https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/kf-ua/KF.UA
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

KF.UA – умови кредиту, відгуки, контакти

4
відсоток погодження: 95%
4 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «KF.UA»:

Сума першого кредиту
500-10000 гривень
Процентна ставка для першого кредиту
0.1%
Сума повторного кредиту
500-10000 гривень
Процентна ставка для повторного кредиту
0.01% на день
Строк кредиту
до 30 днів
Час прийому заявок
24/7
Термін розгляду заявок
15 хвилин
Спосіб отримання
на картку Visa або MasterCard
Пролонгація (термін і умови)
до 30 днів при умові сплати нарахованих відсотків
Вік позичальника
18-65 років
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт, ІПН
Також знадобиться
картка будь-якого банку, контактна інформація (номер телефону, електронна пошта)
Взяти Кредит

Вiдгуки про МФО KF.UA

09.10.20 12:37

Кілька місяців назад стала безробітною. Заощадження швидко закінчилися і прийшлося звертатися за короткостроковим кредитом. В Компаньйон Фінанс легко отримати гроші, проте не слід очікувати, що тут кращі умови, ніж в інших МФО. Ви все одно платите за користування чужими коштами.

City: Київ

30.09.20 8:19

При першому зверненні обіцяють низькі відсотки, але в договір включають оплату незрозумілих послуг, від яких неможливо відмовитися. Навіть при достроковому погашенні був вимушений переплатити кілька сотень гривень. Дзвінок з цього приводу в кол-центр теж не приніс ніякого результату.

City: Калуш

04.03.20 9:13

Брав кредит вперше. Знав про великі відсотки МФО, тому шукав таке, де новим клієнтам надають безвідсотковий кредит. Узяв 3 500 гривень. Хоч кредит і безвідсотковий, але кожен день нараховували по кілька гривень. За три тижні заплатив менше 100 гривень.

City: Шостка

24.02.20 9:14

Звернулася в Компаньон Фінанс, бо бачила відділення в місті. Проте вирішила брати гроші онлайн, так швидше і зручніше. Коли повертала гроші, виявилося, що повинна доплатити за якусь послугу. Можливо, не побачила її при оформлені, але якось неприємно. Уважно читайте умови.

City: Вінниця

Компанія KF.UA займається кредитуванням населення. Фінансова організація видає швидкі позики, працюючи на території України. Компанія веде діяльність за ліцензією, виданою Нацкомфінпослуг в травні 2018 року. Переваги МФО укладені в швидкому розгляді заявок, широкому віковому діапазоні клієнтів, наявності акцій і промокодів. Понад 150 філій компанії KF.UA розташовані в різних містах України.

Взяти кредит в компанії KF.UA можуть повнолітні клієнти незалежно від місця роботи і соціального статусу. У МФО не потрібні поручителі і довідки про доходи. Відсутність необхідності в зборі великого пакета документів дозволяє отримати гроші в борг навіть тим, кому з 100% вірогідністю відмовить банк.

Клієнтами МФО KF.UA можуть стати: офісні працівники, студенти, пенсіонери, власники бізнесу, жінки в декреті. Головне – наявність стабільного доходу (навіть якщо він нічим не підтверджений). Платоспроможність перевіряється запитом до «Бюро кредитних історій» та переглядом даних ІПН.

Міста з фізичними відділеннями KF.UA

Головний офіс компанії KF.UA розташований в Києві. Також передбачено понад 150 відділень у різних містах України. Жителі 23 областей (Вінницької, Закарпатської, Львівської, Одеської, Херсонської та ін.) Можна відвідати філію фінансової організації та подати заявку на кредит. Але в цілях економії часу завжди можна оформити запит онлайн через особистий кабінет.

Етапи подачі заявки на кредит в KF.UA

Подаючи заявку на кредит, потрібно дотримуватися певних правил. Спочатку вкажіть бажану суму в спеціальному полі на головній сторінці сайту. При першому запиті діють пільгові умови. Підсумкову суму виплат можна переглянути в кредитному калькуляторі. Якщо все влаштовує, натисніть на кнопку «Отримати позику».

Отримати кредит від KF.UA

Ви перейдете до реєстраційної форми, де потрібно ввести особисті дані. Інформація повинна бути точною і актуальною. Якщо при перевірці буде виявлено невідповідності, то ви отримаєте відмову у видачі позики. На вказаний в анкеті номер телефону прийде СМС-повідомлення з кодом для введення в спеціальне поле.

Заявка на кредит

Заповнюючи паспортні дані, будьте дуже уважні. Всього одна помилка може послужити причиною відмови. Кожна цифра і буква повинна відповідати тим відомостям, які наведені в офіційному документі. Це відноситься і до інформації про банківську картку. Після введення даних потрібно пройти верифікацію. Компанія KF.UA заблокує на рахунку до 1 гривні. Ваше завдання – вказати цю суму в спеціальному блоці. Через 10 – 15 хвилин гроші знову будуть доступні.

Після виконання всіх дій запит відправляється на розгляд. Вам не доведеться довго чекати рішення, а відповідь прийде у вигляді СМС на мобільний телефон або повідомлення на електронну пошту. Якщо компанія KF.UA схвалить заявку, то ви отримаєте кредит на карту.

При відсутності доступу до Інтернету можна звернутися в будь-яке відділення МФО. Відвідайте найближчу філії, прихопивши з собою необхідні документи. Менеджери допоможуть скласти запит, а рішення буде прийнято в короткі терміни. Гроші ви отримаєте одразу (готівкою).

Нюанси при оформленні кредиту

Подаючи запит на кредит онлайн, візьміть до уваги вимоги компанії. Вам необхідно вказувати тільки особисті дані, включаючи інформацію про карту банку. Користуватися чужими документами суворо заборонено.

Якщо у вас погана кредитна історія, то позика все одно може бути схвалена. Основна вимога МФО KF.UA укладена у виконанні договірних умов. В іншому випадку буде нараховано штраф, а ви перейдете в категорію боржників.

Якщо вирішите відмовитися від кредиту, то зробіть це на етапі оформлення запиту. Після надходження грошей на карту або їх видачі в філії готівкою ви зобов’язані погасити борг і відсотки. Оплачувати потрібно своєчасно, щоб уникнути прострочення.

Повторна подача заявки на кредит KF.UA

Подаючи повторний запит на кредит онлайн, не потрібно знову створювати особистий кабінет. Тепер вхід в профіль здійснюється за логіном і паролем. Після авторизації переходьте до вкладки з кредитами і вкажіть бажані параметри (суму, термін). Якщо є промокод, то введіть його в спеціальне поле. Ви отримаєте знижку на комісію і заощадите бюджет.

Повторний запит буде схвалено в разі своєчасного погашення попереднього кредиту. Але при наявності прострочень можлива відмова. Виконуючи умови договору, ви забезпечуєте собі надійне і тривале співробітництво з компанією KF.UA.

Відмова у видачі позики

Не всі клієнти отримують схвалення. Нерідко МФО відмовляє у видачі кредиту, на що є поважні причини. До них відносяться:

  • відсутність громадянства України;
  • помилки при заповненні анкети;
  • невідповідність віковим критеріям;
  • прострочення за попереднім кредитом.

Компанія KF.UA не розголошує причини відмови. Але кожен клієнт може самостійно перевірити свою анкету, виявити помилки і внести зміни. Після активації послуги в особистому кабінеті доступна повторна подача запиту.

Як оплачувати борг в компанії KF.UA: кілька варіантів

Ви повинні оплачувати кредит своєчасно. В іншому випадку за вами закріплюється прострочення. Погасити борг можна онлайн і готівкою. Для цього запропоновано такі варіанти:

  • через особистий кабінет (за допомогою карти);
  • в одному з відділень компанії KF.UA;
  • через термінали IBox, TYME;
  • в будь-якому банку України.

Якщо скористаєтеся банківським переказом або терміналами, то оплачуйте заздалегідь. Не залишайте погашення боргу на останній день, так як можливі затримки при переказі коштів. Обов’язково зберігайте чек, щоб при виникненні форс-мажорної ситуації довести факт оплати.

Дострокове погашення кредиту

Фінансова організація KF.UA не забороняє клієнтам погашати кредит достроково. Вносити гроші можна частинами або повною сумою. Не важливо, що в договорі вказана певна дата. Нею можна знехтувати, якщо користувач бажає розплатитися раніше. При цьому не нараховуються додаткові відсотки, не передбачені інші штрафи. Наявна комісія перераховується, і клієнт погасить меншу суму в порівнянні з вказаною в договорі.

Все про прострочення платежів

Прострочення платежів в KF.UA неприпустиме. Вона є прямим порушенням договірних умов. В такому випадку ви потрапите в список боржників і позбудетеся пільг. Не зараховуються акції і промокоди, вносяться зміни в кредитну історію. Ставка збільшується за кожен день прострочення. Наступного разу ви не зможете взяти позику або ліміти будуть значно знижені.

Краще взяти кредит на більший термін і погасити його вчасно. Подаючи запит, вкажіть пару зайвих днів. Адже не виключена затримка зарплати та інші непередбачені ситуації. Майте на увазі, що компанія KF.UA може подати на боржника позов до суду.

Продовження кредиту в KF.UA

Якщо не можете вчасно погасити борг, скористайтеся послугою пролонгації. Вона доступна кожному клієнту KF.UA, а оформляти продовження потрібно в останній день оплати. При цьому не псується кредитна історія, ви не станете боржником і зможете взяти ще одну позику в подальшому. Для продовження кредиту потрібно оплатити вже нараховані відсотки.

Способи пролонгації

Ви можете пролонгувати позику всіма доступними способами. Якщо зручно, скористайтеся особистим кабінетом і оплачуйте відсотки з карти. Також можна оформити продовження в одній з філій KF.UA. При відсутності часу на відвідування відділення скористайтеся терміналами або оплатіть в касі будь-якого банку. Але для цього потрібно знати реквізити МФО і номер договору.

Акції та промокоди в KF.UA

Для клієнтів KF.UA діють щедрі акції. Вони спрямовані на залучення нових користувачів і заохочення постійних позичальників. Але вигідні пропозиції не поширюються на боржників.

Завдяки продуманій програмі лояльності зменшується відсоткова ставка. За кожен своєчасно погашений кредит надається знижка. Є кілька рівнів лояльності.

У KF.UA популярна акція «Приведи друга». За кожного нового клієнта, який прийшов по вашій рекомендації і взяв швидкий кредит, видається промокод. Він надає знижку на комісію.

Відгуки клієнтів про KF.UA

Відгуки реальних позичальників – це ваш шанс сформувати думку про організацію і зрозуміти, чи варто з нею співпрацювати. Користувачі пояснюють у своїх коментарях, як подавати запити і отримати максимальну ймовірність схвалення кредиту. У відгуках зазначено, наскільки точно KF.UA дотримується умов договору. Кожен коментар допоможе оцінити роботу фінансового сервісу і прийняти рішення про співпрацю.

Якщо ви вже брали кредит в KF.UA, то залиште свій відгук. Опишіть всі нюанси співпраці з організацією. Що вас влаштувало, що потребує доопрацювання? Правдиві і повні відгуки незамінні для новачків. Напишіть коментар про подачу заявок онлайн, про діючі акції – важлива будь-яка думка.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле