https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/gloriafin/GloriaFin
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

GloriaFin – умови кредиту, відгуки, контакти

4.5
відсоток погодження: 90%
2 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «GloriaFin»:

Сума першого кредиту
1000-3000 гривень
Процентна ставка для першого кредиту
0.01% на день
Сума повторного кредиту
1000-10000 гривень
Процентна ставка для повторного кредиту
1.6% на день
Строк кредиту
10-29 днів
Час прийому заявок
24/7
Термін розгляду заявок
15 хвилин
Спосіб отримання
на банківську картку
Пролонгація (термін і умови)
при сплаті нарахованих відсотків
Вік позичальника
від 18 років
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт
Також знадобиться
реєстрація в Україні
Взяти Кредит

Вiдгуки про МФО GloriaFin

19.06.20 13:59

Перший раз дають невелику суму, на якісь суттєві забаганки її не вистачить. Вдруге міг вже взяти більше, але мені все рівно треба було лише 3 тисячі. Відсоткова ставка тут стандартна. Так що можна звертатися, коли швидко потрібні гроші.

City: Тернопіль

27.04.20 13:59

Сподобалося, що швидко приймають рішення по заявці та оперативно перераховують гроші на картку. Обов’язково треба оформлювати на свою власну картку, бо роблять ідентифікацію. Але щоб стати постійним клієнтом і в подальшому брати позики на більші суми, то треба оформлювати перший кредит не менше ніж на 10 днів.

City: Суми

Сервіс GloriaFin належить товариству з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія« ГЛОРІЯ ». Сервіс видає громадянам України споживчі позики на освіту, поїздки, ремонт та інші цілі. Завдяки використанню автоматизованої скорингової системи оцінка онлайн заявки займає до 15 хвилин, а число відмов невелика. Взяти кредит онлайн можна віддалено на банківську карту. Для цього знадобиться тільки доступ до інтернету і 10 хвилин на заповнення анкети. Діяльність GloriaFin регулюється згідно законодавства України.

Хто може подавати заявку на кредит в компанії GloriaFin

Щоб подавати заявку на кредит через особистий кабінет онлайн сервісу GloriaFin, необхідно відповідати декільком умовам:

 • позичальник повинен бути фізичною особою (компанія GloriaFin не кредитує бізнес, можлива видача тільки споживчого кредиту);
 • цивільна дієздатність і правоздатність – це потрібно для укладення кредитного договору, що є обов’язковою умовою для отримання кредиту;
 • українське громадянство (підтверджується чинним паспортом) або вид на проживання в Україні (підтверджується в установленому законодавством порядку);
 • зареєстрований в Україні, крім тимчасово окупованих територій;
 • рахунок в банку з прив’язкою банківської платіжної картки;
 • позичальник діє виключно від свого імені, не можна подати заявку онлайн на користь третьої особи – незалежно від ступеня споріднення з ним;
 • мобільний телефон, електронна пошта, доступ до інтернету.

Також не зайвим для підвищення ймовірності схвалення буде наявність регулярного легального доходу і відсутність боргів і прострочень в інших кредитних організаціях (хороший рейтинг).

Які документи необхідні для оформлення кредиту в GloriaFin

Ніяких спеціальних документів для того, щоб взяти гроші в борг у компанії GloriaFin, не потрібно. При оформленні онлайн заявки в особистому кабінеті потрібно мати під рукою паспорт і довідку про присвоєння ідентифікаційного коду, а також банківську карту. Документи не треба сканувати – досить ввести в потрібні поля відомості. Довідки про доходи, договори поруки – все це не буде потрібно. Перевірку і порівняння зазначених даних скорингова система сервісу GloriaFin виконує автоматично.

Як взяти гроші, якщо заявка схвалена

Компанія GloriaFin надає кредит на карту українського банку. Але, по-перше, карта повинна бути іменна – це спосіб захисту від шахрайства. Ім’я на карті повинно збігатися з ім’ям позичальника, яке він вказує, коли заповнює анкету. По-друге, на карті повинен бути CVC2 / CVV2 код – це три цифри на зворотному боці, які потрібні для аутентифікації онлайн платежів. Не можна отримати кредит:

 • на корпоративну картку;
 • на віртуальну;
 • на заблоковану;
 • на передплачену;
 • на карту з іншими обмеженнями.

Для верифікації карти на рахунку повинна бути як мінімум одна гривня. Верифікація проводиться шляхом блокування випадкової суми в 1-99 копійок. Карта дозволяє також сплачувати кредит після завершення терміну дії договору.

Умови першого і наступних кредитів в компанії GloriaFin

Хороший кредитний рейтинг – відсутність у позичальника боргів, прострочень – впливає на рішення про видачу позики. Злісні боржники можуть отримати відмову. Однак, кожне рішення по кредиту приймається індивідуально на підставі безлічі факторів. Іноді кредит може бути виданий в невеликому розмірі для виправлення кредитної історії. Крім того, клієнт сервісу GloriaFin завжди може звернутися в службу підтримки клієнтів і надати поручительство від людини з гарною кредитною історією. Хоча це і не обов’язкова вимога, але договори поруки за бажанням позичальника беруться до уваги.

Вигідні пропозиції та акції для нових і лояльних клієнтів в GloriaFin

Позичальники, які без боргів і прострочень змогли погасити перший кредит в компанії GloriaFin, стають учасниками постійної акції – програми лояльності. Бонуси, які приносить участь в акції:

 • розширення можливостей зі збільшенням кредитного ліміту;
 • можливість пролонгувати дію кредиту автоматично;
 • більш лояльні умови щодо прострочень;
 • прискорена процедура отримання грошей при схваленні заявки.

Спеціальні умови акції можуть змінюватися – стежте за новинами на сайті сервісу GloriaFin. Також періодично компанія проводить акції для клієнтів з розіграшами призів – стежте за розсилками і сторінками GloriaFin в соціальних мережах. Для участі в акції потрібно взяти кредит і погасити його без прострочення. Боржники позбавляються права на пільгові умови кредитування.

Міста, в яких є відділення компанії GloriaFin

Компанія-власник сервісу GloriaFin зареєстрована в Одесі. Подавати заявку на кредит і взяти гроші можна, перебуваючи в будь-якій точці України зі стабільним покриттям мережею інтернет. Відвідувати офіс для цього не потрібно.

Покрокове оформлення онлайн заявки в особистому кабінеті на сайті GloriaFin

Особистий онлайн кабінет позичальника – це захищені шифруванням і паролем сторінки сайту. Тут позичальник може подавати заявку, переглядати графік погашення з відкритого кредиту і отримувати індивідуальні пропозиції, а також оплачувати кредити і їх пролонгацію. Для того, щоб подавати заявку, необхідно пройти реєстрацію в особистому кабінеті. Для цього спочатку скористайтеся кредитним калькулятором на головній сторінці сайту GloriaFin. За допомогою повзунка встановіть потрібну суму і термін, і ви одразу побачите, скільки необхідно оплачувати після закінчення терміну. Після натискання кнопки «Отримати гроші» переходьте до оформлення заявки.

Покрокове оформлення онлайн заявки

Форма заявки містить стандартні поля – ПІБ, телефон, електронну пошту та пункт згоди на обробку персональних даних. Обов’язково ознайомтеся з політикою використання ваших персональних даних – в неї входить також згода власника даних з тим, що сервіс передає відомості третім особам і отримує інформацію про кредитну історію позичальника із бюро кредитних історій.

Форма заявки

Далі слідує заповнення полів паспортними даними, інформація про місце проживання і доходи, прив’язка і верифікація банківської карти. Якщо схвалення отримано, позичальник повинен підписати кредитний договір в електронній формі – така форма укладення договорів передбачена Законом України «Про електронну комерцію».

Чому сервіс GloriaFin може відмовити в кредиті

Є кілька причин, чому компанія GloriaFin відмовляє у видачі кредиту. Наприклад, якщо кредитний рейтинг не відповідає політиці компанії, тобто, хронічні боржники, котрі десятиліттями допускали значні прострочення по кредитах в інших компаніях, отримають відмову. Також не можна подавати заявку на повторний кредит в GloriaFin до повного погашення попереднього.

Друга важлива причина – подання недостовірних відомостей в анкеті, помилково або навмисно. Тому уважно перевіряйте всі дані, які вносите в поля заявки, навіть якщо впевнені, що пам’ятаєте свій номер паспорта напам’ять.

Як погасити кредит в компанії GloriaFin

Щоб здійснити платіж по кредиту, можна використовувати один з трьох способів. Перший – це особистий кабінет. Тут позичальник використовує свою карту. Погашення здійснюється моментально і без комісії. Другий – каса банку. Тут кредит можна погасити готівкою за реквізитами – так само, як ви оплачуєте комунальні послуги. Враховуйте, що термін зарахування коштів може досягати трьох днів, і якщо за цей час закінчиться термін дії кредитного договору, це означає утворення прострочення і боргу. Третій спосіб оплачувати кредит, також готівкою – в терміналах iBox і EasyPay. Їх можна зустріти в будь-якому супермаркеті по всій країні.

Що відбувається при виникненні прострочення

За прострочення боржнику нараховують штраф у вигляді відсотків на суму боргу за кожен день після закінчення терміну дії договору. Також прострочення погіршує кредитний рейтинг і може передбачати передачу боргу колекторам. Однак при наявності підстав компанія GloriaFin пропонує позичальникові реструктуризацію. При реструктуризації штрафи не нараховуються, а основна сума розбивається і виплачується частинами за графіком. Погашення простроченого боргу проводиться в такій послідовності:

 • оплата штрафів;
 • оплата комісії;
 • відсотки за користування кредитом;
 • основна сума.

Пролонгація кредиту

Якщо у клієнта немає можливості погасити борг до закінчення терміну дії договору, його можна пролонгувати. За програмою лояльності це можна робити в особистому кабінеті, оплачуючи лише нараховані відсотки за користування кредитом, і переносячи сплату основного боргу.

Відгуки клієнтів на нашому сайті

Всі фінансові організації намагаються рекламувати кращі свої сторони і замовчувати неприємні моменти. Розібратися, кому можна довіряти, а кого краще обходити стороною, допомагають відгуки на незалежних майданчиках, таких, як наш сайт. У нас представлені тільки відгуки реальних клієнтів GloriaFin, і ви можете залишити для нових позичальників свій відгук, скориставшись формою.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле

Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями
Контактна інформація “GloriaFin”:
Графік роботи:
Пн-Пт: з 9:00 до 18:00
Телефон:
+38(044)333 85 10
Сайт:
gloriafin.com