https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/mycredit/Mycredit
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

Mycredit – умови кредиту, відгуки, контакти

5
процент одобрения: 88%
1 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «Mycredit»:

Сума першого кредиту
100 - 4 000 гривень
Процентна ставка для першого кредиту
0.01% на день
Сума повторного кредиту
100 - 10 000 гривень
Процентна ставка для повторного кредиту
1.6% на день з накопичувальною знижкою до 20%
Строк кредиту
1 - 30 днів
Час прийому заявок
24/7
Термін розгляду заявок
20 хвилин
Спосіб отримання
на картку Visa або MasterCard
Пролонгація (термін і умови)
до 30 днів
Вік позичальника
18-75 років
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт, ІПН
Також знадобиться
картка будь-якого банку, контактна інформація (номер телефону, електронна пошта)
Взяти Кредит

Вiдгуки про МФО Mycredit

09.01.21 15:25

Зручний сервіс, який не потребує довідки про доходи, фото паспорта та інших документів: підписав договір і плати по номеру договору.Мені допомогли навіть попри погану кредитну історію та кілька прострочень.Гроші по короткостроковому кредиту «прилетіли» миттєво: ідеальний варіант, коли не платять вчасно на роботі. Тим більше учасникам АТО тут особливо вигідно.

City: Київ

Компанія MyCredit працює на території України з 2015 року. Її діяльність – видача кредитів онлайн на потреби населення. Заявки в MyCredit розглядаються цілодобово. Клієнтам організації запропонована програма лояльності і промокоди, регулярно запускаються акції.

Умови видачі кредиту в MyCredit

Взяти кредит в MyCredit може будь-який громадянин України, який досяг повноліття. Для цього не потрібні довідки і поручителі, платоспроможність уточнюється в «Бюро кредитних історій» та за інформацією ІПН. У клієнта повинна бути іменна картка банку для перерахування коштів, в іншому випадку організація відмовить у видачі кредиту.

MyCredit працює цілодобово (включаючи вихідні та святкові дні). Це стосується прийому і обробки запитів, видачі коштів, допомоги консультантів. Подати заявку можна тільки онлайн. Відповідь відправляється на вказану в анкеті електронну пошту або по смс.

Міста з фізичними відділеннями компанії

MyCredit працює онлайн, тому фізичних відділень немає ні в одному місті. Особиста присутність не потрібна, а підписання документів здійснюється в Інтернеті. Шахрайство з боку мікрокредитної організації виключено, діяльність під контролем Нацкомфінпослуг.

Оформлення заявки на кредит в особистому кабінеті

Подавати заявку на кредит можна тільки після реєстрації і авторизації на сайті MyCredit. На головній сторінці потрібно вказати суму і термін, після чого натиснути на кнопку «Отримати гроші» для переходу до реєстраційної форми. Далі заповнюється анкета, де необхідно ввести особисті дані.

Как оформить кредит

Анкета складається з чотирьох категорій, і в кожній з них потрібно вказати певну інформацію. Перший блок – «Контакти», другий – «Особисті дані», третій – «Зайнятість», четвертий – «Підтвердження номера карти».

На балансі картки має бути не менше 5 гривень. MyCredit тимчасово блокує суму (до 1 гривні), після чого клієнт отримує СМС з кодом. Його потрібно ввести у відповідне поле на сайті. Так перевіряється, чи працює карта і чи знаходиться вона в руках власника.

По завершенні реєстрації та верифікації організація обробляє заявку. При позитивному рішенні необхідно підписати договір в особистому кабінеті. Потім перераховується кредит на карту на пільгових умовах. Залежно від обраного банку, транзакція здійснюється моментально. У деяких випадках термін збільшується до трьох днів.

Якщо виникнуть проблеми при подачі заявки, допоможуть консультанти служби підтримки. Вони оперативно дадуть відповідь на будь-які питання. Зв’язок здійснюється по електронній пошті або вказаними номерами телефону. Дзвінок по Україні безкоштовний.

Подавати запит можна через мобільний додаток. Спосіб зручний і оперативний. Основні кроки наведені нижче.

Скачайте додаток на сервісі Google Play. Якщо ви не можете знайти його самостійно, то вкажіть на сайті МФО номер телефону. На мобільний прийде посилання для завантаження програми.

Подать запрос через мобильное приложение

Повторна заявка на кредит в MyCredit

Подавати повторну заявку на кредит в MyCredit можна тільки після того, як буде погашена взята раніше позика. Якщо вона виплачена в термін, то компанія збільшує ліміти. Тепер користувач може взяти значно більшу суму.

Повторний кредит онлайн оформляється за спрощеною схемою. Реєстрація не потрібна, необхідно увійти в профіль за логіном і паролем. В особистому кабінеті вказується потрібна сума і термін. Якщо є промокод, то введіть його і отримаєте знижку на відсотки. Оплачувати кредит потрібно не пізніше встановленої дати, в іншому випадку накладаються штрафні санкції.

Відмова в кредитуванні

Компанія може відмовити у видачі кредиту без пояснення причин. Повторний запит подається мінімум через 20 днів. В основному причини відмови такі:

  • немає громадянства України;
  • невідповідність віковим рамкам;
  • позичальник – боржник за попереднім кредитом;
  • при реєстрації в MyCredit вказані неправдиві відомості;
  • прив’язана банківська карта на іншу людину.

При відмові важливо переконатися в коректності поданої інформації. При необхідності її можна змінити в особистому кабінеті. Нерідко користувачі пропускають окремі графи при заповненні анкети, плутають номер паспортних даних, вводять карту з закінченим терміном дії.

Вигідні пропозиції: кредити від MyCredit

Для клієнтів MyCredit діють вигідні пропозиції. Компанія підібрала оптимальні умови, щоб кожен користувач зміг взяти позику на особисті потреби. Доступно декілька варіантів, які відрізняються сумою і терміном. Параметри кредитних проектів фіксовані, позичальник може вибрати підходящий варіант.

Якщо клієнта влаштовує пропозиція, потрібно подавати заявку в MyCredit, заповнювати дані і чекати схвалення. Рішення приймається в короткий термін. Якщо потрібно взяти кредит онлайн на велику суму або більший період, то значення вибираються користувачем.

Методи оплати боргу за кредитом

Погасити борг по кредиту можна через Інтернет, касу банку або стаціонарні термінали. Оплачувати в профілі не складно. Потрібно увійти в особистий кабінет, вибрати вкладку «Мої кредити» – «Погашення». Тут можна вказати, оплачувати кредит однією транзакцією або повернути тільки відсотки. Наступна дія – введення номера банківської картки.

Щоб погасити борг в MyCredit через термінал, необхідно вибрати апарати «ПриватБанку» або Easy Pay. Для цього не потрібен вихід в Інтернет. З касою ще простіше – клієнту достатньо відвідати філію одного з банків і надати необхідну інформацію.

Прострочення платежів

Прострочення платежів загрожує штрафними санкціями від MyCredit. Боржник зобов’язаний вчасно погасити позику, інакше нараховується пеня. У перші три дні можна оплачувати кредит без додаткових відсотків. Якщо за цей період не вийшло погасити борг, компанія переглядає умови. Чи нараховується підвищена комісія за кожен день прострочення. MyCredit може подати на боржника в суд для стягнення повної суми.

Якщо у клієнта складна фінансова ситуація, доступна реструктуризація боргу, тобто, коригування умов договору. Сума боргу ділиться на чотири частини, їх можна виплачувати поступово. Перший внесок здійснюється при підключенні послуги, наступні – в зазначені дати.

Грейс-період в MyCredit

Грейс-період – можливість оплачувати заборгованість без відсотків (прострочення від 1 до 3 днів). За цей час не псується кредитна історія, не нараховується пеня. Якщо у боржника немає грошей, можна оформити пролонгацію. MyCredit не рекомендує відкладати оплату на крайній термін. При технічні проблеми гроші можуть надійти пізніше. Тоді зараховується прострочення і стягується пеня.

Пролонгація кредиту

Взявши в MyCredit кредит онлайн, клієнт зобов’язаний своєчасно погасити борг. Якщо виникли труднощі, то можна оформити пролонгацію – продовження кредиту, доступне для всіх позичальників. Послуга платна, вона активується в особистому кабінеті. Для її вибору необхідно сплатити відсотки за період використання кредиту. Точна сума вказана в профілі клієнта.

Пролонгація оформляється на той же період, на який спочатку був укладений кредитний договір в MyCredit. Скористатися послугою можна необмежену кількість разів. Продовження доступно і для першого, і для наступних позик.

Акції та програма лояльності в компанії MyCredit

Подаючи заявку на кредит, клієнт MyCredit може використовувати промокод. Він надає додаткову знижку на комісію, що знижує фінансове навантаження. Отримати промокод можна на офіційній сторінці компанії в Facebook і Instagram. Також бонуси роздають в Telegram-каналі, надаються в SMS- і e-mail-розсилкою.

MyCredit регулярно проводить акції, чим викликані позитивні відгуки клієнтів. Розігрується кешбек (повернення відсотків) серед користувачів з активним позикою. Проводяться вікторини, роздають призи за підписку в соціальних мережах.

Не менш значуща програма лояльності компанії. У ній беруть участь клієнти, які взяли в MyCredit другий кредит і більше. При використанні кредитів накопичуються бали. Вони надають такі переваги:

  • знижки на комісію;
  • збільшення лімітів;
  • автоматичне підтвердження запитів.

Кількість балів залежить від періоду, на який оформляється позика (не менше трьох днів). Також грає роль відсутність прострочень. Якщо боржник вчасно не сплатив кредит, він позбавляється знижок.

Відгуки клієнтів про MyCredit, кредити та акції

Клієнти MyCredit залишають свої відгуки, описуючи роботу менеджерів, умови кредитування і інші нюанси. Переглядаючи коментарі, ви сформуєте думку про компанію і зрозумієте, чи варто брати гроші в борг. Наскільки вигідні умови, чим цікаві акції, як правильно подавати запит або вигідно погасити кредит – не пропустіть основні моменти у відгуках клієнтів.

Після створення особистого кабінету і оформлення кредиту опишіть, які виникли складнощі. Наскільки влаштувала процентна ставка, чи будете ще брати позику в MyCredit? Ваші відгуки допоможуть розвіяти сумніви у нових користувачів.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле