https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/nadovgo/НаДовго
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

Надовго – умови кредиту, відгуки, контакти

відсоток схвалення: 95%
0 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «НаДовго»:

Сума першого позики
від 2000-30000 гривень
Процентна ставка для першої позики
1% в день
Сума повторного кредиту
від 2000-30000 гривень
Процентна ставка для повторного позики
1% в день
Термін
від 1-98 днів
Час прийому заявок
цілодобово
Час розгляду заявок
15 хвилин
Спосіб отримання
банківська карта
Пролонгація (термін і умови)
на термін договору після сплати відсотків
Вік позичальника
18-60 років
Громадянство позичальника
Україна
Географія видачі
вся територія України
Необхідні документи
паспорт
Також знадобляться
ідентифікаційний код, банківська карта, мобільний телефон
Взяти Кредит

Переваги:

 • відсутність прихованих комісій;
 • збільшені терміни кредитування з можливістю продовження договору необмежену кількість разів;
 • повністю дистанційне оформлення кредиту за кілька хвилин;
 • зручна оплата заборгованості.
 • МФО працює над тим, щоб сервіс ставав краще, а кожен користувач знаходить в ньому свої плюси

Вимоги для отримання позики:

 • вік від 18 років;
 • громадянство України;
 • мобільний номер телефону;
 • наявність чинного паспорта;
 • наявність діючої банківської карти.
 • возраст от 18 лет;

Причини відмови МФО:

 • Клієнт вже має активний кредит в компанії. За умовами МФО боржник може мати тільки один активний договір, навіть якщо він не допускає прострочень.
 • Невиконання умов кредитних договорів (навіть в інших кредитних організаціях). МФО надовго лояльно ставиться до будь-якої КІ. Але якщо клієнт має багато прострочень і не погашає їх, вона відмовить у видачі нового кредиту.
 • Недостовірна інформація в анкеті або спроба обдурити компанію надовго. Подавати заявку з чужими паспортними даними або вказувати інші недостовірні відомості в ній марно. Перед видачею кредиту скорингові системи проводять порівняння інформації в анкеті з відомостями в спеціальних базах даних. При виявленні спроби обману запит одразу відхиляють.
 • Проблеми з документами. Подавати заявку при прострочений паспорті або по документу, внесеного в список загублених, немає сенсу. Це також буде виявлено при автоматичній перевірці даних клієнта.
 • Проблеми з картою. Вона повинна бути випущена українським банком на ім’я позичальника. Взяти позику на сайті надовго на чужу карту можна.Недостатні доходи. Якщо скорингова система бачить, що клієнту буде складно оплачувати заборгованість перед МФО надовго, вона запропонує зменшити суму, збільшити термін кредиту або відмовить у видачі.

Конкурентні переваги і особливості:

 • оформлення кредиту без застави та поручителів;
 • відсутність додаткових прихованих комісій, платежів, страховок і перших внесків;
 • кредит можна оформити не виходячи з дому;
 • протягом 15-ти хвилин приймається рішення про надання кредиту;
 • перший кредит на суму до 30000 грн.

Сервіс онлайн-кредитування надовго створений компанією «Споживчий центр», що працює в Україні з 2010 року. Основне завдання проекту – надання фінансової допомоги жителям країни. Практично кожен громадянин України може взяти через сайт МФО швидкий кредит на карту без збору безлічі документів, надання застави або залучення поручителів. Організація також активно поширює промокодом і проводить різні акції, що дозволяють знизити переплату.

Міста, в яких є фізичні відділення

Головний офіс компанії «Споживчий центр» знаходиться в Києві. Але взяти кредит онлайн в сервісі надовго можна з будь-якого міста України. Робота з клієнтами здійснюється через інтернет. Власних офісів у цього проекту фінансової організації немає.

Обслуговування позичальників онлайн через персональний кабінет допомагає сервісу надовго видавати гроші в борг на вигідних умовах, частіше проводити акції і випускати нові промокодом, а також спрощує процедуру отримання позики.

Хто може оформити кредит за родом діяльності

НаДовго легкий кредит

МФО надовго лояльно ставиться до клієнтів і не вимагає надання документів про дохід для отримання кредиту. Завдяки цьому організація часто отримує позитивні відгуки від позичальників на спеціалізованих форумах і інших ресурсах.

Оформити заявку та взяти кредит на банківську картку зі знижкою по промокодом або без неї в сервісі надовго можуть громадяни України, офіційно і неофіційно працюють по найму. Компанія також кредитує фрілансерів, студентів і навіть офіційних безробітних, якщо у них є джерело постійного доходу.

Як оформити онлайн-заявку в особистому кабінеті на сайті МФО

Перед тим як подати заявку на кредит через сайт надовго, новому клієнтові потрібно створити особистий кабінет. Для цього буде потрібно вибрати в калькуляторі відповідну суму і термін позички, ознайомитися з умовами погашення боргу, а потім вказати в формі реєстрації особисті і контактні дані.

НаДовго кабінет

Після реєстрації особистого кабінету сервіс надовго відразу запропонує заповнити заявку на кредит. У ній потрібно вказати дані паспорта, адреса проживання та іншу потрібну інформацію. При наявності промокодом його також слід вказати в анкеті.

Перед відправкою заявки на розгляд рекомендується перевірити викладену в ній інформацію на достовірність і переконатися у відсутності помилок. Це допоможе знизити ймовірність відмови у видачі грошей в борг. Якщо в анкеті все вказано правильно, запит позики потрібно підтвердити кодом з СМС.

Перевірка даних автоматизованими системами і співробітниками сервісу надовго займає 10-15 хвилин. Рішення надходить клієнту по СМС. Якщо воно позитивне, персональне пропозицію по кредиту з’явиться в особистому кабінеті. Клієнту залишиться вивчити його умови і, якщо все влаштовує, підписати договір кодом з СМС. Сервіс надовго відправить гроші по кредиту відразу після отримання підтвердження згоди з умовами кредитування.

НаДовго реєстрація

Вимоги до позичальника

Взяти кредит онлайн в МФО надовго можуть громадяни України віком 18-60 років. Подача заявки передбачена для жителів будь-яких регіонів країни.

Високий кредитний рейтинг допоможе отримати схвалення на велику суму. Але подавати заявку можна за будь-якої кредитної історії. Якщо вивчити відгуки клієнтів, можна дізнатися, що компанія видає кредити навіть при наявності прострочень в минулому.

Необхідні документи

Отримати кредит в МФО надовго можна за паспортом і ідентифікаційним кодом. Компанія не запитує довідку або інші документи про доходи. Платоспроможність позичальника вона оцінює за даними з анкети.

Перед тим як подавати заявку, клієнту рекомендується оцінити свої фінансові можливості щодо своєчасного повернення боргу. Якщо погасити заборгованість без прострочень буде складно, краще не брати кредит в МФО надовго або зменшити запитану суму, оскільки порушення умов кредитного договору може привести до негативних наслідків.

Додатково для оформлення кредиту на сайті надовго буде потрібно банківська картка та мобільний телефон.

Як погасити кредит

Підписуючи договір в сервісі надовго, позичальник зобов’язується оплачувати кредит своєчасно, без прострочень. Це позитивно впливає на кредитний рейтинг і дозволяє отримати знижену ставку на наступні позики по персональним промокодом або в рамках інших акцій для надійних позичальників.

Найзручніше погасити кредит через особистий кабінет будь-якою картою Visa або MasterCard. Боржник надовго також може вносити платежі через відділення компанії-партнера Швидко Гроші і відділення банків.

Дострокове погашення

МФО надовго дозволяє боржникам погасити кредит достроково в будь-який момент. Відсотки при цьому будуть перераховані пропорційно дням фактичного користування позиченими грошима.

Оплачувати кредит достроково частинами також дозволено. У цьому випадку спочатку погашаються вже нараховані відсотки, а потім – основний борг. Нові відсотки після часткового дострокового погашення будуть нараховуватися тільки на суму, що залишилася заборгованості.

Пролонгація позики

Якщо у позичальника виникли фінансові труднощі і він не може повністю погасити заборгованість в призначену дату, йому є продовження договору. Для активації цієї послуги досить сплатити вже нараховані відсотки. Кількість продовжень не обмежується.

Якщо планується вносити відсотки не через особистий кабінет, рекомендується уточнити потрібну суму платежу безпосередньо перед вчиненням операції. При недоплати навіть 1 гривні термін договору не зміниться.

Що робити в разі прострочення

Прострочення по кредиту від МФО надовго негативно впливає на КІ боржника, призводить до збільшення ставки і може стати причиною для примусового стягнення боргу через суд. Рекомендується оплачувати заборгованість відповідно до умов первісного договору.

Якщо прострочення уникнути не вдалося, боржнику потрібно оперативно зв’язатися з представниками служби підтримки надовго. При поважних причинах порушення договору компанія може піти назустріч і оформити реструктуризацію позики. Оплачувати борг доведеться в будь-якому випадку, але при реструктуризації будуть запропоновані відповідні терміни, періодичність виплат і суми платежі.

Акції

Багато МФО проводять акції для залучення нових і підвищення лояльності існуючих клієнтів. Надовго – не виняток. Організація пропонує надійним позичальникам, уже виплатив позику без прострочень, знижені ставки. Іноді вона проводить і інші акції. Інформацію про них можна побачити на сайті, а також дізнатися у співробітників служби підтримки компанії.

Відгуки клієнтів на нашому сайті

Відгуки реальних клієнтів допомагають дізнаватися про якість сервісу в МФО ще до оформлення кредиту. Прочитати їх можна на нашому сайті. Якщо ж ви вже користувалися послугами надовго, то можете залишити власний відгук і розповісти, що сподобалося або розчарувало в ньому. Ця інформація допоможе іншим користувачам ресурсу правильно вибрати фінансового партнера для оформлення кредиту.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле