https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/fks/ФКС
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

ФКС – умови кредиту, відгуки, контакти

відсоток погодження: 91%
2 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «ФКС»:

Сума першого кредиту
500-15000 гривень
Процентна ставка для першого кредиту
1.85% на день
Сума повторного кредиту
500-15000 гривень
Процентна ставка для повторного кредиту
1.85% на день
Строк кредиту
10-29 днів
Час прийому заявок
24/7
Термін розгляду заявок
20 хвилин
Спосіб отримання
на банківську картку
Пролонгація (термін і умови)
при сплаті нарахованих відсотків
Вік позичальника
23-65 років
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт
Також знадобиться
реєстрація в Україні
Взяти Кредит

Вiдгуки про МФО ФКС

20.06.20 10:11

Брала онлайн-кредит. Підкупило те, що компанія давно працює на ринку. Ніяких довідок і застав не надавала. Після того як мені схвалили кредит і я підписала договір, гроші на картку поступили дуже швидко. Повертала через особистий кабінет – швидко і зручно.

City: Ізюм

19.05.20 20:10

Брала кредит на велику суму, тому приїздила у відділення. Надавала довідку з місця роботи. Але завдяки цьому тепер сплачую невеликі відсотки. Брала на рік, і залишилося виконати всього 2 платежі. В цілому, задоволена роботою компанії, тому раджу звертатися сюди.

City: Київ

Товариство з обмеженою відповідальністю «Фінансово-кредитний супермаркет», або скорочено, ФКС – це фінансова компанія, що володіє ліцензованим правом на надання споживчих та інших кредитів громадянам України. Діяльність організації ФКС регулюється Нацкомфінпослуг, ліцензія на здійснення діяльності отримана в 2017 році.

Компанія пропонує кредити на різні цілі:

  • на розвиток бізнесу;
  • для моряків;
  • для пенсіонерів;
  • під заставу автомобіля;
  • без застави;
  • онлайн-кредити на споживчі цілі

Ми розглядаємо виключно онлайн-кредитування від компанії ФКС.

Хто може подавати заявку на кредит в компанії ФКС

Щоб подати заявку на кредит і взяти гроші в борг на будь-які цілі, досить відповідати декільком простим критеріям. По-перше, необхідно бути в потрібному для цього віці – він вказаний в таблиці. По-друге, мати українське громадянство або, по крайней мере, вид на проживання в Україні. По-третє, позичальник повинен мати повну дієздатність і правоздатність, тобто, відповідати за свої дії і мати можливість укладати цивільно-правові договори, до яких відноситься і кредитний договір.

З технічної точки зору, щоб взяти кредит онлайн, потрібен стабільний доступ в інтернет, банківська карта, а також мобільний телефон. Він використовується для підписання договору в електронному вигляді. Щоб підвищити ймовірність схвалення кредиту, бажано обзавестися легальним джерелом регулярного доходу. Працевлаштовані і ті, які отримують зарплату позичальники, мають більше шансів на схвалення кредиту.

Які документи необхідні для оформлення кредиту в ФКС

Щоб взяти кредит, необхідний тільки дійсний паспорт і ідентифікаційний номер платника податків. І то, ці документи при оформленні кредиту онлайн через особистий кабінет позичальника подавати не потрібно. Клієнт просто вносить паспортні дані та податковий номер з десяти цифр в спеціально призначені для цього поля.

Не потрібно подавати довідку про доходи, пенсійне посвідчення, посвідчення моряка, інформацію про заставне майно, договір поручительства і т.д. Однак, інші продукти ФКС, які оформляються при особистій присутності і припускають можливість взяти значні суми, можуть вимагати надання додаткових документів.

Як взяти гроші, якщо заявка схвалена

Компанія ФКС у випадку з онлайн-кредитуванням передбачає тільки один спосіб – кредит на карту. Клієнт може використовувати для прив’язки в особистому кабінеті тільки іменну картку українського банку з CVV2 / CVC2 кодом на зворотному боці. Цей код використовується, коли ви оплачуєте будь-які товари або послуги в мережі. За допомогою карти після закінчення терміну дії карти можна погасити кредит або оплачувати його пролонгацію. Не вийде взяти кредит в сервісі ФКС на корпоративні та віртуальні, а також на заблоковані карти.

Карта після прив’язки вимагає верифікації, для чого на рахунку необхідно мати як мінімум 1 гривню. Сервіс заморозить випадкову суму в копійках, користувачеві ж треба буде вказати її в спеціальному вікні, перевіривши свій рахунок. Після верифікації сума повертається на рахунок.

Умови першого і наступних кредитів в компанії ФКС

На рішення про видачу першого кредиту впливає кредитний рейтинг позичальника. Але це не означає, що абсолютно всі боржники, або ті, хто коли-небудь допускав прострочення боргу в банку або фінансовій компанії, отримають відмову. Кредитний відділ працює з кожним позичальником персонально. Наприклад, одним з варіантів співпраці може бути схвалення невеликої суми на короткий термін. Якщо погасити її без прострочення, то позичальник покаже свою відповідальність і зможе розраховувати надалі на великі суми.

Повторний кредит дадуть лише за умови повного погашення попереднього – укладати з компанією ФКС більш одного кредитного договору за раз можна. Якщо попередній вдалося погасити без прострочення, наступний кредит надається зі збільшеним кредитним лімітом. Також позичальник отримує можливість брати участь в акціях і користуватися вигідними пропозиціями ФКС.

Спеціальні пропозиції та акції для клієнтів ФКС

До свят і пам’ятних дат сервіс ФКС часто проводить різні акції з розіграшами призів. В якості призів на акціях можуть розігруватися:

  • знижки зі звичайної процентної ставки;
  • безкоштовні кредити (з поверненням лише основної суми);
  • грошові призи і т.д.

Для участі в акції звичайно потрібно не тільки оформити кредит і вчасно його оплачувати, але і підписатися на сторінку компанії в соціальній мережі Instagram, написавши в директ сторінки компанії номер договору і дату отримання. Переможці акцій визначаються за допомогою випадкового відбору.

Міста, в яких є відділення компанії ФКС

Відділення сервісу по роботі з клієнтами розташовані в містах Київ і Одеса. Отримання онлайн кредиту не вимагає особистої присутності в офісі, його можна оформити з будь-якої точки з доступом до інтернету. В офісах оформляються кредити під заставу автомобіля, для моряків, на розвиток бізнесу та інші.

Покрокове оформлення онлайн заявки в особистому кабінеті на сайті ФКС

Щоб отримати кредит, необхідно заповнити онлайн анкету в особистому кабінеті. Почати слід з кредитного калькулятора на головній сторінці. Це дуже зручний спосіб визначити, яка сума і на який термін вам необхідна і відразу дізнатися, скільки потрібно буде погасити після закінчення. Однак, цей розрахунок приблизний, про що сервіс ФКС попереджає відразу. Кредит можуть схвалити в меншому розмірі, якщо скорингова система вважатиме позичальника недостатньо надійним або поставить під сумнів його платоспроможність.

Оформлення онлайн заявки в особистому кабінеті ФКС

Однак загальне уявлення про повну вартість кредиту калькулятор дає. Якщо вас влаштовують умови надання, натискайте велику кнопку «Отримати кредит» і переходьте на сторінку реєстрації в особистому кабінеті.

Тут вам необхідно ретельно заповнити всі поля онлайн анкети. Пам’ятайте, що подавати недостовірні дані, нехай навіть і помилково, не можна. Це може призвести до відмови в кредиті і блокування можливості отримати його в подальшому. Також зверніть увагу на обмеження поштових доменів, що належать російським компаніям.

Реєстрація в особистому кабінеті ФКС

В анкеті, яку вам потрібно буде заповнити, є поля паспортних даних, поля працевлаштування, доходу, наявних кредитних зобов’язань, місця проживання та реєстрації. В кінці анкети – поле для прив’язки карти і її верифікації. Все це потрібно заповнити лише один раз. Якщо відомості не змінювалися, подавати заявку заново ви зможете набагато швидше. Після схвалення кредиту вам буде висланий договір. Уважно прочитайте його і підпишіть за допомогою коду з СМС. Гроші надходять на вашу карту протягом декількох хвилин після схвалення.

Чому сервіс ФКС може відмовити в кредиті

Головна причина для відмови у видачі кредиту в компанії ФКС – борги. Не всі боржники отримують відмову, але погана кредитна історія обов’язково приверне увагу кредитного фахівця. Тому боржникам краще оплачувати всі кредити до звернення в сервіс ФКС, адже відмова в кредиті також погіршує рейтинг.

Те ж саме стосується недостовірних даних – якщо ім’я, вказане при реєстрації, і ім’я власника карти не збігаються, якщо допущені інші грубі помилки або внесена навмисно перекручена інформація, в кредиті буде відмовлено.

Як погасити кредит в ФКС

Для того, щоб погасити кредит, необхідно мати під рукою номер договору та ідентифікаційний код. Це потрібно в разі, якщо ви вибираєте в якості способу поповнення банківську касу або термінал самообслуговування. Також оплачувати кредит можна в особистому кабінеті за допомогою карти. В такому випадку, ніякі додаткові відомості вводити не потрібно.

Що відбувається при виникненні прострочення

Прострочення веде до того, що на суму боргу нараховується штраф понад покладену процентну ставку. Також, справу боржника можуть передати колекторам, які наполегливо вимагатимуть виплатити борг. Ще один неприємний наслідок для боржника – падіння рейтингу і наступні відмови в кредитах, в тому числі, в інших фінансових компаніях.

Якщо позичальник втратив дохід або майно, захворів і т.д., якщо своєчасного погашення заважає форс-мажор – компанія може провести реструктуризацію боргу. В такому випадку, штрафи не нараховуються, а основну суму необхідно оплачувати частинами відповідно до жорсткого графіку.

Пролонгація кредиту

Якщо ви очікуєте отримання грошей, але не встигаєте погасити кредит – оформіть пролонгацію в особистому кабінеті і продовжуйте термін використання кредиту, сплативши тільки нараховані відсотки. В такому випадку кредитна історія не постраждає.

Відгуки клієнтів на нашому сайті

Всі фінансові компанії здаються хорошими, але у кожної є свої особливості. Дізнатися, чи варто мати справу з сервісом ФКС, ви можете з відгуків його клієнтів на нашому сайті. Ми публікуємо тільки реальні відгуки, а не замовні коментарі конкурентів! Залиште свій відгук в формі, якщо ви вже є клієнтом сервісу ФКС.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле

Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями
Контактна інформація “ФКС”:
Графік роботи:
цілодобово та без вихідних
Телефон:
+38(044)585 55 16
Сайт:
fksm.com.ua