https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/monetka/Monetka
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

Monetka – умови кредиту, відгуки клієнтів

відсоток погодження: 90%
0 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «Monetka»:

Сума першого кредиту
500-3000 гривень
Процентна ставка для першого кредиту
1.7% в день
Сума повторного кредиту
300-4000 гривень
Процентна ставка для повторного кредиту
1.7%
Термін
1-30 днів
Час прийому заявок
24/7
Час розгляду заявок
15 хвилин
Спосіб отримання
на іменну банківську картку
Пролонгація (термін і умови)
після оплати відсотків за минулий розрахунковий період
Вік позичальника
з 18 років
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт, ІПН
Також знадобляться
мобільний телефон, доступ в інтернет, банківська картка
Взяти Кредит

ТОВ ФК «Фінанс Інновація» зареєстрована 18 травня 2017 року. Користувачам сервіс більше відомий під торговою маркою Monetka. Компанія має високий рейтинг і позитивну репутацію серед позичальників. Установа здійснює через інтернет. Monetka видає кредит на будь-які цілі, без паперової тяганини і тривалих перевірок.

Компанія Monetka пропонує вигідні тарифи по кредитах і якісний сервіс для клієнтів. Реальні відгуки позичальників підтверджують, що взяти кредит в цій організації може практично кожен бажаючий. Подавати онлайн-заявку можна цілодобово, а перевірка даних займає не більше 10 хвилин. І для цього потрібні тільки два документа – цивільний паспорт і ІПН.

В яких містах видають кредити

Monetka спеціалізується на онлайн-кредитуванні. Стаціонарних офісів компанія не відкриває. Обслуговування клієнтів здійснюється через офіційний сайт в інтернеті. Взяти кредит на карту може громадянин з реєстрацією в будь-який з областей України.

Хто може взяти мікропозику

У порівнянні з банками, мікрофінансові організації пред’являють мінімальні вимоги до позичальників. Не є винятком і компанія Monetka. Кредит на карту тут надають фізичним особам, які досягли повноліття і отримують стабільний дохід.

При розгляді заявки в Monetka враховують всі види заробітку, включаючи і соціальні виплати. Тому взяти мікропозик зможуть студенти, пенсіонери, самозайняті особи, жінки в декреті. При заповненні заявки потрібно вказати промокод, якщо він є. Купон дає знижку до процентної ставки. Отримати його можна, беручи участь в різних акціях Monetka.

Реєстрація заявки

Подати заявку на кредит клієнт може в будь-який час доби. Для цього йому буде потрібно мобільний телефон, банківська карта, паспорт і доступ до інтернету. Потенційний боржник повинен виконати наступні дії:

 1. Вивчити тарифи, вибрати суму мікропозик і термін його погашення. Ці параметри необхідно задати на кредитному калькуляторі на сайті Monetka. Вказати промокод для отримання знижки.
Реєстрація заявки
 1. Натиснути на кнопку «Отримати кредит».
Отримати кредит
 1. Визначити пароль для входу в особистий кабінет. Вказати мобільного телефону і електронну пошту. Погоджуватися з правилами кредитування потрібно тільки після їх вивчення.
Визначити пароль для входу в особистий кабінет
 1. Зазначені відомості підтвердити цифровим паролем. Його надсилають в смс-повідомленні.
Підтвердження
 1. Після цього необхідно заповнити розширену таблицю: паспортні дані, сімейний стан, адреса проживання і прописки, телефони контактних осіб, дохід і вид зайнятості. Зазначені відомості повинні бути достовірними і відповідати паспорту.
 2. Прописати номер банківської карти, CVV-код і дату закінчення карти.
 3. Успішно верифікувати карту.
 4. Прикріпити до заявки кольорове фото карти і паспорта.
 5. Дізнатися про прийняте рішення – Monetka його повідомляє в смс-повідомленні і на електронну пошту.
 6. Уважно ознайомитися з кредитним договором в особистому кабінеті і підписати його цифровим паролем.
 7. Отримати гроші на карту.

Реальні відгуки позичальників підтверджують, що в Monetka взяти гроші в борг можна всього за 15 хвилин. Але за умови, що боржник вказав актуальну інформацію про себе і не був потрібен додатковий час на її уточнення.

Для чого потрібен особистий кабінет

Доступ в особистий кабінет боржник отримує при заповненні першої анкети. Для авторизації на персональній сторінці необхідно вказати раніше заданий пароль і логін – номер мобільного телефону або адресу електронної пошти.

В особистому кабінеті користувач може виконувати наступні операції:

 • подавати нові кредитні заявки;
 • погашати борг;
 • продовжувати договір;
 • подивитися, чи є прострочення, і уточнити залишок заборгованості.

Якщо у клієнта змінилися персональні дані, то він повинен відразу ж відкоригувати їх в особистому кабінеті.

Чому можуть відмовити

Відмова за заявкою малоймовірний, але його не уникнути в таких ситуаціях:

 • заявник не відповідає встановленим вимогам, наприклад не досяг повноліття;
 • має прострочений борг на момент звернення;
 • вже виплачує кредит в компанії Monetka;
 • допущені грубі помилки в анкеті.

Подавати повторну заявку потрібно після того, як усунена причина відмови. Позичальник повинен погасити прострочений борг або поміняти паспорт, якщо закінчився термін його дії. Щоб підвищити шанси на позитивне рішення, можна прикріпити додаткові документи. Наприклад, водійське або пенсійне посвідчення, довідку про заробітну плату.

Як сплатити кредит

МФО Monetka пропонує боржникам наступні варіанти оплати боргу:

 • онлайн-оплата банківською картою в особистому кабінеті – може використовуватися будь-яка карта українського банку, на якій є достатня сума грошей;
 • готівкою в терміналах ПриватБанку;
 • безготівковим переказом з розрахункового рахунку;
 • в касі банку.

У призначенні платежу необхідно вказувати номер кредитного договору, ПІБ та ІПН позичальника. Оплачувати кредит краще заздалегідь, так як на зарахування переказу потрібно від 1 до 3 днів. Погасити кредит може не тільки клієнт, а й його родичі. Всі реквізити для платежу є в кредитному договорі і на сайті МФО Monetka.

Коли можна брати повторний кредит в Monetka

Видача нового позики можлива відразу після погашення попереднього. У фізичної особи може бути тільки один діючий договір в компанії Monetka. При повторному зверненні позичальника доступний більш високий кредитний ліміт.

За позикою діє стандартна процентна ставка, але її можна знизити, вказавши промокод. Купон Monetka надсилає на електронну пошту в рамках різних акцій. За своєчасно виплачений кредит також видають промокод.

Як отримати повторний кредит в Monetka

Для отримання кредиту в Monetka чинним позичальникам буде потрібно не більше 5 хвилин. Клієнту необхідно:

 1. Авторизуватися в особистому кабінеті.
 2. Сформувати нову заявку. Персональні дані в неї «підтягнуться» автоматично. Залишиться тільки вказати запитувану суму і термін її повернення.
 3. Підтвердити анкету цифровим паролем.

Якщо позичальник карту не змінює, то заново її верифікувати немає необхідності. Вивчивши реальні відгуки клієнтів, можна зробити висновок, що повторну заявку схвалюють миттєво. А промокод дозволяє істотно знизити розмір відсоткової ставки. Тому клієнти активно беруть участь в акціях компанії Monetka і отримують дисконтні купони.

Пролонгація кредиту

Продовження договору можливо тільки до того моменту, поки не виникло прострочення. Пролонгація виконується в особистому кабінеті на початковий термін кредиту. Боржник отримує відстрочку тільки за умови сплати нарахованих відсотків.

Кількість пролонгацій в компанії Monetka не обмежена. Але чим довше позичальник не повертає борг, тим більше розмір переплати.

Що робити в разі прострочення

Порушення термінів сплати кредиту призводить до штрафних санкцій. В результаті сума боргу починає стрімко збільшуватися.

Якщо клієнт не продовжив договір, то з наступного дня нараховують штраф. В цьому випадку потрібно звертатися в МФО Monetka за реструктуризацією. Позичальник повинен особисто зателефонувати на гарячу лінію компанії або написати відповідне звернення на електронну пошту.

Кредитор завжди піде назустріч боржнику, якщо він потрапив у скрутне фінансове становище з поважної причини. Якщо клієнт навмисно ухиляється від виконання боргових зобов’язань, то в реструктуризації йому відмовлять.

Акції

Мікрофінансових компанія Monetka регулярно проводить вигідні акції для нових і постійних клієнтів. Промокод отримують платоспроможні позичальники і користувачі, які залишають реальні відгуки про роботу організації та діляться ними в соціальних мережах.

Відгуки позичальників

За відгуками клієнтів, МФО Monetka видає кредити дійсно швидко і без зайвих перевірок. Рівень узгодження заявок перевищує 90%. Багатьом позичальникам сподобалося, що видача грошей здійснюється цілодобово, а для отримання кредиту потрібно тільки паспорт, мобільний телефон і банківська карта. З плюсів клієнти також відзначають наявність чітких і зрозумілих тарифів.

Прочитати реальні відгуки клієнтів сервіси Monetka можна на нашому сайті. Якщо ви вже користувалися його послугами, поділіться своїм досвідом з іншими. Він допоможе потенційним позичальникам правильно вибрати МФО.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле

Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями
Контактна інформація “Monetka”:
Графік роботи:
пн-пт: 9:00 - 21:00, сб-нд: 10:00 - 17:00
Телефон:
+38 (093) 760 68 68, +38 (098) 760 68 68, +38 (099) 760 68 68
Сайт:
monetka.ua