https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/miloan/Miloan
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

Мілоан – умови кредиту, відгуки, контакти

3.67
відсоток погодження: 92%
3 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «Miloan »:

Сума першого кредиту
500-6000 гривень
Процентна ставка для першого кредиту
0.01% на день
Сума повторного кредиту
500-14999 гривень
Процентна ставка для повторного кредиту
1.9% на день
Строк кредиту
1-30 днів
Час прийому заявок
24/7
Термін розгляду заявок
15 хвилин
Спосіб отримання
на картку Visa або MasterCard
Пролонгація (термін і умови)
на 3, 7 або 15 днів при сплаті нарахованих відсотків
Вік позичальника
від 20 років
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт, ІПН
Також знадобиться
картка будь-якого банку, контактна інформація (номер телефону, електронна пошта)
Взяти Кредит

Вiдгуки про МФО Miloan

11.10.20 12:52

Не захоплююся онлайн-кредитами, однак через обставини все ж таки зверталася кілька разів в Мілоан. В цілому до роботи сервісу немає нарікань, але хотілося б, щоб компанія зменшувала відсотки по кредиту, особливо для тих, хто бере його не вперше.

City: Краматорськ

25.09.20 8:51

Звертався саме в Мілоан, бо при першому звернені можна отримати більше 10 тисяч гривень. Проте через якусь помилку (через кілька тижнів після погашення кредиту) мені телефонував оператор і стверджував, що в мене прострочення. Для вирішення ситуації я був готовий звертатися до суду, але все швидко владналося. І хоча на початку я був задоволений роботою сервісу, ця історія залишила в мене неприємний осад.

City: Київ

21.03.20 10:25

Видають кредити майже всім, навіть тим, у кого погана кредитна історія. З одного боку добре, що не дають відмови. Але суттєвий мінус полягає в тому, що зразу ж при оформлені встановлюють комісію за заключення договору. Мені за цю послугу нарахували десь 500 грн.

City: Вараш

Мікрофінансова організація Miloan займається видачею швидких позик для населення. Компанія заснована в 2016 році, вона працює за ліцензією. Діяльність МФО здійснюється на території України. Фінансовий сервіс доступний цілодобово через можливість подавати заявки в режимі онлайн. Переваги компанії Miloan укладені в прийнятних ставках і лояльності до клієнтів, наявності вигідних пропозицій, акцій і промокодів.

МФО Miloan надає позики всім категоріям населення. Зручність сервісу укладено в тому, що не потрібні довідки від працедавця, поручителі або застава. Взяти кредит на будь-які потреби можуть повнолітні громадяни України. Компанія не працює з резидентами інших країн.

Отримати гроші в борг можуть навіть ті клієнти, яким гарантовано відмовить банк. Серед них:

  • студенти;
  • неофіційно працевлаштовані особи;
  • жінки в декреті;
  • пенсіонери;
  • індивідуальні підприємці.

Кредити оформляються на будь-які потреби: буде це ремонт, оплата лікування або навчання, покупка техніки або путівок в екзотичні країни. Скористатися грошима можна відразу ж, знявши їх з карти або зробивши платіж онлайн. Компанія Miloan не ставить питань про цілі кредитування.

Міста з фізичними відділеннями Miloan

Основний напрямок діяльності кредитної компанії Miloan – видача кредитів в режимі онлайн. Тому у МФО відкритий тільки один офіс, а розташований він в Києві. Сюди можна звернутися для отримання інформації або вирішення будь-якої ситуації. Також зв’язок з менеджерами передбачений за вказаним на сайті номером телефону або за допомогою чату.

Етапи створення особистого кабінету і подачі заявки на кредит

При первинному зверненні в компанію Miloan можна взяти швидкий кредит онлайн за мінімальними лімітами. При повторних заявках доступна сума буде збільшуватися. Перед початком оформлення необхідно скористатися кредитним калькулятором. Він наочно демонструє, яку саме суму доведеться оплачувати, і коли настане кінцева дата погашення. Для цього в спеціальному блоці потрібно вказати розмір позики і період кредитування.

Оформлення заявки на кредит

Щоб подати заявку на кредит, необхідно зареєструватися на сайті. Після створення особистого кабінету ви зможете відслідковувати інформацію про нарахування коштів, погашення боргу і т. д. Для цього після введення параметрів натисніть на кнопку «Взяти кредит».

Особисті дані

Ви будете перенаправлені в реєстраційний блок. У спеціальних полях необхідно ввести ПІБ, ІПН, номер мобільного телефону та адресу електронної пошти. Підтвердіть дані, вказавши код з СМС-повідомлення.

Наступний крок – введення анкетних даних. Заповніть паспортні дані, номер банківської картки. Також вкажіть сімейний стан, місце роботи і джерела доходу. Верифікуйте карту, для чого на балансі повинно бути не менше 1 гривні. Компанія Miloan заблокує суму у випадковому порядку. Введіть значення в клітинку, і через 5 – 10 хвилин кошти знову будуть доступні.

Надсилайте заявку на розгляд. Перед видачею позики МФО робить запит в «Бюро кредитних історій», тому вказувати неправдиву інформацію не рекомендується. В іншому випадку отримаєте відмову. При схваленні запиту ви отримаєте відповідь на мобільний номер або електронну пошту. Далі переводиться кредит на карту.

У більшості випадків гроші перераховуються протягом 5 – 10 хвилин. Але через умови роботи банку можливі затримки до трьох днів. У такому випадку потрібно звернутися в обслуговуючу організацію і дізнатися причину. Якщо проблема не вирішується, зверніться до консультантів служби підтримки.

Нюанси при оформленні кредиту

У компанії Miloan дозволено подавати тільки одну заявку на отримання кредиту. Другий запит можна відправити тільки після повного погашення наявного боргу. Відразу кілька позик взяти не можна.

Для оформлення кредиту знадобиться фото клієнта з паспортом, щоб виключити шахрайські дії. Знімок повинен бути чітким, без відблисків і сторонніх предметів. Він прикріплюється при заповненні анкети.

Маючи кредит в іншому банку, можна взяти швидкий кредит і в МФО Miloan. Але тільки після розрахунку компанією вашого боргового навантаження. Якщо зазначений дохід дозволяє оплачувати кілька кредитних продуктів, то запит буде схвалений.

Повторна подача заявки на кредит в Miloan

Подавати повторну заявку можна тільки після сплати боргу за попереднім кредитом. При черговому зверненні збільшується кредитний ліміт. Максимально доступна сума відкривається після шести кредитів, які ви взяли і своєчасно погасили.

Перевага повторного запиту укладена в економії часу. Немає необхідності створювати особистий кабінет і знову подавати інформацію про себе. Дані збережені в профілі і співробітникам компанії Miloan, доступні всі необхідні відомості для обробки заяви. Подавати черговий запит потрібно після авторизації в обліковому записі. Переходьте в категорію з кредитами, вкажіть суму і період. Відповідь прийде в короткі терміни, і при схваленні гроші будуть переведені на карту.

Відмова у видачі кредиту

У МФО Miloan можливі відмови у видачі кредиту. Їх причина не розголошується. Найчастіше заявка відхиляється через надання неправдивої або неповної інформації в особистому кабінеті. Також вагома причина для відмови – вік і громадянство клієнта. Важливо, щоб на момент подачі заявки позичальник відповідав заявленим критеріям і був резидентом України.

Ще одна причина відхилення запиту в Miloan – наявність боргу за кредитами в інших організаціях. Недотримання договірних умов негативно впливає на кредитну історію. Якщо вона зіпсована – це вказує на неблагонадійність клієнта.

Як сплачувати борг в Miloan?

Оплачувати кредит в організації Miloan можна різними способами:

  • банківською карткою без входу в особистий кабінет боржника або після авторизації в профілі;
  • через інтернет-банкінг «Приват24». Погашаючи кредит, необхідно ввести суму і номер договору;
  • за допомогою терміналів «ПриватБанку» і EasyPay. Сплачуючи кредит, потрібно знати ІПН, номер договору і суму платежу.

Клієнт повинен врахувати швидкість фінансових транзакцій. При виборі терміналів можлива затримка до трьох днів. В такому випадку утворюється прострочення, а позичальник потрапляє в список боржників.

Дострокове погашення

Погасити кредит достроково можна в будь-який момент. При цьому в МФО Miloan будуть перераховані відсотки, які нараховуються щодня за користування позикою. Оплачувати доведеться менше в порівнянні з початковим розрахунком. Компанія не накладає штрафи, не нараховує пеню. Погасити можна всю суму або її частину.

Все про прострочення платежів

МФО Miloan йде назустріч боржникам. При виникненні прострочень компанія готова взаємовигідно вирішити питання з клієнтом. Але для цього позичальник повинен звернутися до менеджерів і пояснити свою фінансову ситуацію. Боржнику буде запропонований договір про пролонгацію кредиту. Якщо ж клієнт не виходить на зв’язок, то після закінчення кінцевої дати угоди нараховується пеня, вносяться зміни в кредитну історію. Компанія Miloan може подати в суд на позичальника або передати борг колекторам.

Продовження кредиту в Miloan

Послуга пролонгації кредиту – зручний інструмент на фінансовому ринку. При виникненні форс-мажорних ситуацій необхідно продовжити період дії договору, щоб уникнути прострочень. Для цього погасіть нараховані відсотки. При пролонгації не накладаються штрафи, але анулюється дія акцій і промокодів. Ставка розраховується за базовим значенням.

Способи пролонгації

Продовжити договір з Miloan можна в особистому кабінеті. Вкажіть термін в межах встановленого діапазону, і оплачуйте відсотки. Після активації послуги діє новий графік погашення.

Акції та промокоди в Miloan

Miloan пропонує своїм клієнтам не тільки вигідні умови кредитування, але також прибуткові акції і промокоди. У МФО діє програма лояльності. Беручи участь в ній, позичальник збільшує ліміти на подальші позики. Але тільки в тому випадку, якщо своєчасно оплачує борг.

Також передбачені промокодом, які можна знайти в соціальних мережах або на форумах. Нерідко компанія Miloan надає їх в розсилці на електронну пошту. Промокоди зменшують відсоток за позикою, що дозволяє заощадити бюджет. Бонусні комбінації не можна використовувати боржникам.

Відгуки клієнтів про Miloan

Ознайомтеся з відгуками клієнтів про компанію Miloan. Здебільшого вони є позитивними, тому що МФО пропонує співпрацю на вигідних умовах. Не менш значущі акції та промокоди. Користувачі розповідають про нюанси роботи МФО, завдяки чому ви можете сформувати думку і прийняти рішення про кредит.

Якщо ви вже брали кредит онлайн в організації, то залиште свій відгук. Вкажіть на найбільш значущі моменти. Як взяти гроші і погасити борг, чи були у вас прострочення, як їх уникнути? Ваш відгук допоможе потенційним позичальникам визначитися з вибором МФО.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле