https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/moneyveo/Moneyveo
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

Moneyveo – умови кредиту, відгуки клієнтів

5
відсоток погодження: 89%
2 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «Moneyveo»:

Сума першого кредиту
50-5000 гривень
Процентна ставка для першого кредиту
0.01% на день
Сума повторного кредиту
до 15000 гривень
Процентна ставка для повторного кредиту
1.7% на день з накопичувальною знижкою до 50%
Строк кредиту
до 30 днів
Час прийому заявок
цілодобово
Термін розгляду заявок
15 хвилин
Спосіб отримання
на картку
Пролонгація (термін і умови)
до 30 днів
Вік позичальника
18-90 років
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт, ІПН
Також знадобиться
номер мобільного телефону для прийому смс, фото з паспортом, іменна банківська карта
Взяти Кредит

Вiдгуки про МФО Moneyveo

21.01.21 8:28

Брав кредит на 5000 гривень. Подав заяву за допомогою інтернету на сайті компанії. Єдине, що знадобилося для отримання грошей, – вказати суму кредиту та способи повернення боргу. Після цього залишилося лише отримати гроші, які прийшли на картку через десять хвилин. Окрім того, що процентна ставка тут з часом зменшується, кредит до того ж можна достроково погасити.

City: Донецьк

09.01.21 14:57

Найкраща організація з термінового кредитування. Перевірка карти не займає багато часу: заповнив в неділю ввечері анкету, і вже через якихось п'ять хвилин гроші прийшли на карту. Брав під 0,01 проценту в день. Повернув 3511 гривень. Що особливо сподобалося, подати заяву можна цілодобово. Навіть вночі.

City: Львів

Компанія Moneyveo видає кредити в режимі онлайн. Організація була заснована в 2013 році, вона працює по всій Україні. Серед переваг Moneyveo – чітке виконання договірних умов. Контроль за виконанням взятих зобов’язань здійснюється держ. регулятором Нацкомфінпослуг.

Компанія пропонує оформити запит і взяти кредит онлайн, не виходячи з дому. Плюси – цілодобова робота і швидкий розгляд заявки. Клієнт моментально отримає запитані гроші на картку «Приватбанку», що важливо, коли кошти терміново необхідні. Не має значення, запитано кредит вдень або вночі. Для карт інших банків термін збільшується до трьох днів, але в більшості випадків кошти перераховуються протягом години. Moneyveo видає кредити клієнтам, які досягли повноліття. Щоб подати заявку, потрібно зареєструватися та увійти в особистий кабінет. Створення профілю займе мінімум часу. Тут необхідно заповнити анкету, вказати особисті дані. При запиті на видачу кредиту можна ввести промокод і отримати заохочення від Moneyveo (наприклад, зменшену комісію). Також регулярно стартують акції.

Міста з фізичними відділеннями компанії Moneyveo

У Moneyveo немає фізичних відділень. Якщо виникнуть питання, клієнти в будь-який момент можуть звернутися до служби підтримки. Для цього вказана електронна пошта і телефонний номер (дзвінок безкоштовний). Контакт-центр доступний в режимі 24/7. Після спілкування з фахівцями можна написати відгуки про їхню роботу, щоб інші користувачі зробили відповідні висновки.

Порядок створення особистого кабінету і складання заявки на отримання кредиту

Користувач може взяти кредит онлайн, для чого необхідно створити профіль і авторизуватися на порталі. Основні кроки наведені на зображенні нижче.

Перший крок – ввести суму і термін, натиснути на кнопку «Оформити кредит». Moneyveo пропонує клієнту заповнити заявку. Для цього використовуються шість категорій: особисті дані; соціальна інформація; адреса; працевлаштування; реквізити картки; підтвердження. Інформація повинна бути точною і актуальною. Якщо ввести помилкові відомості, то користувач не пройде перевірку і отримає відмову. Також необхідно верифікувати карту. Для цього Moneyveo блокує до 1 гривні. Це і є код перевірки. Щоб точно дізнатися, яка сума була заблокована, потрібно: скористатися інтернет-банкінгом; переглянути СМС (при підключенні послуги повідомлень); звернутися до менеджера банку. Якщо вказана неіменна картка, то взяти кредит в Moneyveo не вийде. При успішній верифікації карти обробляється заявка. Далі компанія сповіщає про своє рішення по електронній пошті або СМС. При позитивному результаті потрібно ознайомитися зі складеним договором. Він запропонований в особистому кабінеті. При згоді з умовами, користувач отримає кредит на карту.

Як подавати чергову заявку на видачу кредиту в Moneyveo?

Взяти ще один кредит можна відразу після погашення попереднього. При повторному запиті в Moneyveo потрібно мінімум дій. Спочатку потрібно зайти в особистий кабінет за логіном і паролем, які отримані при первинній реєстрації. Якщо вони загублені, то відновити їх допоможуть фахівці саппорта.

Потім потрібно вказати необхідну суму кредиту, а також його термін. При цьому ліміт збільшується. Якщо є промокод, його необхідно ввести для отримання знижки на комісію. Боржник зобов’язаний погасити позику протягом зазначеного в договорі періоду.

Методи оплати боргу за кредитом

Погасити борг можна з використанням карти (онлайн безпосередньо на сайті). Кожен позичальник вирішує сам: оплачувати в особистому кабінеті або не проходити авторизацію. Перевага в тому, що немає комісії. Також в режимі онлайн можна оплачувати через спеціальні сервіси (MyPay, iPay), в інтернет-банкінгу ( «Приват24»). Популярна послуга «Мобільні гроші» від «Київстар». При відсутності Інтернету доступні термінали (24nonStop, «ПриватБанк», City24). При наявності часу можна погасити кредит в МФО Moneyveo, відвідавши філію будь-якого банку. Надайте реквізити компанії, зазначені в договорі.

Чи можна погасити борг достроково?

У Moneyveo можна погасити борг достроково. Чим раніше клієнт оплачує позику, тим менша комісія нараховується за його використання. Сума вказана в особистому кабінеті.

Наслідки прострочення платежів

Якщо вчасно не оплачувати кредит, компанія Moneyveo накладає штрафи. Не важливо, з яких причин боржник не перевів гроші. Але прострочення діє не відразу. Moneyveo дає ще три дні, щоб боржник вніс кошти без додаткових відсотків. Якщо за цей час гроші не переведені, то на четвертий день перераховується вартість користування кредитом. При цьому анулюються акції і знижки. Боржнику нараховується штраф. Оплачувати можна протягом встановленого компанією періоду. Після закінчення терміну, заборгованість буде стягнуто через суд, не виключено звернення до колекторів.

Грейс-період в Moneyveo

Якщо позичальник не зміг своєчасно оплатити кредит, надається три додаткових дні на погашення заборгованості. При надходженні коштів протягом цього періоду відсотки не нараховуються, кредитна історія не псується. Не потрібно використовувати послугу для продовження терміну кредиту в Moneyveo. Вона призначена для форс-мажорних ситуацій, коли виникли фінансові труднощі. У грейс-періоді потрібно вносити гроші якомога раніше. Якщо відкласти на останній день, то сума може надійти із запізненням через технічні проблеми з терміналом або особливості роботи банку. В такому випадку Moneyveo нараховує штраф за прострочення (щодня). Якщо протягом грейс-періоду боржник не може знайти гроші, то доступна пролонгація кредиту.

Продовження кредиту

Кредит на пільгових умовах продовжується, якщо немає можливості оплатити його у встановлені терміни. Але після пролонгації ставка збільшується до базової. Для продовження потрібно сплатити проценти. Переглянути суму можна в особистому кабінеті. Максимальний період продовження кредиту в Moneyveo обмежений. Скористатися послугою і уникнути прострочення можна кілька разів поспіль. Вчасно подаючи заявку, боржник виключить пеню.

Способи продовження кредиту

Позичальник може продовжити діючий кредит онлайн після авторизації в профілі. Подаючи запит, потрібно вказати період. У відповідній клітинці відображаються нараховані відсотки, обов’язкові до оплати. Ще один спосіб продовження – за допомогою терміналів самообслуговування ( «ПриватБанк», EasyPay, iBox, 24nonStop, City24). При оплаті суми відсотків, пролонгація оформляється автоматично. Зверніться в службу підтримки Moneyveo, щоб консультанти надали інформацію. Якщо вже настав грейс-період, то продовження доступно тільки першими двома способами. У компанії не розглядається пролонгація за допомогою банківського переказу.

Акції та програма лояльності в Moneyveo

В Moneyveo діють акції, можливе використання промокода. Заохочення видаються регулярно при дотриманні умов. Акції тривають протягом певного періоду, потрібно відстежувати дату їх початку і закінчення. Наприклад, за умовами програми «Приведи друга» за кожного залученого користувача на баланс зараховується бонус (тому, хто запросив і новому клієнтові). Промокод можна отримати на сайтах партнерів і спеціалізованих тематичних форумах. Програма лояльності призначена для клієнтів Moneyveo, які регулярно беруть кредит в режимі онлайн і погашають його без прострочень. При використанні позики накопичуються бали. Їх кількість впливає на внутрішній рейтинг клієнта в компанії. Передбачено кілька рівнів, і на кожному з них збільшується знижка за користування кредитом. У разі прострочення, позиція в рейтингу знижується. На збільшення рівня впливає сума і період кредитування. Чим частіше клієнт бере гроші в борг, тим швидше збільшується статус. Але тільки за умови своєчасного погашення позики в Moneyveo.

Відгуки клієнтів про роботу Moneyveo, кредити та акції

Відгуки клієнтів важливі для оцінки діяльності компанії. Переглядаючи коментарі, можна зрозуміти основні принципи роботи Moneyveo, переконатися в чесності та надійності фінансових операцій. Завдяки відгукам ви дізнаєтеся, як простіше взяти гроші в борг, як правильно подавати запити і коли можна розраховувати на заохочення або промокоди. Якщо скористаєтеся послугами компанії, не забудьте залишити свій коментар. Опишіть нюанси, поділіться враженнями. Ваш відгук про Moneyveo допоможе визначитися з вибором тим, хто терміново потребує грошей.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле