https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/kachaj-groshi/КАЧАЙ ГРОШІ
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

Качай Гроші – умови кредиту, відгуки, контакти

4.4
відсоток погодження: 89%
5 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «КАЧАЙ ГРОШІ»:

Сума першого кредиту
500-4000 гривень
Процентна ставка для першого кредиту
0.01% на день
Сума повторного кредиту
500-7000 гривень
Процентна ставка для повторного кредиту
1.3-2.0% на день
Строк кредиту
5-30 днів
Час прийому заявок
24/7
Термін розгляду заявок
10 хвилин
Спосіб отримання
на картку Visa або MasterCard
Пролонгація (термін і умови)
до 30 днів при сплаті нарахованих відсотків
Вік позичальника
18-65 років
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт, ІПН
Також знадобиться
картка будь-якого банку, контактна інформація (номер телефону, електронна пошта)
Взяти Кредит

Вiдгуки про МФО КАЧАЙ ГРОШІ

04.11.20 15:24

Не вистачало тисячі гривень до зарплати, а це ще й сталося після новорічних свят, всі друзі або вже всьо розтринькали, або кудись поїхали. Виходу в мене іншого не було – взяв мікрокредит. Після заповнення анкети, без поручителів та довідки про доходи видали 1000 грн. Незадоволений тільки тим, що обіцяли безвідсотковий кредит, а насправді заплатив за нього біля 200 грн.

City: Київ

23.10.20 19:56

Звертався в Качай Гроші тільки через те, що в них отримати гроші можна навіть з поганою кредитною історією. Оскільки в мене кілька років назад були проблеми зі своєчасним погашенням кредиту в банку і не хотілося гаяти час, звернутися відразу в Качай Гроші. Залишив заявку, і буквально через хвилин 10 гроші були на картці.

City: Івано-Франківськ

15.06.20 11:39

Працюю фрілансером, і так сталося, що затримали зп за проект. Оскільки гроші закінчилися, вирішив звернутися сюди. Потрібну суму видали без усіляких зайвих питань. Як тільки отримав зп, одразу ж все повернув, тому заплатив небагато.

City: Старобільськ

11.05.20 17:39

Працюю неофіційно, тому не можу надавати довідки про доходи. Через це коли потрібні гроші, звертаюся в Качай Гроші. Вже кілька разів мені допомагав цей сервіс. В перший раз були найвигідніші умови, а потім відсоток став вищим. Але так у всіх, тому беру тільки тут, щоб не сумніватися, дадуть мені позику в іншій компанії чи ні.

City: Новомосковськ

02.05.20 15:38

Звертався в банк, але там мені відмовили, плюс ще купу часу на то витратив. В Качай Гроші все оформив онлайн за кілька хвилин. Роботою сервісу залишився задоволеним. Можна скористатися достроковим погашенням. Але відсотки все ж таки вищі, ніж у тому ж банку, тому поставив 4.

City: Луцьк

Компанія «КАЧАЙ ГРОШІ» заснована в 2018 році. Діяльність організації укладена в наданні кредитів в режимі онлайн. МФО працює на території України та обслуговує різні категорії населення. Компанія «КАЧАЙ ГРОШІ» охоплює всю країну, оскільки працює без прямого контакту з клієнтами. Переваги МФО виражені гнучкою відсотковою ставкою, наявністю акцій і промокодів.

Кредити від фінансової компанії «КАЧАЙ ГРОШІ» доступні всім категоріям населення. Це є важливою перевагою мікропозик. Наприклад, стати клієнтами МФО можуть студенти, пенсіонери, підприємці, жінки в декреті.

У «КАЧАЙ ГРОШІ» не потрібно документальне підтвердження доходу. Позичальникам не потрібно оформляти довідки з місця роботи або залучати поручителів. Відповідно, послуги від «КАЧАЙ ГРОШІ» доступні для всіх. Рівень заробітку, наявність майна або кількість утриманців не має значення.

Кредити видаються без підтвердження їх цільового витрачання. Це означає, що отримані кошти можна витрачати на свій розсуд. Наприклад, позичальники можуть вирішувати поточні проблеми, оплачувати комунальні послуги, ремонтувати авто або придбати путівку на відпочинок.

Міста з фізичними відділеннями «КАЧАЙ ГРОШІ»

Головний офіс розташований в Києві. Клієнти можуть відвідати його з метою отримання інформації або для вирішення деяких ситуацій. Адреса та режим роботи вказані на офіційному сайті.

В інших містах відділень немає. Але компанія «КАЧАЙ ГРОШІ» їх не потребує. У МФО можна отримати кредит онлайн. Такий підхід зручний клієнтам, адже їм не потрібно відвідувати офіс, витрачати час. Всі позики видаються віддалено на підставі заповненої заявки.

Етапи створення особистого кабінету і подачі заявки на кредит

Клієнти «КАЧАЙ ГРОШІ» можуть взяти кредит на певну суму. При першому зверненні за позикою ліміти мінімальні, але зате гроші в борг видаються на пільгових умовах. Якщо своєчасно оплачувати кредит і уникати прострочень, то доступна сума збільшиться при повторних заявках.

Умови кредитування

Процес подачі запиту на кредит і отримання грошей відрізняється простотою і зручністю. Він не викличе труднощів навіть при першому зверненні за позикою. Етапи оформлення кредиту такі:

  • базовою умовою є реєстрація і створення особистого кабінету. Аккаунт необхідний для отримання відомостей по кредитах, інформування клієнта «КАЧАЙ ГРОШІ» про акції, дострокове і поточне погашення. Створення особистого кабінету відбувається автоматично після процедури ідентифікації. Потрібно вказати персональні дані, адресу електронної пошти і номер банківської карти. На e-mail прийде лист для підтвердження реєстрації. При переході по посиланню, особистий кабінет буде створений, і позичальник може подати заявку на кредит;
  • підставою для видачі грошей є анкета. Вона заповнюється в особистому кабінеті клієнта на сайті компанії «КАЧАЙ ГРОШІ». Запитувана інформація пов’язана з персональними даними позичальника, його ідентифікаційним номером, сімейним станом. Необхідно вказати місце роботи, приблизний дохід, наявність майна. Однак відомості не потребують документального підтвердження;
  • в заявці на кредит онлайн потрібно відобразити ту суму, яка необхідна позичальнику;
  • після заповнення заявки в особистому кабінеті, вона відправляється на розгляд. Процес повністю автоматизований і в ньому не беруть участь фахівці компанії. Тому клієнт отримує відповідь в короткі терміни. Відсоток схвалення перевищує 90%;
  • при позитивному рішенні приходить відповідь на електронну пошту або мобільний номер. Протягом 5 хвилин переводиться кредит на карту.
Вхід до особистого кабінету

При цьому сума позики може бути меншою в порівнянні з тією, яку запитував користувач. Ліміти встановлюються організацією.

Весь процес (від подачі заявки до нарахування позикових коштів) займає мінімум часу. Це надає можливість взяти кредит без особливих проблем, що стало основою позитивних відгуків про «КАЧАЙ ГРОШІ».

Нюанси при оформленні кредиту

Клієнти компанії можуть подавати тільки одну заявку. Відправка двох або більше запитів на отримання кредиту не допускається. Якщо погасити наявний борг, можна в той же день звертатися за видачею нової позики.

Повторна подача заявки на кредит в «Качай ГРОШІ»

Подаючи повторну заявку на кредит онлайн в компанії «КАЧАЙ ГРОШІ», користувач витратить менше часу. Це пов’язано з тим, що не потрібно знову заповнювати анкету і верифікувати дані. Подавати запит необхідно в особистому кабінеті клієнта. Але послуга доступна тільки в тому випадку, якщо боржник розплатився з попереднім кредитом і йому знову потрібні гроші. При цьому не допускаються прострочення.

Відмова у видачі кредиту

Користувачі «КАЧАЙ ГРОШІ» рідко отримують відмову. Відхилення запиту пояснюється наступними причинами:

  • при заповненні заявки вказана помилкова інформація про номер картки, неправильно введені дані паспорта, ідентифікаційного номера. Сервіс розцінює помилки як спробу ввести компанію в оману;
  • відмова у видачі кредиту може бути пов’язана з недостатнім заповненням анкети. Не можна залишати поля порожніми. Необхідно відповідати на всі питання;
  • відмова в кредиті часто пов’язана з попередніми простроченнями. Наприклад, боржник допускав порушення по минулими позиками в компанії. Програма розцінює такого користувача як неблагонадійного.

При відмові у видачі коштів потрібно уважно перевірити анкету, заповнити порожні поля і подавати заявку знову.

Як оплачувати кредит в «КАЧАЙ ГРОШІ»?

Взяти позику онлайн можна на карту будь-якого банку. При цьому немає значення, є дебетова чи кредитна картка. Що стосується повернення – погасити борг можна декількома способами. Наприклад, запропоновано оплачувати за допомогою карти. На ній має бути достатньо коштів для переказу на рахунок компанії. Необхідно авторизуватися в особистому кабінеті, вибрати суму і натиснути на «Оплатити кредит».

Також ви можете скористатися терміналом «ПриватБанку». Вибирайте категорію «Інші послуги» та знайдіть іконку «КАЧАЙ ГРОШІ». Щоб оплачувати через термінал, потрібно знати номер договору і коду.

Ще один варіант – каса будь-якого банку. Щоб погасити борг, потрібно вказати реквізити компанії. У призначенні платежу повинні бути ваші дані (ПІБ та ІПН). В іншому випадку МФО «КАЧАЙ ГРОШІ» не зможе ідентифікувати платіж, і ви потрапите в список боржників.

Дострокове погашення позики

Компанія дозволяє оплачувати кредит достроково. При цьому не важливо, яким методом ви вносите гроші. При погашенні раніше зазначеної в договорі дати не нараховуються штрафи. Оплачувати достроково можна частину позики або всю суму.

Все про прострочення платежів

Взяти позику можна на чітко визначений період. Якщо не встигнете вчасно його погасити, то виникає прострочення. В такому випадку скасовуються акції і промокоди, виставляються штрафні санкції. Компанія «КАЧАЙ ГРОШІ» нараховує пеню за кожен день прострочення. Боржнику доведеться оплачувати більше в порівнянні з раніше розрахованої сумою.

Продовження кредиту в «КАЧАЙ ГРОШІ»

«КАЧАЙ ГРОШІ» пропонує оформити пролонгацію користувачам, яким нічим сплачувати кредит. Для активації послуги необхідно погасити нараховані відсотки. Переваги продовження укладені в збереженні хорошої кредитної історії і відсутності пені. Але якщо користувач взяв гроші за пільговими умовами, то вони анулюються. З моменту пролонгації відсотки розраховуються за базовою ставкою.

Способи пролонгації

Оформити продовження потрібно в особистому кабінеті. Для цього передбачено простий механізм. Позичальнику необхідно вибрати вкладку з кредитами, клікнути на відповідну кнопку і погасити відсотки. Але зробити це потрібно до закінчення дії договору.

При необхідності можна скористатися допомогою фахівців компанії «КАЧАЙ ГРОШІ». На сайті вказано телефон служби підтримки. Консультанти допоможуть оформити продовження.

Акції та промокоди в «КАЧАЙ ГРОШІ»

Акції та промокоди дозволяють отримувати позики за зниженими відсотками. Не менш цікава програма лояльності. Суть полягає в тому, що клієнту присвоюється певний рейтинг в залежності від кількості взятих і своєчасно виплачені кредитів. Передбачено три категорії: Silver, Gold, VIP. На кожному рівні діють знижки на відсотки.

Що стосується промокодів – вони надаються в розсилці на електронну пошту. Також бонусні комбінації викладаються на спеціалізованих форумах. Промокод потрібно ввести у відповідне поле при оформленні запиту.

Відгуки клієнтів про «КАЧАЙ ГРОШІ»

Позитивні відгуки клієнтів пов’язані з прийнятними умовами роботи «КАЧАЙ ГРОШІ». У своїх коментарях користувачі розповідають, як подавати запит, отримати кредит на карту або погасити борг. Ви теж можете залишити свій відгук, якщо співпрацювали з фінансовою системою. Поділіться з новачками своєю думкою і розкажіть про те, як не стати боржником.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле