https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/fayna-gotivka/Файна Готівка
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

Файна Готівка – умови кредиту, відгуки клієнтів

відсоток погодження: 93%
0 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «Файна Готівка»:

Сума першого кредиту
500-15000 гривень
Процентна ставка для першого кредиту
0.4-2% в день
Сума повторного кредиту
500-30000 гривень
Процентна ставка для повторного кредиту
0.4-2% в день
Термін
1-365 днів
Час прийому заявок
24/7
Час розгляду заявок
15-20 хвилин
Спосіб отримання
на карту
Пролонгація (термін і умови)
немає
Вік позичальника
21-70 років
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт
Також знадобляться
мобільний телефон
Взяти Кредит

Фінансова компанія Файна Готівка пропонує послуги з мікрокредитування приватних осіб. Вона недавно представлена на ринку. Має представництва в багатьох містах України. Отримати кредит онлайн тут можуть особи від 21 до 70 років. У цьому огляді ми розглядаємо способи, як можна взяти кредит в цій організації, умови отримання, а також найбільш важливі моменти, пов’язані з її діяльністю.

Міста, в яких є фізичні відділення

Отримати кредит онлайн в Файна Готівка можна як онлайн на банківську карту, так і звернувшись в фізичні відділення фінансової організації, розташовані в наступних містах України:

 • Київ,
 • Харків,
 • Одеса,
 • Львів,
 • Дніпро,
 • Вінниця,
 • Житомир,
 • Запоріжжя,
 • Кропивницький,
 • Суми,
 • Тернопіль,
 • Черкаси,
 • Чернігів.

Подавати заявку можна в будь-якому зручному офісі. Регіон реєстрації не важливий.

Хто може оформити кредит на карту в Файна Готівка

Щоб взяти кредит необхідно, щоб позичальник на момент отримання досяг віку 21 років. Кредити видаються як працюючим громадянам, так і пенсіонерам і навіть вагітним. Більш того, подати заявку і отримати кредит онлайн можуть навіть ті, у кого зіпсована кредитна історія. Причому компанія робить кілька пропозицій своїм клієнтам для отримання кредиту на карту.

В цілому, Файна Готівка відрізняється високим рівнем лояльності до своїх сьогоденням і майбутнім клієнтам, за що і отримує позитивні відгуки від позичальників. При мінімальних вимогах з точки зору документів і відомостей про клієнтів кредити видаються широкої категорії громадян.

Як оформити і подати онлайн-заявку на отримання кредиту в Файна Готівка

Для того щоб подати заявку на оформлення кредиту, необхідно зайти на головну сторінку сайту і натиснути на кнопку «Отримати кредит» праворуч. Тут же можна вибрати суму позики за допомогою спеціального повзунка. Для тих, хто отримує позику в Файна Готівка вперше, встановлюється обмеження.

Як оформити онлайн-заявку

Після натискання на кнопку «Отримати кредит» ви перейдете на сторінку з оформленням. Тут необхідно вказати ім’я, а також дійсний номер телефону, за яким представники компанії зв’яжуться з вами. Як зазначено на сайті, час до дзвінка від компанії може становити до 30 хвилин. За відгуками клієнтів часто передзвонюють майже миттєво.

Отримати кредит

Далі з вами зв’яжуться для уточнення всіх деталей. Вони уточнять суму, яку ви хочете взяти в борг і деякі деталі. Після цього ви зможете отримати позику онлайн на вашу банківську карту, яку ви також вкажете.

Як видно, процедура досить проста. Вам не потрібно ніде реєструватися і створювати особистий кабінет. Все, що потрібно – ввести ім’я і номер телефону, після чого співробітники Файна Готівка самі вам подзвонять і запропонують заповнити анкету з особистими даними. Подавати заявку таким способом зручно, коли немає бажання витрачати час на введення даних або хочеться знизити ймовірність помилок.

Чи всім видають гроші в борг у Файна Готівка

Незважаючи на те, що сервіс Файна Готівка дотримується вкрай ліберальних і лояльних поглядів щодо клієнтів і прагне видавати кредити всім, хто потребує (принаймні, таку інформацію можна прочитати на офіційному сайті організації), можливі випадки, коли вам відмовлять. Що це за ситуації?

Наприклад, ви вже є боржником Файна Готівка і у вас прострочення. Природно, компанія не дасть вам ще один позику для рефінансування першого. Також вам можуть відмовити, якщо ви не підходите під правила, описані на сайті (наприклад, не досягли повноліття або ваш вік старше верхнього порогового значення).

На сайті Файна Готівка немає інформації про те, що вони перевіряють дані про клієнта в базі кредитної історії. Найімовірніше, співробітники служби безпеки компанії мають доступ до таких відомостей і перевіряють їх. Відповідно, якщо ви є боржником у багатьох кредитних організаціях і виплачуєте кредити нерегулярно, вам також можуть відмовити.

Але тут немає чітких правил, тим більше на сайті такої інформації не вказано. Відзначається, що клієнт може мати зіпсовану кредитну історію – в цьому і полягає своєрідна краса такого роду швидких позик.

З іншого боку, гарантій того, що займ видадуть людині з дуже поганою кредитною історією, теж немає. Перевірку буде проводити служба безпеки Файна Готівка, і вони будуть приймати рішення про можливість видачі такої позики.

Як погасити кредит

Для того щоб погасити позику, можна скористатися одним із запропонованих на сайті компанії способів. Клієнт самостійно вибирає, яким способом оплачувати заборгованість. Але краще знати всі доступні варіанти.

Онлайн-оплата

Пропонується кілька варіантів додатків і сервісів. Наприклад, погасити кредит, отриманий онлайн в Файна Готівка, можна через додаток або особистий кабінет Приват24. Для цього необхідно авторизуватися в ньому, знайти Мої платежі, Файна Готівка. Також буде потрібно ввести ідентифікаційний номер ІПН.

Погасити борг перед кредитною організацією можна і за допомогою Pogashay.com.ua. Кошти переказуються через цей сервіс моментально. На сайті в пошуку вводиться назва компанії і заповнюється форма. Приблизний час погашення таким способом – одна хвилина. Оплачувати борг через онлайн-сервіси можна в будь-який час доби.

Нарешті, провести оплату позики онлайн боржнику можна і через сервіс Easy Pay. Для цього в платіжній системі необхідно вибрати «Банки і фінансові послуги» та вже там знайти Файна Готівка.

Платіжний термінал

Погасити борг по кредиту в організації Файна Готівка можна і через звичайний платіжний термінал. Наприклад, в терміналах ПриватБанку, EasyPay, IBOX і ін. Для оплати кредиту буде потрібно вибрати назву компанії, вказати ІПН і потім здійснити оплату.

Оплачувати кредит в терміналі краще мінімум за 1 робочий день. Інакше є ймовірність, що гроші не надійдуть вчасно і виникне прострочення, через яку потім буде складно взяти нову позику і доведеться платити штрафи.

Банківські каси

Ще один спосіб погашення боргу. Для проведення оплати необхідно вказати банківські реквізити, зазначені на офіційному сайті Файна Готівка. На жаль, сформувати квитанцію на оплату через особистий кабінет компанія не пропонує.

Оплачувати борг через банк краще мінімум за 1-2 дні до дати платежу. Інакше за відгуками клієнтів гроші можуть не надійти під час.

Отримання повторного позики

Ця процедура нічим не відрізняється від отримання першої позики. Єдиний приємний момент – збільшення суми кредиту до максимальної. Алгоритм дій залишається тим же: вам необхідно відправити заявку на кредит (натискання на кнопку «Отримати кредит» на головній сторінці офіційного сайту), а потім вказати ім’я та телефон.

На сайті не передбачено ніяких особистих кабінетів, тому всю процедуру доведеться проходити заново. Компанія, природно, зберігає кредитну історію клієнтів, так як при повторному зверненні є можливість взяти вже максимальну суму.

Наскільки швидко опрацьовуються заявки при повторному зверненні? Максимальний час відповіді оператора залишається незмінним. Єдине, при уточненні деталей швидкість прийняття рішень з боку компанії буде набагато вище. Справа в тому, що інформація про клієнта, як уже зазначалося вище, зберігається в компанії. Тому на перевірку піде менше часу. Клієнти відзначають, що якщо оплачувати борги без прострочень, то взяти повторну позику зі знижками по промокодом і акціям можна буквально за 1-2 хвилини.

Пролонгація позики в Файна Готівка

Чи можна збільшити термін оплати за позикою, скориставшись послугами компанії? На сайті в розділі з питаннями і відповідями зазначено, що такої можливості немає. Будь-боржник зобов’язаний погасити кредит в строк до 12 місяців. Правда, ніде не вказуються штрафні санкції з боку фінансової компанії за прострочення. Дізнатися це можна, зателефонувавши по одному з вказаних на офіційному сайті телефонів.

Що робити, якщо ви прострочили виплати

Бажано зв’язатися з представниками компанії Файна Готівка заздалегідь і повідомити, що ви не можете погасити борг вчасно. У разі прострочення вам прийде СМС з нагадуванням. Ми вже відзначали, що на сайті компанії не вказано, які саме штрафні санкції передбачені для боржників, які несвоєчасно проводять виплати.

Але навіть без цієї інформації зрозуміло, що свою кредитну історію в організації такі люди зіпсують. Тому рекомендується діяти на випередження і спробувати вирішити ситуацію з представниками Файна Готівка ще до того, як виникне прострочення.

До речі, якщо ви вже оплатили, але вам приходить повідомлення про необхідність погашення боргу, необхідно зателефонувати за вказаними на сайті телефонами. У цьому випадку фахівці перевірять платіж, і в разі, якщо він дійсно вчинив, дзвінки припиняться.

Акції та промокоди

На момент написання огляду компанія не проводить жодної акції. Але вони періодично проходять в організації. Щоб не пропустити нові спецпропозиції та акції рекомендується перевіряти відповідну сторінку на сайті МФО.

Іноді компанія також розсилає чинним клієнтам промокодом. Вони надходять по email або SMS. Промокод дає право на отримання знижки. Його потрібно вказати до оформлення позики або повідомити менеджеру. Але клієнт повинен пам’ятати, що кожен промокод має обмежений термін дії.

Переваги та недоліки сервісу

До плюсів Файна Готівка можна віднести:

 • можливість отримання швидкого кредиту з мінімальними вимогами;
 • від клієнта практично не потрібно ніяких зусиль, компанія сама збирає всю інформацію;
 • акції і промокодом;
 • різні кредитні програми, в тому числі для пенсіонерів;
 • великі терміни погашення заборгованості;
 • відносно невисокі добові відсотки за користування позикою;
 • швидке оформлення;
 • великий вибір платіжних засобів для погашення боргу;
 • офіси компанії розташовані по всій Україні;
 • лояльність з боку організації, проста схема отримання позики.

Що стосується недоліків, до них відносяться:

 • відсутність пролонгації і неможливість перенесення термінів платежу;
 • немає особистого кабінету.

Відгуки клієнтів

Якщо ви вже користувалися послугами Файна Готівка, можете залишити свої відгуки під цим оглядом. Вони стануть у пригоді тим, хто ще тільки збирається брати кредит онлайн в цій компанії.

Висновки

Файна Готівка – це українська фінансова компанія, що надає процентні позики по всій країні. Тут невисока ставка і лояльне ставлення до клієнтів. Оформлення проводиться оперативно, а заявки обробляють протягом 30 хвилин. Отримати кредит можна на карту.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле