https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/mywallet/MyWallet
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

MyWallet – умови кредиту, відгуки, контакти

4.25
відсоток погодження: 90%
4 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «MyWallet»:

Сума першого кредиту
500-4000 гривень
Процентна ставка для першого кредиту
0.1% на день
Сума повторного кредиту
500-15000 гривень
Процентна ставка для повторного кредиту
1.6% на день
Строк кредиту
5-30 днів
Час прийому заявок
24/7
Термін розгляду заявок
15 хвилин
Спосіб отримання
на картку Visa або MasterCard
Пролонгація (термін і умови)
до 30 днів при сплаті нарахованих відсотків
Вік позичальника
18-65 років
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт, ІПН
Також знадобиться
картка будь-якого банку, контактна інформація (номер телефону, електронна пошта)
Взяти Кредит

Вiдгуки про МФО MyWallet

11.11.20 15:29

Кілька разів користувався послугами MyWallet. Із позитивного хочеться відзначити швидкість видачі грошей, простоту оформлення та наявність пролонгації. Проте за весь цей комфорт приходиться платити немаленькими відсотками, хоча це відноситься не тільки до MyWallet, а й інших МФО, де вони приблизно такі самі.

City: Чернівці

21.09.20 9:52

Один раз брала в них кредит. Через неуважність не додивилася дату в договорі і допустила прострочення на 2 дні, і мені буквально зразу почали нагадувати, що я не плачу. Швидко повернула кошти через особистий кабінет. Добре, що хоч колектори ще не почали дзвонити і погрожувати, бо звернулася би в суд.

City: Дрогобич

17.05.20 13:49

Треба було швидко позичити в борг, тому звернулася в МайВалет. Процедура звичайна: заповнюєш анкету, а потім чекаєш рішення і отримуєш гроші. До мене дзвонив оператор і уточнював дані. Після перевірки гроші на картку прийшли швидко.

City: Суми

10.05.20 12:50

Заповнював заявку вночі і сподівався швидко отримати гроші. Виявилося, що потрібно чекати перевірки моєї заявки оператором, який працює не цілодобово. Звичайно, вранці мою заявку швидко розглянули та видали гроші, проте я очікував більш швидкого оформлення.

City: Пасічна

Компанія MyWallet заснована в травні 2017 року. Організація надає позики по всій території України. Незважаючи на невеликий період діяльності, компанія вже встигла стати популярною. Це обумовлено вигідними умовами кредитування, прийнятною процентною ставкою, наявністю акцій і промокодів.

Взяти кредит в MyWallet можуть дієздатні громадяни, зареєстровані або які постійно проживають на території України. Клієнти компанії – різні категорії населення (підприємці, самозайняті особи, жінки в декреті). Пенсіонери теж можуть взяти швидкий кредит онлайн в МФО MyWallet, але за умови проходження вікового ліміту.

Позика видається на різні цілі: ремонт в квартирі / будинку, покупку машини, лікування, освіту, весілля, закордонний тур, придбання брендового одягу та товарів для дому. Щоб взяти швидкий кредит онлайн, потрібно мати при собі всього два документи. При цьому не потрібні довідки і поручителі. У компанії MyWallet можуть подати заявку навіть ті клієнти, яким відмовив банк.

Міста з фізичними відділеннями MyWallet

Організація розташовується в Києві. Фізичний офіс тільки один, але компанія надає кредити громадянам, які проживають в будь-якому місті України (виняток – тимчасово захоплені території). Це обумовлено роботою в режимі онлайн.

Етапи створення особистого кабінету і подачі заявки на кредит

Подавати заявку на кредит можна тільки при наявності доступу до Інтернету. Вам потрібно зареєструватися на сайті МФО MyWallet. Для цього вкажіть термін і суму позики. Перегляньте в кредитному калькуляторі, скільки нараховано до оплати і коли погасити борг. Якщо влаштовують умови, натисніть на «Отримати гроші».

Кредитний калькулятор

Ви перейдете до форми реєстрації. Анкету потрібно заповнити, щоб створити особистий кабінет. Вкажіть персональну інформацію, верифікуйте номер мобільного. Для цього на ваш телефон прийде СМС з кодом для підтвердження. Введіть комбінацію в спеціальне поле. Якщо повідомлення не прийшло, натисніть на кнопку повторного отримання.

Реєстрація в особистому кабінеті

Після введення і підтвердження інформації дійте в такому порядку:

  • пройдіть верифікацію картки. Компанія MyWallet тимчасово заблокує суму до 1 гривні, і вам потрібно вказати це значення (наприклад, 0,72 грн.). Таким чином МФО переконується, що карта дійсно належить клієнту;
  • підтвердіть необхідну суму, позначте термін кредитування;
  • надішліть заявку на розгляд і дочекайтеся відповіді на неї. При позитивному рішенні компанія MyWallet пропонує підписати договір про співпрацю. Замість підпису ви отримаєте повідомлення на телефон з одноразовим ідентифікатором, який необхідно ввести в спеціальний рядок в особистому кабінеті;
  • дочекайтеся надходження грошових коштів. Протягом 10 хвилин переводиться кредит на карту.

У деяких випадках можлива затримка перерахувань до трьох днів. Це залежить від умов роботи банку. Якщо виникнуть питання, ви завжди можете звернутися в службу підтримки за вказаною на сайті номером телефону або в чаті (онлайн).

Нюанси при оформленні кредиту

Щоб взяти швидкий кредит, важливо правильно заповнити заявку, внести актуальні паспортні дані та ІПН. У разі помилково введеної інформації система відмовить клієнту в наданні коштів.

Одночасно можна подавати тільки одну заявку в МФО MyWallet. Якщо не погасити поточний борг, то немає сенсу відправляти чергову заяву. Вона буде відхилена без пояснення причин.

Подаючи запит на кредит, можна ввести промокод або взяти участь в діючій акції. Завдяки цьому будуть зекономлені кошти на комісії, що завжди викликає схвалення і позитивні відгуки клієнтів.

МФО MyWallet надає можливість використання мобільного додатку. Він має в своєму розпорядженні широкий функціонал. Клієнт може переглянути умови позики, оформити кредит, погасити його повністю або частково. Додаток MyWallet можна скачати на будь-який смартфон, що працює на базі Андроїд або iOS.

Повторна подача заявки на кредит в MyWallet

Повторно подавати заявку на кредит не заборонено. Але послуга доступна тільки в тому випадку, якщо ви погасили попередню позику. Запити від боржників відхиляються. Перевага повторного кредитування в тому, що не потрібно знову створювати особистий кабінет. Початкові дані збережені і не потрібно їх верифікація.

Подавати запит можна тільки після авторизації в особистому кабінеті. При цьому збільшується доступний ліміт. Сума підвищується в залежності від кількості кредитів, які ви вже взяли і погасили. Надсилайте заявку в компанію MyWallet в будь-який час доби, і вона буде розглянута в короткі терміни.

Відмова у видачі кредиту

Компанія MyWallet може відмовити у видачі позики. Перша причина – погана кредитна історія. Про негативний рейтинг потенційного позичальника співробітники організації дізнаються миттєво. Для цього вони звертаються за відомостями в «Бюро кредитних історій». Інформація береться до уваги, щоб не були видані гроші неблагонадійним клієнтам.

Друга причина – необов’язковість позичальника. Вона проявляється в порушенні умов договору в MyWallet. Наприклад, клієнт не оплачував кредит в строк або до цих пір не погасив зобов’язання перед МФО.

Третя причина – помилки в анкеті. Якщо клієнт неправильно вніс свої паспортні дані, дату народження або іншу інформацію, то буде відмова. При відхиленні запиту потрібно перевірити всі відомості, щоб кожна буква відповідала офіційним документам.

Як оплачувати кредит в MyWallet?

Боржник може оплачувати кредит в МФО MyWallet декількома способами:

  • при авторизації в особистому кабінеті на сайті компанії. У профілі можна погасити борг, використовуючи карту банку;
  • в терміналах самообслуговування систем IBox і TYME. Для цього потрібно знати номер договору та ІПН;
  • за допомогою переказу готівки в касі будь-якого банку;
  • за допомогою інтернет-банкінгу.

Вибираючи метод погашення боргу, потрібно враховувати швидкість фінансових транзакцій. Якщо оплачувати через банк або термінали, то гроші надходять на рахунок компанії MyWallet протягом трьох робочих днів. Погашати кредит потрібно заздалегідь, щоб не утворилося прострочення.

Дострокове погашення

Боржнику запропоновано оплачувати кредит достроково будь-яким з перерахованих вище способів. Також в будь-який момент можна зробити повне або часткове погашення коштів, не чекаючи кінцевої дати дії договору з компанією MyWallet. Якщо немає часу на відвідування банку, оплачуйте кредит в режимі онлайн (після авторизації в особистому кабінеті).

Все про прострочення платежів

Якщо боржник вчасно не погасив кредит, виникає прострочення. Згідно з умовами договору, з наступного дня нараховується пеня (певний відсоток від позики). На 5 і 30 добу прострочення виставляється одноразовий штраф. Інформація про борг направляється в «Бюро кредитних історій». Надалі взяти новий кредит буде проблематично. Також організація може подати на боржника позов до суду.

У разі виникнення прострочення, клієнту потрібно зателефонувати з менеджерами компанії MyWallet. Вони допоможуть вирішити питання. Консультанти фінансового сервісу закликають вчасно сплачувати борг, щоб не погіршити кредитну історію. Але при необхідності вони запропонують вихід із ситуації.

Продовження кредиту в MyWallet

Якщо боржник зіткнувся з форс-мажорною ситуацією, яка не дозволяє вчасно погасити кредит, можна скористатися продовженням. Пролонгація позбавить від погіршення кредитної історії. Скористатися послугою можуть тільки ті клієнти, у яких прострочення не перевищує 60 днів. Для цього потрібно сплатити нараховані відсотки.

На боржника, який продовжив кредит, не накладаються штрафи. Але якщо користувач взяв позику в MyWallet на пільгових умовах, то вони анулюються. Скасовується дія акцій і промокодів, ставка збільшується до базового значення. Продовження оформляється стільки раз, скільки це потрібно.

Способи пролонгації в MyWallet

Пролонгувати кредит можна двома способами: зателефонувавши менеджерам МФО або оформивши послугу в особистому кабінеті (онлайн). Після авторизації в профілі необхідно вибрати процедуру продовження позики і сплатити вказану суму.

Акції та промокоди в MyWallet

Щоб клієнт міг взяти гроші в борг на вигідних умовах в режимі онлайн, компанія MyWallet пропонує скористатися акціями і промокодами. Вони регулярно змінюються, про що публікується інформація на офіційному сайті. Під акціями маються на увазі грошові розіграші. Промокод – це певний набір чисел і букв зі знижкою на комісію. Щоб скористатися секретної комбінацією, потрібно підписатися на розсилку і систематично перевіряти електронну пошту. Також промокоди можна отримати на спеціалізованих форумах або за установку мобільного додатка компанії.

Відгуки клієнтів про MyWallet

Відгуки від реальних користувачів допоможуть визначитися з вибором МФО. Коментарі містять в собі важливу інформацію про те, як взяти гроші в борг, з чим доведеться зіткнутися при заповненні анкети. Відгуки залишені тільки тими позичальниками, які співпрацювали з MyWallet. Якщо ви теж брали кредит в організації, то поділіться своєю думкою. Ваш відгук може стати вирішальним для новачків.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле

Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями
Контактна інформація “MyWallet”:
Графік роботи:
Пн-Пт: з 9:00 до 20:00, Сб-Нд: з 10:00 до 19:00 Без перерви
Телефон:
8-800-77-555-76
Сайт:
mywallet.net.ua