https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/megagroshi/Megagroshi
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

Megagroshi – умови кредиту, відгуки, контакти

4.6
відсоток погодження: 89%
2 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «Megagroshi»:

Сума першого кредиту
500-3000 гривень
Процентна ставка для першого кредиту
0.01% на день
Сума повторного кредиту
500-14950 гривень
Процентна ставка для повторного кредиту
1.8% на день
Строк кредиту
7-27 днів
Час прийому заявок
24/7
Термін розгляду заявок
15 хвилин
Спосіб отримання
на банківську картку, на рахунок
Пролонгація (термін і умови)
7, 15, 30 днів при сплаті комісії
Вік позичальника
від 18 років
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт
Також знадобиться
реєстрація в Україні
Взяти Кредит

Вiдгуки про МФО Megagroshi

17.05.20 13:33

Мікропозики надають швидко. Перші рази діють вигідні умови, майже нічого не переплачуєш. А от з третього разу вже треба платити по повній. І тоді вже ціни кусаються. Так що рекомендую позичати на короткий термін, бо може набігти відсотків більше, ніж брали сам кредит.

City: Хмельницький

11.05.20 14:33

Непоганий сервіс. Поки платиш відсотки і сам кредит, ти бажаний клієнт. Як буде, коли припинити вчасно платити, навіть не знаю. Але такі організації, як Мега Гроші, створені для того, щоб швидко позичати кілька тисяч гривень до зарплати. Я увесь час вчасно повертаю гроші, бо не хочу зв’язуватися з колекторами і тим більше з’ясовувати відносини в суді.

City: Вишгород

Компанія Megagroshi пропонує споживчі кредити громадянам України. Сервіс належить Товариству з обмеженою відповідальністю «Фінтеч лаб», яке надає гроші в борг на умовах фінансового кредиту – тобто, під відсотки. Діяльність компанії ліцензована Нацкомфінпослуг в 2018 році. Кредити фізичним особам надаються дистанційно, з використанням скорингової системи. Аналіз наданих даних на основі спеціально розроблених для компанії Megagroshi алгоритмів дозволяє збільшити кількість схвалених кредитів і знизити час очікування рішення.

Хто може подавати заявку на кредит в компанії Megagroshi

Вимоги, які висуває сервіс Megagroshi до своїх клієнтів, прості – їм відповідає більшість громадян України. Позичальник, який збирається подавати заявку на гроші в борг на умовах фінансового кредиту, повинен відповідати таким критеріям:

 • громадянство України (паспорт);
 • повноліття;
 • повна дієздатність і правоздатність – це необхідно для того, щоб укладений кредитний договір не був юридично недійсним;
 • клієнт не є військовослужбовцем будь-якої форми (термінова служба, контракт, мобілізація);
 • не зареєстрований на тимчасово окупованих територіях;
 • не є фізичною особою-підприємцем, який проводить діяльність на тимчасово окупованих територіях;
 • має банківську карту, мобільний телефон, електронну пошту;

Які документи необхідні для оформлення кредиту в Megagroshi

Взяти кредит онлайн можна тільки віддалено – відповідно, оригінали документів не пред’являються. При реєстрації через особистий кабінет необхідно лише подавати паспортні дані та індивідуальний податковий номер в передбачених полях. Не вимагається надання довідки про доходи, заставу або поручительство.

Як взяти гроші, якщо заявка схвалена

Спосіб отримання грошей в Megagroshi – кредит на карту. До неї також є кілька вимог. Перш за все, картка повинна бути іменна і належати саме особі, яка заповнює і подає заявку в особистому кабінеті, інакше гроші в борг взяти не вийде. Крім того, не можна отримати гроші на корпоративну картку, адже кредит видається особисто вам, і у вас повинен бути одноосібний контроль над картковим рахунком.

Після прив’язки карти в особистому онлайн кабінеті клієнта проводиться її верифікація з метою точно встановити приналежність. Процедура полягає в блокуванні невеликої випадкової суми – цю суму потрібно вказати у вікні в особистому кабінеті. Якщо сума введена правильно, карта прив’язується. Крім того, щоб подати заявку і прив’язати карту, на ній повинен бути код безпеки CVV2 / CVC2 – це три цифри на зворотному боці. Верифікувати карту без такого коду не можна.

З карти можна оплачувати товари і послуги, погасити кредит після закінчення терміну, переслати гроші і знімати готівку в банкоматі, оплачувати пролонгацію і багато іншого. Гроші на картку після схвалення кредиту в сервісі Megagroshi надходять протягом декількох хвилин в будь-який час доби.

Умови першого і наступних кредитів в сервісі Megagroshi

Ніяких особливих умов сервіс Megagroshi клієнтам не висуває. Досить просто дотримуватись вимог, викладених вище і ймовірність схвалення буде більше 90%. Навіть якщо кредитний рейтинг не дуже хороший і навіть якщо у позичальника є відкритий кредит в іншій фінансовій організації, можливість взяти кредит в Megagroshi залишається. Однак, наявність прострочення боргу по іншим продуктам може стати причиною відмови. Гранична сума для першого звернення в кілька разів нижча, ніж сума кредитного ліміту для лояльних позичальників.

Умова отримання повторного і наступних кредитів – своєчасно погасити всі борги за отриманими раніше в компанії Megagroshi кредитами. В такому випадку ліміт збільшується, і клієнт може брати участь в різних акціях за програмою лояльності. Отримати більш одного кредиту одночасно в компанії не можна.

Вигідні пропозиції та акції для клієнтів в компанії Megagroshi

Для усіх лояльних і обов’язкових клієнтів сервіс Megagroshi пропонує акцію – кредити зі знижкою до 50% від стандартної відсоткової ставки. Крім того, термінові акції часто бувають приурочені до різних свят і пам’ятних дат. Наприклад, акція, приурочена до Дня знань, дозволяє виграти шкільні аксесуари для дітей. Для участі в акції кредит повинен бути повернений без прострочень.

У формі кредитного калькулятора є посилання на поле для промокода. Ці промокоди також поширюються по акції, а знайти їх можна в розсилках на електронну пошту, на сторінках компанії Megagroshi в соціальних мережах і т.д. Промокод може давати знижку, безкоштовне продовження терміну кредитування, чи дозволяє виграти приз. Також промокоди використовуються для запрошення нових користувачів.

Міста, в яких є відділення компанії Megagroshi

Головний офіс компанії знаходиться в Києві. Точні контакти представлені у відповідному розділі сайту Megagroshi. Подавати заявку на кредит можна, перебуваючи в будь-якому населеному пункті, крім тимчасово окупованих територій. В офісі компанії прийом клієнтів і видача кредитів не проводиться.

Онлайн-кабінет: що це і як правильно подавати заявку

Особистий кабінет позичальника – це захищена паролем персональна сторінка на сайті сервісу Megagroshi. Тут можна взяти кредит, погасити його або оплачувати пролонгацію. Тут же клієнт отримує інформацію по поточних кредитах, графік погашення кредиту на реструктуризацію, а також персональну інформацію і пропозиції.

Перш ніж зареєструватися в особистому кабінеті, необхідно скористатися кредитним калькулятором. Скріншот форми калькулятора ви бачите нижче. Встановіть повзунки суми і терміну в потрібне вам положення і відразу отримаєте повну інформацію по кредиту:

 • дату повернення;
 • суму кредиту;
 • нараховані відсотки і комісію;
 • повна сума, яку потрібно оплачувати;
 • вартість пролонгації.
Як оформити кредит

Крім того, тут же ви бачите посилання, яка відкриває поле для введення промокода. Вказуйте його, якщо він у вас є, і натискайте «Продовжити». Перед вами відкриється поле для введення особистої і паспортної інформації. Заповнювати поля ПІБ необхідно тільки українською мовою і так, як вони написані в паспорті. Будьте уважні – помилка може призвести до відмови у видачі кредиту в компанії Megagroshi.

Особисті дані позичальника

Після того, як паспортні дані збережені, переходьте до заповнення анкети. Тут потрібно буде заповнити такі поля:

 • адресу проживання і реєстрації;
 • рід занять;
 • розмір доходу;
 • наявні кредитні зобов’язання;
 • реквізити банківської картки, на яку ви хочете отримати кредит.

Після всього рішення по кредиту приймається протягом 7 хвилин автоматизованою системою. Інформація про результати розгляду заяви надсилається в СМС і на електронну пошту позичальника, зазначені при реєстрації в особистому онлайн кабінеті. Разом з цим також надсилається кредитний договір. Уважно ознайомтеся з ним – незнання його положень не звільняє від відповідальності в разі підписання.

Підписати договір можна віддалено – за допомогою цифрового коду, який надсилається в СМС і вводиться потім в спеціальному вікні. Закон України «Про електронну комерцію» дозволяє прирівнювати такий спосіб підпису до власноручного. І тільки після підписання гроші надходять на рахунок.

При повторному зверненні ваші дані вже зберігаються в особистому кабінеті – вводити їх повторно немає необхідності. Досить просто скористатися кредитним калькулятором і підписати договір.

Чому сервіс Megagroshi може відмовити в кредиті

Найбільш поширені причини відмов у видачі кредиту в компанії Megagroshi:

 • невідповідність позичальника вимогам за віком, громадянством і т.д .;
 • відсутність постійного доходу;
 • допущені (навмисно або випадково) неточності при заповненні анкети;
 • клієнт є боржником в інших кредитних установах;
 • боржник допустив прострочення по кредиту в компанії Megagroshi – до повної виплати боргу будь-які нові кредити не видаються;
 • при відкритому кредиті без прострочення отримати повторний не можна;
 • у клієнта погана кредитна історія, навіть якщо поточних боргів і прострочень немає.

Якщо вам відмовили, усуньте причину, по якій вам відмовили – і ви можете подавати нову заявку не раніше, ніж через 7 календарних днів після відмови. Боржники з низьким рейтингом можуть спробувати отримати невеликий кредит на короткий термін. Якщо погасити його вчасно, це поліпшить кредитну історію і відкриває шлях до більш серйозних сум.

Як погасити кредит в компанії Megagroshi

Для того, щоб оплачувати кредит, сервіс Megagroshi передбачає три способи. По-перше, оплата онлайн:

 • в особистому кабінеті – без комісії;
 • з використанням інтернет-банкінгу, наприклад, сервісу «Приват 24» – можлива комісія банку;
 • на сайті EasyPay.

По-друге, можна оплачувати кредит в терміналі готівкою. Для цього підійдуть як термінали ПриватБанку, так і iBox, EasyPay і City24. І по-третє, погасити кредит можна в касі банку за реквізитами.

А якщо виникне прострочення

Наступного дня після закінчення терміну кредитного договору кредит боржникові перераховується за новою, підвищеною ставкою. Крім того, при серйозному простроченні можлива передача боргу колекторам і падіння кредитного рейтингу. Але якщо у позичальника є документально підтверджена причина для прострочення, можлива реструктуризація. Вона полягає в тому, що штрафні санкції не нараховуються, а решта суми для погашення розбивається і погашається за графіком. До випадків, при яких можливе оформлення реструктуризації, відносяться втрата доходу, проблеми зі здоров’ям і працездатністю, форс-мажор.

Пролонгація кредиту

Якщо ви можете повернути борг лише після закінчення терміну дії договору, і точно знаєте терміни, найкраще уникнути прострочення, оформивши пролонгацію. За продовження дії договору позики потрібно платити комісію – це можна зробити в особистому кабінеті. Продовжувати термін дії договору можна на 7, 15, 30 днів. В межах року робити це можна скільки завгодно разів.

Відгуки клієнтів на нашому сайті

Відгуки, які ви можете знайти тут про діяльність компанії Megagroshi, допоможуть вам краще розібратися в тому, як працює сервіс. Ми публікуємо тільки відгуки справжніх позичальників – і відсіюємо відгуки, написані на замовлення. Якщо ви вже отримали кредит в Megagroshi, запрошуємо вас опублікувати свій відгук, користуючись формою введення. Цим ви допоможете новим позичальникам зробити правильний вибір.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле

Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями
Контактна інформація “Megagroshi”:
Графік роботи:
щоденно з 9:00 до 21:00
Телефон:
0-800-30-12-12
Сайт:
megagroshi.com.ua