https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/mistercash/MisterCash
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

MisterCash – умови кредиту, відгуки клієнтів

відсоток погодження: 85%
0 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «MisterCash»:

Сума першого кредиту
100-15000 гривень
Процентна ставка для першого кредиту
0.1% в день
Сума повторного кредиту
визначається індивідуально
Процентна ставка для повторного позики
1.65% в день
термін
до 30 днів
Час прийому заявок
24/7
Час розгляду заявок
10 хвилин
Спосіб отримання
на карту
Пролонгація (термін і умови)
до 30 днів
Вік позичальника
18-75 років
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт, ІПН
Також знадобляться
особиста картка будь-якого банку, контактна інформація (номер телефону, електронна пошта)
Взяти Кредит

Компанія Mistercash з’явилася на ринку України в 2019 році як дистанційний сервіс з видачі кредитів населенню. МФО не має відокремлених підрозділів, і спілкується з клієнтами через гарячу лінію, особистий кабінет і онлайн-чат. Сервіс дозволяє оперативно взяти гроші в борг без довідок, застав і поручителів в режимі 24/7.

В яких містах є відділення компанії

Головний офіс Mistercash розташований за адресою: 01024, м.Київ, Печерський район, вулиця Басейна, будинок 6. Режим роботи центрального відділення: з понеділка по неділю, з 8 ранку до 11 вечора.

Хто може взяти кредит в Mistercash

Фінансування онлайн доступно громадянам України з 18 до 75 років. Щоб взяти кредит на карту, необов’язково бути офіційно працевлаштованим. Компанія Mistercash розглядає заявки від студентів, неофіційних працівників, пенсіонерів, тимчасово безробітних і навіть клієнтів з негативною кредитною історією.

Як подавати заявку онлайн в особистому кабінеті на сайті Mistercash

Надіслати заявку з сайту Mistercash можна за кілька хвилин. Інтерфейс сервісу інтуїтивно зрозумілий, а сам процес включає кілька кроків:

 1. Для зручності клієнта на головній сторінці сайту розташований кредитний калькулятор. Щоб подати заявку на кредит онлайн, слід вибрати потрібну суму і період, за який планується розрахуватися, а після натиснути кнопку «Взяти кредит».

Вибір кредиту
 1. Слідом сервіс запросить П.І.Б клієнта, мобільний телефон і згоду на обробку персональних даних.

Оформлення заявки
 1. Третім етапом буде введення коду з SMS, заповнення паспортних даних, контактної і додаткової інформації.
 2. Наступний крок – це верифікація банківської карти шляхом списання тестової символічної суми до 5 гривень, яка повернеться відразу після прийняття рішення. Це необхідно для підтвердження факту, що власник рахунку, телефону і документів – одна людина. Верифікація мінімізує ризик шахрайських дій з боку третіх осіб.
 3. Після перевірки всіх даних Mistercash повідомить рішення по SMS і електронній пошті. Паралельно з цим (при схваленні) в особистому кабінеті буде вивантажено електронний договір на надання кредиту. Позичальнику рекомендується ретельно вивчити кожен пункт і тільки після цього підписати документ цифровим кодом.
 4. Завершальним етапом буде надходження грошей на карту. Кошти будуть перераховані відразу після згоди клієнта з умовами договору.

В яких випадках можуть відмовити в наданні кредиту

МФО Mistercash заявляє, що схвалює 90 заявок з 100, а в разі відмови залишає за собою право не пояснювати підстави такого рішення. Розглянемо причини відхилення запиту, які зустрічаються найчастіше:

 • Недостовірні відомості в анкеті. Будь-яка невідповідність анкетних даних з фактами з бюро кредитних історій та інших інформаційних баз призводять до відмови.
 • Недоступність зазначених контактів. Дзвінки позичальникам і контактним особам робляться не завжди. Однак якщо співробітник Mistercash не зможе додзвонитися на зазначені номери, то відмова буде неминучий.
 • Неможливість верифікувати банківську карту. Це може статися при блокуванні карти банком, нульового рахунку або при інших обставинах.
 • Відкриті прострочення за діючими кредитами. Боржникам, які регулярно порушують платіжну дисципліну, Mistercash відмовляє частіше.
 • Велика кількість оформлених кредитів.
 • Множинні відмови з боку банків і Mistercash за останні місяці.
 • Тривала безробіття та інше.

Як збільшити ймовірність схвалення кредиту в Mistercash

Якщо подавати заявку, слідуючи простим правилам, то можна отримати фінансування навіть при слабкому кредитному рейтингу. Для підвищення шансів на успіх рекомендується:

 • Запитувати невелику суму. З огляду на можливість пролонгації, термін кредиту не впливає на ймовірність схвалення.
 • Погасити поточні прострочення.
 • Подавати тільки достовірну інформацію.
 • Вказувати актуальні контактні дані та реквізити документів.
 • Перед відправкою анкети перевірити інформацію на предмет помилок.
 • Тримати телефон в межах досяжності, щоб оперативно відповісти на дзвінок, якщо він надійде.
 • Використовувати банківську карту з безперешкодним списанням і зарахуванням коштів. Платіжний баланс повинен бути позитивним.

Як погасити кредит в компанії Mistercash

Боржник може сплатити борг декількома способами:

 • У особистому кабінеті Mistercash за допомогою карти Visa або MasterCard. Оплачувати цим способом можна в будь-який час в режимі 24/7.
 • Через платіжні термінали EasyPay.
 • Перекладом через касу будь-якого банку, вказавши в платіжному дорученні повні реквізити компанії, а в призначенні платежу – номер кредитного договору та ІПН.
 • Через інтернет-сервіс свого банку.
 • На сайтах pogashay.com.ua і easypay.ua

Чи можна погасити борг достроково

Згідно з правилами компанії Mistercash, боржник має право достроково повернути кредит і сплачувати відсотки тільки за фактичний термін користування кредитом. Це означає, що якщо погасити борг достроково, спочатку обумовлена переплата по кредиту буде зменшена.

Як отримати повторний кредит

При повторному зверненні клієнта потрібно тільки вказати суму і термін кредитування. Якщо з моменту заповнення першої заявки особисті відомості позичальника не змінювалися, то подавати нову анкету не буде потрібно, достатньо оновити суму і термін позики

Вторинний і наступні кредити можна взяти тільки при повному погашенні попередніх. У Mistercash діє правило: одного боржника – один кредит.

Пролонгація та реструктуризація кредиту

Подати запит на пролонгацію в Mistercash рекомендується за 1-2 дні до настання платіжної дати. Послуга недоступна, якщо оплачувати гроші перекладом або через касу банку. У цих випадках кошти будуть спрямовані на погашення заборгованості.

Для продовження кредиту боржнику слід активувати послугу в особистому кабінеті і оплатити нараховані відсотки з банківської карти, через термінал самообслуговування EasyPay або на сайті pogashay.com.ua.

Якщо взяти кредит онлайн по акції або промокодом, а потім застосувати пролонгацію, то доведеться заплатити стандартний відсоток.

Що робити в разі прострочення по кредиту

Якщо прострочення вже настала, то у клієнта є два виходи з ситуації:

Оперативно оплатити заборгованість з пенями або запросити реструктуризацію кредиту. Слід враховувати, що в разі прострочення, дія промокодом може бути скасовано, отже відсоток доведеться оплачувати за стандартним тарифом.

Згідно з угодою, в разі виникнення простроченої заборгованості, клієнт має право звернутися в компанію з заявою про реструктуризацію боргу. У свою чергу, Mistercash може піти назустріч, а може відмовити і зажадати погасити весь борг повністю.

Щоб не допустити нарахування відсотків, судових позовів і наполегливих дзвінків служб стягнення і негативних відгуків, слід розраховувати свої фінансові можливості або вчасно звертатися за пролонгацією.

Акції та промокоди

Компанія Mistercash регулярно проводить акції, знижує ставки для нових клієнтів і роздає промокодом партнерам. Зазвичай в рамках акції МФО знижує ставку по першому позичці на кілька днів. Для нових і повторних клієнтів компанія пропонує промокодом і купони, які публікуються в соціальних мережах, сайті МФО і спеціалізованих сервісах. Щоб бути в курсі актуальних пропозицій, слід підписатися на новини Mistercash.

Відгуки клієнтів

Завдяки відгукам реальних клієнтів можна заздалегідь оцінити перспективи співпраці і уникнути непорозумінь. Читайте відгуки на сайті Mistercash, форумах, на нашому сервісі і в соціальних мережах. Не забудьте внести свій вклад в скарбничку коментарів, залиште інформативний відгук про якість роботи компанії Mistercash відразу після оформлення кредиту.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле