https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/forzacredit/Forza Credit
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

ForZaCredit – умови кредиту, відгуки, контакти

4.83
відсоток погодження: 91%
0 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «Forza Credit »:

Сума першого кредиту
500-4000 гривень
Процентна ставка для першого кредиту
0.1% на день
Сума повторного кредиту
1000-14999 гривень
Процентна ставка для повторного кредиту
1.85% на день
Строк кредиту
2-65 днів
Час прийому заявок
24/7
Термін розгляду заявок
15 хвилин
Спосіб отримання
на картку Visa або MasterCard
Пролонгація (термін і умови)
при сплаті нарахованих відсотків
Вік позичальника
18-70 років
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт, ІПН
Також знадобиться
картка будь-якого банку, контактна інформація (номер телефону, електронна пошта)
Взяти Кредит

Мікрофінансовий компанія Forza Credit розпочала роботу в Україні в 2016 році. За термін своєї діяльності організація видала кредити клієнтам різного соціального статусу і становища. Користувачів привертає чесність і прозорість роботи компанії. МФО пропонує прийнятну відсоткову ставку, вигідні акції і промокоди.

Мікрофінансова компанія Forza Credit видає кредити повнолітнім громадянам України. Отримати гроші може кожен бажаючий, який відповідає зазначеним вище критеріям. У компанії можна взяти швидкий кредит онлайн з переказом коштів на банківську карту. У МФО немає обмежень щодо мети позики. Користувачі можуть подати заявку і отримати гроші в борг, щоб оплатити витрати на лікування, подорожі, комунальні послуги і т.д.

Переваги Forza Credit укладені в можливості оформити заявку онлайн, швидкому прийнятті рішень, відсутності прихованих комісій. Подаючи запит, не потрібно подавати довідки або шукати поручителів. Це розширює коло потенційних позичальників. Отримати гроші можуть не тільки офіційно працевлаштовані громадяни, але також студенти, фрілансери, пенсіонери, жінки в декреті.

Міста з фізичними відділеннями Forza Credit

Відділення Forza Credit розташоване в Києві. В інших містах філій немає, але це не вплине на можливість взяти кредит. Заявки подаються дистанційно. Кожен клієнт може отримати гроші, оформивши запит на сайті в будь-який час доби.

Етапи створення особистого кабінету і подачі заявки на кредит

Клієнту потрібно визначитися з сумою кредиту. На головній сторінці необхідно вибрати параметри. Наступна дія – натиснути на кнопку «Взяти кредит». Після цього позичальник потрапить на сторінку реєстрації, де потрібно надати особисті дані.

Кредитний калькулятор

Подача заявки розділена на два простих кроки, що спрощує завдання і мінімізує помилки. На першому етапі потрібно вказати ПІБ та номер телефону. Після заповнення полів клієнту прийде СМС-повідомлення з кодом. Комбінацію потрібно ввести в відповідному полі для підтвердження мобільного номера.

Реєстрація в особистому кабінеті

Другий крок полягає у наданні паспортних даних та ІПН. Також потрібно підтвердити суму і термін кредиту, вказати номер карти. Потім заявка онлайн відправляється на розгляд. При позитивному рішенні клієнт отримує кредит на карту.

Нюанси при оформленні кредиту

Користувач може подавати тільки одну заявку, щоб отримати кредит онлайн. Повторний запит приймається після того, як компанія Forza Credit підтвердить погашення попередньої позики. Не рекомендується брати кредитні кошти в інших фінансових установах, щоб погасити борг. Це призводить до складних фінансових ситуацій.

Необхідно детально перевіряти зазначені особисті дані, тільки в цьому випадку заявка на кредит може бути схвалена. Forza Credit забороняє використовувати чужі документи і банківські картки.

Повторна подача заявки на кредит в Forza Credit

Відвідавши особистий кабінет, можна переглянути активні і закриті кредити. Повторний запит відхиляється, якщо не погасити попередню позику. Тільки після повного повернення боргу клієнтом, можна подавати чергову заявку. В особистому кабінеті представлена актуальна інформація про статус кредиту, що дозволяє контролювати процес погашення.

Повторна подача запиту займе мінімум часу. Це обумовлено тим, що не потрібно створювати профіль і верифікувати дані. Позичальник повинен вказати параметри кредиту, і відправити заяву на розгляд.

Відмова у видачі кредиту в Forza Credit

Не завжди клієнт отримує схвалення. Часом спроба взяти кредит закінчується відмовою. Forza Credit не розголошує причини відхилення запиту. Але відмова завжди обґрунтована. Найпоширеніша проблема – помилки при заповненні анкети. Також можливе відхилення заявки з наступних причин:

  • відсутність громадянства України;
  • невідповідність віковим критеріям;
  • позичальник – боржник в компанії Forza Credit;
  • баланс зазначеної карти недостатній для її верифікації (менше 1 гривні).

Необхідно перевірити ПІБ, паспортні дані, номер картки. Всі цифри і букви повинні бути такими ж, як в офіційних документах. При виявленні помилки, її потрібно виправити. Після збереження змін можна повторно подавати заявку.

Як оплачувати кредит в Forza Credit?

Щоб налагодити співпрацю з Forza Credit, необхідно вчасно оплачувати борги. При дотриманні умов договору клієнт отримує позитивну репутацію, діють додаткові привілеї. Користувачеві пропонують промокоди для зниження процентної ставки або збільшення пільгового періоду.

Погасити кредит в компанії Forza Credit можна будь-яким зручним способом. При відвідуванні особистого кабінету кошти переводяться з банківської карти. Можна сплачувати борг в терміналах EasyPay, IBox, 24nonStop, TYME, City24 або в касі будь-якого банку України. При погашенні готівкою необхідно вказати реквізити. Вони наведені в договорі і на офіційному сайті Forza Credit.

Сплачуючи готівкою, потрібно врахувати термін переказу коштів. Гроші перераховуються до трьох днів, а тому не відкладайте на останній момент. Збережіть чек, щоб при виникненні форс-мажорних ситуацій довести факт оплати та не стати боржником.

Дострокове погашення позики

Компанія Forza Credit надає можливість погасити кредит достроково. При цьому не діють додаткові санкції. Якщо боржник вносить повну суму заборгованості в будь-який день кредитного терміну, він закриває свої зобов’язання. Відсоток нараховується за фактичну кількість днів використання коштів. Необхідно зайти в особистий кабінет на сайті Forza Credit, переглянути суму і сплатити її картою банку. В якості заохочення за дострокове погашення МФО може надати промокод.

Все про прострочення платежів

У компанії Forza Credit не вітається прострочення платежів. Якщо нічим сплачувати борг, то потрібно повідомити про це консультантам МФО. Вони знайдуть правильне рішення, щоб ви зберегли свою репутацію. В іншому випадку за кожен день прострочення нараховуються штрафні санкції. Вам доведеться оплачувати додаткові відсотки по кредиту. Крім того, дані будуть внесені до реєстру боржників.

Зіпсована кредитна історія негативно впливає на можливість взяти позику в подальшому (не тільки в компанії Forza Credit, але і в інших фінансових організаціях). Дотримуйтесь умов договору, і оплачуйте борг в зазначені дати.

Продовження кредиту в Forza Credit

Якщо клієнт не може оплачувати кредит вчасно, то МФО пропонує оформити пролонгацію. Послуга являє собою продовження терміну використання коштів. Для її активації потрібно погасити вже нараховані відсотки. Компанія Forza Credit надає можливість вибрати термін продовження в зазначеному діапазоні. Оформляти пролонгацію потрібно не пізніше кінцевої дати оплати за договором.

Переваги продовження укладені в відсутності штрафних санкцій. Користувач не вважається боржником, у нього немає прострочень. Кредитна історія не псується, що дозволяє брати гроші під відсотки в подальшому.

Способи пролонгації

Пролонгація стане виходом із ситуації, якщо клієнт Forza Credit не може сплачувати позику. Продовження доступно і новачкам, і постійним користувачам. Для пролонгації потрібно зайти в особистий кабінет і створити відповідну заявку. Ще один варіант – зателефонувати за телефоном гарячої лінії. Консультант надасть інформацію про подальші кроки і розповість, як уникнути прострочень.

Акції та промокоди в Forza Credit

Компанія Forza Credit регулярно надає промокоди для постійних клієнтів і новачків. Отримати бонусні комбінації можна в e-mail-розсилці або на тематичному форумі (у відгуках). Промокоди і акції спрямовані на зниження процентної ставки. За допомогою вигідних пропозицій можна значно заощадити бюджет.

У Forza Credit діє безстрокова акція «Приведи друга». За кожного запрошеного користувача нараховуються бонусні бали. Накопичуючи їх можна оплачувати ними комісію. Але бали видаються тільки в тому випадку, якщо новачок взяв швидкий кредит в Forza Credit.

Відгуки клієнтів про Forza Credit

Позитивні відгуки клієнтів вказують на якість роботи компанії Forza Credit. Завдяки коментарям реальних користувачів можна дізнатися про всі нюанси співпраці з МФО. Як краще оплачувати кредит, наскільки легко користуватися промокодом? У відгуках представлено багато корисної інформації.

Якщо ви вже співпрацювали з компанією Forza Credit, то поділіться своєю думкою. Наскільки вигідні акції, чи зручно подавати запити в режимі онлайн? Чи стикалися ви з простроченням? Кожен відгук важливий для новачків, які хочуть отримати максимум інформації про МФО.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле