https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/money4you/Money4You
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

Money4You – умови кредиту, відгуки клієнтів

відсоток погодження: 84%
0 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «Money4You»:

Сума першого кредиту
500-5000 гривень
Процентна ставка для першого кредиту
0.01%-1.99% в день
Сума повторного кредиту
500-10000 гривень
Процентна ставка для повторного кредиту
1.99% в день
Термін
2-30 днів
Час прийому заявок
24/7
Час розгляду заявок
5 хвилин
Спосіб отримання
на карту
Пролонгація (термін і умови)
2-30 днів
Вік позичальника
від 18 років
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт, ІПН
Також знадобляться
особиста картка будь-якого банку, контактна інформація (номер телефону)
Взяти Кредит

Мікрофінансових організація Money4You працює на ринку кредитування з 2019 року і пропонує клієнтам України кредити онлайн на будь-які споживчі потреби. Гроші в борг видаються без застав і поручителів. Подача заявок відбувається дистанційно, в автоматичному режимі, 24 години 7 днів на тиждень. У компанії є фізичний офіс, який знаходиться за адресою: 03150 м Київ, вулиця Казимира Малевича, д. 87.

В яких містах присутні фізичні відділення Money4You

Компанія не має філіальної мережі і працює повністю онлайн. Прийом заявок відбувається через особистий кабінет на офіційному сайті. Звернутися з питанням за договором можна за телефоном гарячої лінії або через повідомлення по електронній пошті, вказаній на сайті.

Хто може взяти кредит на карту за родом діяльності

Щоб подати заявку, необов’язково мати офіційне працевлаштування. У компанії немає обмежень за родом діяльності і соціальним статусом клієнтів. Позичальником може стати пенсіонер, одержувач державної дотації та інших регулярних доходів. Money4You аналізує персональні дані, кредитний рейтинг і приймає рішення про співпрацю.

Як подати онлайн-заявку на сайті Money4You: покрокова інструкція

Для укладення цифрового договору на кредит і отримання грошей на карту необхідно пройти наступні етапи:

 1. Ознайомитися з умовами фінансування і правилами видачі позики. Зазначена інформація розташована у вільному доступі. Рекомендується почитати відгуки на сайті Money4You, в соціальних мережах і на інших ресурсах.
Ліцензія
 1. Вибрати суму боргу і термін кредиту на калькуляторі.

калькулятор кредита
 1. Зареєструвати особистий кабінет і надати персональні дані, необхідні для укладення договору з Money4You. Слід уважно і достовірно заповнити всі поля анкети.
 2. Верифікувати карту. Після надання реквізитів і верифікації через SMS на рахунку буде тимчасово заблокована випадкова сума до 2 гривень. Ця процедура необхідна для підтвердження факту володіння картою і запобігання шахрайських дій з боку третіх осіб.
 3. Дочекатися рішення по кредиту. Зазвичай, скоринг-програма автоматично видає рішення за запитом на позику. Якщо заявка певний час знаходиться в обробці, значить вона на додатковому розгляді.
 4. Ознайомитися з текстом договору з Money4You і підписати електронний документ шляхом введення одноразового ідентифікатора, який надійде у вигляді SMS на вказаний номер телефону.
 5. Отримати кредит на банківську карту.

Чому можуть відмовити

У компанії Money4You відсоток схвалення кредитів вище, ніж у банках, а вимоги до клієнтів лояльніше. Однак Money4You періодично відмовляє позичальникам без пояснень причин. Нижче вказані часті підстави для негативного вердикту за короткостроковим кредитом:

 • Навмисне надання неправдивої інформації та помилки в анкеті. Компанія автоматично звіряє надану клієнтом інформацію з даними бюро кредитних історій, базами фізичних осіб та іншими ресурсами. При розбіжності отриманих відомостей з анкетою Money4You видає автоматичну відмову.
 • Відкриті прострочення за діючими зобов’язаннями.
 • Множинні відмови по кредитах протягом останніх місяців.
 • Велика фінансове навантаження за іншими кредитами.
 • Відсутність постійного джерела надходження коштів або недостатній дохід по відношенню до запитуваної суми.
 • Неможливість списання тестового платежу з карти.

Як підвищити шанси на схвалення

Щоб мінімізувати ризик відмови, потрібно дотримуватися кількох правил:

 • виконувати не більше 50% від щомісячного доходу;
 • вказувати тільки достовірну інформацію;
 • по можливості закрити наявні прострочення по інших позиках (якщо є);
 • мати на карті не менше 2-3 гривень;
 • перевірити анкету на помилки і виправити їх перед відправкою.

Зазначені поради збільшують ймовірність позитивного рішення, але не гарантують 100% результат.

Як погасити кредит в Money4You

Оплачувати борг допустимо декількома способами:

 • Банківської картою. Для цього слід зайти на вкладку «Кредити», клікнути на іконку «Погасити кредит» і вибрати варіант «Компанії». В особистому кабінеті дозволено додати іншу платіжну одиницю, якщо на поточному недостатньо грошей.
 • У касі будь-якого українського банку на реквізити компанії. У призначенні платежу необхідно вказувати П.І.Б. боржника і номер договору.
 • Через платіжний термінал. Money4You рекомендує оплачувати кредит через термінали мережі ПриватБанку.

Чи можна погасити достроково

У компанії передбачено дострокове погашення. При цьому клієнт платить відсотки тільки за дні користування кредитом. Сума до оплати буде вказана в особистому кабінеті.

Як взяти повторний кредит

При повторному оформленні кредиту реєстрація і введення персональних даних не потрібно, достатньо відправити запит з особистого кабінету із зазначенням суми і терміну.

У Money4You допустимо мати тільки один діючий кредит. Взяти гроші повторно можливо після того, як боржник повністю закриє основний борг, відсотки і пені (при наявності прострочення) за діючим кредитом. Інформація про доступне ліміті і пропонованому відсотку доступна в особистому кабінеті позичальника.

Пролонгація кредиту в Money4You

Якщо у боржника немає можливості оплатити кредит цілком до закінчення терміну, компанія пропонує скористатися послугою продовження кредиту. Для цього потрібно зайти в особистий кабінет на вкладку «Кредити» і клікнути на іконку «Оформити пролонгацію». Після цього сервіс запропонує можливий термін продовження кредиту. Обов’язковою умовою надання послуги є погашення відсотків і підписання онлайн додаткової угоди відразу після сплати грошових коштів.

Що робити в разі прострочення

Правилами передбачено, що в разі несвоєчасного погашення боргу або оплати в неповному обсязі передбачена неустойка. Крім цього, боржника чекає негативна запис в кредитній історії, а також наполегливі дзвінки консультантів компанії з вимогами погашення кредиту. Якщо прострочення буде тривати довго, то Money4You може звернутися до суду або передати борг колекторам.

Акції та промокоди

Кредитна компанія регулярно проводить акції і роздає промокодом. Для нових клієнтів часто пропонується пільгова ставка 0,01%. Акція діє для позик до 10 днів. Крім цього, у позичальників є можливість ввести промокод при оформленні та взяти кредит онлайн з персональною знижкою. Знайти промокод можна в SMS-повідомленнях від Money4You, електронних листах, особистому кабінеті і в соціальних мережах компанії.

Відгуки клієнтів

Перш ніж подавати запит на кредит в Money4You, рекомендується вивчити відгуки клієнтів компанії. Їх можна знайти на сайті, сторонніх форумах і ресурсах. Після оформлення кредиту поділіться своєю думкою про роботу Money4You на нашому сервісі. Ми будемо вдячні за змістовний відгук.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле