https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/finhub/FinHub
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

FinHub – умови кредиту, відгуки, контакти

4.67
відсоток погодження: 91%
3 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «FinHub »:

Сума першого кредиту
1000-15000 гривень
Процентна ставка для першого кредиту
0.35% на день + комісія 10%
Сума повторного кредиту
1000-15000 гривень
Процентна ставка для повторного кредиту
1.6% на день + комісія 10%
Строк кредиту
до 5000 гривень – 1-30 днів, більше 5 000 гривень – 3-12 місяців
Час прийому заявок
24/7
Термін розгляду заявок
15 хвилин
Спосіб отримання
на картку банку
Пролонгація (термін і умови)
при сплаті нарахованих відсотків
Вік позичальника
21-65 років
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт
Також знадобиться
реєстрація в Україні
Взяти Кредит

Вiдгуки про МФО FinHub

05.06.20 17:14

ФінХаб підкупив своїми гарними умовами. За день виходило менше пів відсотка, крім того, уся сума розбивалась на кілька щомісячних платежів. Дуже зручний сервіс з адекватними умовами. Все сподобалося, тільки можна було б гроші переводити на картку трохи швидше. Наступного разу буду звертатися сюди ще.

City: Дубове

14.05.20 13:13

Зверталася у ФінХаб кілька разів. Непоганий сервіс, оформлення займає мало часу, документів майже ніяких не потрібно. Єдине, що сюди звертатися за кредитом на термін до 2 тижнів майже не вигідно. Що на кілька днів береш, що на 2 тижні – платити майже однаково.

City: Одеса

27.04.20 21:14

Дуже легко отримав тут мікропозику, навіть не очікував. Якщо брати на довгий термін, то відсотки, у порівнянні з іншими онлайн-кредитами, невеликі. В залежності від суми і терміну вам рахують щомісячний платіж, а потім ви платите через особистий кабінет.

City: Путивль

FinHub – це ліцензована Нацкомфінпослуг компанія, що пропонує новий підхід до видачі споживчих кредитів. Сам сервіс FinHub виступає в якості інформаційної платформи і координаційного центру, кредити ж видаються за принципом peer-to-peer – людьми для людей. Це дозволяє утримувати процентну ставку низькою, при цьому в вигоді виявляються всі сторони:

 • приватні особи-кредитори отримують дохід, вищий, ніж ставка по депозитах в банках;
 • приватні позичальники можуть взяти кредит онлайн на свої цілі на вигідних умовах – за ставкою, що наближається до банківської, але з меншими вимогами;
 • сам сервіс FinHub заробляє на посередницьких послугах.

Такий підхід зародився в Західній Європі – він дозволяє громадянам уникати банків з високою маржею і вимогами до позичальників. Безпека засобів забезпечена шифруванням і захистом даних. Скорингова система сервісу автоматично проводить перевірку благонадійності і платоспроможності клієнта, інвестори ж можуть легко підбирати заявки і кредитувати позичальників. Всі операції законні і ліцензовані.

Хто може подавати заявку на кредит в компанії FinHub

Для того, щоб мати можливість взяти гроші в борг у приватних кредиторів за допомогою сервісу FinHub, досить відповідати декільком умовам:

 • позичальник – громадянин України, зареєстрований і проживає на її території, крім тимчасово окупованих Росією територій;
 • повна дієздатність і правоздатність – оскільки для отримання кредиту потрібно укласти договір, позичальник повинен бути здатний зробити це;
 • верхня планка віку в 65 років встановлена не для дати оформлення заявки, а для кінцевої дати, на яку необхідно здійснити платіж по кредиту;
 • клієнт повинен мати хороший кредитний рейтинг, без боргів і прострочень в інших кредитних організаціях, так як сервіс FinHub піклується про безпеку коштів інвесторів;
 • постійне місце роботи і регулярний дохід – обов’язкові умови, компанія FinHub не надає кредити безробітним та особам, які перебувають у декретній відпустці, студенти та пенсіонери можуть взяти кредит, якщо покажуть джерело доходу;
 • у позичальника є кредитна карта українського банку;
 • постійний доступ до інтернету, електронна пошта, мобільний телефон

Які документи необхідні для оформлення кредиту в FinHub

Для того, щоб подати заявку на кредит онлайн в FinHub, досить мати діючий український паспорт і ідентифікаційний код платника податків. Також, щоб заявка була схвалена, необхідно зробити вашу фотографію з паспортом і завантажити її через особистий кабінет. Якщо у вас немає веб-камери, скористайтеся камерою на смартфоні. Ніякі інші документи не потрібні: ні довідка про доходи, ні договір поручительства. Всі внесені дані перевіряються автоматичної скорингової системою.

Як взяти гроші, якщо заявка схвалена

Компанія FinHub пропонує найбільш зручний спосіб – кредит на карту. Це може бути карта будь-якого українського банку, розташованого не на тимчасово окупованих територіях. Також карта обов’язково повинна бути іменною, ім’я власника повинно збігатися з ім’ям позичальника. На зворотному боці картки розташований CVC2 / CVV2 код – три цифри, які використовуються, якщо вам потрібно що-небудь оплачувати в інтернеті. Не можна взяти кредит на віртуальну і передплачену карту.

Карта прив’язується в особистому онлайн кабінеті позичальника і проходить процедуру верифікації. Це означає, що карта перевіряється на відповідність критеріям сервісу FinHub: термін дії, можливість проводити операції онлайн. Після прив’язки ви можете використовувати карту для будь-яких цілей: отримувати кредит і погашати його, оплачувати пролонгацію, переказувати кошти і т.д.

Умови першого і наступних кредитів в компанії FinHub

Якщо всі умови, викладені вище, дотримані, кредит в компанії FinHub схвалять без проблем. Для того, щоб звертатися повторно, необхідно не мати боргів і прострочень за попередніми кредитами. В такому випадку умови кредитування в FinHub будуть покращені. Чим частіше ви звертаєтеся в сервіс, тим нижче процентна ставка по кредиту завдяки тому, що ваша надійність як позичальника зростає, а значить, немає потреби закладати в ставу забезпечення ризиків невиплати. Крім того, таким чином компанія FinHub стимулює позичальників звертатися частіше і отримувати великі суми.

Вигідні пропозиції та акції для клієнтів FinHub

Слідкуйте за акціями на сайті компанії і на сторінках соціальних мереж. Акції можуть включати в себе, як вигоду, знижену процентну ставку, безкоштовну пролонгацію, грошові призи і т.д. Уважно читайте умови акцій, перш ніж приймати в них участь.

Міста, в яких є відділення компанії FinHub

Офіс компанії розташований в Києві. Реквізити компанії, в тому числі телефони служби підтримки, ви знайдете на сайті FinHub. Вся комунікація з користувачами проводиться через особистий кабінет або по телефону, прийом відвідувачів в офісі не проводиться.

Як подавати онлайн заявку в особистому кабінеті на сайті FinHub

Подавати заявку онлайн на кредит в FinHub дуже просто. Почніть з кредитного калькулятора. Скріншот форми ви бачите нижче. На ньому можна вибрати суму і термін кредитування. Зверніть увагу, що після 5000 гривень включно термін автоматично змінюється на більш тривалий. У правій частині калькулятора ви бачите суму, яку потрібно оплачувати після закінчення терміну. Вона включає в себе процентну ставку і комісію сервісу FinHub за послуги в розмірі 10%.

Онлайн заявка в особистому кабінеті

Натискайте кнопку «Взяти кредит» і переходьте до заповнення анкети. Вкажіть номер телефону для зв’язку з вами, електронну пошту, а також придумайте надійний пароль.

Онлайн заявка в особистому кабінеті FinHub

Цікаво, що в цей момент відбувається вибір ролі – позичальник або інвестор. Вибирайте роль позичальника і реєструйте особистий кабінет. Заповніть детальну інформацію про себе, включаючи паспортні дані, інформацію про місце роботи та рівень доходу, місце проживання. Дані повинні бути достовірні, інакше клієнт отримає відмову. Після цього потрібно завантажити фотографію. Завдяки їй на ваше ім’я в FinHub не зможуть отримати кредит шахраї. Останній крок – прив’язка карти.

Час прийняття рішення по заявці – від однієї до 15 хвилин, якщо необхідно буде що-небудь уточнити, з вами зв’яжеться консультант сервісу FinHub. Враховуйте при заповненні – якщо буде потрібно уточнення ваших даних, це можливо тільки в робочий час – з 9 до 20 годин. Тому, якщо ви подаєте заявку після 20 годин, а скоринговий центр не зможе прийняти рішення в автоматичному режимі, вам доведеться чекати наступного дня.

Підбір інвестора

Основна відмінність від інших фінансових продуктів починається на цьому етапі. Як тільки ваша заявка прийнята і схвалена, сервіс виставляє її (природно, в знеособленому вигляді) для прийняття інвесторами. Вона доступна для інвестування протягом семи днів. Якщо інвестор готовий надати кредит, але не на всю суму, закривається та частина необхідної суми, яку він готовий надати, і пошук інвестора триває. Як тільки зібрані всі необхідні кошти, позичальник отримує повідомлення по СМС. У разі, якщо після закінчення 7 днів зібрано 75% і більше, наприклад, 7800 гривень для схваленого кредиту в 10000 гривень – сервіс пропонує взяти ці кошти. Якщо сума не досягає 75%, заявка знімається. В такому випадку, клієнт може відразу створити нову.

Коли фінансування отримано, гроші не переводяться автоматично. Спочатку клієнт підписує договір, підтверджуючи, що все ще зацікавлений в кредиті. Це потрібно зробити протягом 24 годин. Договір підписується за допомогою СМС, і після цього гроші надходять протягом декількох хвилин.

Чому сервіс FinHub може відмовити в кредиті

Захищаючи права інвесторів, компанія FinHub може відмовити в кредиті, якщо:

 • є обґрунтовані побоювання, що кредит не буде повернутий – боржники по кредитах в інших фінансових організаціях отримають відмову з високою ймовірністю;
 • якщо клієнт не відповідає критеріям компанії за віком, не має постійного доходу і т.д.;
 • надана не вся необхідна інформація або явно навмисно надана недостовірна інформація – подавати потрібно тільки перевірені дані.

Як погасити кредит в компанії FinHub

Для цього також використовується особистий кабінет. Тут ви завжди зможете побачити суму, яку необхідно сплачувати, і вибрати або внести карту, з якої збираєтеся погасити борг. Все інше потрібно зробити по інструкції, представленої тут же. Боржники спочатку сплачують штрафи, потім відсотки, і тільки потім – основний борг.

Що відбувається при виникненні прострочення

Наступного дня після закінчення терміну дії договору боржнику починається нарахування штрафу. Стягується одноразовий штраф, а також в подальшому фіксована сума за кожен день прострочення. Якщо боржник допустив значне прострочення, можливе погіршення кредитного рейтингу. Також борг може бути переданий колекторам.

Якщо у боржника є вагома причина для прострочення, компанія FinHub пропонує реструктуризацію. В такому випадку штрафи не нараховуються, але оплачувати борг потрібно за графіком, порушення якого тягне штрафні санкції.

Пролонгація кредиту

Більш вигідний варіант, ніж прострочення – пролонгація кредиту. Клієнт оформляє її заздалегідь в особистому онлайн кабінеті. Потрібно погасити вже нараховані відсотки, і ви зможете продовжувати використання кредитних коштів. Кредитний рейтинг при цьому не страждає.

Відгуки клієнтів на нашому сайті

Щоб зрозуміти особливості роботи peer-to-peer кредитування від FinHub, читайте відгуки клієнтів на нашому сайті. Тут ви знайдете тільки відгуки та коментарі тих, хто вже отримував кредит і може поділитися досвідом. Також запрошуємо залишити свій відгук, якщо вам є що розповісти.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле

Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями
Контактна інформація “FinHub ”:
Графік роботи:
Пн-Пт: з 8:00 до 19:00
Телефон:
0 800 502 346
Сайт:
finhub.ua