https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/gofingo/Gofingo
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

Gofingo – умови кредиту, відгуки, контакти

4.75
відсоток погодження: 91%
1 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «Gofingo»:

Сума першого кредиту
500-7000 гривень
Процентна ставка для першого кредиту
1.8% на день
Сума повторного кредиту
500-14000 гривень
Процентна ставка для повторного кредиту
1.8% на день
Строк кредиту
1-30 днів
Час прийому заявок
24/7
Термін розгляду заявок
15 хвилин
Спосіб отримання
на картку Visa або MasterCard
Пролонгація (термін і умови)
до 30 днів при сплаті нарахованих відсотків
Вік позичальника
18-65 років
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт, ІПН
Також знадобиться
картка будь-якого банку, контактна інформація (номер телефону, електронна пошта)
Взяти Кредит

Вiдгуки про МФО Gofingo

15.06.20 20:10

Відношення до мікрофінансових компаній в мене неоднозначне. З одного боку, гроші видають швидко, з іншого — за це потрібно багато платити. За те що взяла 4 000 гривень на 10 днів, заплатила 1 000 гривень. Проте інших претензій, окрім відсотків, не маю.

City: Дніпро

Компанія «ГОУФІНГОУ» працює на території України, Чехії, Данії та Литви з 2015 року. Одна з найпопулярніших і масштабних мікрофінансових організацій надає кредити різним категоріям населення. «ГОУФІНГОУ» залучає простотою і прозорістю роботи, зручністю використання особистого кабінету. Клієнти можуть взяти швидкий кредит онлайн, а паралельно скористатися акціями і промокодами.

Отримати кредит в «ГОУФІНГОУ» може будь-який громадянин України, який досяг повноліття. Подаючи заявку, потрібно підготувати лише два документи. У компанії відсутні обмеження щодо того, на які потреби видаються кредитні кошти. Клієнт самостійно вирішує, як йому розпоряджатися грошима. Він може здійснювати покупки безпосередньо з карти або знімати готівку для оплати своїх потреб.

Взяти кредит можуть не тільки позичальники з офіційним працевлаштуванням, але також громадяни з зарплатою в “конверті”. Не менш приваблива компанія «ГОУФІНГОУ» для студентів, пенсіонерів, жінок в декреті. Щоб подати заявку, клієнтам не потрібно надавати поручителів або довідку з місця роботи. Платоспроможність перевіряється через «Бюро кредитних історій».

Завдяки охопленню різних категорій населення, компанія «ГОУФІНГОУ» отримала масу позитивних відгуків. Її рейтинг високий, що обумовлено простотою подачі запиту. МФО часто йде назустріч позичальникам, пропонуючи пільгові умови і надаючи можливість відстрочки при погашенні боргу. Подаючи запит, користувачі зберігають свою конфіденційність.

Міста з фізичними відділеннями “ГОУФІНГОУ»

Офіс «ГОУФІНГОУ» розташований в Києві. Більше відділень немає. Це обумовлено тим, що клієнти МФО можуть взяти швидкий кредит онлайн. При виникненні питань можна скористатися допомогою консультантів. Для цього на сайті вказані номери телефонів і передбачений онлайн-чат.

Етапи створення особистого кабінету і подачі заявки на кредит

При відвідуванні сайту «ГОУФІНГОУ» потрібно вибрати бажану суму і період. Для цього призначений спеціальний блок на головній сторінці. Для зручності в кредитному калькуляторі виводиться комісія, загальна сума до погашення і дата повернення. Якщо умови вам підходять, тисніть на «Отримати кредит» і переходьте до реєстраційної форми.

Параметри кредитування

В запропонованих полях необхідно ввести номер телефону та адресу електронної пошти. На ваш мобільний прийде СМС-повідомлення з кодом. Підтвердіть свої дані, вказавши комбінацію в спеціальному полі.

Реєстрація нового позичальника

Наступний крок – заповнення особистої інформації. Тут потрібно вказати ПІБ, ІПН, паспортні дані. Перевіряйте правильність заповнення, в іншому випадку «ГОУФІНГОУ» відмовить в кредитуванні. Також вам потрібно ввести номер карти. На балансі повинна бути як мінімум 1 гривня. МФО заблокує випадкову суму, і її потрібно ввести в спеціальне поле. Гроші не знімаються з картки, вони будуть доступні через 10 – 15 хвилин.

Виконавши всі дії, відправляйте заявку в обробку. Після її розгляду вам прийде відповідь. «ГОУФІНГОУ» повідомляє про своє рішення за допомогою листа на електронну пошту або СМС на мобільний телефон. При схваленні заявки, кредит переводиться на карту протягом 3 – 5 хвилин.

Нюанси при оформленні кредиту в «ГОУФІНГОУ»

Останній зареєстрований учасник може взяти кредит на певну суму. Ліміти встановлені компанією, і вони підвищуються при своєчасному погашенні боргу. Подавати можна тільки одну заявку. Оформлення чергового кредиту дозволене тільки після оплати попередньої позики.

На можливість оформлення запиту впливає наявність заборгованості тільки в «ГОУФІНГОУ». Якщо у клієнта є кредит в іншій фінансовій установі, то компанія не звертає на це уваги. Єдиний негативний варіант – зниження доступної суми після розрахунку загального боргового навантаження.

Повторна подача заявки на кредит в «ГОУФІНГОУ»

Якщо вас влаштували умови роботи «ГОУФІНГОУ», можете подати заявку повторно. Черговий запит оформляється онлайн тільки після того, як погасите наявний борг. На цей раз ви витратите менше часу, тому що особистий кабінет вже створений. Авторизуйтесь, використовуючи логін і пароль, а потім переходьте в категорію з кредитами. Вкажіть суму і період, при наявності промокоду введіть його в потрібне поле. Запит відправляється на розгляд, а при його схвалення гроші надходять на карту.

Перевага в тому, що при повторному запиті збільшуються ліміти. Але тільки за умови відсутності прострочень. Якщо не оплачували вчасно позику, то дані вносять в список боржників. Компанія «ГОУФІНГОУ» може зменшити ліміти, поки ви не відновите свій рейтинг.

Відмова у видачі кредиту

Клієнти компанії можуть зіткнутися з відмовою у видачі кредиту. Заявки відхиляються рідко, причина не уточнюється. При відмові перевірте ті дані, що ви відправляли на обробку. У заявці онлайн часто зустрічаються помилки. Кожна буква повинна відповідати даним з офіційних документів. Також причини можуть бути укладені в наступному:

  • немає необхідних документів;
  • немає громадянства України;
  • клієнт не погасив борг перед «ГОУФІНГОУ».

У разі відмови, можна перевірити правильність представленої інформації в особистому кабінеті. Якщо буде знайдена помилка, її потрібно виправити. Подавати чергову заявку можна тільки через тиждень після відхилення. Якщо ви один раз взяли гроші в борг і успішно погасили кредит, то в подальшому отримати позику буде простіше.

Як оплачувати кредит в «ГОУФІНГОУ»?

Своєчасно сплачуйте кредит, отриманий в «ГОУФІНГОУ». В іншому випадку вас чекає прострочення. Компанія пропонує клієнтам кілька зручних способів погашення боргу. Зайдіть в особистий кабінет, щоб внести гроші за допомогою карти. Також можна скористатися інтернет-банкінгом або касами банків України.

Майте на увазі, що оплачувати через особистий кабінет швидше. Гроші надходять миттєво. Якщо використовуєте термінали або відділення банків, то кошти переводяться протягом трьох днів. В такому випадку погасити кредит потрібно наперед, щоб не поповнити список боржників.

Дострокове погашення позики

Компанія «ГОУФІНГОУ» надає можливість дострокової оплати. Якщо боржник віддає кошти раніше зазначеної в договорі дати, то він повертає відсотки тільки за фактично використані дні. Клієнту не нараховується пеня, не анулюється дія акцій і промокодів. Дострокове погашення кредиту вигідно як самому позичальникові, так і фінансовій установі.

Все про прострочення платежів

Якщо клієнт не може вчасно погасити борг перед «ГОУФІНГОУ», оформляється прострочення по кредиту. У цьому випадку боржник змушений оплачувати збільшені відсотки і пеню. Вони нараховуються компанією за кожен день прострочення. Якщо позика була видана по промокоду, то пільгові умови анулюються. Клієнт, який своєчасно не сплачує борг, вважається неблагонадійним. Компанія вносить зміни в його кредитну історію. Також МФО може подати позов до суду на боржника.

Продовження кредиту в «ГОУФІНГОУ»

«ГОУФІНГОУ» надає клієнтам можливість продовжувати період дії договору. Послуга призначена для виключення прострочень. Якщо виникла складна фінансова ситуація, нічим сплачувати кредит, потрібно оформити пролонгацію. Продовження є на обраний період (з урахуванням доступного діапазону). Для пролонгації потрібно погасити нараховані відсотки.

Плюси продовження очевидні. У боржника не псується кредитна історія, йому не нараховується пеня. Але пролонгацію потрібно оформляти не пізніше останнього дня дії договору.

Способи пролонгації

Щоб продовжити кредитний договір, необхідно звернутися до фахівців компанії «ГОУФІНГОУ» або авторизуватися в особистому кабінеті. У профілі відображена сума нарахованих відсотків. Сплачуйте її за допомогою банківської карти.

Акції та промокоди в «ГОУФІНГОУ»

Компанія «ГОУФІНГОУ» проводить акції, в яких можуть брати участь усі клієнти. Вигідні пропозиції спрямовані на привернення уваги нових позичальників і постійних користувачів. Також організація роздає промокоди на зниження процентної ставки. Додатково їх можна отримати на тематичних форумах.

Інформація про акції та промокоди регулярно оновлюється. Слідкуйте за змінами на офіційному сайті. Беручи участь в розіграшах, ви отримаєте приємні презенти і заощадите бюджет.

Відгуки клієнтів про «ГОУФІНГОУ»

На порталі запропоновані для ознайомлення відгуки реальних клієнтів. Користувачі діляться думкою про МФО «ГОУФІНГОУ» і розповідають про основні нюанси роботи з фінансовою системою. Ви теж можете залишити відгук, але тільки за умови співпраці з організацією. Допоможіть новачкам визначитися з вибором і поясніть, чому вам сподобалася компанія. Розкажіть, як правильно подавати запит, щоб він був прийнятий з першого разу. Як швидко можна отримати гроші в борг? Що робити в разі прострочень?

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле