https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/mister-money/Mister Money
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

Mister Money – умови кредиту, відгуки, контакти

4.4
відсоток погодження: 93%
1 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «Mister Money»:

Сума першого кредиту
100-3000 гривень
Процентна ставка для першого кредиту
1.3-1.9% на день
Сума повторного кредиту
100-5000 гривень
Процентна ставка для повторного кредиту
1.3-1.9% на день
Строк кредиту
1-30 днів
Час прийому заявок
24/7
Термін розгляду заявок
15 хвилин
Спосіб отримання
на картку банку
Пролонгація (термін і умови)
при сплаті нарахованих відсотків
Вік позичальника
18-60 років
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт
Також знадобиться
документ про реєстрацію в Україні
Взяти Кредит

Вiдгуки про МФО Mister Money

11.05.20 10:15

Раптово знадобилися гроші, а в друзів та родичів або не було можливості допомогти, або були зайняті, або ще щось. Врешті решт вирішила брати онлайн-кредит. Заповнила анкету, підписала договір, і вже за годину в мене на картці були бажані 2 000 гривень.

City: Калуш

Компанія Mister Money видає споживчі кредити онлайн громадянам України. Компанія зареєстрована в Києві і отримала ліцензію Національної комісії, яка здійснює регулювання у сфері фінансових ринків. Автоматична скорингова система сервісу Mister Money дозволяє клієнтам отримувати схвалення по кредиту швидко, при цьому відсоток відмов мінімальний. Взяти кредит онлайн в Mister Money можна навіть при наявності відкритих кредитів в інших фінансових організаціях і з не найкращою кредитною історією.

Хто може подавати заявку на кредит в компанії Mister Money

Щоб взяти гроші в борг на термін до одного календарного місяця, достатньо відповідати декільком простим критеріям. По-перше, бути повнолітнім, по-друге мати постійне джерело доходу, по-третє, бути дієздатним і правоздатним. Крім цього, позичальникові при зверненні в Mister Money знадобиться телефон та електронна пошта, а також іменна банківська картка.

Які документи необхідно подавати для оформлення позики в МФО Mister Money

При оформленні в Mister Money першого кредиту вам необхідно заповнити анкету, в якій є окремі поля для паспортних даних і номера облікової картки платника податків (індивідуального податкового номера). Це все – інші документи не потрібні, ніяких довідок про доходи або договорів поручительства сервіс Mister Money не вимагає. Інформація зберігається один раз і далі використовується при отриманні повторних кредитів.

Як взяти гроші, якщо заявка на кредит схвалена

Сервіс Mister Money пропонує зручний спосіб отримання коштів на банківську карту. Це повинна бути іменна картка, емітована одним з українських банків. Не можна отримати гроші на карту іноземного банку, на віртуальну карту або на заблоковану банком. Прив’язка здійснюється в особистому онлайн кабінеті клієнта в момент подачі заявки на кредит. В подальшому вводити дані не потрібно. Для прив’язки необхідно вказати код CVV / CVC – це три цифри на зворотному боці.

Зверніть увагу, що дані зберігає і верифікує НЕ сайт Mister Money, а захищений платіжний сервіс WayForPay. Дані, що вводяться позичальником, захищені протоколом шифрування PCI DSS. Цей сервіс отримав необхідні ліцензії в області криптографічного захисту. Якщо у вас не виходить прив’язати карту, перевірте баланс на ній – на рахунку повинна бути хоча б одна гривня. Це необхідно для верифікації – платіжний сервіс блокує на рахунку випадкову кількість копійок між 1 і 99 і висилає розмір суми в СМС. Його необхідно ввести в спеціальному віконці. Проблеми з верифікацією у клієнтів сервісу Mister Money спостерігаються іноді з картами Приватбанку. З карти можна оплачувати різні рахунки і товари, в тому числі в онлайн-магазинах, а також погасити кредит після закінчення його терміну.

Умови першого і наступних кредитів в компанії Mister Money

Взяти перший кредит дуже просто – достатньо заповнити анкету, яку розглядає автоматизована скорингова система сервісу Mister Money. Однак, для того, щоб отримати повторний кредит, клієнт повинен не допускати прострочення боргу за попереднім. Відразу після того, як ви погасили попередній, можлива подача повторної заяви. Кредитний рейтинг змінюється відповідно до того, як ви повертаєте кредити: чим він вищий, тим більш вигідні умови може запропонувати Mister Money. Боржники, що допускають прострочення і мають низький рейтинг, можуть бути обмежені в сумі наступних кредитів, а якщо борг занадто великий – навіть отримати відмову.

Вигідні пропозиції та акції для нових і лояльних клієнтів від Mister Money

Стежити за новими акціями та вигідними пропозиціями можна в особистому онлайн кабінеті позичальника. Крім того, акції публікуються на сторінках компанії Mister Money в соціальних мережах. Такі акції можуть приносити позичальникам призи, в тому числі грошові, а можуть пропонувати вигідні умови кредитування, наприклад, безпроцентні кредити.

Міста, в яких є відділення компанії Mister Money

Офіс компанії Mister Money розташований в Києві. Адресу ви можете знайти на сайті сервісу. Всі взаємодії з клієнтами відбуваються через особистий кабінет. Тут можна подати заявку онлайн, подивитися графік платежів і статус, отримати індивідуальні пропозиції. Прийом позичальників в офісі не проводиться.

Оформлення заявки в онлайн-кабінеті: покрокова інструкція для клієнта

Оформлення заявки в онлайн-кабінеті

На головній станиці сайту Mister Money, а також в особистому кабінеті позичальника, розташований кредитний калькулятор. За допомогою інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу ви вибираєте суму і термін дії договору кредиту. Калькулятор відразу показує загальну суму, яку потрібно погасити після закінчення терміну. Ніяких інших комісій оплачувати не доведеться. В цьому відношенні фінансова організація Mister Money дотримується прозорої політики. Калькулятор на сайті показує розрахунок для нового, ще не зареєстрованого позичальника – це базовий продукт сервісу. Після реєстрації та підтвердження адреси електронної пошти калькулятор в вашому онлайн кабінеті буде показувати розрахунок конкретного для вас, з усіма особливостями – знижками по акціях і т.д. Форма калькулятора, представлена на головній сторінці сайту Mister Money:

Анкета нового позичальника

Натиснувши кнопку «Отримати», ви будете перенаправлені на сторінку реєстрації. Цю процедуру досить пройти всього один раз, і в майбутньому, коли ви знову звернетеся за кредитом в сервіс Mister Money, проходити її заново не доведеться. Потрібно буде тільки ввести логін і пароль. Важливо придумати максимально складний пароль. Скріншот форми первинної реєстрації ви бачите нижче:

Наступний крок – заповнення анкети, ця процедура також повинна бути пройдена один раз. Вносячи дані, упевніться в їх правильності. Помилка при внесенні відомостей призведе до відмови в кредиті. Вам будуть потрібні:

  • паспорт;
  • ІПН;
  • банківська картка.

На цьому етапі сервіс Mister Money може вимагати від вас фотографію з розгорнутим на першій сторінці паспортом, однак це потрібно не завжди. Далі – етап введення реквізитів. Зверніть увагу – іменна картка повинна належати тільки вам, на третю особу, навіть близького родича, взяти кредит не вийде. Спроба ввести дані картки іншої людини, система розцінить як шахрайство, і в кредиті сервіс Mister Money вам відмовить назавжди.

Тепер залишилося тільки отримати рішення. Воно приймається автоматично на підставі внесених відомостей. Компанія Mister Money намагається максимально формалізувати і спростити контакти з клієнтами на цьому етапі – рішення про видачу або відмову у кредиті надсилається на електронну пошту. Якщо кредит схвалений, клієнт компанії Mister Money повинен підписати договір з допомогою електронного підпису, попередньо прочитавши його, звичайно. Шаблон договору ви можете прочитати заздалегідь в розділі сайту «Документи».

Підписані електронним підписом договори є повним аналогом договорам, укладеним звичайним способом. Цей факт встановлений Законом України «Про електронну комерцію», згідно з яким, електронний цифровий підпис – це буквено-цифрова послідовність, що служить для ідентифікації особи. Після підписання договору гроші надходять практично миттєво. При повторному зверненні досить вказати суму, термін і підписати договір – всі дані збережуться.

Чому сервіс Mister Money може відмовити в кредиті

Хронічні боржники – особи, які накопичили значні борги і прострочення по ним в інших фінансових установах, не можуть претендувати на отримання кредиту в Mister Money. Відомості про боржників скорингова система отримує в бюро кредитних історій, де зберігаються дані про десятки мільйонів чоловік. Крім цієї причини, поширеною причиною для відмови є спроба отримати кредит неповнолітньою особою. Також ведуть до відмови подання недостовірних відомостей або спроба отримати кредит на чужу карту. Крім того, не можна взяти кредит, якщо у вас є борг перед компанією Mister Money – його необхідно вчасно сплачувати.

Сервіс Mister Money не відповідає на питання про точну причину відмови просто тому, що дана інформація закрита від самих операторів і зашифрована скорингової системою, що є частиною політики щодо захисту персональних даних клієнта. Якщо ви точно знаєте, через що отримано відмову, ви можете подавати заявку заново, усунувши негативний фактор.

Як погасити кредит в компанії Mister Money

У клієнта сервісу є два варіанти того, як оплачувати кредит. Перший варіант – в особистому онлайн кабінеті в спеціальному полі ввести номер карти, з якою хочете погасити кредит. Це не обов’язково повинна бути та карта, на яку він був отриманий, і навіть не обов’язково ваша – але на ній повинно бути достатньо грошей. Скориставшись кнопкою в меню «Оплатити» і знаючи номер договору, сплачувати кредит на користь клієнта компанії Mister Money можуть навіть треті особи.

Другий варіант – оплатити в банківському відділенні за платіжними реквізитами. Ви знайдете їх на сайті сервісу Mister Money. У призначенні платежу особливо важливо вказати номер договору кредиту або ваш ідентифікаційний код. Але враховуйте, що оплата через банк може зайняти до трьох днів – і, якщо оплачувати в кінці терміну, можна вийти на прострочення і стати боржником з технічних причин.

Що відбувається при виникненні прострочення

Прострочення краще не допускати. Протягом двох тижнів після того, як утворився борг, представники компанії Mister Money будуть нагадувати про необхідність погасити його і штрафні відсотки, які будуть нараховані вищими звичайної процентної ставки. Якщо у клієнта є підстави (наприклад, втрата роботи), сервіс може запропонувати реструктуризацію боргу. У разі злісної несплати боргу, він передається до колекторської компанії, яка далі працює з боржником. Крім того, наслідком прострочення буде погіршення кредитного рейтингу боржника, виправити яке буде досить складно.

Пролонгація позики

Це більш м’який варіант повернення боргу після закінчення терміну дії договору кредиту, ніж прострочення. Якщо у вас немає грошей, щоб повернути кредит негайно, але ви знаєте, що отримаєте їх в певну дату (наприклад, зарплата) – ви можете продовжити термін дії договору, просто заплативши відсотки, які накопичилися на дату закінчення його дії. Основна сума кредиту в такому випадку може бути повернута пізніше. Цей хід можна повторювати – опція доступна в особистому кабінеті позичальника.

Реальні відгуки клієнтів на нашому сайті

Щоб зрозуміти, наскільки добре компанія Mister Money задовольняє інтереси позичальників, запрошуємо вас почитати відгуки на нашому сайті. Ми публікуємо тільки відгуки реальних клієнтів, щоб ви могли скласти об’єктивну картину. Напишіть і свій відгук, якщо ви вже співпрацювали з сервісом Mister Money – це допоможе новим позичальникам.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле

Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями
Контактна інформація “Mister Money”:
Графік роботи:
цілодобово та без вихідних
Телефон:
(800) 750395
Сайт:
mrmoney.com.ua