https://kreditsonline.com.ua/uk/mfo/eurogroshi/Євро Гроші
Получи беспроцентный кредит!
Отправь заявку и получи список организаций с лучшими условиями

Євро Гроші – умови кредиту, відгуки, контакти

Хороші відгуки
4
відсоток погодження: 92%
4 вiдгукiв (дивитись)
Особистий кабiнет Взяти Кредит

Умови кредитування компанії «Євро Гроші»:

Сума першого кредиту
1000-4000 гривень
Процентна ставка для першого кредиту
1.9% на день
Сума повторного кредиту
1000-10000 гривень
Процентна ставка для повторного кредиту
1.9% на день
Строк кредиту
1-30 днів
Час прийому заявок
24/7
Термін розгляду заявок
15 хвилин
Спосіб отримання
на картку Visa або MasterCard
Пролонгація (термін і умови)
до 30 днів при сплаті нарахованих відсотків
Вік позичальника
18-60 років для чоловіків, 18-65 років для жінок
Географія видачі
вся Україна
Необхідні документи
паспорт, ІПН
Також знадобиться
картка будь-якого банку, контактна інформація (номер телефону, електронна пошта)
Взяти Кредит

Вiдгуки про МФО Євро Гроші

13.10.20 8:41

Звертався кілька разів в Євро Гроші. Вони оперативно видають гроші, а на сайті легко контролювати, скільки часу залишилося до дня X. Втім, мушу визнати, що бувають проблеми з особистим кабінетом. Через це можуть виникнути проблеми з вчасним поверненням коштів і, відповідно, нарахуванням пені і зайвих відсотків.

City: Суми

18.09.20 11:03

Звертатися в Євро Гроші можна, але тільки коли ви точно знаєте, що повернете кошти вчасно. В мене неочікувано захворів дідусь, і тому брала гроші на лікування. Проте через ускладнення хвороби знадобилося більше ліків і не було можливості повернути все вчасно. Дзвонила до оператора, щоб зробити реструктуризацію, але вони відмовили. А та пролонгація, що вони пропонують, не дуже спасає.

City: Волноваха

19.03.20 9:20

Євро Гроші наче непогана компанія, але мінус у тому, що відсотки великуваті, особливо накладно виходить, якщо береш гроші на довгий термін. Намагаюся не допускати прострочень і повертати все вчасно, але один раз все ж таки прийшлось продовжувати дію договору.

City: Київ

06.03.20 9:20

Запросила майже 5 000 гривень, збиралася повернути за два тижні, але не вийшло. Щоб не ускладнювати ситуацію, скористалася пролонгацією. Вийшло, що переплатила зайве, але інших варіантів, де позичити гроші в борг, нажаль, в мене не було.

City: Сердюк Катерина

Компанія «Євро Гроші» заснована в 2016 році. Організація веде діяльність в Україні, в інших країнах її філій немає. Компанія спеціалізується на видачі швидких кредитів. Клієнти звертаються в МФО, коли терміново потрібні гроші. Плюси «Євро Гроші» укладені в швидкому розгляді заявок, охопленні величезної території з огляду на роботи в режимі онлайн. Фінансова організація отримала високий рейтинг і масу позитивних відгуків, що обумовлено наявністю вигідних пропозицій, акцій і промокодів.

Фінансова організація «Євро Гроші» працює з клієнтами різного соціального статусу і становища. Перевага в тому, що позичальнику не потрібно збирати великий пакет документів. Це дозволяє взяти кредит навіть тим особам, які по ряду причин отримають відмову в банку. При подачі запиту не потрібні поручителі і довідки з місця роботи. Такі умови ідеальні для клієнтів, які отримують зарплату в «конвертах». Також, взяти позику можуть студенти, пенсіонери, фрілансери, жінки в декретній відпустці.

Компанія «Євро Гроші» видає кредит на будь-які потреби. Мету потрібно вказати при заповненні заявки:

 • оплата медичних послуг;
 • навчання;
 • ремонт;
 • відпочинок.

Передбачено й інші витрати, до яких належать: подарунки, збір дітей у школу, оплата комунальних послуг. Незалежно від мети кредитування, організація надасть позику в короткі терміни. Але для цього потрібно правильно заповнити анкету і відповідати заявленим критеріям.

Міста з фізичними відділеннями «Євро Гроші»

Офіс компанії розташований в Києві. Філій в інших містах у фінансовій організації немає. Це обумовлено роботою в режимі онлайн. Кожен житель України, у якого є доступ до Інтернету, може звернутися в МФО «Євро Гроші» та подати заявку на кредит.

Як подати заявку на кредит?

Щоб стати повноправним клієнтом фінансової організації, пройдіть реєстрацію. Для цього на головній сторінці офіційного сайту заповніть параметри (термін і суму позики), після чого натисніть на кнопку «Отримати кредит».

Як отримати кредит

Ви будете перенаправлені на сторінку реєстрації, де потрібно вказати номер мобільного телефону та адресу електронної пошти. Додатково придумайте пароль. З його допомогою ви будете входити в особистий кабінет.

Реєстрація нового позичальника

Після введення даних необхідно підтвердити номер телефону. Вам прийде СМС-повідомлення з перевірочним кодом. Введіть комбінацію в спеціальне поле, щоб пройти верифікацію. Потім заповніть основні поля в анкеті. Вкажіть:

 • ПІБ;
 • місце реєстрації та проживання;
 • паспортні дані;
 • місце роботи і джерела доходу;
 • інформацію про банківську картку.

Відомості повинні бути точними і актуальними. Перевіряйте всі цифри і букви, щоб вони відповідали поданим з офіційних документів. Використовуйте скорочення тільки при їх наявності.

Карту теж потрібно верифікувати. Вона повинна бути особистою, на неї перераховуються кошти при схваленні запиту. Після введення інформації компанія «Євро Гроші» заблокує випадкову суму на карті (до 1 гривні). Її необхідно ввести в спеціальне віконце. Щоб дізнатися, скільки грошей заблоковано:

 • скористайтеся інтернет-банкінгом;
 • перегляньте СМС-повідомлення (за умови підключення послуги);
 • зателефонуйте менеджерам банку і уточніть інформацію.

Після проходження верифікації сума буде розблокована. МФО не знімає кошти, вони залишаться на картці. Наступна дія – відправка заявки на розгляд. Рішення приймається в короткі терміни, після чого на ваш мобільний номер або електронну пошту прийде відповідь. Якщо запит схвалений, то переводиться кредит на карту. Фінансові транзакції здійснюються протягом 3 – 5 хвилин, але часом перерахування надходять через 1 – 3 дні. Термін залежить виключно від умов роботи банку.

Нюанси при оформленні кредиту

Подаючи заявку на кредит онлайн, візьміть до уваги особливості роботи з фінансовою системою. Ви можете заповнити анкету і відправити запит тільки через Інтернет, інших способів не передбачено. При виникненні питань звертайтеся в службу підтримки. Консультанти нададуть розгорнуті відповіді в короткі терміни.

У компанії «Євро Гроші» можна взяти тільки один кредит. Якщо знадобляться гроші знову, то ви отримаєте їх після оплати попереднього боргу. Погасити позику потрібно своєчасно. Ви берете на себе зобов’язання, і повинні їх виконувати.

Повторна подача заявки на кредит в «Євро Гроші»

Повторна подача запиту займає набагато менше часу, так як особистий кабінет вже створений. Вам не потрібно знову заповнювати анкету і верифікувати свої дані. Просто увійдіть в профілі і перейдіть до вкладки з кредитами. Вкажіть бажані параметри і відправляйте заявку на розгляд.

Подаючи запит повторно, можете розраховувати на збільшення кредитного ліміту. Але тільки в тому випадку, якщо попередній борг оплачений вчасно і у вас не було прострочень. В іншому випадку МФО «Євро Гроші» може відхилити заявку. При наявності промокоду, введіть його у відповідне поле. Ви отримаєте знижку на комісію і заощадите бюджет.

Відмова у видачі кредиту

Після розгляду запиту не виключена відмова у видачі кредиту. Компанія «Євро Гроші» відхиляє заявки клієнтів тільки з поважних причин. Серед них: відсутність українського громадянства, молодість позичальника або перевищення вікових меж, недостатній баланс на карті, борг за попереднім кредитом.

Причини відмови не розголошуються. Але кожен клієнт може самостійно перевірити анкету, щоб виключити можливі помилки при її заповненні. Якщо є недоліки, їх потрібно виправити. Після збереження змін можна подавати запит ще раз.

Як оплачувати кредит в «Євро Гроші»?

Ви можете оплачувати кредит в «Євро Гроші» зручним способом. Щоб погасити борг, використовуйте сервіси онлайн або вносьте готівку. Головне – перевести гроші своєчасно і виключити прострочення.

Оплачувати через карту потрібно в особистому кабінеті. Авторизуйтесь в профілі і переходьте в розділ з кредитами. Тут вказана загальна сума, яку необхідно погасити. Введіть номер карти, і з неї будуть переведені кошти.

Ви можете оплачувати готівкою через термінали самообслуговування або касу будь-якого банку. Для цього потрібно знати номер договору, розмір кредиту і відсотків до погашення. Платіж надходить на рахунок компанії «Євро Гроші» протягом трьох днів. Враховуйте це, щоб своєчасно погасити позику і не потрапити в список боржників.

Дострокове погашення кредиту в «Євро Гроші»

Оплачувати кредит можна достроково. Компанія «Євро Гроші» не забороняє клієнтам вносити гроші до дати, зазначеної в договорі. Перевага дострокового погашення укладено в тому, що МФО перераховує відсотки за використання позики. Чим раніше клієнт внесе кошти, тим менше доведеться платити. При цьому не нараховуються штрафні санкції.

Все про прострочення платежів

Якщо ви взяли позику в «Євро Гроші», то його потрібно оплачувати своєчасно. Але не виключені форс-мажорні ситуації, коли немає чим сплатити борг. В такому випадку МФО накладає штрафи, анулює дію акцій і промокодів, вносить ваші дані в список боржників.

Відсотки за отриманий кредит збільшуються, за кожен день прострочення доведеться заплатити набагато більше коштів у порівнянні з попереднім розрахунком. Паралельно компанія «Євро Гроші» змінює вашу кредитну історію. Через зіпсовану статистику буде складно взяти гроші в борг у подальшому.

Продовження кредиту в «Євро Гроші»

Продовження кредиту в «Євро Гроші» незамінне при виникненні непередбачуваних ситуацій. Якщо у клієнта немає грошей, щоб погасити заборгованість, він може оформити пролонгацію. Для цього потрібно вибрати період в межах доступного діапазону і сплатити нараховані відсотки.

Плюси продовження кредиту укладений в тому, що на клієнта не накладаються штрафи, він не потрапляє в список боржників, не псується кредитна історія. Якщо користувач після оплати вирішить подавати черговий запит на видачу позики, то велика ймовірність позитивного рішення. Відсутність прострочення – це величезна перевага при співпраці з «Євро Гроші».

Способи пролонгації

Пролонгація кредиту оформляється в особистому кабінеті. Тут вказані відсотки, які потрібно сплатити для продовження. Введіть номер карти, і з неї буде знято гроші. Підтвердження про успішну відстрочку кредиту прийде на ваш мобільний або на електронну пошту. Також можна оплатити комісію через термінал або касу банку. Але для цього потрібно знати реквізити «Євро Гроші» і номер договору.

Акції та промокоди в «Євро Гроші»

МФО «Євро Гроші» привертає увагу позичальників акціями, промокодами і програмою лояльності. Завдяки продуманій системі заохочень кожен клієнт фінансового сервісу може розраховувати на комісійні знижки і інші привілеї. Але потрібно враховувати, що презенти не поширюються на боржників. Всі бонуси анулюються при першому простроченні.

Відгуки клієнтів про «Євро Гроші»

Чи варто брати швидкий кредит онлайн, коли терміново потрібні гроші? Як правильно подавати запит, скільки часу він розглядається? Ви отримаєте відповіді «з перших рук», переглянувши відгуки клієнтів. Позичальники діляться своєю думкою про «Євро Гроші», щоб новачки визначились з вибором. Боржники розповідають, як уникнути прострочень. Клієнти, що дотримуються умови договору, пояснюють переваги участі в акціях.

Ви теж можете залишити свій відгук. Чим сподобалася організація, наскільки просто подавати запит, чи зрозуміла робота з особистим кабінетом? Розповідайте про всі нюанси, на які варто звернути увагу. Можливо, саме ваш відгук допоможе одному з новачків.

Оформити кредит
На сайті партнера
Вiдгуки
Оцiнiть якiсть обслуговування:
Вкажіть Ваше ім'я та email (не публікується):

* - Обов'язкове поле