https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/navse/На все
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

На все – умови кредиту, відгуки клієнтів

відсоток погодження: 84%
0 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «На все»:

Сума першого кредиту
до 20000 гривень
Процентна ставка для першого кредиту
1% в день
Сума повторного кредиту
до 20000 гривень
Процентна ставка для повторного кредиту
1% в день
Термін
1-70 днів
Час прийому заявок
24/7
Час розгляду заявок
10-15 хвилин для нових позичальників, до 5 хвилин - для постійних клієнтів
Спосіб отримання
на карту
Пролонгація (термін і умови)
до 14 днів
Вік позичальника
18-60 років
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт, ІПН
Також знадобляться
особиста картка будь-якого банку, контактна інформація (номер телефону, електронна пошта)
Взяти Кредит

«НаВсе»- сервіс фінансової компанії «Укр Кредит Фінанс», запущений в 2018 році. У ньому клієнти можуть отримати гроші в борг на простих і зрозумілих умовах в режимі онлайн. Для укладення договору не потрібно відвідувати відділення організації або зустрічатися з агентом. Використання для прийняття рішення сучасного програмного забезпечення дозволяють компанії видавати кредит онлайн буквально за 5-10 хвилин.

Міста, де відкриті відділення МФО «НаВсе»

Головний офіс компанії знаходиться в Києві. Але прийом клієнтів в ньому не ведеться. Організація спеціалізується на обслуговуванні клієнтів у режимі онлайн. Всі взаємодія з МФО «НаВсе» здійснюється через особистий кабінет. У ньому можна відстежувати інформацію про суму боргу, акціях, оплачувати заборгованість, спілкуватися зі службою підтримки і подавати заявки на повторні позики.

Оформити кредит онлайн в сервісі «НаВсе» можна з будь-якої точки земної кулі. Головне, щоб потенційний позичальник відповідав всім вимогам кредитора. Після схвалення заявки компанія «всього» перераховує кредит на карту і клієнт може користуватися грошима на власний розсуд.

При виникненні питань і проблем можна в будь-який момент звернутися в інформаційний центр мікрофінансової організації. Його співробітники обов’язково постараються допомогти знайти рішення.

Вимоги до позичальників в сервісі «НаВсе»

У компанії «НаВсе» взяти кредит можуть громадяни України віком 18-60 років. Організація лояльно ставитися до клієнтів і дозволяє брати позики, навіть при відсутності офіційного працевлаштування. Це робить її послуги доступними для студентів, фрілансерів, жінок в декреті. Пенсіонер також може подати заявку і отримати кредит з промокодом або без нього. Але тільки за умови, що клієнту ще не виповнилося 60 років і він має дохід не тільки у вигляді пенсії.

Негативна кредитна історія і низький рейтинг позичальника також зазвичай не стають на заваді для отримання позики. Рішення приймається індивідуально в кожному випадку і часто сервіс «НаВсе» видає гроші в борг, навіть з відкритими простроченням.

Документи для оформлення кредиту в МФО «НаВсе»

В «НаВсе» клієнт може взяти кредит за одним документом – паспортом. Довідки про зарплату або інші не потрібно. Представляти документи на майно також не потрібно, він не потрібно за умовами компанії.

Додатково при заповненні анкети клієнта будуть потрібні:

 • ідентифікаційний код;
 • діючий номер мобільного телефону;
 • банківська карта будь-якого банку України.

Покрокова інструкція з оформлення позики в МФО «НаВсе»

Компанія автоматизувала більшість процесів з видачі кредитів. Процедура отримання грошей в борг включає 8 кроків:

 1. Вибір відповідних умов мікрокредиту. Клієнту достатньо вказати відповідну суму мікрокредиту в формі онлайн-калькулятора. Сервіс «НаВсе» автоматично розрахує термін погашення заборгованості та суму кожного платежу.

Вибір відповідних умов мікрокредиту
 1. Реєстрація особистого кабінету. Досить вказати ім’я, прізвище та телефон. Контактний номер додатково слід підтвердити кодом з СМС.

Реєстрація
 1. Заповнення анкети. У ній треба вказати особисті, паспортні дані, промокод і іншу інформацію. Взяти кредит по чужим даними не можна.
Про себе
 1. Ідентифікація користувача. На цьому кроці треба завантажити фото паспорти та інші документи, запитані системою.

Ідентифікація користувача
 1. Додавання карти для виплати коштів. Буде потрібно вказати номер картки, термін її дії та CVV-код.

Додавання карти
 1. Отримання схвалення. Менеджер може зв’язатися з потенційним позичальником по телефону для уточнення всіх питань, що виникли. Якщо заяву схвалено клієнт отримає повідомлення по СМС. Її статус також можна відстежувати в особистому кабінеті.
 2. Укладання договору. З ним слід попередньо ознайомитися. Для підписання документа досить ввести код з СМС.

Якщо всі кроки пройдені без помилок, МФО відправить кредит на карту позичальника відразу після підтвердження згоди з договором. Гроші зараховують зазвичай через 1-2 хвилини.

Чому можуть відмовити в кредиті від сервісу «НаВсе»

МФО «НаВсе» лояльно ставитися до потенційних позичальників. Взяти кредит в сервісі не завадить відсутність офіційного доходу або наявність в кредитній історії даних про простроченнях, допущених в минулому. Але все ж іноді по заявці клієнт може отримати відмову. Зазвичай він пов’язаний з однією з наступних причин:

 • невідповідність потенційного позичальника мінімальним вимогам (невідповідний вік, відсутність громадянства України);
 • використання для оформлення позики карти іншої людини або видану не на території України;
 • вказівку в анкеті недостовірних, хибних або некоректних даних;
 • використання підроблених документів;
 • відсутність відповіді на дзвінок менеджера по телефону, вказаному в заявці.

Якщо відмова незв’язаних з шахрайськими діями, клієнту достатньо усунути причини відхилення заявки, і він зможе взяти позику. Кількість запитів не лімітується.

Як погасити кредит в компанії «НаВсе»

Боржник зобов’язаний погасити борг перед мікрофінансової організацією за графіком, що додається до договору. Оплачувати заборгованість слід рівними платежами кожні 2 тижні. При цьому гроші повинні надійти кредитору до дати, зазначеної в договорі.

МФО «НаВсе» пропонує оплачувати заборгованість наступними способами:

 • картою в розділі «Оплатити» на сайті і в особистому кабінеті;
 • готівкою через термінали Приват24, City24, EasyPay;
 • перекладом на розрахунковий рахунок МФО через відділення будь-якого банку або інтернет-банкінг.

З’ясувати дати та суму планового платежу боржник може в особистому кабінеті, а також за телефонами інформаційного центру.

Дострокове погашення кредиту від МФО «НаВсе»

Достроково оплачувати кредит від «НаВсе» можна в будь-який момент. Припустимо повна і часткова оплата раніше терміну, встановленого договором. Комісії та штрафи за цю операцію не передбачені. Відсотки нараховують щодня на суму фактичної заборгованості, за ставкою встановленою у договорі з урахуванням промокодом і знижок.

Як отримати повторний кредит в особистому кабінеті «НаВсе»

Перед тим як подавати заявку на повторний кредит слід повністю погасити заборгованість перед МФО «НаВсе». Правила дозволяють мати не більше 1 активного позики. Для оформлення повторного мікрокредиту не потрібно заповнювати анкету або прив’язувати за новою карту. Досить виконати вхід в особистий кабінет, перевірити дані і відправити заявку. Якщо є промокод, його також можна використовувати. Іноді для повторних позичальників проводять різні акції.

Схвалюють повторні кредити в МФО «НаВсе» буквально за 5 хвилин. При цьому, навіть якщо в минулому людина оплачував позики з затримкою, йому з великою ймовірністю схвалять нову позику. Головне, щоб боржник в результаті повністю погасив борг перед МФО.

Пролонгація кредиту від сервісу «НаВсе»

Якщо внести повністю плановий платіж немає можливості, можна скористатися послугою «Пролонгація». Вона передбачає продовження терміну договору на 2 тижні. Послуга підключається автоматично, якщо позичальник вніс суму менше встановленого договором платежу, але більше нарахованих відсотків. Укладати додаткові угоди для активації опції не потрібно.

Що робити в разі прострочення по кредиту від МФО «НаВсе»

Якщо боржник своєчасно не вніс платіж, його можуть чекати негативні наслідки. За кожен факт виходу на прострочення стягується штраф від початкового боргу. Компанія також може почати процедуру примусового стягнення боргу. Рекомендується при виникненні проблем з погашенням заборгованості користуватися послугою «Пролонгація».

При неможливості скористатися послугами продовження договору, боржнику слід зв’язатися з компанією і спробувати домовитися про реструктуризацію боргу. Вона можлива за поважних причин прострочення.

Акції компанії «НаВсе»

Сервіс «НаВсе» пропонує низькі ставки по кредитах і поки не проводить акції. Але це не означає, що їх не буде в майбутньому. Компанія регулярно аналізує потреби позичальників і коригує свої плани відповідно до них. Уже зараз постійні позичальники, сумлінно виконує зобов’язання за кредитними договорами, можуть розраховувати на збільшення максимальної суми кредиту в індивідуальному порядку.

Компанія також повідомляє користувачів про всі акції по СМС та електронною поштою. Рекомендується уважно читати інформаційні повідомлення від МФО. Іноді в них може бути присутнім промокод для отримання знижки і інших бонусів.

Відгуки про сервіс «НаВсе»

Потенційному позичальникові рекомендується перед оформленням заявки вивчити відгуки клієнтів компанії. Ознайомитися з ними можна на нашому сайті, а також на профільних онлайн-ресурсах (форуми, сайти відгуків). З відгуків реальних клієнтів можна дізнатися про всі тонкощі і нюанси, а також по ним можна оцінити якість обслуговування.

Якщо ви вже користувалися послугами компанії, будемо вдячні за відгуки про її послуги. Ця інформація стане в нагоді іншим людям, які вибирають займ в МФО, і допоможе їм знайти відповідального фінансового партнера.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле

Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями
Контактна інформація “На все”:
Графік роботи:
пн - пт 8:00-21:00, 10:00-20:00 (вихідні та свята)
Телефон:
067 373 37 57
Сайт:
navse.com.ua