https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/kreditor/Кредитор XXI
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

Кредитор – умови кредиту, відгуки, контакти

4
відсоток погодження: 92%
0 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «Кредитор XXI»:

Сума першого кредиту
500-5000 гривень
Процентна ставка для першого кредиту
2% на день
Сума повторного кредиту
500-9000 гривень
Процентна ставка для повторного кредиту
2% на день
Строк кредиту
1-30 днів
Час прийому заявок
24/7
Термін розгляду заявок
25 хвилин
Спосіб отримання
на картку Visa або MasterCard
Пролонгація (термін і умови)
при сплаті нарахованих відсотків
Вік позичальника
21-75 років
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт, ІПН
Також знадобиться
картка будь-якого банку, контактна інформація (номер телефону, електронна пошта)
Взяти Кредит

Компанія «Кредитор XXI» працює з 2017 року. Організація видає швидкі кредити на будь-які потреби. За час діяльності компанія видала понад 42 000 позик. Фінансова організація працює на території України, має відділення в великих і маленьких містах. «Кредитор XXI» надає кредити на максимально вигідних умовах. Додатково клієнтам запропоновані акції і промокоди.

Отримати гроші на карту можуть повнолітні громадяни України. Послуга доступна молодим людям і пенсіонерам. Компанія «Кредитор XXI» видає гроші в борг на будь-які цілі:

  • придбання техніки або подарунків;
  • оплату навчання або комунальних послуг;
  • подорожі або ремонт.

При оформленні кредиту не потрібно збирати великий пакет документів. Від позичальника не потрібні довідки і поручителі. Платоспроможність клієнтів перевіряється в «Бюро кредитних історій» та за даними ІПН.

Міста з фізичними відділеннями «Кредитор XXI»

Фізичні відділення компанії «Кредитор XXI» розташовані у великих і маленьких українських містах. Багато філій передбачено в Києві, щоб жителі столиці могли взяти кредит без проблем. Також відділення «Кредитор XXI» розміщені в:

  • Боярці;
  • Борисполі;
  • Вінниці;
  • Житомирі;
  • Вишгороді.

Повний список філій та їх розташування на карті можна подивитися на офіційному сайті компанії. Тут вказані адреси та телефони. Подавати заявку в «Кредитор XXI» можна не тільки при особистому відвідуванні офісу, але і онлайн.

Створення особистого кабінету і подача заявки на кредит

Клієнт отримує гроші в борг після заповнення анкети і схвалення заявки. Для цього потрібно перейти на офіційний сайт. На головній сторінці запропонована форма для вибору точної суми і терміну кредиту. Також на порталі «Кредитор XXI» доступний зручний калькулятор, де розраховуються відсотки і приводиться кінцева дата погашення.

Кредитний калькулятор

Вказавши параметри кредиту, необхідно пройти реєстрацію на офіційному сайті, заповнити та подати заявку онлайн. Позичальник вказує особисті дані, реєструє банківську карту. При повторному оформленні достатньо зайти в особистий кабінет.

Авторизація в особистому кабінеті

Наступний етап – перерахування грошей на картку. При позитивному рішенні «Кредитор XXI» відправляє повідомлення на електронну пошту клієнта. Повідомлення з’являється і в особистому кабінеті. Через 3 – 5 хвилин перекладається кредит на карту.

Нюанси при оформленні кредиту в «Кредитор XXI»

Всім клієнтам компанія пропонує вигідні умови співпраці, про що свідчать позитивні відгуки. Використовується індивідуальний підхід до позичальника, а сучасний онлайн сервіс працює без вихідних.

Максимальна сума, яку можна взяти в «Кредитор XXI», обмежена. При першому зверненні вона не така висока. Якщо позичальник погасить борг без прострочень, то ліміт збільшиться.

Взяти кредит можуть громадяни будь-якого соціального статусу і становища. Клієнти компанії – це підприємці, студенти, фрілансери, пенсіонери. Послуга з кредитування доступна навіть тим українцям, які не оформлені на місці роботи офіційно.

У «Кредитор XXI» можна взяти гроші в борг на будь-який період в запропонованому діапазоні. Але потрібно розрахувати свої можливості, щоб уникнути прострочень. В іншому випадку дані будуть внесені в список боржників. Фінансова установа одночасно приймає тільки одну заявку від клієнта. Після погашення заборгованості можна повторно звертатися в «Кредитор XXI».

Повторна подача заявки на кредит в «Кредитор XXI»

При повторному зверненні формальні питання будуть зведені до мінімуму. Інформація про боржника зберігається на сайті компанії, тому не потрібно знову вводити всі дані. Це ще раз підтверджує, що фінансова організація налаштована на довгострокові взаємини з позичальниками.

Якщо клієнт подає заявку повторно, сума кредиту буде збільшена. Але тільки за умови своєчасно погашення попереднього боргу. Для повторної позики рекомендовано використовувати особистий кабінет на сайті «Кредитор XXI». Знадобиться лише доступ до Інтернету, електронна пошта. Такий спосіб оформлення кредиту максимально зручний.

Відмова у видачі кредиту

Відмову можуть отримати ті клієнти, які не сплачують кредит вчасно. Послуга недоступна при невідповідності віковим обмеженням. Також компанія «Кредитор XXI» не співпрацює з громадянами без українського громадянства.

Відмова може бути обумовлена помилками при заповненні анкети. Перевірка даних – обов’язкова вимога, якщо ви хочете взяти швидкий кредит онлайн. Перегляньте інформацію в особистому кабінеті. Виправте знайдені помилки і подавайте запит знову.

Вказуючи неправдиві дані, позичальник мінімізує свої шанси на отримання грошей. Краще нічого не приховувати і подавати інформацію, яка відповідає дійсності. Навіть скорочення слів в анкеті можуть стати причиною відмови.

Кредит в режимі онлайн не видають, якщо скоринговий бал низький. Для його точного розрахунку система «Кредитор XXI» використовує перевірені алгоритми. Якщо оцінка буде дуже низькою, позичальник не отримає пропозицій від фінансової компанії.

Як оплачувати кредит в «Кредитор XXI»?

Одержуючи певну суму, потрібно вибрати найбільш підходящий метод погашення позики. Серед усіх способів кожен боржник підбере для себе оптимальний варіант.

Якщо немає можливості вийти з дому, то можна оплачувати кредит онлайн (в особистому кабінеті). Альтернативний варіант – термінали самообслуговування. Найвигіднішим способом вважається відвідування відділень організації «Кредитор XXI». При оплаті в філіях компанії немає додаткових комісій.

У касах українських банків теж можна погасити борг. Потрібно тільки вибрати відповідне відділення, вказати реквізити компанії і номер договору.

Ще один варіант – дистанційна оплата кредиту через спеціалізовані сервіси: EasyPay, PayHub, CoinCom, City24. На сайті потрібно вибрати розділ «Банки» – «Кредитор XXI». Вкажіть суму і переведіть гроші.

Дострокове погашення позики

Компанія надає можливість дострокової оплати. Можна погасити кредит раніше встановленого терміну і заощадити певну суму. Оплата перераховується лише за ті дні, коли боржник користувався позиковими коштами. При цьому не накладаються штрафні санкції, не передбачена пеня.

Все про прострочення платежів

Якщо боржник не встигає виконати свої зобов’язання, то має місце прострочення платежу. У разі тривалої несплати погіршується фінансовий рейтинг позичальника, що негативно вплине на його кредитну історію. Істотна затримка оплати загрожує штрафними санкціями від «Кредитор XXI». При простроченні МФО має право подавати інформацію про боржника в колекторські служби. В результаті клієнт більше не зможе скористатися послугами організації і взяти гроші під відсотки.

Продовження кредиту в «Кредитор XXI»

Клієнт може самостійно продовжити термін позики. Для цього боржник сплачує відсотки мінімум за один календарний день і продовжує користуватися позиковими грошима. Пролонгація позбавляє від прострочення, зберігає фінансову репутацію.

При продовженні кредиту в «Кредитор XXI» немає штрафних санкцій, додаткових платежів. Ця послуга підійде клієнтам, які не можуть своєчасно повернути гроші. Переваги в тому, що не збільшується початкова процентна ставка, не погіршується кредитна історія і не подається позов до суду.

Способи пролонгації

Продовжити позику потрібно до моменту закінчення дії договору з «Кредитор XXI». Зробити це можна різними способами: у відділенні фінансової організації або при авторизації в особистому кабінеті. Також для пролонгації мікропозик підійдуть термінали самообслуговування.

Зручно подавати інформацію про продовження кредиту в віртуальному кабінеті. Необхідно вказати термін пролонгації позики, ввести отриманий код. Клієнт оплачує відсотки за обраний період часу, продовжує користуватися позиковими засобами.

У відділеннях «Кредитор XXI» теж запропоновані послуги пролонгації. У філії не потрібно подавати додаткову інформацію або заповнювати заявку, достатньо сплатити відсотки за певний період.

Акції та промокодом в «Кредитор XXI»

«Кредитор XXI» пропонує кредити на вигідних умовах. Плюс в тому, що погасити заборгованість можна достроково, а при повторному зверненні сума кредитування збільшується.

Компанія проводить додаткові акції. Одна з них була приурочена до першої річниці роботи фінансової організації. За умовами акції кожен клієнт міг взяти швидкий кредит за мінімальною процентною ставкою.

При оформленні позики можна ввести промокод. Він являє собою певний набір чисел і букв. При наявності промокоду можна розраховувати на зниження процентної ставки. Бонусна комбінація доступна в e-mail-розсиці або на спеціалізованих форумах. Успішні МФО давно використовують промокоди, не стала виключенням і компанія «Кредитор XXI».

Відгуки клієнтів про «Кредитор XXI»

Відгуки залишають клієнти, які оформляли кредит в режимі онлайн або при особистому відвідуванні офісу. Позитивні коментарі підтверджують надійність і підкреслюють конкурентні переваги «Кредитор XXI». Відгуки представлені на нашому сервісі і на офіційному сайті МФО.

Подаючи заявку на кредит онлайн, багато позичальників бояться допустити помилку. Якщо ви вже співпрацювали з «Кредитор XXI», залиште свій відгук та дайте пораду новачкам. Як правильно заповнити анкету, наскільки швидко гроші надходять на карту? Розкажіть про основні нюанси МФО «Кредитор XXI», включаючи діючі акції, можливість погасити борг достроково.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле