https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/keshinskij/Cashinsky
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

Кешинскій – умови кредиту, відгуки, контакти

4.5
відсоток погодження: 93%
1 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «Cashinsky»:

Сума першого кредиту
800-1000 гривень
Процентна ставка для першого кредиту
0.01% на день
Сума повторного кредиту
800-5000 гривень
Процентна ставка для повторного кредиту
1.9% на день
Строк кредиту
до 30 днів
Час прийому заявок
24/7
Термін розгляду заявок
14 хвилин
Спосіб отримання
на картку Visa або MasterCard
Пролонгація (термін і умови)
при сплаті нарахованих відсотків
Вік позичальника
від 18 років
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт, ІПН
Також знадобиться
картка будь-якого банку, контактна інформація (номер телефону, електронна пошта)
Взяти Кредит

Вiдгуки про МФО Cashinsky

18.05.20 14:47

Звернувся в Кашинський завдяки рекламі у Фейсбуці. Вона була яскравою і прикольною, чім і зачепила мене. Перейшов на сайт, подивився умови і вирішив тут позичати. Отримав гроші на картку досить швидко, через кілька днів маю повертати. Поки що усім задоволений.

City: Миколаїв

МФО Cashinsky – сучасний фінансовий сервіс (онлайн), який дозволяє брати невеликі кредити на лояльних умовах. Компанія надає позики жителям України, не вимагаючи поручителів і довідок про підтвердження доходу. Для клієнтів діють вигідні пропозиції, проводяться акції та роздаються промокоди. Завдяки якісній і оперативній роботі компанія завоювала високий рейтинг і отримала хороші відгуки.

Компанія видає кредити на короткі терміни, і для цього не потрібно готувати великий пакет документів. Відвідування відділень теж не потрібно. Подати заявку на розгляд можна онлайн. Основні вимоги МФО прості, а тому взяти гроші в борг можуть позичальники різних категорій.

Кредит видається не тільки працевлаштованим особам, а й пенсіонерам, студентам, жінкам в декреті. Це дозволяє вирішувати фінансові проблеми без необхідності надання довідки про доходи. Цілі позики різні: ремонт, оплата медичних послуг, подорожі і т.д.

Міста з фізичними відділеннями Cashinsky

Головний офіс Cashinsky знаходиться в Києві. Даних про відділення в інших містах і регіонах немає. Але клієнти можуть подавати заявку на кредит онлайн, що спрощує завдання і позбавляє від необхідності ходити в філії. Отримати більш детальну інформацію або вирішити виниклі питання можна за вказаним на сайті телефоном або в чаті служби підтримки.

Етапи створення особистого кабінету і подачі заявки на кредит

При необхідності взяти кредит створіть особистий кабінет і заповніть форму. Спочатку вибирайте суму. Параметр лімітований і при першому зверненні він мінімальний. Якщо оплачувати без прострочень, то сума збільшується.

Моментальний кеш на карту

Для створення особистого кабінету необхідно пройти процедуру простої і швидкої реєстрації, де потрібно вказати персональні дані.

Створити безкоштовно аккаунт

Потім переходьте до заповнення заявки. Запит можна оформити на сайті онлайн. Для цього потрібно заповнити детальну анкету позичальника. Відомості вносяться тільки в тому випадку, коли заява подається вперше.

Для підтвердження даних банківської карти необхідно зробити переказ в 1 грн за вказаними реквізитами. Це потрібно для ідентифікації особи власника картки. Через 5 – 10 хвилин гроші повертаються. Після схвалення потрібно перевірити свою картку. Через кілька хвилин після запиту зараховується сума, яку можна зняти в будь-якому банкоматі.

Cashinsky піклується про конфіденційність клієнтів. Дані користувачів і банківських карт не розголошуються, доступ третіх осіб до інформації заборонений. Cashinsky працює на умовах чесних і безпечних угод.

Нюанси при оформленні кредиту

Компанія працює цілодобово, дані користувачів обробляються і в вихідні, і в святкові дні. Клієнти можуть отримати кредит в будь-який час, але тільки при виконанні вимог і відповідно заявленим критеріям. Кожен користувач може подати тільки один запит. Повторні заявки приймаються після погашення попереднього боргу.

Повторна подача заявки на кредит в Cashinsky

Якщо ви хочете повторно скористатися послугами МФО, то не потрібно реєструватися знову. Подавайте заявку через особистий кабінет на сайті Cashinsky. Повторне отримання кредиту має ряд переваг.

Верифікація банківської карти не потрібна. В особистому кабінеті зберігається інформація про користувача і його платіжні реквізити. Якщо того вимагає ситуація, можна змінити номер карти. У такому випадку необхідна одноразова верифікація.

Сума кредитного ліміту буде збільшена. Чим частіше позичальник бере гроші в борг і віддає їх в строк, тим краще його історія. У МФО буде більше довіри до такого клієнта.

Гарна кредитна історія дозволяє збільшити шанси на отримання наступних позик.

Подавати повторну заявку в Cashinsky простіше і швидше, ніж при першому оформленні кредиту. При цьому умови кредитування для постійних клієнтів вигідніші – діє знижка на комісію.

Відмова у видачі кредиту в Cashinsky

Cashinsky- компанія, яка намагається увійти в становище клієнта і видати кредит онлайн. Відмова в оформленні позики – велика рідкість. За статистикою гроші отримують 92% користувачів, які подали заявку в МФО.

Якщо ви хочете взяти кредит вперше, ознайомтеся із загальними правилами схвалення будь-якого запиту.

В анкеті не повинно бути неправдивих даних і друкарських помилок. Первинна обробка особистих даних здійснюється системою, тому недостовірні відомості в прізвищі або номері банківської картки призводять до відхилення заявки. Не поспішайте при введенні даних. Помилка призведе до того, що запит доведеться робити повторно.

Приділіть належну увагу перевірці інформації про банківську карту. Помилково вказаний термін дії або інша інформація приведуть до відхилення запиту. На балансі карти має бути не менше 2 гривень.

При поганій кредитній історії МФО Cashinsky все одно може видати позику. Але зловживання простроченням призведе до того, що з вами відмовиться співпрацювати навіть найлояльніша компанія. Погашайте борг вчасно і зберігайте позитивний рейтинг.

Відхилення заявки на кредит можливо тільки з вагомої причини. Обов’язково зв’яжіться з оператором гарячої лінії, якщо вважаєте, що вам відмовили помилково. Консультанти технічної підтримки клієнтів чергують цілодобово і завжди раді допомогти вирішити будь-які проблеми.

Як оплачувати кредит в Cashinsky?

Запропоновано три основні варіанти для повернення боргу за кредитним договором. Жоден з них не вимагає відвідування офісу компанії і передачі грошей співробітникам Cashinsky. Ви можете погасити борг банківською карткою через особистий кабінет. Інструкцію приведено нижче.

Повернути кредит картою

Також ви можете оплачувати кредит банківським переказом. Як це зробити – дивіться нижче.

Повернути кредит через банк

Останній варіант – через банківську систему «Приват24», якщо ви володієте картою «ПриватБанку». Інструкцію дивіться нижче.

Запропоновані способи прості і дозволяють погасити заборгованість, навіть якщо користувач знаходиться в іншій країні.

Дострокове погашення кредиту в Cashinsky

Ви можете погасити кредит достроково. Внесіть суму частково або повністю одним із зазначених вище методів. Компанія Cashinsky перераховує нараховані відсотки, а тому при достроковому погашенні ви витратите менше коштів порівняно з початковими даними в договорі. При цьому не нараховується пеня, і не діють штрафи.

Все про прострочення платежів

МФО Cashinsky застосовує штрафні санкції до позичальників, які не сплачують кредит в строк. Сумлінних клієнтів це не стосується. Але для боржників автоматично збільшується відсоткова ставка, починаючи з першого дня прострочення. У разі невиплати кредиту і нарахованих відсотків компанія Cashinsky подає позов до суду або передає позику колекторам. При повторному запиті шанси боржника на отримання грошей мінімальні.

Продовження кредиту в Cashinsky

Прострочений кредит призводить до підвищення відсоткової ставки і інших санкцій. Співробітники Cashinsky розуміють, що життєві обставини можуть бути несприятливими і застати зненацька. Якщо ви хочете продовжити кредит і впевнені, що зможете виплатити його пізніше, скористайтеся послугою пролонгації.

Продовження позики в Cashinsky – це збільшення терміну використання коштів. Для оформлення пролонгації потрібно виплатити нараховані відсотки. Переваги продовження укладені в тому, що ви не потрапляєте в категорію боржників, не зіпсується кредитна історія.

Акції та промокоди в Cashinsky

Для постійних клієнтів і новачків запропоновані акції і промокоди. Вони дозволяють знизити відсоток або збільшити допустимі ліміти. Щоб промокод діяв, достатньо активувати його через сайт. Дізнатися про найближчі акції можна в розсилці по електронній пошті або безпосередньо на сайті. Промокоди доступні на тематичних форумах. Просто переглядайте відгуки, і шукайте бонусні комбінації.

Щоб регулярно отримувати розсилку з інформацією про вигідні промокоди, конкурси та акції, досить підписатися на новини Cashinsky. Але користувачі не можуть брати участь в розіграшах призів, якщо не будуть вчасно погашати борг.

Відгуки клієнтів про Cashinsky

Відгуки клієнтів про фінансовий сервіс Cashinsky дозволяють вникнути в роботу компанії, отримавши інформацію від реальних позичальників. Користувачі розповідають, як взяти швидкий кредит на карту, як його погасити онлайн або готівкою. Боржники пояснюють, чим загрожує прострочення і як його уникнути. Ви отримаєте відповіді на всі питання і зрозумієте, чи підходять вам умови МФО.

Після співпраці з організацією залиште свої відгуки. Наскільки просто подавати запит, чи швидко взяли позику? Розкажіть, якими способами оплачували. Можливо, були прострочення, і ви потрапили в список боржників. Як виходили з ситуації, чи допомогли вам менеджери? Важливий кожен відгук, тому не пошкодуйте пари хвилин і поділіться особистою думкою.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле