https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/koshelok/КошельОК
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

КошельОК – умови кредиту, відгуки, контакти

4.63
відсоток погодження: 91%
2 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «КошельОК»:

Сума першого кредиту
500-2500 гривень
Процентна ставка для першого кредиту
1.5% на день
Сума повторного кредиту
500-15000 гривень
Процентна ставка для повторного кредиту
1.5% на день
Строк кредиту
7-65 календарних днів (при першому зверненні – до 30 днів)
Час прийому заявок
24/7
Термін розгляду заявок
15 хвилин
Спосіб отримання
на банківську картку
Пролонгація (термін і умови)
до 30 днів при сплаті нарахованих відсотків
Вік позичальника
18-75 років
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт
Також знадобиться
реєстрація в Україні
Взяти Кредит

Вiдгуки про МФО КошельОК

17.05.20 10:12

Сподобалося, що відсоткова ставка трохи менша, ніж у конкурентів. Однак мінімальний термін кредиту – 7 днів, що незручно, коли збираєшся повернути менше ніж за тиждень. Видають досить швидко, але треба завантажити фото документів.

City: Київ

19.04.20 19:12

Вже позичав гроші в Кошельок, а в них з’явився безвідсотковий кредит для нових клієнтів. Коли я брав вперше, такого не було. А взагалі більш менше адекватні відсотки, іноді влаштовують акції і розсилають промокоди, так що можна оформити трохи дешевше.

City: Житомир

Компанія «КошельОК» надає споживчі позики громадянам на умовах фінансового кредиту, тобто, під відсотки. Діяльність фінансової організації «КошельОК» ліцензована Національною комісією, яка здійснює контроль за діяльністю небанківських фінансових установ. Автоматизована система скорингу, яка використовується сервісом «КошельОК», дозволяє схвалювати споживчі кредити онлайн за лічені хвилини. Кількість відмов не перевищує 5%. Всі контакти з позичальниками відбуваються дистанційно, через особистий кабінет.

Хто може подавати заявку на кредит в компанії «КошельОК»

Взяти кредит онлайн в компанії «КошельОК» може кожен, хто відповідає кільком простим вимогам. Основні перераховані в таблиці вище. Крім того, позичальникові необхідно заздалегідь обзавестися картою будь-якого банку. Важливий критерій, що підвищує ймовірність схвалення кредиту – легальний постійний дохід, який підтверджує платоспроможність клієнта. Хороший кредитний рейтинг в бюро кредитних історій також дуже важливий. І звичайно, для підписання кредитного договору необхідно бути право- і дієздатним – в Україні встановити, що людина недієздатна, може лише суд.

Які документи необхідні для оформлення кредиту в «КошельОК»

Взяти гроші в борг у компанії «КошельОК» може кожен. Без надання довідок про доходи або інших документів. Базові документи – паспорт та ідентифікаційний код, але і вони надаються не безпосередньо. Дані з них позичальник вносить під час оформлення онлайн заявки в особистому кабінеті.

Як взяти гроші, якщо заявка схвалена

Коли заявка на кредит схвалена, клієнт може отримати кредит на карту. Вона може бути емітована будь-яким банком України. Головне, щоб картка належала до системи VISA або MasterCard, була іменною і захищеною тризначним кодом на зворотному боці. Ім’я власника карти обов’язково має збігатися з ім’ям, яке ви вводите при реєстрації в особистому онлайн кабінеті. Тобто, якщо у вас немає своєї карти, її потрібно отримати – позичити, навіть у близького родича, не вийде. Крім того, карта повинна пройти прив’язку і верифікацію, в ході якої компанія «КошельОК» переконується, що ви дійсно є власником картки і маєте до неї доступ.

Умови першого і наступних кредитів в компанії «КошельОК»

Головний фактор, що впливає на ймовірність схвалення першого кредиту в компанії «КошельОК» – це кредитний рейтинг. Злісні боржники і неплатники за кредитами в інших фінансових організаціях, які накопичили великі борги, отримають відмову. Тим більше це чекає боржників, які визнані судом банкрутами за рішенням суду – з недавніх пір така норма застосовується в українському законодавстві.

Якщо ж клієнт відповідає всім критеріям, кредит він отримає без проблем. Для того, щоб взяти гроші в борг повторно, необхідно не допускати прострочень по першому кредиту, вчасно оплачувати його. В такому випадку новий кредит можна буде оформити безпосередньо після повернення старого і на більш вигідних умовах.

Вигідні пропозиції та акції для нових і лояльних клієнтів в «КошельОК»

Відстежувати акції компанії «КошельОК» можна в розділі новин, а також на сторінках сервісу в соціальних мережах. Спеціальні акції дають можливість оплачувати кредити на більш вигідних умовах. Персональні акції і пропозиції доступні в особистому кабінеті позичальника.

Міста, в яких є відділення компанії «КошельОК»

Головний офіс компанії «КошельОК» розташований в Київській області, неподалік від Києва. Прийом позичальників в офісі не проводиться. Всі питання щодо видачі та повернення кредитів вирішуються дистанційно – через особистий кабінет, електронну пошту або по телефону.

Як правильно подати заявку в особистому кабінеті позичальника: покрокова інструкція

Подати заявку позичальника

Перебуваючи на головній сторінці сайту «КошельОК», зверніть увагу на кредитний калькулятор. За допомогою форми введення ви можете вибрати суму і термін – і відразу отримати підсумкову суму, яку потрібно погасити до зазначеної тут же дати. Сервіс «КошельОК» пропонує чистий кредит без переплат і незрозумілих комісій: ви платите тільки те, що зазначено в заявці і в договорі. Скріншот форми кредитного калькулятора.

Після натискання на кнопку «Отримати кредит» ви будете перенаправлені на сторінку з анкетою. Вона містить кілька простих кроків. Перший – контактні дані:

 • прізвище, ім’я, по батькові;
 • стать;
 • дата народження;
 • індивідуальний податковий номер;
 • номер телефону (він обов’язково повинен бути активний);
 • електронна пошта;
 • надійний пароль – його необхідно придумати;
 • пункт згоди з інформаційними розсилками – поставивши галочку, ви погоджуєтеся на розсилку акцій і пропозицій на електронну пошту.

Далі необхідно буде ввести особисту інформацію, вказати місце проживання і реєстрації, ввести відомості про місце роботи та розмір доходу. Також важливі пункти стосуються ваших великих витрат – оплата поточних кредитів, оренда житла і т.д. Якщо клієнту складно виконувати вже взяті на себе фінансові зобов’язання, сервіс «КошельОК» може відмовити в кредиті – адже висока ймовірність, що він допустить прострочення.

Крім того, позичальникові потрібно вказувати склад сім’ї, особливо неповнолітніх членів. Чим більше у позичальника дітей, тим, очевидно, вище витрати. Поручителі для укладення договору позики не є обов’язковими, але, якщо позичальникові вдасться знайти поручителя, це значно збільшить шанси на схвалення. Звичайно, поручитель повинен мати бездоганну кредитну історію – боржники не можуть виступати в такій якості.

Контактні дані позичальникаПокрокова інструкція

Останні кроки позичальника – це внесення реквізитів карти і підтвердження умов кредитування – тобто, підписання договору.

Чому сервіс «КошельОК» може відмовити в кредиті

Чим більше інформації про себе надає позичальник, тим вищі шанси. Якщо подавати заявку з недостовірною інформацією або залишити незаповненими важливі пункти – ймовірність відмови різко зростає. Намагайтеся не помилитися в найголовніших полях – ім’я, паспортні дані, реквізити карти. Надання підроблених документів і зовсім тягне за собою не тільки відмову в кредиті, а й кримінальну відповідальність.

Також відмовлять боржнику, що допустив серйозне прострочення в інших установах. Інформація про борги зберігається в бюро кредитних історій, і приховати її не вийде. Компанія «КошельОК» обов’язково перевіряє кожного позичальника, який отримує перший кредит. Те ж саме стосується боржників, які не погасили минулий кредит в «КошельОК».

Відмова чекає за рядом причин тих, чий фінансовий стан не дозволяє розраховувати на своєчасне погашення. Скорингова система оцінює ризики освіти безнадійного боргу, основуючись не тільки на даних позичальника, але і на інших подібних випадках.

Як погасити кредит в компанії «КошельОК»

Сервіс пропонує клієнтам три способи оплачувати кредит. Перший – це особистий кабінет, в якому вам потрібна буде функція «Погашення кредиту». Тут це можна зробити без комісії з банківської картки. Причому не обов’язково використовувати ту ж саму, на яку ви отримали гроші.

Ще один спосіб – переказ готівки через касу банку за реквізитами. Платіж може затриматися – обов’язково збережіть його на випадок, якщо така затримка призведе до утворення прострочення боргу. Швидше буде оплачувати кредит в будь-якому терміналі, наприклад, iBox. Квитанцію обов’язково потрібно зберігати і в цьому випадку, зате реквізити вводити не потрібно.

Що відбувається при виникненні прострочення

Через добу після закінчення терміну дії кредитного договору буде задіяна штрафна ставка по кредиту. Якщо не погасити всю суму, через місяць компанія «КошельОК» нараховує штраф у розмірі половини від суми яка залишилася до погашення. Якщо не платити і далі, кредитний рейтинг боржника впаде, а його справу передають колекторам. Компанія також залишає за собою право подавати в суд. Судові рішення зазвичай приймаються на користь кредитора, і до їх наслідків можна віднести:

 • арешт майна боржника з наступним її продажем;
 • закрите право на виїзд за кордон до повернення боргу;
 • присудження сплачувати кредит за рахунок частини доходу.

Якщо ж у позичальника є вагома причина, наприклад, погіршення стану здоров’я або втрата доходу, і є документ, який це підтвердить, компанія «КошельОК» може запропонувати реструктуризацію боргу. Це означає, що боржник сплачує кредит частинами за графіком, нарахування відсотків і штрафів при цьому припиняється.

Пролонгація кредиту

Набагато вигідніше, якщо у вас не виходить повернути кредит вчасно, скористатися пролонгацією або заморозити виплату, заплативши певну суму заздалегідь. Пролонгація не призводить до неприємних наслідків – штрафам або погіршення рейтингу.

Відгуки клієнтів на нашому сайті

Щоб скласти власну думку про компанії «КошельОК», найкраще почитати відгуки тих, хто користувався її послугами. Це хороший спосіб отримати об’єктивну інформацію з перших рук. Відгуки допомагають не тільки клієнтам – це найбільш дієвий спосіб контролювати і покращувати якість послуг. Якщо у вас є що розповісти, запрошуємо і вас залишити відгук на нашому сайті.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле

Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями
Контактна інформація “КошельОК”:
Графік роботи:
цілодобово та без вихідних
Телефон:
+38(096)238 20 20
Сайт:
koshelok.net