https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/moneyboom/MoneyBOOM
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

MoneyBOOM – умови кредиту, відгуки, контакти

4.5
відсоток погодження: 94%
1 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «MoneyBOOM»:

Сума першого кредиту
250-4000 гривень
Процентна ставка для першого кредиту
1.75% на день
Сума повторного кредиту
250-15000 гривень
Процентна ставка для повторного кредиту
1.75% на день
Строк кредиту
6-30 днів
Час прийому заявок
24/7
Термін розгляду заявок
7 хвилин
Спосіб отримання
на картку Visa або MasterCard
Пролонгація (термін і умови)
при сплаті нарахованих відсотків
Вік позичальника
від 18 років
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт, ІПН
Також знадобиться
картка будь-якого банку, контактна інформація (номер телефону, електронна пошта)
Взяти Кредит

Вiдгуки про МФО MoneyBOOM

29.03.20 17:38

Минулого місяця зверталася в Манібум. Мені як новому клієнту не давали більше 4 000 гривень, проте мені і цих було достатньо. Гроші брала не на довгий термін, до зарплати. Сподобалося, що швидко все оформили, і після підписання договору на картку гроші впали майже миттєво.

City: Кривий Ріг

Компанія MoneyBOOM веде діяльність на фінансовому ринку з 2014 року. Клієнти організації можуть взяти кредит на вигідних умовах. Організація націлена на спрощення видачі позик для населення України. Переваги компанії укладені в можливості подати заявку онлайн, швидкому розгляді запиту, наявності акцій і промокодів.

Взяти кредит в MoneyBOOM може будь-який громадянин України, який відповідає заявленим віковим критеріям. Подаючи заявку, клієнт повинен вказати дані лише двох документів. Це спрощує співпрацю з компанією. Від користувача не потрібні поручителі і довідки з місця роботи.

МФО MoneyBOOM видає кредит на будь-які потреби. Немає ніяких обмежень щодо того, як позичальник розпорядиться отриманими коштами. Гроші можна витратити на лікування, навчання, оплату комунальних послуг, подорожі.

Компанія MoneyBOOM пропонує позичальникам прості і вигідні умови, прийнятні процентні ставки, акції та промокоди. Взяти швидкий кредит онлайн можуть різні категорії населення: студенти, фрілансери, пенсіонери, особи без офіційного працевлаштування. Платоспроможність перевіряється за даними з «Бюро кредитних історій».

Міста з фізичними відділеннями MoneyBOOM

Офіс компанії MoneyBOOM розташований в Києві. Інших філій немає. Це обумовлено тим, що послуги надаються в Інтернеті. Кожен житель України може подавати заявку на кредит, не виходячи з дому. Для цього потрібен лише смартфон або комп’ютер. При виникненні питань, можна звернутись до консультантів. Телефони відділу підтримки вказані на офіційному сайті МФО.

Етапи створення особистого кабінету і подачі заявки на кредит

На порталі MoneyBOOM запропонована спеціальна форма для вибору суми і періоду погашення кредиту. Тут же можна ввести промокод, щоб отримати знижку на комісію. Після вибору параметрів в кредитному калькуляторі відображаються відсотки, загальна сума боргу.

Кредитний калькулятор

Якщо влаштовують умови, натисніть на кнопку «Оформити кредит». Ви потрапите на сторінку реєстрації і подачі заявки онлайн. Процес складається з декількох кроків. На першому етапі потрібно вказати особисті дані: ПІБ, дані паспорта, ІПН, адресу електронної пошти та номер мобільного телефону. На ваш смартфон прийде СМС-повідомлення з кодом підтвердження. Введіть його в спеціальне поле для верифікації даних.

Оформлення кредита

Другий крок – заповнення інформації про себе. Вкажіть, де ви працюєте, чим займаєтеся, який сімейний стан. На заключному етапі необхідно надати дані про фінансове становище на момент подачі заявки.

Після виконання дій запит відправляється на розгляд. Відповідь прийде повідомленням на електронну пошту або мобільний. Якщо рішення позитивне, то кредит переводиться на карту. Фінансові транзакції здійснюються протягом 3 – 5 хвилин, але часом можливі затримки до 3 днів.

Нюанси при оформленні кредиту

Компанія MoneyBOOM надає кредит онлайн тільки за умови відсутності інших позик в МФО. Кожен клієнт може отримати гроші в борг відповідно до встановлених лімітів. Але подавати повторну заявку немає сенсу, якщо не погасити позику.

Збільшення суммы наступних кредитів

Компанією MoneyBOOM встановлені обмеження на суму кредиту. Найнижчий ліміт діє при первинному зверненні. Подаючи запит повторно, можна розраховувати на збільшення суми. Але тільки при відсутності прострочень. Підвищення лімітів залежно від кількості звернень вказано нижче.

Подаючи заявку, потрібно ввести достовірні дані. Якщо інформація буде помилковою або неактуальною, МФО відмовить у видачі кредиту.

Повторна подача заявки на кредит в MoneyBOOM

За бажанням клієнта компанія MoneyBOOM надає кредит повторно. Для цього потрібно зайти в особистий кабінет, оформити запит і дочекатися рішення. Дані про користувача збережені в профілі, а тому не потрібно знову заповнювати анкету. Це суттєво економить час.

Умова повторного кредитування – це погашення попереднього боргу. Якщо не сплачувати кредит, то заявка буде відхилена. Боржник зобов’язаний закрити всю суму, щоб компанія схвалила ще один кредит.

Відмова у видачі кредиту

Компанія MoneyBOOM не розголошує причини відмови у видачі кредиту. В основному відхилення запиту викликано:

  • помилками при заповненні анкети;
  • невідповідністю вимогам МФО;
  • простроченою карткою банку;
  • наявністю боргу за попереднім кредитом.

Спробуйте самостійно вирішити проблему. Для цього увійдіть в особистий кабінет і перевірте заповнену форму. Всі букви і цифри повинні відповідати тим, що наведені в офіційних документах. Якщо знайдете помилку, то виправте її. Не забудьте зберегти дані, після чого подавайте запит ще раз.

Як оплачувати кредит в MoneyBOOM?

Вирішивши взяти гроші в борг, оцініть свої можливості. Погасити кредит треба не пізніше зазначеної в договорі дати, щоб уникнути прострочення. При виникненні сумнівів вкажіть більший період. У такому випадку навіть при затримці зарплати ви будете вчасно сплачувати позику.

Вам запропоновано погасити кредит за допомогою банківської карти. Для цього потрібно зайти в особистий кабінет, перейти в відповідну вкладку, вказати суму і перерахувати її. Щоб оплачувати готівкою, доступні термінали або каса будь-якого банку. Для цього потрібно знати номер договору та ІПН.

Дострокове погашення позики

Ви можете оплачувати борг заздалегідь. Компанія MoneyBOOM надає можливість погасити кредит онлайн достроково без нарахування штрафу. Сплачуйте будь-яким зручним способом. При цьому перераховуються відсотки за фактичне використання днів.

Перевагу дострокового погашення укладено в зниженні суми. Чим раніше вирішите оплачувати, тим більше коштів заощадите. Компанія MoneyBOOM йде назустріч клієнтам і заохочує виконання договірних зобов’язань.

Все про прострочення платежів

Якщо не погасити борг вчасно, формується прострочення. В такому випадку МФО MoneyBOOM збільшує комісію за використання позики, скасовує дію акцій і промокодів, нараховує пеню. Штраф накладається за кожен день прострочення. Сума збільшується в порівнянні з початковим розрахунком.

Компанія вносить зміни в кредитну історію. Якщо боржник ігнорує прострочення, подається позов до суду. Після прийняття таких заходів буде проблематично взяти швидкий кредит ще раз. І не тільки в MoneyBOOM, але також в інших фінансових організаціях.

Продовження кредиту в MoneyBOOM

MoneyBOOM надає можливість продовжити термін договору. Якщо клієнт взяв кредит, але потрапив у скрутне фінансове становище, йому доступна пролонгація без нарахування штрафних санкцій. Пільгові умови кредитування по акціях і промокодах анулюються, діє базова процентна ставка.

Перевага пролонгації – це збереження хорошої кредитної історії. Рейтинг боржника не знижується, і він без проблем зможе взяти гроші в борг ще раз. Термін продовження не повинен перевищувати період, на який оформляється кредит. Подавати заявку на пролонгацію можна після сплати нарахованих відсотків.

Способи пролонгації

Щоб боржник збільшив термін дії кредитного договору, необхідно звернутися до представників компанії. Клієнтом створюється заявка в особистому кабінеті або по телефону, після чого його інструктують щодо подальших дій. Для оформлення пролонгації можна скористатися переказом коштів з карти або внести гроші готівкою.

Акції та промокодом в MoneyBOOM

В MoneyBOOM передбачені акції і промокодом на додаткову знижку. Вигідні пропозиції регулярно змінюються, за їх оновленням потрібно стежити на сайті МФО. Користується популярністю безстрокова акція «Онлайн друзі». За запрошення нових клієнтів надаються бонусні бали. Вони конвертуються в гривні і перераховуються на картку.

Не менш цікава програма лояльності. Беручи участь в ній, користувачі MoneyBOOM збільшують кредитні ліміти. Що стосується промокодів – вони надаються в розсилці або на фінансових форумах. Але акційні пропозиції не діють для боржників.

Відгуки клієнтів про MoneyBOOM

Щоб залишити відгук Вам необхідно скористатися послугами компанії MoneyBOOM. У своїх коментарях користувачі розповідають про те, як простіше взяти гроші під відсотки, чим привабила організація, які умови і пропозиції.

Ви теж можете залишити відгук, щоб допомогти новачкам. Розкажіть про всі нюанси, пов’язані з роботою МФО. Чи влаштовує вас фінансовий сервіс, чи вдалося з першого разу взяти позику чи отримали відмову? Важливі будь-які відгуки, адже нові користувачі шукають інформацію «з перших рук». Вони не готові ризикувати, а тому хочуть переконатися в чесності МФО і прийнятних умовах співпраці. Поясніть їм, як не стати боржником, яких правил дотримуватися.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле