https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/klt-credit/КЛТ КРЕДИТ
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

KLT Credit – умови кредиту, відгуки, контакти

4.58
відсоток погодження: 92%
1 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «КЛТ КРЕДИТ»:

Сума першого кредиту
500-2500 гривень
Процентна ставка для першого кредиту
0.8% на день
Сума повторного кредиту
500-10000 гривень
Процентна ставка для повторного кредиту
1.05-1.62% на день
Строк кредиту
1-30 днів
Час прийому заявок
24/7
Термін розгляду заявок
15 хвилин
Спосіб отримання
на картку Visa або MasterCard
Пролонгація (термін і умови)
10, 20 або 30 днів при сплаті нарахованих відсотків
Вік позичальника
18-75 років
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт, ІПН
Також знадобиться
картка будь-якого банку, контактна інформація (номер телефону, електронна пошта)
Взяти Кредит

Вiдгуки про МФО КЛТ КРЕДИТ

22.03.20 18:04

Місць, де взяти кредит, у нас не так і багато, тому вирішила шукати онлайн. Випадково натрапила на цю компанію і зайняла тут невелику суму. Гроші отримала швидко, якихось додаткових документів, крім паспорту, не треба було. Повернула також онлайн.

City: Вовчанськ

«КЛТ КРЕДИТ» – сервіс експрес-кредитування, що надає мікропозики на території України. Компанія працює з 2015 року, діяльність контролюється наглядовими органами. Переваги організації укладені в простоті подачі і швидкості схвалення заявки, наявності акцій і промокодів, дії програми лояльності.

Клієнтом «КЛТ КРЕДИТ» може стати будь-який громадянин України, який постійно проживає на території країни (виняток становлять жителі АР Крим та зони проведення АТО). У позичальника повинна бути офіційна реєстрація. Кредити видаються тільки повнолітнім громадянам. У разі невідповідності віковому діапазону компанія відмовляє у видачі грошей.

Взяти позику у «КЛТ КРЕДИТ» можуть:

 • громадяни, які не мають постійного місця роботи;
 • студенти;
 • пенсіонери (надаються особливі умови);
 • позичальники «зі стажем», в тому числі, з поганою кредитною історією;
 • громадяни, які претендують на отримання кредиту без поручителів і довідок про підтвердження доходу.

Для пенсіонерів в компанії «КЛТ КРЕДИТ» діють вигідні пропозиції. Вони можуть розраховувати на знижені процентні ставки. Щоб взяти кредит на пільгових умовах, необхідно пред’явити пенсійне посвідчення.

Гроші надаються на споживчі потреби. Однак «КЛТ КРЕДИТ» не обмежує клієнтів у виборі цілей. Головне, щоб позичальник реально оцінював свої можливості і своєчасно погасив борг. Для залучення клієнтів компанія часто влаштовує різні акції, участь в яких дозволяє значно заощадити на обслуговуванні отриманого кредиту.

Міста з фізичними відділеннями «КЛТ КРЕДИТ»

Головний офіс «КЛТ КРЕДИТ» розташований в Києві. В інших містах філій організації немає. Це обумовлено тим, що діяльність ведеться онлайн. Подавати заявку потрібно через Інтернет, а гроші перераховуються на банківську картку.

Створення особистого кабінету і подача заявки на кредит

Подавати заявку і переглядати інформацію про отриманий кредит потрібно через особистий кабінет. Навігація по сайту компанії «КЛТ КРЕДИТ» інтуїтивно зрозуміла. Щоб подати заявку на надання кредиту, потрібно слідувати інструкції.

Перед створенням особистого кабінету скористайтеся кредитним калькулятором. Визначте розмір позики і термін, після чого буде розрахована підсумкова сума до погашення і вказана дата оплати. При наявності промокоду, введіть його у відповідне поле. Якщо вас влаштовують умови, то натисніть на кнопку «Отримати гроші».

Калькулятор кредита

Відкривається нове вікно з реєстраційною формою. Заповніть анкету клієнта максимально точно. Вона складається з шести категорій, в кожній з яких надається особиста інформація.

Контактні дані

На вказаний номер мобільного телефону прийде СМС з кодом підтвердження. Таким чином проводиться верифікація наданих даних. Комбінацію потрібно ввести в спеціальне відділення.

Потім вкажіть дані паспорта. Тут слід бути уважним, так як одна помилка може призвести до відмови в наданні кредиту. Не вводьте дані по пам’яті. Краще взяти паспорт в руки, щоб бачити всі скорочення, заголовні букви і т. д.

Підтвердіть суму і термін кредиту, а потім вкажіть дані особистої банківської карти. Її потрібно верифікувати. На балансі повинно бути не менше 1 гривні. Компанія «КЛТ КРЕДИТ» заблокує випадкову суму. Її розмір потрібно ввести в спеціальне поле.

По завершенні дій відправляється заявка на швидкий кредит онлайн. МФО повідомляє вас про рішення за допомогою СМС-повідомлення або листа на електронну пошту. При схваленні запиту переводиться кредит на карту.

Нюанси при оформленні кредиту в «КЛТ КРЕДИТ»

Одночасно від одного клієнта приймається тільки одна заявка на кредит. При первинному зверненні діють знижені ліміти. Якщо позичальник покаже себе з позитивного боку і погасить борг без прострочень, то компанія «КЛТ КРЕДИТ» збільшить доступну суму.

Повторна подача заявки на кредит

Повторну заявку на надання кредиту можна подавати в «КЛТ КРЕДИТ» тільки після повного погашення попереднього боргу. Запит оформлюється в особистому кабінеті. При цьому буде витрачено менше часу, тому що не потрібно знову створювати анкету.

Алгоритм дій не змінюється. Клієнтові потрібно вказати суму і період, дочекатися рішення компанії «КЛТ КРЕДИТ». При схваленні кошти перераховуються на карту протягом 3 – 5 хвилин.

Відмова у видачі кредиту

За статистичними даними схвалюється більш 90% заявок на кредит. Але не виключені відмови. Компанія «КЛТ КРЕДИТ» відхиляє запити без пояснення причин. В основному проблеми укладені в помилках при введенні особистої інформації. Це можуть бути помилки в ПІБ, номер паспорта, місце проживання або реєстрації. Система сприйме помилку, як завідомо неправдиві дані. Взяти кредит не вийде за відсутності громадянства, не відповідність віковим обмеженням, наявності чинного кредиту в МФО «КЛТ КРЕДИТ».

Якщо отримано відмову, потрібно самостійно перевірити відомості в анкеті. У ній не повинно бути порожніх полів, також неприпустимі помилки в особистих даних. Виявивши помилку, виправте її та збережіть зміни. Тепер можна подавати запит на кредит ще раз.

Як оплачувати кредит в МФО «КЛТ КРЕДИТ»?

Прострочення по кредиту призводить до штрафних санкцій, тому сплачувати борг потрібно своєчасно. Щоб погасити позику в «КЛТ КРЕДИТ», запропоновано кілька варіантів:

 • онлайн через особистий кабінет (з використанням картки банку);
 • через термінали самообслуговування «ПриватБанку»;
 • готівкою у відділенні будь-якого банку.

Сплачуючи борг, потрібно взяти до уваги терміни переказу коштів. При використанні особистого кабінету гроші перераховуються одразу. При погашенні через банк або термінали можливе збільшення термінів до трьох днів.

Дострокове погашення позики в «КЛТ КРЕДИТ»

Дострокове погашення кредиту – один з найкращих варіантів взаємодії клієнта з компанією «КЛТ КРЕДИТ». В такому випадку не виникає проблем з простроченням. Крім того, перераховуються відсотки по кредиту. Вони стягуються тільки за фактичний час використання позики. Додаткові комісії не нараховуються, клієнт не потрапляє в список боржників.

Все про прострочення платежів в «КЛТ КРЕДИТ»

Прострочення – недотримання договірних умов. Покупець не дотримується графіку виплат по кредиту, за що нараховується штраф. Але наслідки для боржника наступають тільки через 24 години з кінцевої дати погашення. Якщо за цей час позичальник встигне внести кошти, то вони будуть прийняті за стандартними умовами.

При простроченні збільшується відсоток за користування кредитом, перестають діяти акції і промокоди. Боржник зобов’язаний погасити позику, а також нараховану комісію і пеню. Якщо умови ігноруються, то компанія «КЛТ КРЕДИТ»:

 • передає інформацію про позичальника в «Бюро кредитних історій», боржник автоматично потрапляє в «чорний список» усіх фінансових організацій в країні. Взяти позику після цього буде проблематично;
 • може передати право вимоги боргу за договором третім особам (колекторським агентствам);
 • має право подавати на боржника позов до суду.

Щоб уникнути неприємностей, потрібно своєчасно оплачувати кредит. При виникненні форс-мажорних ситуацій краще звернутися до менеджера МФО «КЛТ КРЕДИТ», щоб знайти оптимальне рішення проблеми.

Продовження кредиту в «КЛТ КРЕДИТ»

Якщо у боржника немає можливості погасити кредит вчасно, то можна скористатися пролонгацією. Щоб не допустити прострочення, потрібно продовжити період використання позики. При цьому не нараховуються штрафи, не псується кредитна історія. Для пролонгації в «КЛТ КРЕДИТ» необхідно сплатити нараховані відсотки. Їх суму можна переглянути в особистому кабінеті або уточнити у менеджерів. МФО дозволяє позичальникам продовжувати кредити необмежену кількість разів.

Способи пролонгації

Для пролонгації кредиту боржнику потрібно зв’язатися з фахівцями компанії за дві доби до дати погашення позики. Для зв’язку з консультантами можна зателефонувати за телефонами, вказаними на сайті. Менеджери проінструктують з приводу подальших дій. Ще один варіант – авторизуватися в особистому кабінеті, перейти у вкладку з кредитами і оплатити через банківську карту.

Акції та промокоди в «КЛТ КРЕДИТ»

У «КЛТ КРЕДИТ» діють вигідні акції і роздають промокоди. Пропозиції від компанії регулярно змінюються. За їх оновленням потрібно стежити на сайті. Акції МФО спрямовані на заохочення позичальників. Учасникам запропоновано знижки на комісію, знижені відсотки. Одна з касових операцій – реферальні заохочення з плаваючою ставкою винагороди.

Промокоди можна використовувати тільки один раз. Вони вводяться в відповідне поле при реєстрації або поданні запиту на кредит. Знайти промокоди можна на форумах (дивіться відгуки) або в e-mail розсилці. При їх використанні знижуються відсотки за позикою, і вам доведеться сплачувати меншу суму.

Відгуки клієнтів про «КЛТ КРЕДИТ»

Відгуки клієнтів про «КЛТ КРЕДИТ» представлені на нашому порталі та інших фінансових сервісах. Їх залишають реальні користувачі, які хочуть поділитися своєю думкою про роботу компанії. У відгуках можна знайти корисну інформацію про те, як краще взяти швидкий кредит онлайн, чим загрожує прострочення, наскільки легко подавати запит.

Після співпраці з «КЛТ КРЕДИТ» розкажіть про всі нюанси. Вкажіть у відгуку, що сподобалося при роботі з організацією, чи відповідає вона високому рейтингу, як швидко був перерахований кредит на карту. Допоможіть визначитися тим, хто хоче взяти гроші в борг онлайн.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле

Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями
Контактна інформація “КЛТ КРЕДИТ”:
Графік роботы:
Клієнтська підтримка: з 09:00 до 18:00
Телефон:
0 (800) 21-73-73, +38(066)144 73 73, +38(096)144 73 73, +38(063)144 73 73
Сайт:
kltcredit.ua