можливості підключити послугу через особистий кабінет, можна звернутися в службу підтримки за телефоном гарячої лінії. Але оплачувати вже нараховані відсотки для активації пролонгації клієнту доведеться в будь-якому випадку.

За позиками по акціях або зі знижками промокодом після продовження терміну договору відсотки нараховують за стандартними ставками. Але для боржника це вигідніше, ніж прострочення і її негативні наслідки.

Що робити, якщо виникло прострочення

Незалежно від суми боргу важливо дотримуватися умов договору і оплачувати будь-який кредит від OnCredit. Це дозволить боржнику уникнути безлічі проблем.

Миттєве наслідок прострочення платежу в OnCredit – нарахування пені. За кілька днів це призведе до відчутного збільшення заборгованості. Погасити її стане тільки складніше. Також справа клієнта, що не дотримує умови кредитного договору, може бути передано колекторам або в суд. У кожному разі боржника очікують негативні наслідки. Колектори вимагають борг разом із штрафними санкціями, при цьому вони досить наполегливі. Це означає, що про проблеми з кредитом дізнаються близькі і колеги.

Передача справи до суду передбачає стягнення в примусовому порядку не тільки суми боргу разом зі штрафами, а й судових витрат. А погіршення кредитної історії зробить отримання подальших кредитів неможливим або тільки під дуже високі відсотки.

Таким чином, прострочення створює багато проблем, і якщо вона все-таки виникла, потрібно відразу звернутися в OnCredit з терміном не реструктуризацію боргу. У відгуках клієнти часто пишуть про те, що компанія охоче йде назустріч. Але борг в будь-якому випадку оплачувати боржнику доведеться.

Акції від OnCredit

У компанії OnCredit діє програма лояльності для надійних клієнтів, які можуть отримувати нові позики за зниженими ставками. З кожним новим кредитом (за умови, що попередні були вчасно сплачені) OnCredit надає особливі умови для наступних позик. Вводити промокод для отримання знижки по цій акції не потрібно. Досить сумлінно виконувати умови договорів і оплачувати заборгованість без прострочень.

Також діють періодичні акції, під час яких надійним клієнтам робиться розсилка на електронну пошту з промокодом. Вони також дають знижки на наступні кредити. Такі купони можуть приходити в святкові дні або на день народження клієнта, на розсуд OnCredit.

Відгуки клієнтів

Клієнти OnCredit відзначають у відгуках наступні плюси компанії:

 • високий ліміт кредиту;
 • промокодом і інші акції зі знижками;
 • зрозумілі умови кредитування без прихованих комісій;
 • можливість дострокового погашення без додаткових штрафів;
 • послуга пролонгації;
 • лояльні вимоги;
 • високий відсоток схвалень навіть боржникам інших компаній.

Єдиний мінус, який відзначається у відгуках про роботу OnCredit – це обмежений час для подачі заявки: не можна звернутися за кредитом цілодобово.

Якщо ви оформляли кредит в OnCredit, поділіться своєю думкою про роботу компанії. Це допоможе нашим читачам при виборі МФО для отримання позики.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле