https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/forza24/Forza24
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

Forza24 – умови кредиту, відгуки, контакти

4.63
відсоток погодження: 91%
2 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «Forza24»:

Сума першого кредиту
500-14999 гривень
Процентна ставка для першого кредиту
0.01% на день
Сума повторного кредиту
500-14999 гривень
Процентна ставка для повторного кредиту
1.5-1.8% на день
Строк кредиту
5-30 днів
Час прийому заявок
24/7
Термін розгляду заявок
15 хвилин
Спосіб отримання
на картку банку
Пролонгація (термін і умови)
до 185 днів при сплаті нарахованих відсотків
Вік позичальника
від 18 років
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт, ІПН
Також знадобиться
реєстрація в Україні
Взяти Кредит

Вiдгуки про МФО Forza24

07.05.20 12:18

Забув про день народження дружини і не підготувався як слід. Щоб купити подарунок, звернувся за грошима сюди. Працюють оперативно, довідки про доходи, поручителя і такого іншого не вимагають. Повертати треба значно більше, але майже в усіх таких конторах високі %.

City: Львів

25.04.20 15:18

Терміново знадобилися гроші, і так вийшло, що шукав контору, в якій дають гроші цілодобово. Не хотілося півгодини чекати, поки перевірить оператор, зробить дзвінок і таке інше. В Форза24 мені скинули гроші на картку вночі. Швидкість роботи мене повністю влаштовує.

City: Харків

Компанія Forza24 – це офіційно зареєстрована фінансова установа, яка видає споживчі кредити. Сервіс отримав свідоцтво Національної комісії, що здійснює регуляцію на ринку фінансових послуг в 2018 році (свідоцтво номер ФК 1009). Незважаючи на невеликий термін діяльності, Forza24 вже видала безліч кредитів і регулярно отримує позитивні відгуки клієнтів.

Хто може подавати заявку на кредит в компанії Forza24

Подати заявку і взяти кредит онлайн може повнолітній громадянин України, верхня межа віку не встановлена. Для успішного рішення по кредиту необхідно відповідати ще декільком умовам:

 • повна право- і дієздатність, необхідна для укладення договору кредитування;
 • подача виключно достовірних відомостей;
 • регулярний дохід, який може бути підтверджений – зарплата, пенсія, рента і т.д .;
 • іменна банківська карта – її необхідно отримати заздалегідь.

Обов’язкова умова – наявність мобільного телефону і електронної пошти, а також регулярний доступ до інтернету. Оскільки комунікація здійснюється через особистий кабінет, без доступу до всесвітньої мережі клієнт не може подавати заявку.

Які документи можуть знадобитися, щоб подавати заявку на кредит в Forza24

Автоматизована скорингова система перевіряє дані на основі інформації з відкритих реєстрів та приймає рішення. Подавати довідку про доходи або пред’являти договір поруки не потрібно. Досить ввести паспортні дані та індивідуальний податковий номер.

Як взяти гроші, якщо заявка схвалена

Гроші можна отримати на іменну картку будь-якого українського банку. Для того, щоб взяти кредит на карту, її необхідно прив’язати за реквізитами під час того, як ви будете подавати онлайн заявку в особистому кабінеті. Уважно заповніть обов’язкові поля. Допускаються тільки особисті іменні картки. Якщо ви спробуєте прив’язати чужу карту, в кредиті буде відмовлено, а це, в свою чергу, призводить до погіршення кредитної історії. Також карта повинна бути захищена CVV / CVC кодом. Не можна отримати кредит на віртуальну карту або заблоковану банком або власником. На рахунку повинна бути сума як мінімум – 1 гривня – це необхідно для верифікації. З картки можна оплачувати товари або послуги, погасити кредит в подальшому, знімати готівку в банкоматі і здійснювати інші фінансові операції.

Умови першого і наступних кредитів в компанії Forza24

З першим кредитом все дуже просто: його схвалять, якщо позичальник відповідає умовам сервісу Forza24. Наступний кредит можна взяти, якщо немає прострочення по попереднім – боржникам відмовляють до повного погашення. З другого кредиту відсоткова ставка змінюється. Вона також може бути змінена за умовами різних акцій і програм.

Пропозиції та акції в Forza24

Всі спеціальні пропозиції, які допомагають заощадити, і акції від компанії Forza24 клієнти отримують в розсилках або в особистому кабінеті. Також з умовами акцій можна ознайомитися, якщо підписатися на сторінки сервісу Forza24 в основних соціальних мережах.

Міста, в яких є відділення компанії Forza24

Головний офіс кредитно-фінансової організації Forza24 розташовується в Києві – точна адреса вказана в розділі «Контакти» на сайті компанії. Однак прийом клієнтів в офісі не здійснюється – всі контакти відбуваються через особистий кабінет позичальника онлайн.

Покрокове оформлення заявки на кредит

Покрокове оформлення заявки

Перш за все, зверніть увагу на кредитний калькулятор, розташований на головній сторінці сайту сервісу Forza24. Тут ви можете вказати суму, яка вам необхідна, і відразу отримати інформацію про те, яку суму необхідно буде оплачувати після закінчення періоду використання кредиту. Скріншот форми кредитного калькулятора:

Тепер необхідно натиснути кнопку «Оформити кредит» і заповнити всі поля анкети. У ній містяться основні відомості про позичальника:

 • паспортні дані та ІПН;
 • телефон;
 • електронна пошта;
 • місце проживання та реєстрації;
 • розмір доходу;
 • наявні кредитні зобов’язання;
 • реквізити карти, на яку клієнт планує взяти кредит.

Також під час реєстрації необхідно завантажити вашу фотографію з паспортом в розгорнутому вигляді. Це легко зробити за допомогою камери смартфона або веб-камери. Така вимога введена для забезпечення фінансової безпеки осіб, у яких шахраї могли просто вкрасти паспорт – або знайти втрачений.

Якщо скорингова система вважатиме, що вам можна схвалити видачу кредиту, ви дізнаєтеся про це з СМС та електронної пошти. Тепер залишилося ознайомитися уважно з умовами кредитного договору з індивідуальними умовами – базовий договір опублікований в розділі з документами на сайті Forza24. Договір підписується електронним підписом, і гроші надходять на ваш рахунок через лічені хвилини. Форма первинної реєстрації на скріншоті:

Оформлення заявки

Зверніть увагу, що реєстрація неможлива, поки ви не поставите галочку, що позначає, що ви ознайомилися і згодні з умовами кредитування та політикою використання персональних даних.

Коли сервіс Forza24 може відмовити в кредиті

Відмова у видачі кредиту трапляється досить рідко. Причини для цього можуть бути такими:

 • клієнт є боржником по кредиту в іншій фінансовій компанії або банку (ця інформація є в бюро кредитних історій);
 • у клієнта є прострочення боргу по кредиту в компанії Forza24 – якщо така є, необхідно погасити її якомога швидше, але навіть в цьому випадку сервіс може відмовити в кредиті або урізати кредитний ліміт;
 • якщо при заповненні анкети позичальник навмисно або помилково вказав недостовірну інформацію – скорингова система не зможе відрізнити помилку від навмисного викривлення, тому будьте уважні;
 • якщо клієнт не підходить по жорстко заданим критеріям (вік, громадянство).

Точна причина відмови не може бути названа клієнту, оскільки це суперечить політиці конфіденційності – треті особи не мають можливості отримати ці відомості з інформаційної системи. Якщо ви вважаєте, що знаєте причину – усуньте її та подавайте заявку заново. Для консультації ви завжди можете зателефонувати на гарячу лінію підтримки.

Як погасити кредит в компанії Forza24

Для того, щоб оплачувати кредит, у позичальника є три способи. Найбільш часто використовується особистий онлайн кабінет. Тут клієнт може без комісій погасити борг з карти, на яку був виданий кредит – або пролонгувати його. Ще один спосіб, який підійде тим, хто звик користуватися готівкою – оплата в терміналах. Ви можете використовувати будь-який з наступних терміналів:

 • EasyPay;
 • iBox;
 • 24nonStop;
 • Tyme;
 • City24.

Щоб зробити це, просто знайдіть компанію Forza24 по її реквізитами, введіть номер договору і внесіть готівку. Головне – не забудьте залишити квитанцію про оплату, щоб уникнути неприємних ситуацій, і враховуйте, що за погашення в терміналі стягується комісія. Ще один спосіб оплачувати готівкою – відділення банку. Вам знадобляться реквізити, які легко знайти на сайті компанії Forza24. Однак гроші таким способом можуть йти до трьох днів, що може перетворити вас в боржника мимоволі, оскільки прострочення боргу рахується з дня, наступного за останнім днем строку в договорі.

Що відбувається при виникненні прострочення

Якщо кредит не сплачений вчасно, сервіс Forza24 нараховує штраф – понад звичайної процентної ставки. Це дуже здорожує кредит, крім того, тягне інші проблеми, такі, як:

 • погіршення кредитного рейтингу;
 • відмова в наступних позиках навіть після погашення боргу;
 • можливе судове переслідування;
 • можливий арешт майна;
 • передача справи боржника колекторам.

Але при наявності підстав, боржник може оформити реструктуризацію. До таких підстав відносять документально підтверджені фінансові проблеми або проблеми зі здоров’ям. Реструктуризація означає, що борг буде зменшений і розбитий на частини, які потрібно виплачувати відповідно до жорсткого графіку. Якщо є можливість, краще не доводити до прострочення, а оформити пролонгацію.

Пролонгація кредиту

Термін продовження дії кредитного договору з компанією Forza24 – до півроку. Користуватися послугою можна неодноразово, все, що необхідно для цього – оплатити вже нараховані відсотки через особистий кабінет або зателефонувавши на підтримку сервісу Forza24. Це оптимальний вихід для тих, хто трохи не встигає оплачувати, але не хоче йти на прострочення і погіршувати кредитну історію.

Відгуки клієнтів на нашому сайті

Щоб зрозуміти, які особливості роботи тієї чи іншої фінансової компанії і що про неї думають її клієнти, найкраще читати відгуки на нашому сайті. У відгуках викладені історії і особиста думка людей, які отримали кредит в компанії Forza24. Ви зможете зрозуміти, чи варто укладати договір з цією організацією, або підшукати іншу. Для тих же, хто вже укладав договір і отримував кредит в Forza24, пропонуємо також залишити корисний відгук для нових позичальників.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле

Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями
Контактна інформація “Forza24”:
Графік роботи:
цілодобово та без вихідних
Телефон:
0800-30-53-30
Сайт:
forza24.com.ua