https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/groshi-vsim/ГРОШІ ВСІМ
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

ГРОШІ ВСІМ – умови кредиту, відгуки, контакти

4.29
відсоток погодження: 94%
0 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «ГРОШІ ВСІМ»:

Сума першого кредиту
500-3000 гривень
Процентна ставка для першого кредиту
1.9% на день
Сума повторного кредиту
500-15000 гривень
Процентна ставка для повторного кредиту
1.9% на день
Строк кредиту
до 10 днів
Час прийому заявок
24/7
Термін розгляду заявок
15 хвилин
Спосіб отримання
на картку Visa або MasterCard
Пролонгація (термін і умови)
до 10 днів при сплаті нарахованих відсотків
Вік позичальника
18-65 років
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт, ІПН
Також знадобиться
картка будь-якого банку, контактна інформація (номер телефону, електронна пошта)
Взяти Кредит

Компанія «ГРОШІ ВСІМ» працює виключно на території України. Мікрофінансова організація займається видачею кредитів на потреби населення. Компанія відкрита в 2017 році і за час своєї діяльності отримала багато позитивних оцінок і відгуків від вдячних клієнтів. Високий рейтинг МФО «ГРОШІ ВСІМ» обумовлений вигідними умовами кредитування, швидким розгляданням заявок, наявністю акцій і промокодів.

Компанія «ГРОШІ ВСІМ» видає кредити на будь-які потреби. Наприклад, на подорожі, ремонт, оплату медичних витрат та ін. Щоб взяти гроші в борг, не потрібно пред’являти довідки і шукати поручителів. Платоспроможність клієнта перевіряється по виписці з «Бюро кредитних історій» та даним ІПН.

Подаючи заявку в МФО «ГРОШІ ВСІМ», не потрібно збирати великий пакет документів. Завдяки спрощеним умовам кредитування взяти позику можуть клієнти різного соціального статусу (студенти, пенсіонери, жінки в декреті, наймані працівники з заробітною платою в «конвертах»).

Один з плюсів кредитування в «ГРОШІ ВСІМ» – це економія часу. Не потрібно відвідувати офіс, так як кожен клієнт може подати заявку онлайн. Для цього потрібно тільки відповідний девайс (комп’ютер або смартфон) і підключення до Інтернету. Також фінансова організація привертає увагу акціями і промокодами. З їх допомогою клієнти отримають грошову винагороду або знижені відсотки по кредиту.

Міста з фізичними відділеннями МФО «ГРОШІ ВСІМ»

Головний офіс компанії «ГРОШІ ВСІМ» знаходиться в Києві. Філії в інших містах не передбачені. Але взяти кредит в МФО можуть клієнти з усієї України. Це обумовлено тим, що запити подаються дистанційно (онлайн).

Оформлення першої заявки на кредит

Подаючи перший запит на кредит в «ГРОШІ ВСІМ», переходьте до спеціальної форми. Тут вкажіть номер мобільного телефону і натисніть на кнопку «Отримати гроші». Якщо є промокод, то введіть його в спеціальне поле і отримаєте додаткові привілеї.

Форма займа онлайн

Ви опинитеся в формі реєстрації. Тут необхідно повторно ввести телефонний номер, після чого на нього прийде повідомлення з кодом. Його потрібно вказати в спеціальному полі, щоб підтвердити дані. При бажанні можете скористатися сервісом BankID. У такому випадку передача даних здійснюється автоматично після вашої згоди на їх відправку з сервера банку.

Регистрация на сайте

Якщо ви вирішили зареєструватися на сайті «ГРОШІ ВСІМ» вручну, то додатково доведеться вводити відомості про себе. Вкажіть:

 • ПІБ і дату народження;
 • адресу і паспортні дані;
 • місце роботи і рівень доходу;
 • сімейний стан і наявність кредитів в інших організаціях.

Чим точніше інформація, тим вище ймовірність отримати схвалення на видачу кредиту. Особливо це стосується паспортних даних. Вводьте цифри і букви точно так, як вони вказані в офіційному документі. Використовуйте скорочення тільки при їх наявності.

Також необхідно ввести номер карти. Вона повинна бути іменною. При прикріпленні картки іншої особи до особистого кабінету заявка не буде розглянута. Для підтвердження інформації підготуйтеся до верифікації. На рахунку повинно бути не менше 1 гривні. Компанія «ГРОШІ ВСІМ» заблокує випадкову суму. Введіть її розмір у відповідне поле для завершення процесу.

Також вкажіть бажану суму кредиту та період його використання. Якщо все зробите правильно, запит буде відправлений на розгляд. Відповідь надається на електронну пошту або мобільний номер. Якщо рішення позитивне, то гроші переводяться на карту протягом 2 хвилин. Можливі затримки до 3 днів, що пов’язано з умовами роботи банку.

Нюанси при оформленні кредиту

Оформляючи кредит онлайн, зверніть увагу на декілька нюансів. Для подання запиту обов’язково потрібен особистий кабінет. Якщо ви вже взяли кредит в компанії «ГРОШІ ВСІМ», то не зможете отримати ще одну позику. Спочатку погасіть попередній борг, щоб подавати повторну заявку.

Не можна відмовлятися від кредиту, якщо гроші вже видані. Вам доведеться виплачувати суму, інакше буде прострочення і ви станете боржником. Скасувати всі дії можна тільки при оформленні запиту.

В особистому кабінеті «ГРОШІ ВСІМ» можна переглянути статус заявки. Якщо вона відкладена, то перевірте, чи всі дані заповнені в анкеті. Можливо, консультанти не додзвонилися вам для уточнення інформації. В такому випадку зателефонуйте за номером гарячої лінії, вказаним на сайті.

Повторна подача заявки

Для повторної подачі запиту слід увійти в особистий кабінет за логіном і паролем. Повторно реєструватися не потрібно. Логін – це номер мобільного телефону. Пароль ви вказували при заповненні анкети. Якщо забули його, то скористайтеся інструкцією по відновленню.

Після входу в профіль вкажіть суму і термін кредитування. Якщо ви погасили попередню позику без прострочень, то компанія «ГРОШІ ВСІМ» без проблем схвалить запит. При наявності промокоду, введіть його і отримаєте знижку на комісію. Так ви скоротите витрати і швидше сплатите борг.

Відмова у видачі кредиту

Відмова у видачі кредиту завжди обґрунтована. Причини відхилення заявки різні, але вони не розголошуються. У більшості випадків відмови пов’язані з:

 • помилками при заповненні анкети;
 • прикріпленням чужої карти;
 • поганою кредитною історією;
 • невідповідністю заявленим вимогам.

Вам відмовили? Перевірте введені дані в особистому кабінеті. Якщо знайдете помилкові відомості, то виправте їх. Після повторної подачі запиту можливо схвалення позики.

Як оплачувати кредит в «ГРОШІ ВСІМ»?

Ви можете оплачувати кредит декількома способами. Але при виборі будь-якого з них потрібно погашати борг своєчасно, щоб не було прострочення. Компанія «ГРОШІ ВСІМ» пропонує оплачувати онлайн (через особистий кабінет) або готівкою (через касу банку, термінали). У першому випадку необхідно авторизуватися в профілі, перейти у вкладку «Мої кредити» – «Оплатити». Тут вказана точна сума, яку потрібно погасити за допомогою карти.

При поверненні грошей через банк, надайте реквізити МФО «ГРОШІ ВСІМ» і номер договору. Ті ж самі дані потрібні при оплаті через термінал. Але тут приведена інструкція, якої потрібно дотримуватися для погашення боргу.

Дострокове погашення кредиту

В компанії «ГРОШІ ВСІМ» не заборонено погашати кредит достроково. Якщо у вас з’явилися гроші раніше кінцевої дати оплати, то ви можете внести їх в будь-який день. При цьому не накладаються штрафи і не нараховується додаткова комісія. Більш того, ваш борг зменшиться через перерахунок відсотків. Організація стягує комісію тільки за період використання кредиту.

Наслідки прострочення платежів по кредиту

Якщо клієнт допускає прострочення платежів, то він вважається неблагонадійним і вноситься до реєстру боржників. При цьому він позбавляється додаткових привілеїв, не бере участі в акціях, а знижки на комісію по промокодах анулюються. Також вносяться зміни до кредитної історії, через що можлива відмова при подальшій заявці на отримання позики.

Боржнику нараховується пеня за кожний день прострочення. Подаючи запит на кредит онлайн, потрібно розрахувати свої можливості. Якщо нічим сплачувати борг, то краще скористатися послугою пролонгації.

Продовження кредиту в «ГРОШІ ВСІМ»

Компанія «ГРОШІ ВСІМ» надає можливість продовження кредиту. Якщо ви активуєте послугу, то збільшите термін використання позики. Варіант ідеальний при виникненні форс-мажорних ситуацій. Якщо нічим сплачувати борг, ви позбудетеся від штрафів і збережете хорошу кредитну історію.

Для оформлення пролонгації необхідно сплатити нараховані відсотки через особистий кабінет, термінал або касу банку. Незважаючи на невеликий термін продовження, ви можете використовувати послугу багато разів. Кількість пролонгацій не обмежена.

Бонусна програма

Для клієнтів компанії «ГРОШІ ВСІМ» передбачені акції. Одна з них називається «Приведи друга». Її суть полягає в запрошенні користувачів. За це належить 100 бонусних балів вам, а 50 очок – новачкові. Їх можна використовувати для погашення відсотків по кредиту. За правилами, прийнятими в МФО, 1 бал – це 1 гривня. Запрошувати друзів можна кількома способами:

 • за допомогою активного посилання;
 • надіславши листа на електронну пошту;
 • за допомогою СМС-повідомлення на мобільний телефон.

Компанія «ГРОШІ ВСІМ» не обмежує кількість запрошених клієнтів. І за кожного з них ви отримаєте бонусні бали. Але є умова: новачок повинен взяти позику і вчасно її погасити.

Також в організації діють промокоди. Їх можна отримати в e-mail-розсилці або на тематичних форумах. Особливість промокодів полягає в тому, що вони надають знижку на комісію.

Відгуки клієнтів про компанію

Не нехтуйте відгуками клієнтів «ГРОШІ ВСІМ», щоб бути в центрі подій. Завдяки коментарям користувачів ви дізнаєтеся, наскільки просто подавати запит, як отримати кредит на карту. Нерідко особистими історіями діляться боржники. Вони розповідають, як не допустити прострочень і що потрібно робити для продовження позики. Кожен відгук допоможе зрозуміти, чи підходить вам МФО «ГРОШІ ВСІМ».

Не забувайте залишати свої коментарі, якщо вже скористалися послугами компанії. Розкажіть, які акції вас зацікавили і наскільки вони вигідні. Чи вийшло вчасно погасити позику? Що можна порадити боржникам? Ваші відгуки дуже важливі для нових клієнтів.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле