https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/global-kredit/Глобал Кредит
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

Глобал Кредит – умови кредиту, відгуки, контакти

процент одобрения: 88%
1 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «Глобал Кредит»:

Сума першого кредиту
200-5000 гривень
Процентна ставка для першого кредиту
0.01% на день
Сума повторного кредиту
200-15000 гривень
Процентна ставка для повторного кредиту
1.5% на день
Строк кредиту
до 30 днів
Час прийому заявок
24/7
Термін розгляду заявок
до 15 хвилин
Спосіб отримання
на картку Visa або MasterCard, готівкою
Пролонгація (термін і умови)
до 30 днів при сплаті нарахованих відсотків
Вік позичальника
18-70 років
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт, ІПН
Також знадобиться
особиста картка будь-якого банку, контактна інформація (номер телефону, електронна пошта)
Взяти Кредит

Вiдгуки про МФО Глобал Кредит

05.02.20 8:34

Вже якось брала кредит в Глобал Кредит. На цей раз мені знадобилися гроші одночасно з подругою. Вирішила скористатися акцією «Приведи друга», отримати бонус 100 грн і таким чином зекономити на сплаті відсотків. Ми сподівалися, що подруга отримає безвідсотковий кредит, але не вийшло. Тому вона швидко повернула гроші, щоб не переплачувати.

City: Пирятин

Компанія «Глобал Кредит» заснована в 2012 році. Організація надає швидкі кредити, які видаються в режимі онлайн. В «Глобал Кредит» можуть взяти позику громадяни України. При цьому постійні клієнти користуються додатковими привілеями, будь то акції або можливість подати заявку за допомогою SMS-повідомлення. Компанія розширюється, на її рахунку – понад 300 філій в 22 українських областях.

Взяти кредит в компанії не складно. Для цього необхідно відповідати вимогам. Завдяки широкому віковому діапазоні отримати гроші в борг може не тільки населення середнього віку, а й пенсіонери або студенти зі стипендією. Також, заявки схвалюються жінкам в декреті. При цьому не потрібно збирати пакет документів. Платоспроможність перевіряється за інформацією, отриманою в «Бюро кредитних історій» та при перегляді ІПН.

Для оформлення заявки запропонована спеціальна форма на сайті «Глобал Кредит». Подавати запит можна в будь-який час доби. Якщо у позичальника виникнуть питання, їх можна задати консультантам служби підтримки. Фахівці оперативно вирішують проблеми, щоб клієнти змогли повною мірою скористатися послугами сервісу і оформити кредит на особисті потреби.

Міста з фізичними відділеннями «Глобал Кредит»

Компанія «Глобал Кредит» займає лідируюче місце в сфері кредитування, що обумовлено її розширенням по всій Україні. Понад 300 філій розташовано в містах Вінницької, Дніпропетровської, Львівської, Херсонської та інших областей. Головний офіс знаходиться в Києві.

Оформлення заявки на кредит

Оформлення заявки на кредит займе мінімум часу. Для цього потрібно перейти на офіційний сайт «Глобал Кредит» і в спеціальному блоці вказати параметри (термін і суму кредиту). Подаючи запит вперше, клієнт може розраховувати на 200 – 5 000 гривень. Сума видається на певний період. Потрібно враховувати, що початок терміну – це момент схвалення заявки.

Кредит на карту

Коли вказані основні параметри, необхідно натиснути на кнопку «Отримати гроші».

При першому зверненні в компанію «Глобал Кредит», відкриється реєстраційна форма. Тут потрібно вказати ПІБ та контактні дані, а також придумати пароль.

Форма реєстрації

В окремих полях потрібно заповнити паспортні дані, інформацію про місце роботи, додатковий дохід і т.д. Відомості повинні бути максимально точними. Що стосується паспортних даних, то при їх введенні потрібно використовувати всі скорочення, наявні в офіційному документі. Якщо при перевірці будуть знайдені помилки, тоді потенційний позичальник отримає відмову.

Після прийняття рішення компанія висилає відповідь по електронній пошті або СМС. При позитивному результаті переводиться кредит на карту. Також можна забрати гроші готівкою в відділенні МФО. Кожен користувач вирішує сам, який варіант вибрати.

Якщо у клієнта з яких-небудь причин не виходить оформити кредит онлайн, то він може відвідати найближчу філію організації «Глобал Кредит». Менеджери допоможуть заповнити заявку і пояснять основні моменти (як погасити борг, де оплачувати кредит, які акції діють в МФО).

Нюанси при оформленні кредиту

Подаючи заявку, можна використовувати промокоди. Вони являють собою певний набір букв і чисел, при введенні якого покладено заохочення. Наприклад, клієнтам доступно зменшення комісії.

Оформляючи позику в «Глобал Кредит», потрібно розрахувати термін його погашення. Краще вказати дату з запасом, щоб уникнути непередбачених ситуацій. Для зручності, на головній сторінці порталу запропонований кредитний калькулятор. З його допомогою можна переглянути суму до повернення, вказавши бажану дату. Якщо термін погашення припадає на вихідний день, з’являється повідомлення.

Повторна подача заявки в «Глобал Кредит»

Якщо своєчасно погасити перший кредит, то можна без проблем подавати повторну заявку і взяти позику. Для цього потрібно увійти в особистий кабінет за логіном і паролем. У розділі з кредитами вказується необхідна інформація.

Кроки для отримання кредиту

Перевага в тому, що повторний запит можна подавати за допомогою СМС-повідомлень. Подальші дії вказані на зображенні нижче:

SMS-кредитування доступне лише для постійних клієнтів компанії. Щоб отримати цей статус, потрібно оформити перший кредит і погасити його без прострочень. Рішення по СМС-замовленню приймається протягом 1 хвилини.

Відмова у видачі кредиту

Компанія «Глобал Кредит» може відмовити в наданні позики. Рішення не обговорюється, а причини не вказуються. У більшості випадків клієнт не може взяти гроші через:

  • відсутність українського громадянства;
  • помилкового введення інформації;
  • порушення вікового діапазону;
  • велике боргове навантаження в інших організаціях;
  • прострочення в «Глобал Кредит»;
  • погана кредитна історія.

Для усунення причин необхідно порівняння паспортних даних з тією інформацією, що вказана в особистому кабінеті. Якщо відомості помилкові, їх потрібно виправити. Наступна подача запиту дозволена після активації послуг в профілі.

Як оплачувати кредит?

Сплачувати борг в «Глобал Кредит» можна кількома способами: онлайн (в особистому кабінеті) або готівкою. Не важливо, який варіант обраний. Головне, щоб гроші вчасно надійшли на рахунок. Не варто відкладати погашення на останній день. У такому випадку, через збій роботи терміналу або платіжної системи, гроші можуть надійти пізніше.

Для оплати через особистий кабінет потрібно авторизуватися. При погашенні використовується банківська картка. Вкажіть її номер, і гроші будуть зняті. Але потрібно врахувати, що банки стягують різні комісії при проведенні фінансових транзакцій. Також, клієнт може погасити борг через електронний гаманець (сервіси EasyPay, PayMaster, WebMoney).

Оплата готівкою доступна в філіях МФО «Глобал Кредит». Не менш затребувані термінали самообслуговування. Боржники можуть скористатися апаратами від: City24, IBox, EasyPay, «ПриватБанк».

Дострокове погашення кредиту

Користувач може погасити кредит достроково. Сума вноситься в будь-який момент. При цьому компанія «Глобал Кредит» перераховує комісію. Відсотки стягуються тільки за термін користування грошима. Чим раніше погашається борг, тим менше потрібно платити.

Чим загрожує прострочення платежів по кредиту?

При несвоєчасній оплаті кредиту протягом 24 годин «Глобал Кредит» скасовує для боржника все акції і промокоди. За кожен день прострочення нараховується пеня в розмірі 50 гривень, комісія збільшується до 3%. При невиконанні договірних зобов’язань з боку користувача, компанія має право подати позов до суду.

Продовження кредиту в «Глобал Кредит»

Якщо немає грошей, щоб сплатити борг за кредитом, необхідно оформити пролонгацію. Таким чином збільшується термін використання виданих коштів. При продовженні кредиту потрібно сплатити нараховані відсотки і вказати дату наступного погашення. Боржник може активувати послугу в «Глобал Кредит» кілька разів.

Пролонгація оформляється в особистому кабінеті, а оплачувати відсотки потрібно онлайн. Боржник може скористатися карткою або електронним гаманцем. Переваги пролонгації складаються в «заморожуванні» відсотків, що нараховуються та збереженні хорошої кредитної історії. Користувачеві не будуть регулярно дзвонити і нагадувати про виниклу прострочку.

Бонусна програма в «Глобал Кредит»

У «Глобал Кредит» регулярно стартують акції і роздають промокоди. Вони призначені для заохочення активних позичальників. Наприклад, при повторному кредиті діють знижки на комісію до 30%. Детальна інформація завжди приведена в новинному блоці.

Значні акції приурочені до календарних свят. Проводячи їх, компанія «Глобал Кредит» роздає приємні призи. Це може бути знижка на комісію до 99% або грошові заохочення в розмірі 500 – 3 000 грн.

Такі подарунки допоможуть боржникам частково вирішити фінансові проблеми. Щоб не пропустити акції і промокоди в «Глобал Кредит», потрібно уважно стежити за оновленням інформації. Якщо вийде зірвати куш, залиште свій відгук про МФО.

Відгуки клієнтів про компанію

Відгуки клієнтів – це можливість вникнути в особливості роботи компанії «Глобал Кредит», на думку оточуючих. Коментарі дозволяють визначитися з вибором МФО. Велику роль відіграє дотримання договірних умов, своєчасний старт акцій і видача промокодів, простота використання особистого кабінету. Ці питання обговорюються користувачами на тематичних форумах. Завдяки відгукам можна знайти вигідну пропозицію по кредиту, яку раніше не було помічено. Також з їх допомогою буде сформовано попередню думку про компанії.

Оформивши кредит онлайн, залиште і ви свій відгук. Розкажіть про те, скільки часу розглядався запит, і як швидко прийшли гроші на карту. Можливо, у вас були прострочення. Поясніть, як вийшли з ситуації, що порадили менеджери «Глобал Кредит», як оплачували суму. Важлива будь-яка інформація про компанію та про те, як ви взяли позику.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле