https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/loany/LOANY
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

LOANY – умови кредиту, відгуки, контакти

4
відсоток погодження: 90%
2 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «LOANY»:

Сума першого кредиту
1000-3000 гривень
Процентна ставка для першого кредиту
0.6-1.1% на день
Сума повторного кредиту
1000-6000 гривень
Процентна ставка для повторного кредиту
0.6-1.1% на день
Строк кредиту
до 30 днів
Час прийому заявок
24/7
Термін розгляду заявок
15 хвилин
Спосіб отримання
на картку Visa або MasterCard
Пролонгація (термін і умови)
до 30 днів при умові сплати нарахованих відсотків
Вік позичальника
18-65 років
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт, ІПН
Також знадобиться
картка будь-якого банку, контактна інформація (номер телефону, електронна пошта)
Взяти Кредит

Вiдгуки про МФО LOANY

01.10.20 8:15

Сервіс сподобався швидкістю роботи і тим, що видає гроші вночі. Оскільки вперше брала короткостроковий кредит онлайн, то переживала, щоб не прийшла відмова. Перевірка моєї заявки зайняла небагато часу, і вже через кілька хвилин 1500 гривень були в мене на картці.

City: Одеса

18.02.20 9:07

Звернувся в Лоані, бо терміново були потрібні гроші. Без перешкод отримав 2 000 гривень. Видали не миттєво, але досить швидко, по часу вийшло менше години. Оскільки брав ненадовго, то переплата була невеликою. Сподобалося, що сервіс працює цілодобово.

City: Запоріжжя

Компанія Loany відкрита в 2016 році. Мікрокредитна організація видає гроші в борг громадянам України. Переваги компанії укладені в швидкому розгляді заявок, гнучких відсоткових ставках. Не менш важливі акції і промокоди, програма лояльності та інші презенти для клієнтів.

У МФО Loany передбачені вигідні пропозиції для клієнтів. Взяти кредит може кожен бажаючий, якщо він відповідає віковим критеріям і має необхідні документи. При цьому не потрібні поручителі або довідки з роботи. Платоспроможність перевіряється за іншими даними (ІПН, «Бюро кредитних історій»). Завдяки прийнятним умовам кредитування, отримати гроші можуть клієнти різного соціального статусу.

Компанія Loany видає кредити позичальникам без офіційного працевлаштування, студентам і пенсіонерам, жінкам в декреті. Взяти гроші можна на будь-які потреби. Судячи з відгуків, позичальники беруть гроші на: медичне обстеження, ремонт, подорожі, навчання.

Міста з фізичними відділеннями МФО

Головний офіс компанії Loany розташований в Києві. Філій в інших містах немає, але це не має значення для клієнтів. Заявки подаються в режимі онлайн, потрібно тільки підключення до Інтернету. При наявності доступу до мережі кожен громадянин України може оформити запит і отримати гроші на карту.

Оформлення першої заявки на кредит в Loany

Першу і наступні заявки на кредит подавайте на офіційному сайті (онлайн). Тут передбачена форма для вибору параметрів. Активуйте вкладку «Терміновий кредит», вкажіть суму і період. У кредитному калькуляторі буде відображена необхідна інформація. Ви побачите, коли потрібно погасити борг, та яка сума нарахованих відсотків.

Получить срочный займ

Вибравши параметри кредитування, натисніть на кнопку «Оформити». Ви перейдете до реєстраційної форми, де потрібно вказати ПІБ та придумати пароль. Потім введіть персональну інформацію:

  • паспортні дані;
  • ідентифікаційний номер;
  • адресу проживання і реєстрації.

Додатково прикріпіть фото з паспортом, відкритим на сторінці з вашими даними. Воно повинно бути чітким і без відблисків. Також потрібно верифікувати банківську картку, для чого компанія Loany блокує випадкову суму до 1 гривні. Її розмір потрібно вказати в спеціальному полі. Через 10 – 15 хвилин кошти будуть розблоковані.

Після виконання всіх дій заявка відправляється на розгляд. Відповідь надсилається на електронну пошту або мобільний телефон. При позитивному рішенні перераховується кредит на карту. Фінансові транзакції займають 2 – 5 хвилин. Часом можливі затримки до трьох днів через особливості роботи банку.

Нюанси при оформленні кредиту

Подаючи заявку на кредит онлайн, ви можете зіткнутися з низкою проблем. Нерідко при перевірці номера телефону та адреси електронної пошти, на зазначені контактні дані не приходить повідомлення з кодом. В такому випадку перевірте папку «Спам» на e-mail. Що стосується мобільного телефону – скористайтеся опцією «Отримати новий код» на сайті компанії Loany.

Оформляючи кредит онлайн, ви можете відмовитися від послуг МФО. Але зробити це потрібно до того моменту, як гроші надійдуть на карту. В іншому випадку ви будете зобов’язані погасити борг та нараховані відсотки.

У компанії Loany неможливо взяти кредит, якщо не сплачено попередню позику. Спочатку погасіть наявні борги, і тільки потім подавайте повторний запит.

Повторна подача заявки в Loany

При повторному оформленні заявки ви можете розраховувати на збільшення ліміту по обох програмах кредитування. Не потрібно знову реєструватися, що скоротить час при подачі запиту. Використовуйте логін і пароль для входу в профіль, а потім переходьте до вкладки «Кредити». Тут вкажіть бажані параметри і відправляйте запит на розгляд. Відповідь прийде протягом декількох хвилин на електронну адресу або мобільний телефон.

Відмова у видачі кредиту

Компанія Loany може відмовити у видачі кредиту. Запити ніколи не відхиляються без видимих причин. У більшості випадків відмова обумовлена:

  • помилками при заповненні анкети;
  • поганою кредитною історією;
  • спробою прикріпити чужу карту.

Причини відхилення заявки не розголошуються. Але ви можете самостійно перевірити анкету. Перегляньте всі дані, щоб вони були ідентичні інформації на офіційному документі. Використовуйте скорочення при їх наявності. Якщо знайдете помилку, то виправте її. Після активації послуги подавайте запит на кредит повторно.

Як оплачувати кредит в Loany?

Оплачувати кредит потрібно не пізніше дати, зазначеної в договорі. Але краще не залишати все на останній день, щоб підстрахуватися і не стати боржником при затримці фінансових транзакцій. Ви можете погасити кредит в компанії Loany одним із зазначених нижче способів.

Шаги для получения займа

Для оплати в особистому кабінеті авторизуйтесь і переходьте до розділу з кредитами. Тут буде вказана точна сума, яку потрібно погасити за допомогою карти. Також можна використовувати інтернет-банкінг «Приват24». Порядок дій такий же, як і при будь-якій транзакції. Якщо немає доступу до Інтернету, то оплатіть готівкою. Для цього скористайтеся терміналами «ПриватБанку», City24 або погасіть заборгованість через касу банку.

Дострокове погашення кредиту

Якщо у вас з’являться гроші раніше зазначеної в договорі дати, то погасіть кредит достроково. Компанія Loany позитивно ставиться, і до часткової, і до повної оплати. При цьому не нараховується додаткова комісія. Виставлені відсотки перераховуються, завдяки чому ви внесете набагато менше коштів. Оплачувати достроково вигідно, і постійні клієнти встигли в цьому переконатися.

Наслідки прострочення платежів по кредиту в Loany

Прострочення платежів в Loany загрожує штрафними санкціями. Анулюються діючі промокоди. Якщо затримали платіж на 5 днів і більше, організація вносить вас в список боржників і нараховує штраф (певний відсоток від загальної суми). При подальшому недотриманні зобов’язань компанія Loany передає документи колекторському агентству (рівно через 8 днів прострочення).

Продовження кредиту

Щоб уникнути прострочення, скористайтеся послугою пролонгації. Продовження кредиту є до 23:00 останнього дня оплати. Якщо встигнете вчасно, то збережете хорошу кредитну історію і не зіпсуєте відносини з МФО Loany. В такому випадку не нараховується штраф, і ви не потрапляєте в список боржників.

Період пролонгації вибирайте самостійно в установленому діапазоні. Кількість відстрочок не обмежена. Продовження оформляється в особистому кабінеті. Виберіть дату, оплатіть нараховані відсотки і комісії за відстрочку. При успішному завершенні процесу ви отримаєте СМС на мобільний або лист на електронну пошту з підтвердженням продовження кредиту.

Акції, бонуси і промокоди для клієнтів Loany

В МФО Loany продумана бонусна програма. Тут регулярно стартують акції, роздають промокоди і нараховуються призові бали за виконання договірних умов.

Найперші бонуси покладені за проходження тесту. З його допомогою ви можете перевірити рівень фінансової грамотності та розібратися в сфері кредитування. Для цього ознайомтеся з умовами договору і дайте відповідь на прості запитання. Якщо успішно пройдете тест, бонусний баланс буде поповнено.

Финансовый тест

Також бонуси надають за своєчасне погашення кредиту. Сплачуйте борг зручним способом, і отримуйте призові бали. Їх можна витрачати на погашення комісії і самого кредиту.

Не менш цікава акція «Приведи друга». За кожного нового клієнта нараховується по 150 гривень. Чим більше друзів, тим більше бонусів. Але користувачі повинні подати заявку онлайн і взяти гроші. Перевірити кількість балів можна в особистому кабінеті.

Програма лояльності діє при своєчасній оплаті кредиту. На боржників вона не поширюється і при першому ж простроченні всі бонуси анулюються. Суть в тому, що в міру погашення суми збільшується кредитний ліміт клієнта МФО Loany і знижується процентна ставка.

Відгуки клієнтів про компанію

Відгуки клієнтів важливі для оцінки діяльності компанії Loany. Вони дозволяють зрозуміти, наскільки організація відповідає очікуванням. Позичальники висловлюють свою думку, розповідають про нюанси при створенні особистого кабінету. Ви дізнаєтеся, чи легко взяти гроші в борг, в який час оплачувати кредит, наскільки вигідні акції і промокоди.

Якщо ви не новачок, то допоможіть іншим користувачам зрозуміти принципи роботи компанії Loany. Розкажіть, як багато часу витрачається на те, щоб взяти кредит. Чи складно подавати запити, числитеся ви боржником в інших організаціях, чи можна потрапити в особистий кабінет при втраті пароля – розкрийте максимум інформації, яка відома вам по досвіду співпраці з Loany. Кожен відгук може стати вирішальним при виборі МФО.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле