https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/groshik/Грошик
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

Грошик – умови кредиту, відгуки, контакти

відсоток схвалення: 98%
0 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «Грошик»:

Сума першого позики
500-5000 гривень
Процентна ставка для першої позики
1.7% в день
Сума повторного кредиту
14900 гривень
Процентна ставка для повторного позики
1.7% в день
Термін
до 180 днів
Час прийому заявок
цілодобово
Час розгляду заявок
1 хвилина
Спосіб отримання
карта будь-якого українського банку
Пролонгація (термін і умови)
на поточний термін договору (комісії за підключення послуги немає, достатньо сплатити нараховані відсотки за позикою)
Вік позичальника
від 18 років
Всі регіони
України
Географія видачі
вся територія України
Необхідні документи
паспорт, ІПН
Також знадобляться
карта, мобільний телефон, email
Взяти Кредит

Переваги компанії:

 • для оформлення мікропозик необхідний тільки паспорт;
 • процес оформлення кредиту відбувається через інтернет;
 • онлайн-заявка на мікрокредит розглядається співробітниками компанії протягом 1-ї хвилини;
 • гроші переводяться на карту або ж банківський рахунок протягом одного дня;
 • термін погашення в разі екстрених ситуацій можна продовжити;
 • для сумлінних, постійних клієнтів організація проводить різноманітні акції та розіграші цінних призів.

Вимоги для отримання позики:

 • вік від 18 років;
 • громадянство України;
 • мобільний номер телефону;
 • наявність чинного паспорта;
 • відсутність істотних прострочень в інших компаніях;
 • наявність діючої банківської карти.

Причини відмови МФО:

 • вказані недостовірні дані в анкеті;
 • наявність боргів у компанії «Грошик»;
 • відсутність доходу у позичальника;
 • висока кредитне навантаження на клієнта;
 • прострочення за іншими кредитами, позиками;
 • великі борги по платежах за житлово-комунального господарства, податків, аліментів;
 • використання картки іншого людини.

Конкурентні переваги і особливості:

 • оформлення кредиту без застави та поручителів;
 • відсутність додаткових прихованих комісій, платежів, страховок і перших внесків;
 • кредит можна оформити не виходячи з дому;
 • протягом 1-ї хвилин приймається рішення про надання кредиту;
 • перший кредит на суму до 5000 грн.

Сервіс «Грошик» – проект фінансової компанії «Еліт Фінанс Груп», що працює на території України з 2015 року. Він пропонує громадянам країн взяти кредит через інтернет без застави та поручителів. Рішення про видачу мікропозик в більшості випадків компанія приймає автоматично, за кілька секунд, на основі аналізу заявки комп’ютерними скоринговими системами.

Міста, де можна отримати кредит через сервіс «Грошик»

Головний офіс компанії розташований в Києві, мережі підрозділів вона не розвиває. Але кредит онлайн в сервісі «Грошик» може отримати будь-який громадянин України, незалежно від регіону проживання. Навіть з іншої країни в ньому можна брати гроші в борг через особистий кабінет.

Паперові документи при оформленні кредиту підписувати не треба. Договір укладають в електронному вигляді на сайті організації. Після підтвердження згоди з умовами кредитування сервіс «Грошик» переводить гроші на банківську карту клієнта.

Вимоги МФО «Грошик» до позичальників

У сервісі «Грошик» отримати кредит на карту можуть виключно повнолітні громадяни України. До 18 років подати заявку на мікрокредит можна. Максимальний вік позичальника позичальник не обмежений.

Мікрофінансових компанія лояльно ставиться до клієнтів. Позики доступні пенсіонерам, студентам, підприємцям, фрілансерам, людям, які працюють за наймом. Навіть людина з поганою кредитною історією і неофіційними доходами може взяти кредит через сервіс «Грошик».

Необхідні документи для отримання кредиту від сервісу «Грошик»

Паспорт – єдиний документ, який потрібно клієнту МФО «Грошик» для отримання кредиту. Додатково в анкеті необхідно вказати ІПН. Довідки про зарплату, виписки з рахунків, копії декларацій не потрібні. Рішення про видачу кредиту приймається на основі даних в анкеті та інших джерелах, доступних мікрофінансової організації.

Документ про наявність власності у позичальника також не можуть звертатися. За умовами кредиту забезпечення не вимагається.

Процедура оформлення кредиту від МФО «Грошик»

Грошик - оформити кредит

Оформити кредит онлайн в сервісі «Грошик» новий клієнт може за 10-15 хвилин або швидше. Працює компанія цілодобово. Навіть вночі у вихідний день в ній можна взяти кредит практично миттєво і на будь-які цілі.

Процедура отримання кредиту онлайн включає 6 кроків:

 1. Вибір параметрів кредиту. На сайті «Грошик» клієнту доступний онлайн-калькулятор для підбору зручного терміну і суми позики. Він автоматично розраховує, яку суму і коли необхідно оплачувати при вибраних параметрах мікрокредиту.
 2. Реєстрація особистого кабінету. Клієнту необхідно вказати в реєстраційній формі телефон, email і бажаний пароль, а також підтвердити згоду з умовами роботи компанії. Подати заявку можна також, використавши обліковий запис BankID.
 3. Підтвердити контакти. Необхідно ввести код з СМС від сервісу «Грошик».
 4. Грошик онлайн кабінет
 5. Заповнення анкети. Перед тим як подати заявку, користувач повинен вказати паспортні дані, адреса проживання та інші дані про себе.
 6. Зазначення реквізитів для отримання позики. Після схвалення заявки сервіс «Грошик» переводить кредит на карту будь-якого українського банку. Її слід прив’язати до особистого кабінету.
 7. Отримання відповіді по заявці і укладення договору. Рішення компанії прийде по СМС. Для підписання договору достатньо ввести код з СМС в особистому кабінеті.

Якщо всі кроки пройшли без помилок, сервіс «Грошик» відправить кредит на карту позичальника відразу після підписання договору. Зазвичай гроші надходять миттєво.

Погашення кредиту в сервісі «Грошик»

За договором з компанією клієнт зобов’язаний своєчасно оплачувати борг. Незважаючи на оформлення в режимі онлайн, всі документи мають повну юридичну силу. Погасити заборгованість треба до дати, зазначеної в договорі. Розмір і дату платежу можна дізнатися також через особистий кабінет.

Оплачувати борг компанія пропонує наступними способами:

 • онлайн з банківської карти через особистий кабінет;
 • переказу за реквізитами через онлайн-банк або відділення кредитних установ;
 • через термінали iBox і ПриватБанку.

Боржник повинен враховувати, що в дату, встановлену договором, кошти вже мають надійти в компанію. Тому рекомендується відправляти перекази заздалегідь або погашати заборгованість через особистий кабінет в режимі онлайн.

Дострокове погашення

Повністю або частково погасити борг достроково можна в будь-який момент. Відсотки при цьому перерахують і візьмуть тільки за дні фактичного користування позиченими грошима. Оплачувати борг достроково можна через особистий кабінет онлайн і іншими способами. Попередньо повідомляти компанію необов’язково, але важливо проконтролювати факт успішного виконання операції.

Оформлення повторного кредиту в МФО «Грошик»

У сервісі «Грошик» допускається мати тільки один активний кредит. Якщо є заборгованість, її слід погасити і тільки потім подавати заявку на нову позику. Інакше її просто відхилять відразу.

Повторний кредит оформляють в особистому кабінеті. Клієнту не потрібно заново заповнювати анкету, а досить виконати 4 дії:

 1. Пройти авторизацію в особистому кабінеті «Грошик». Буде потрібно пароль, створений при реєстрації. При необхідності його можна відновити в режимі онлайн.
 2. Перейти до створення нової заявки і вказати параметри нового кредиту. Якщо є промокод для участі в акції, його також треба вказати на цьому кроці.
 3. Перевірити дані в анкеті. Додатково буде потрібно перевірити і карту для зарахування позики.
 4. Дочекатися схвалення і підписати договір кодом з СМС. Відразу після підтвердження згоди з умовами договору компанія відправить гроші клієнту.

Пролонгація позики в компанії «Грошик»

Якщо погасити борг своєчасно немає можливості, боржник може скористатися послугою «Пролонгація». Вона дозволяє продовжити договір на новий термін. Підключити опцію можна в особистому кабінеті. Комісія за її активацію відсутня, але потрібно повністю оплатити всі нараховані відсотки.

Наслідки прострочення по кредитах в сервісі «Грошик»

Якщо клієнт взяв кредит онлайн в сервісі «Грошик», але не погасив його у встановлені термін, компанія дає йому можливість погасити прострочення без штрафних санкцій протягом 3 днів. При відсутності оплати за 3 дні з моменту виходу на прострочення відсотки нараховуватимуть за ставкою 3% в день. Це може істотно збільшити переплату.

При простроченні боржника можуть чекати і інші негативні наслідки:

 • падіння кредитного рейтингу і неможливість взяти новий кредит або позику;
 • необхідність спілкуватися зі службою стягнень компанії, а також колекторами;
 • примусове стягнення простроченого боргу через суд.

Рішенням проблеми з простроченням може стати рефінансування боргу в іншій фінансовій компанії або звернення до співробітників МФО «Грошик» з проханням про реструктуризацію, якщо причини прострочення поважні.

Акції та спеціальні пропозиції від МФО «Грошик»

Компанія «Грошик» активно проводить різні акції на сторінках офіційного сайту і в соцмережах. Беручи участь в них, клієнт може отримати промокод на знижку та інші бонуси. Список акцій компанії регулярно оновлюється, найбільш популярні з них:

 • перший кредит під 0,01%;
 • знижка в 50% на відсотки по кредиту;
 • бонуси за запрошених друзів.

Термін дії кожної акції обмежений. При реєстрації особистого кабінету можна підписатися на розсилку і отримувати всі новини про нові маркетингові заходи, а також промокодом.

Відгуки клієнтів про сервіс «Грошик»

На нашому сайті можна знайти відгуки клієнтів, вже зверталися в компанію «Грошик». Їх рекомендується вивчити, перед тим як подавати першу заявку. Часто відгуки містять корисну інформацію для потенційного позичальника (каверзи, нюанси умов).

Якщо вам уже доводилося користуватися послугами сервісу «Грошик», ви можете залишити власний відгук про роботу компанії. Він допоможе зробити правильний вибір іншим людям, які шукають надійну мікрофінансову організацію з вигідними пропозиціями по позиках.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле